2017-09-23

Putinas ir Merkel – du vienos poros batai, du savo tautų ir valstybių naikintojai


Įnikę į savo parapijos-ES islamizaciją, mes net nepastebėjome, kaip Rusija, su kuria buvome jėga 50 metų apjungti į vieną valstybę, tapo labiau islamizuota netgi už Vakarų Europą. Ko nepadarė Leninas su Trockiu, tai po 100 metų, panašu, pavyks padaryti Vladimirui Putinui – galutinai pribaigti šią valstybę. Ta proga V.Putino sėbrai net pagamino ir į ekranus išleido antikrikščionišką judėjų režisieriaus A.Učitel filmą „Matildą“, kuriame išsityčiota iš judėjų nužudyto Rusijos caro, kanonizuoto stačiatikių Šventojo, kas sukėlė Rusijos stačiatikių pasipriešinimų audrą. Rusijos Ekonomiką sėkmingai pribaiginėja Putino paskirta Rusijos Centrinio banko valdytoja Elvyra Nabiulina, pakėlusi CB palūkanų normą iki verslui nepasiekiamų ribų, dėl ko net 50 procentų Rusijos pramonės pajėgumų nedirba. Paskutiniai Rusijos valstybės rezervai yra sėkmingai iššaudomi Sirijoje, sparnuotųjų raketų „Kalibr“ pavidalu, kur V.Putinas „ginasi nuo islamo teroristų“, kai tuo tarpu keli milijonai islamo teroristų jau apsigyveno Maskvoje.

Man į rankas pakliuvo įdomus straipsnis, pasakojantis apie Rusijos islamizaciją. Pateikiu jo santrauką.


Tadžikai pasirengę į mitingą Maskvoje surinkti 100000 migrantų

Spalio mėnesį Maskvoje dirbantys migrantai tadžikai planuoja organizuoti didelį mitingą. Diasporos lyderiai prognozuoja, kad į jį susirinks 100 tūkstančių žmonių. 

- Dabar vien tiktai Maskvoje ir jos srityje dirba mažiausiai milijonas tadžikų, - sako organizacijos „Tadžikų darbo migrantai“ vadovas Karomatas Šariipovas.


Šaripovo žodžiais, spalio vidury įvyks suvažiavimas Tadžikistano visuomeninių organizacijų, kurios gina migrantų teises. Ten ir bus nuspręsta dėl mitingo. (…)

Trečiadienį vakare šimtai Tadžikistano piliečių surengė maištą prie TC “Maskva“ Tichoreckio bulvare. To priežastimi tapo „žvėriškas sumušimas“ 27 metų kroviko Navruzo Zakirovo, atvykusio į Rusijos Federaciją prieš pusę metų iš Tadžikistano ir gyvenusio „guminiame bute“ Naujojoje Maskvoje. Jį paguldė į 68-os miesto ligoninės neurologijos skyrių. (...)

Ketvirtadienį prie TC vėl buvo neramu, tadžikai vėl kėlė maištą, atvyko specialios paskirties policijos pareigūnai, atvykę su 15 autobusų.

Kaip išaiškino MIP, jokio „žvėriško sumušimo“ nebuvo. Zakirovą ištiko epilepsijos priepuolis, jis krito ir susitrenkė galvą. (...)


Dabar-dėmesio. Melagingos informacijos platintoju apie „žvėrišką sumušimą“ buvo tas pats „Tadžikų migrantų vadovas“ Karomat Šaripov. (...)

Rugsėjo 21 Karomat Šaripov draugiškai radijo stočiai „Echo Moskvy“ pranešė apie Navruzo Zakirovo mirtį. Ir faktiškai pakvietė per Internetą surengti antrą konflikto bangą. (...)

Pirmaeilis klausimas: kokių velnių provokatorius Šaripovas laisvėje?

Toliau straipsnyje išvardijami šio provokatoriaus turtai Maskvos mieste, jo įkurtos organizacijos, ryšiai su islamistais ir Ukrainos oligarchu Igoriu Kolomojskiu, kuris yra Europos žydų kongreso pirmininkas. http://jewish.kiev.ua/news/4396/

Rusija ne tualeto bakelis. Laikas keisti migracijos politiką (video)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą