2017-09-13

Krikščionių ir judėjų saugumui Europoje taikomi dvigubi standartai


Jei Berlyne krikščioniui nuplėšia kryžių ir jį subado peiliu – tyluma, eilinis įvykis, kaip lietus, o jei apiplėšia Paryžiaus priemiestyje turtingo žydo namą, be jokių antisemitizmo faktų – visoje Europoje keliamas triukšmas dėl antisemitizmo, išrandama nauja sąvoka - „socialinis antisemitizmas“!

Vakar Vokietijos dienraštis die Welt informavo, kad rugsėjo 11 dieną Berlyne prie Neukölln metro stoties buvo užpultas jaunas krikščionis, kuris ant krūtinės dėvėjo nukryžiuotąjį. Vienas musulmonas-banditas jį užpuolė ir nuplėšė kryžių, kitas subadė jo krūtinę peiliu. Užpuolimo motyvas - religinė neapykanta. Netoli nusikaltimo vietos yra pati žinomiausia islamistų susirinkimo vieta Berlyne - mečetė Al-Nur.Prieš mėnesį Berlyne musulmonų paauglių gauja dėl religinės neapykantos užpuolė ir sumušė 39 metų krikščionį. Dar vienas krikščionis dėl kryželio, vis prie tos pačios Neukölln stoties, buvo užpultas ir žiauriai sumuštas musulmonų gaujos gegužės mėnesį.


Visais atvejais tyrimai nėra baigti. Kiek įvyko musulmonų antpuolių prieš krikščionis Vokietijoje ir Berlyne tokios statistikos nėra. Tokią statistiką imta registruoti tik nuo šių metų rugsėjo mėnesio, apie tai die Welt informavo Berlyno policijos atstovas Thomas Neuendorf.

Tai viskas, jokio riksmo dėl antigermanizmo, entieuropizmo, antiarijizmo ar pan. … absoliuti tyla, tarytum nulijo lietus.

Visiškai kita situacija, kai atėjūnų iš Afrikos ir Artimųjų Rytų smurtas ar apiplėšimai paliečia žydų diasporą. Tada žydų kapitalo valdoma ES spauda sukelia isterijos uraganą.

Net žydų apiplėšimas MIP ir žydų organizacijų yra traktuojamas kaip antisemitizmas.

Rugsėjo 9 dieną Paryžiaus priemiestyje buvo apiplėšta turtinga žydų šeima. Iš jos trijų plėšikų gauja pagrobė brangenybes, pinigus ir kreditines kortelės. Apie jokius banditų antisemitizmo ar rasizmo užpuolimo motyvus ir užpuolikų kilmę nebuvo kalbama.

Nepaisant to, kad užpuolimas neturėjo jokios antisemitizmo potekstės, Europos žydų kongresas šį apiplėšimą po kelių dienų įvertino kaip antisemitizmą ir pareikalavo Prancūzijos valdžios išnaikinti „socialinį  antisemitizmą“.

Atkreipia dėmesį naujai žydų Kongreso išrasta ir šiam Paryžiaus žydų šeimos apiplėšimo atvejui pritaikyta sąvoka „socialinis antisemitizmas“. Visų pirma, dar nežinoma kas plėšikai, gal tai žydai, o gal semitai arabai? O kaip vadinti tokį reiškinį, kai Europos bankininkystė ar žiniasklaida atsidūrė žydų rankose? Gal tai „socialinis semitizmas?“ O gal „žydų jungas“? 

O kaip pavadinti žydo Sorošo organizuojamą musulmonų imigraciją į Europą? Juk visi teroro aktai prieš europiečius yra  atėjūnų musulmonų rankų darbas.


Šaltiniai:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą