2018-04-13

Ledai pajudėjo: Vokietijos teismas uždraudė Feisbukui šalinti komentarus ir blokuoti paskyrasFeisbukas Lietuvoje su vartotojais elgiasi chamiškai. Aš esu nuolatos Feisbuko blokuojamas, kelios mano paskyros buvo panaikintos. Viena iš jų buvo pašalinta todėl, kad aš nusifotografavau su žydiška jarmulke. Feisbuko operatorius paprašė pateikti kitą nuotrauką. Aš nusiunčiau kitą nuotrauką, bet ir vėl užsidėjęs jarmulkę. Po to paskyra dingo. Bild pranešė, kad Vokietijos teismas pažabojo savivaliaujantį Feisbuką. Funke leidybinės grupės leidiniai ketvirtadienį informavo, kad socialinio Facebook vartotojas iš Berlyno teisme pasiekė laikino draudimo socialiniam tinklui šalinti jo komentarus ir blokuoti jo paskyrą. Teismo sprendimas buvo priimtas kovo 23 dieną (bylos numeris 31O21/18).

Sausio pradžioje Berlyno gyventojas parašė savo puslapyje: „Vokiečiai tampa vis kvailesni. Ir tai ne nuostabu, juk kairiosios MIP kiekvieną dieną maitina juos šiukšlėmis ir feikinėmis naujienomis apie Trampą, „kvalifikuotus darbininkus“ ir apie bedarbystės lygio mažėjimą“.

Feisbukas pašalino komentarą, pasiremdamas tuo, kad vartotojas pažeidė tinklo taisykles. Be to, vyro paskyra buvo užblokuota 30 dienų. Po to jis kreipėsi į teismą.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą