2019-11-06

Die Welt: vienuolės misionierės iš Afrikos grįžta nėščiosDvi vienuolės iš Sicilijos, kurios buvo misionieriškose kelionėse po Afriką, sugrįžo nėščios. Prieš jas pradėtas tyrimas. Apie tai šiandien pranešė die Welt su nuoroda į Italijos agentūrą Ansa.

Abi vienuolės buvo nepriklausomose misionieriškos kelionėse Afrikoje. Tačiau abi sugrįžo į savo Sicilijoje esančius ordinus nėščios.

Viena iš jų, 34-metė vienuolė, sužinojo apie savo nėštumą po to, kai kreipėsi į ligoninę dėl pilvo skausmų. Pasirodę vieši pranešimai buvo bažnyčios patvirtinti. Po to iš savo vienuolyno, esančio Nebrodi rajone, ji buvo perkelta į Palermo.

ANSA žodžiais, antroji vienuolė, kurios amžius nežinomas, yra kilusi iš Madagaskaro. Ji irgi priklausė Sicilijos ordinui. Raguza komunoje vienuolė rūpinosi pagyvenusiais žmonėmis. Pranešama, kad ji paliko ordiną ir sugrįžo į tėvynę.

Romos popiežius Bergoglio, kuris, mano nuomone, yra globalių elitų paskirtas tam, kad sugriauti katalikų bažnyčią, turėtų leisti vienuolėms gimdyti vaikus. Kuo jos blogesnės už Amazonės kunigus, kuriems leista tuoktis?

https://www.welt.de/vermischtes/article203083098/Katholische-Kirche-Nonnen-kehren-schwanger-von-Missionsreisen-zurueck.html

Il Giornale italiano: Milano vienuolynas priėmė 5 „pabėgėlius“ ir 9 vienuolės pastojo


Italijos Il Giornale italiano portalas 2017 metų sausio 20 dieną papasakojo nepaprastą istoriją, kuri prasidėjo praėjusių metų liepos mėnesį. Tada Milano moterų vienuolynas priglaudė 5 „pabėgėlius“ iš Šiaurės Afrikos. Seserys buvo laimingos, kad gali užsiimti labdara, kurią joms įkvėpė meilė Dievui.

Dievo valia buvo tokia, kad dabar devynios jaunos vienuolės yra nėščios. Vienuolyno motinėlė negalėdavo likti nakvoti vienuolyne su jaunomis vienuolėmis, nes turėjo rimtų sveikatos problemų, todėl jų tinkamai neprižiūrėjo. Po varginančių dienos maldų jaunosios sesutės naktimis linksminosi su migrantais ir dabar, praėjus 6 mėnesiams, 9 iš jų yra nėščios.

Kai jų nėštumą aptiko vienuolyno motinėlė, moterys neigė, kad kada nors turėjo lytinius santykius su migrantais. Jos sakė: „Mes nepadarėme nieko blogo. Mes buvome kartu su šitais vargšais žmonėmis, nekaltais, kuriems reikia meilės. Marija irgi prasidėjo būdama nekalta, ir mūsų motinėlė tiki į tai, taip mes manome“.

„Pabėgėliai“, atsakydami į klausimą dėl vienuolių nėštumo, pasakė, kad „Dėkoja Dievui už tai“. „Ačiū vienuolėms, mes linksmai praleidome laiką ir rekomenduosime savo draugams aplankyti šitą vienuolyną. Ačiū sesutėms, ačiū, Italija,“ - pasakė vienas iš jų.

https://lebionka.blogspot.com/2017/01/il-giornale-italiano-milano-vienuolynas.html


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą