2021-04-01

Belgijos teismas pripažino karantino apribojimus neteisėtais, o Vienos teismas, kad PGR testai netinka koronaviruso diagnostikai

 Vienos administracinis teismas pripažino, kad „PGR testai netinka diagnostikai.“

Vienos administracinis teismas patenkino Austrijos laisvės partijos FPÖ ieškinį dėl jos susirinkimo draudimo, užregistruoto Vienoje sausio 31 d.

Respublikos vardu sakoma: „Draudimas buvo visiškai neteisėtas“. Pasiremdamas moksliniais tyrimais teismas padarė išvadą, kad Vienos nacionalinės policijos nutarimas neturi pagrindo.Teismo nutarime pažymima, kad net Pasaulio sveikatos organizacijos PSO duomenimis „PGR testas netinka diagnostikai ir todėl nieko nesako apie ligą ar žmogaus infekciją“.https://youtu.be/xJs-U4Vm07c

Teismas įpareigojo Belgijos valdžią panaikinti karantiną.

Kovo 31 d. valdžios įvestus žmogaus teisių apribojimus dėl karantino Briuselio pirmos instancijos teismas pripažino neteisėtais. Belgijos valdžia įpareigota visus apribojimus panaikinti 30 dienų bėgyje, nes jie neturėjo teisinio pagrindo. Jeigu Belgijos valdžia nepanaikins karantino apribojimų, tuomet privalės mokėti baudą – 5000 eurų baudą už kiekvieną uždelstą dieną.

Daugelio valstybių valdžios pateikia lockdown (visuomenės įkalinimo forma), kaip būtiną priemonę kovojant su koronaviruso pandemija. Tai melas. Prieš metus, prasidėjus pandemijai, niekas neturėjo statistikos. Dabar ji yra! Naujausi tyrimai paskelbti prestižiniame moksliniame žurnale Nature. Jie apima 87 valstybių duomenis ir rodo, kad vyriausybių įvesti apribojimai nepadeda užkirsti kelio viruso plitimui. Apribojimai tik griauna gyventojų sveikatą ir gyvenimus.

Apie šiuos ir kitus teismo sprendimus kalbama laidoje „Vokietijos balsas“ (rusų kalba).https://youtu.be/NrjdZ5y0iIE


Nuorodos:

https://www.info-direkt.eu/2021/03/31/oesterreichisches-gericht-kippt-urteil-pcr-test-nicht-zur-diagnostik-geeignet/

https://business-swiss.ch/2021/04/sud-objazal-vlasti-belgii-otmenit-karantin/

https://www.nature.com/articles/s41598-021-84092-1.pdf
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą