2021-04-24

Prancūzijoje papjauta policininkė. Nelegalių migrantų upės materializuojasi ES į teroro aktus

 


Vakar islamo teroristas policijos pareigūnei kelis kartus peiliu dūrė į kaklą, šaukdamas „Alachas didis“. Prancūzijos spauda ėmė lieti krokodilo ašaras. Le Parisien dienraščio antraštė skelbė: „Čia niekada nebuvo tokios dramos“: vietos gyventojai sukrėsti po užpuolimo Rambouillet“.

"Šioje pietinėje Ivlino komunoje, žinomoje kaip „labai rami“ policijos pareigūnė buvo mirtinai papjauta komisariate šį penktadienį. Net jei vietos gyventojai skaito, kad tokia drama gali vykti visur, jiems tai „didelis šokas“, - konstatuoja dienraštis.

Marin Le Pen savo FB paskyroje parašė apie „islamistų ataką Rambouillete“: „Norėdami kovoti su nesaugumu, turime pasakyti prancūzams tiesą apie tikrąsias jo priežastis, tikras priežastis, kurių Emanuelis Macronas niekada neįvardina, ir PAGALIAU suteikiame sau priemones jį išnaikinti. Mano atsakymas į interviu su Respublikos Prezidentu Le Figaro.“

Le Figaro parašė: „Iškart po penktadienį Rambueljė (Evelyn) įvykusio mirtino išpuolio prieš policijos pareigūną Ministras Pirmininkas Jean Castex ir vidaus reikalų ministras Gerald Darmanin nuvyko į įvykio vietą, kad išreikštų savo emocijas ir paramą policijos pareigūnams ir jų kolegoms komisariate.“

Pranešta, kad užpuolikas, kuris dūrė policininkei peiliu į gerklę, buvo nušautas Rambuilje (Evelyn) policijos nuovadoje. Dėl nužudymo sulaikyti trys asmenys, AFP sužinojo tai iš teisminio šaltinio. Pasak teismo šaltinio, šie trys vyrai priklauso užpuoliko, 36 metų Damelio G., aplinkai. Remiantis pas jį rastais asmens tapatybės dokumentais, Jamelis G. buvo 36 metų Tuniso pilietis, kilęs iš rytinio Tuniso Sūsos regiono. Jis atvyko į Prancūziją 2009 m. ir 2019 m. pasinaudojo išimtiniu leidimu gyventi šalyje už atlyginimą.

Jis buvo nežinomas policijai ir žvalgybos tarnyboms, AFP patvirtino keli policijos šaltiniai. Tyrimui artimo šaltinio teigimu, jis kelerius metus gyveno ne centre esančiame name Rambouillet. Anksčiau jis gyveno Val-de-Marne. Vienas iš buvusių jo kaimynų, apklaustas AFP, kuris 2017 m. du mėnesius pažinojo jį šiuo adresu, prisimena vyrą "musulmoną", bet "nepraktikuojantį", gyvenantį atskirai ir dirbantį statybose. Nusikaltėlio veiklos socialiniuose tinkluose tyrimas parodė, kad nuo 2020 m. balandžio, kai buvo uždarytas į kalėjimą, jis skelbė tik maldas ir Korano eilutes. Spalio 24 d., praėjus aštuonioms dienoms po to, kai islamistas nužudė mokyklos mokytoją Samuelį Paty, jis pakeitė savo profilio nuotrauką ir prisijungė prie kampanijos "Gerbk Mahometą, Dievo pranašą.

Kodėl tai vyksta Prancūzijoje? Kodėl sudeginta Dievo motinos katedra, kodėl čia užmušinėjami kunigai, kodėl Rambuhe, kur įvyko šis nusikaltimas, nebėra bažnyčios, kurią islamistai sudegino? Praeiviai Rusija 1 TV korespondentei sakė, kad jie nuolatos bijo dėl savo gyvybės. Dėl savo gyvybės bijo ir policininkai, todėl, kaip vakar pranešė Euronews padėtį Paryžiaus priemiesčiuose jie stebi iš lėktuvo.

Apie etninę naujagimių sudėtį Prancūzijoje draudžiama skelbti, nes į svetimųjų rankas patekusi šalies valdžia tyliai naikina prancūzų tautą.

Yra žinoma, kad juodaodžiai afrikiečiai serga pjautuvine anemija (siklemija). Susirgimas susijęs su HBB geno mutacija, dėl ko pradeda vykti anomalaus hemoglobino S sintezė, kurio beta grandinėje 6 pozicijoje Glu aminorūgštis yra pakeista į Val. S hemoglobino grandinėje atsiranda lipni vieta. DeoksiHbS lipniomis vietomis jungiasi su kitomis molekulėmis ir susidaro polimerai. Polimerų pluoštai nusėda ir deformuoja eritrocitus. Tai autosominiu recesyviniu būdu paveldima liga.

Prancūzijoje nuo 2000 metų vykdomi sisteminiai pjautuvinės anemijos tyrimai ir tai tapo šaltiniu, leidžiančiu kiekybiškai įvertinti ne baltųjų gyventojų populiacijos augimą Prancūzijoje. Siklemija – yra šiandien labiausiai paplitusi paveldima liga Prancūzijoje. Ji išplito visų pirma dėl negroidinės rasės žmonių imigracijos.2000 metais 19 procentų visų naujagimių turėjo siklemiją, 28,45% (2007), 31,5% (2010), 34,44% (2012), 35,7 % (2013), 37,2 % (2014), 38,85 % (2015). Absoliučiais skaičiais 20015 metais iš 761.841 naujagimių 295.951 turėjo siklemiją. Medicinos tyrimai parodė ir ligos geografinį paplitimą. 2015 metai 73,4 procentai visų naujagimių su siklemija gimė Didžiajame Paryžiuje. Šiuo metu ir tokie tyrimai yra valdžios uždrausti. Vyksta baltųjų prancūzų istumimo procesas. Tai dar vadinama genocidu.

Analogiškas genocidas šiandien vykdomas ir kitose ES valstybėse. Dar 2018 metais Švedijoje apie 44% pradinių klasių mokinių miestų mokyklose buvo iš imigrantų šeimų, kuriems švedų kalba nėra gimtoji.

Tyrimai parodė, kad beveik pusė 7-16 metų amžiaus vaikų iš Švedijos miestų mokyklų kalba tautinių mažumų kalbomis. Visos šalies vidurkis - 27,6 procentai, Stokhome, Gioteborge ir Malmėjė – 44,1 procento. Šiuos tyrimus atlikęs tyrinėtojas Tobias Hübinette savo bloge rašė, kad „...Švedija dabar yra viena iš labiausiai daugiakalbių šalių Vakarų pasaulyje“. Tai autorius vadina „hiper-modernizmu“, nors, mano manymu, daug labiau tiktų tai vadinti „hiper-idijotizmu“. Gauti tyrimų rezultatai patvirtino ankstesnes Tobias Hübinette prognozes, kad iki 2028 metų trečdalis vaikų Švedijoje gims ne etninių švedų šeimose. Toks reiškinys, kai etniniai gyventojai yra tikslingai išstūmiami į šalį vežamų imigrantų, JTO yra pripažintas genocidu. Ši tarptautinė nuostata buvo įtvirtinta JTO rezoliucija, kai Irakas 1990 okupavo Kiuveitą ir ėmė keisti jo etninę gyventojų sudėtį.

Baltųjų genocidas

Genocido apibrėžimas. Pagal Tarptautinį baudžiamąjį teismą tai baudžiamoji veika, padaryta siekiant sunaikinti visus ar dalį žmonių, priklausančių kokiai nors nacionalinei, etninei, rasinei ar religinei grupei (TBTS 6 straipsnis):

  • tokios grupės narių žudymas;

  • sunkūs kūno sužalojimai ar psichinės traumos;

  • tyčinis tokių gyvenimo sąlygų tai grupei sudarymas, dėl kurių visi jos nariai ar dalis jų žūtų;

  • priemonių, ribojančių tai grupei priklausančių žmonių gimstamumą, taikymas;

  • prievartinis vienos grupės vaikų perdavimas kitai grupei.

Pagal Ženevos konvenciją – planuoti veiksmai, skirti tam tikros tautos arba gyventojų grupės sunaikinimui įgyvendinti, naikinant kultūrą, finansinę ir politinę bazę, sveikatos apsaugą ir t. t., siekiant, kad ta grupė žmonių ilgainiui išnyktų.

Visame pasaulyje Europiečiai jau dabar yra absoliuti etninė mažuma. Pagal SNO 1990 metų rezoliuciją dėl Irako, kuris užpuolė Kiuveitą, rašoma Pi-News, šis užpuolimas buvo įvardintas kaip bandymas sunaikinti Kiuveito tautą kitų tautų gyventojų migracijos į šią šalį būdu. Vokietija, kaip ir kitos ES valstybės, pritarė šiai rezoliucijai.Rezoliucijoje kalbama: SNO saugumo taryba smerkia Irako bandymą pakeisti suverenios Kiuveito valstybės demografinę situaciją ir gyventojų sudėtį.

ES politikai, kurie per prievartą įvedinėja multikultūralizmą ir naikina vokiečių, prancūzų ir kitas Europos senąsias tautas, pasmerkė Kinijos vykdomą Tibeto tautos etnokultūrinį naikinimą.

Bundestagas savo nutarimu 13/4445 nuo 23.4.1996 pasmerkė Kinijos Veiklą Tibete.

Vokietija tada pareikalavo nutraukti šią Kinijos vykdomą politiką ir kiniečių perkėlimą į Tibetą.

O kodėl vežami azijatai ir afrikiečiai, kurie tiesiog mūsų akyse keičia Europos etnokultūrą?

SNO standartai, kurie galioja Kiuveitui ir Tibetui, turi galioti ir Prancūzijai, Švedijai ar Lietuvai.

Baltųjų europiečių naikinimas – Briuselio tikslas. Todėl Matteo Salvini, buvęs Italijos vicepremjeras, norėjęs sustabdyti nelegalią afrikiečių imigraciją, yra teisiamas, o nusikaltėliai - NVO kontrabandistai yra jo kaltintojai.

Šiais metais Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros (UNHCR) surinkti duomenys rodo, kad migracija iš Afrikos per Viduržemio jūrą išaugo. Padaugėjo iš Libijos išvykstančių migrantų.

Šiais metais į ES netrukdomai jau atvežta 16 500 migrantų. Centriniu Viduržemio jūros maršrutu į Italiją atvyko 8 472 migrantų, o vakariniu Ispanijos maršrutu atvyko kiek daugiau nei 7 000 migrantų.

Europiečių genocidas tęsiasi.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą