2018-05-18

Konservatoriai mus gąsdina Rusija? Ar jie kvaili, ar visą Lietuvą laiko kvailiais?


Profesoriaus Stanislovo Tomo žodžiais, Lietuvos politikoje dominuoja kvailiai. Negaliu su juo nesutikti. Ypač juokinga stebėti šių politinių pajacų „užsienio politikos“ etiudus. Komizmu išsiskiria anūko partija, iš šalies reguliuojama nukreizėjusio jo senelio.

Aš tvirtinu: Rusija yra JAV ir ES partneris ir draugas. Kodėl aš tai tvirtinu? Todėl, kad aš paskaitau Rusijos spaudą. Keli pastarųjų dienų pranešimai – geriausi mano teiginių įrodymai:Sankcijos nesutrukdė Rotenbergui nupirkti Miuncheno operą.

Vladimiro Putino bendražygiui Arkadijui Rotenbergui sankcijos nesutrukdė už vieną milijardą eurų nusipirkti Miuncheno operą. Apie tai pranešė televizijos ir radijo korporacijos Südwestrundfunk ir laikraštis Berliner Zeitung. Visas pirkinys, kaip išaiškino žurnalistai, yra: statinių kompleksas Kudamm-Karree Berlyne, Miuncheno operos pastatas, ofisų kompleksas LES 1 Hamburge ir viešbutis Sofitel Frankfurte prie Meino.

Vladimiras Putinas su Vadimu Rotenbergu

Kovo mėnesį Rusija padidino 2,3 milijardais dolerių, iki 96,1 milijardo, investicijas į JAV iždo obligacijas.

Kaip ilgai Rusija finansuos JAV, kai stagnuoja jos ekonomika, klausia portalas Rusija 3 Roma. Rusijos rezervai pasiekė 460 milijardų dolerių sumą. Prof. Valentino Katasonovo nuomone, Rusija niekada neatgaus šių pinigų. Tai duoklė metropolijai, nes Rusija yra kolonija. Ji nekontroliuoja net savo Centrinio banko. Tokia realybė!

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą