2018-04-10

Feisbukas šalina imigracijos kritikus


Portalas voiceofeurope.com tapo vienu iš greičiausiai augančių naujienų puslapių Feisbuke. Prie jo kiekvieną mėnesį prisijungdavo ne mažiau 30 000 draugų. Per kelias dienas prie puslapio prisijungė dar 5000 draugų, bet tai įvyko po to, kai Feisbukas puslapį sustabdė.

Nors pranešimų turinys portale nepasikeitė, tačiau pasikeitė Feisbuko požiūris. Prieš portalą imtos taikyti tradicinės sankcijos, kol pagaliau jis buvo užblokuotas mėnesiui. Tai įvyko po to, kai portalas paskelbė buvusio Čekijos prezidento Milošo Zemano knygos apžvalgą, kurioje buvo jo frazė „migrantų antplūdis sulyginamas su barbarų antplūdžiu į Europą.“


Portalas nusprendė, kad neskelbs visų savo pranešimų Feisbuke, nes nenori prarasti savo puslapio. Leidėjai mano, kad juos imta blokuoti todėl, kad jie pritraukė didelę auditoriją. Mes gi žinome, kad Cukerbergo Feisbukas yra skirtas žmonių šnipinėjimui, feikinėms naujienoms, žmonių kontrabandininkų, teroristų ir narkodilerių paslaugoms, bet ne tam, kad pasakoti teisybę, kovoti su blogiu Europoje ir pasaulyje.

Voiceofeurope.com portalas guodžiasi, kad po užblokavimo staigiai nukrito jų lankomumo statistika. O kaip kitaip šitas Cukerbergo Feisbukas juk tam ir skirtas. Jis ir taip nepateisino Sorošo lūkesčių, nes per menkai, jo nuomone, propagavo globalizmą, mažai blokavo antiglobalistus, todėl jis pardavė savo turėtas Feisbuko akcijas.

Portalas cituoja Vengrijos premjerą Viktorą Orbaną, kuris pasakė, kad „Europa ne laisva, nes laisvė prasideda nuo tiesos sakymo. Šiandien Europoje uždrausta sakyti tiesą.“
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą