2021-04-27

Aktualios karikatūros, kad neišprotėtume nuo globalistų virusologijos, propagandos ir kiaulysčių

 

Vakar viso pasaulio televizijos kanalai mus gąsdino baisia COVID-19 „pandemija“ Indijoje. Tačiau, išjungus televizorių ir įjungus smegenis, kaip vaizduojama 1-je karikatūroje, šiuos įvykius mes pamatome visai kitoje šviesoje.


Ką galvoja dauguma žmonių nėra sukilimas. Sukilimas yra kai išjungiate televiziją ir pradedate  galvoti savarankiškai.


Ponas Dick apie tai komentare balandžio 27 d. parašė: Ką tik baigiau klausytis savo dozės nesąmonių per ABC. Nuostabus dalykas yra tai, kad jie mala karvės š., jei žmonės atidžiai klausosi. Naujų infekcijų skaičius Indijoje šimtai tūkstančių. Mirties atvejų keli šimtai. Šalyje, kurioje įprastas metinis mirtingumo rodiklis yra 9,6 mln. žmonių, o KIEKVIENĄ DIENĄ miršta 26 000 žmonių. Tai tarsi pokštas. Tarsi jie tikrintų mūsų kvailumą...“Marilyn Shepherd greta pažymi, kad „Indijoje 40 laipsnių karščio, o oro užterštumas viršytas 4-6 kartus.“

Aš jau senai išjungiau LRT, LNK ir kitus „karviašūdžių malimo“ kanalus. Šimonytės, Dulkio ir kitų galimai protiškai ligotų žmonių nusikalbėjimų aš fiziškai nebegalių klausyti.

Siūlau pasijuokti iš globalios beprotybės katu su kitais mūsų planetos linksmuoliais. Tai bus daug sveikiau!

14 dienų kreivės išlyginimui;

Viso dvi savaitės ir mes galėsime grįžti prie normalaus gyvenimo;

Mano kaukė apsaugo mane, mano kaukė apsaugo tave;

Trys kaukės, dvi vakcinos, analinis PGR testas, to jau pakaks.Aš matau, kad senas "Misteris suokalbio teorija" vėl ėmėsi savo.


A.L. savo balkone ir pasirengęs atremti koronavirusų atakas. Mažasis pistoletas - skirtas atremti SARS-CoV-2 viruso atakai, o didysis - atakoms baisių koronaviruso mutantų iš Indijos, Brazilijos, PAR ir Balbieriškio!

Dar rekomenduoju 10 Kim Usbourne kovid skeptiškų memų, kurie padės Jums pergyventi šią dieną.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą