2020-01-21

Globalistų tūsas Davose per Trampo kalbą patyrė „katastrofą“!JAV prezidento Donaldo Trampo kalba globalistiniame iki pat panagių Davoso forume tapo iššūkiu globalizmo apologetams.

Vokietijos „Aljanso 90“ / „Žalieji“ lyderis Robert Habeck pavadino JAV prezidento Donaldo Trampo kalbą Pasaulio ekonomikos forume Davose „katastrofa“.

Robert Habeck

Aš laukiau daug ko, bet šia kalba Trampas sugriovė konferencijos koncepciją, įvairiapusę Klauso Švabo, forumo įsteigėjo, pozicijų įvairovę ir tikslus“, - pasakė Habeck žurnalistams.
Habecko žodžiais, Trampas perorientavo forumo koncepciją. Ir iš tiesų, dar prieš JAV prezidentą iš popierėlio skaitė kalbą (ji vis tiktai išmoka skaityti) mokyklos nelankanti, bet globalistų ikona padaryta autistė Greta Thunberg. Ji apkaltino politikus ir ekonomistus nesėkminga kova su klimato kaita. Thunberg ir vėl skleidė melą apie CO2 įtaką klimato kaitai, kaltino MIP, kad ši netinkamai nušviečią šią „problemą“.

Po kelių valandų kalbėjęs JAV prezidentas Trampas jai ir visiems išprotėjusiems nuo melo apie klimato kaitą globalistams pasakė: „Mes turime atmesti amžinus žūties pranašus ir jų apokalipsės pranašystes.“

Nuorodos:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą