2023-08-16

Kodėl leidžiama susikompromitavusiems veikėjams rinkti milijoninę labdarą, pelnytis?

Žmogus, pasityčiojęs iš mūsų valstybės vėliavos ir lietuvius patriotus išvadinęs "vatnikais", iš paaukotų lėšų sau mylimam mokantis didžiulį per 5000 atlyginimą, galimai vagiliaujantis, vėl renka labdarą Ukrainai, neva radarams, o LRT transliuojamoje reklamoje rėžia mums: "privalome kariauti". 

Tai ko nekariauji pats, važiuok į Ukrainą ir kariauk. Bijai? Tai važiuok namolio, į gimtąją Švediją, jie keleriopai turtingesni už lietuvius, jų keleriopai daugiau. Tai ir aukų bus keleriopai daugiau ir radarų! 


O tie kiti, svetimų pinigų rinkėjai? Jums mažai po vieną butą Vilniuje, Nidoje? Reikia po antrą? Net tam šurikui-nuogapimpiui, kuris Seimo narius ragino jam čiulpti, net Prezidentą! Save gerbiančioje valstybėje tokia padugnė senai būtų izoliuota už valstybės vadovo įžeidimą, o mūsų ašarų pakalnėje vaikšto brudas laisvėje ir jam dar leidžiama rinkti milijonines lėšas. Manau, kad tai negirdėtas skandalas.

Visi Lietuvoje į valias prisiklausė istorijų apie "tapkę" Nidoje ekspromtu butą pirkusį, ir tą vaikiną, prie savo ofiso per valstybės šventes niekada trispalvės nekabinantį, iš LRT ištrenktą.

Iki kokios moralinės degradacijos nusirito mūsų valstybė ir valdžia, kad šitai abejotinos reputacijos publikai patikima rinkti milijonines lėšas, jomis naudotis savo poreikiams. Ir jokios kontrolės, jokių finansinių ataskaitų. Šita beprotybė, mano nuomone, turi būti sustabdyta.Priedas: 

Labdaros vagys staiga praturtėjo. Alternatyvi žiniasklaida apie alternatyvių vagių gaująLietuva - ne Marijos žemė, o bjauriausių vagių archipelagas. Pavogta "Lietuvos Energija" - įžūliausia vagystė Lietuvos istorijoje, žlugdanti valstybės ekonomiką, skurdinanti visuomenę, daranti Lietuvą amžinais "Black Rock" vergais. 

Nesnaudžia ir smulkūs vagys, kurie, prisidengdami Ukrainiečių Tautos nelaime ir Lietuvių Tautos gerumu, jos naivumu, vagia mūsų ukrainiečiams dovanotą labdarą.

Nupirkta sisteminė "purvasklaida" tyli, o arternatyvioji - verda nuo šokiruojančios informacijos apie labdaros vagis, kurie išmoka sau milžiniškus atlyginimus (Jono Ohmano gauja), perka butus Vilniuje (Oleg Šurajev), Nidoje (Andrius Tapinas).

Žemiau pateikiu skandalingus faktus, bylojančius apie galimą labdaros Ukrainai vagystę:Arturas Orlauskas, "Iš kiemo pusės" #388 informacinė satyros ir humoro laida, 2023 07 01https://www.youtube.com/watch?v=_q017HzPCe8


OP TV: Ar reikia iš Ohmano atimti Lietuvos pilietybę? 2022 07 01https://www.youtube.com/watch?v=flRNqOJbXW8Valdas Vižinis FB (https://www.facebook.com/valdas.vizinis):

Nekelsiu Ukrainos vėliavos ,OH manai

Ir  nesvarbu ar NATO susitikimas, ar kitas koks "apsireiškimas žemėje". Turiu savo. Tą, kuri Tėvynės. Kurios niekada nekeičiau ir nekeisiu į jokią kitą. 

O tu ,OH manai? Turi Tėvynę? Kur ji, kokia ji. Kokia jos vėliava?

Turiu klausimų ir daugiau. Štai vadini vėliavą praporu ,OH manai. Praporu.

Vėliavą, OH manai. Lietuvių senas žodis - vėlės. Ir mes visas vėliavas taip suprantam. Mūsų karių, mūsų žmonių už ją žuvusių. Lietuviams vėliava - kur kas daugiau nei valstybė. S. Šalkauskis, toks lietuvių filosofas ,OH manai, yra pasakęs Tauta - ne tik gyvieji, bet ir mirusieji. Mūsų vėliava, OH manai -  ir gyvieji, ir mirusieji. 

Ne praporas ,OH manai. Ir atleisk jau už sekundės silpnybę - o gal tai naujos tavo Tėvynės vėliava?  

Žinai, man visada buvo keista matyti rimtą vyrą su žaisliuku ant peties. Ne bet kokį, o tą kuris prireikus žudysiąs. Juk taip sakei. Kai žudysi, tą minkštą žaisliuką nusiimsi ar kaip?  Kodėl klausiu? Pažįstu ne vieną ir ne du vyrus, už savus susipirkusius šarvines liemenes, nes valdiškos prastesnės, užsiekipavusius ir ginklais,  ir ramiai laukiančius jei lemta "neišvengiamybės". 

Tik  jie ,OH manai, be žaisliukų. Jie ,OH manai, net nesako žudysią. Jų ,OH manai, nei karto nemačiau mosuojant ukrainietiškomis. 

OH manai, kurie tikri. Tu ar jie ? 

Taip, daug klausimų ,OH manai, nes tu jų vertas.

Tu kai važiuoji į Ukrainą, tu miegi automobilyje veidą priglaudęs prie lango? Šiaip smalsu. Iki Ukrainos toloka. Mes išvis į priekį apvalią parą nemiegam. Pinigų nėra moteliams. Iki šiol. Nei pinigų moteliams, nei minčių mosuoti ukrainietiškomis Lietuvoje. 

Štai "pikti liežuviai" plaka - tavo atlyginimas 5 000 eu. Taip atlyginama už tavo kilnumą. 

OH manai, kas tokį sprendimą šitiek už kilnumą atlyginti sau priėmė. Tik nors čia nesakyk - vatnikai. Juk kažkokios ribos žodžiui turi būti. 

Nemaža suma už aukojimąsi dėl Ukrainos. Sutik, "apmokamas patriotizmas" skamba labai jau keistai.

Nes vėlgi pažįstu žmonių - šie nuo savo atlyginimo kiekvieną mėnesį sąžiningai nusiskaito. Ukrainai. Nesifilmuodami, nesifotografuodami. Be pareiškimų apie žudynes. O kiek nusiskaitai pats, OH manai?

Arba štai vienas mano bendražygis pardavęs butą Vilniuje už 5000 eu. nupirko džipą ukrainiečiams. Juk galėjo savo šeimai, mamai. OH manai, o kiek džipų iš savų "už kilnumą" tu ? 

Galiu dar klausti ir klausti ,OH manai, tačiau taupysiu tavo brangų laiką vildamasis atsakymų ir paklausiu esmės.

Nejau išties žmogus iškėlęs Tėvynės vėliavą per NATO susitikimą bus  "vatnikas, marginalas", o svetimą - patriotas... 

Viešpatie, tada kas toks esu ašMUSU TV

https://musutv.lt/2023/06/05/parama-ukrainai-renkantis-komikas-surajevas-nusipirko-buta-be-paskolos/

Paramą Ukrainai renkantis komikas Šurajevas nusipirko butą be paskolos

Autorius: 

Nepavarkite būti Ukraina! Paramą Ukrainai renkantis komikas Šurajevas nusipirko butą be paskolos.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą