2018-05-26

Valdžia vykdo lietuvių tautos genocidą. Esame labiausiai nugirdyta tauta pasaulyje ir anksčiausiai mirštame


Jei kryptingai dirbi 30 metų – būtinai pasieksi rezultatų. Taip dirbo visos ligšiolinės Lietuvos vyriausybės, seimai, visi prezidentai ir pasiekė, kad Lietuva būtų labiausiai nugirdyta valstybė pasaulyje, o žmonės joje gyventų trumpiausiai tarp 36 Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) šalių. 

Lietuvoje didžiausia emigracija Europoje, mažiausios pensijos ir atlyginimai Europos Sąjungoje, todėl drąsiai galima teigti, kad Lietuvos valdžia, vagianti ir tarnaujanti oligarchijai, vykdo tautos genocidą. Tai yra nusikaltėlių valdžia. Labiausiai nugirdyta tauta pasaulyje

EBPO ataskaitoje, paskelbtoje gegužės 25 dieną, nurodoma, kad pagal alkoholio vartojimą Lietuva pasaulyje - pirma. Lietuvoje vienas vyresnis nei 15 metų gyventojas 2015 metais vidutiniškai suvartojo 15,2 litro alkoholio. 

Antroje vietoje pagal vartojimą esanti Belgija nuo Lietuvos atsilieka 2,6 litro vienam asmeniui per metus, o paskutinėje vietoje esančiame Izraelyje, pasak organizacijos, alkoholio suvartojama 2,6 litro. Tuo metu visoje EBPO vienas gyventojas vidutiniškai suvartoja 9 litrus alkoholio.


Trumpiausiai gyvename

EBPO ataskaitoje nurodoma, kad Lietuvos gyventojų prognozuojama gyvenimo trukmė yra trumpiausia tarp 36 valstybių ir siekia 74,5 metų. Tuo metu EBPO šalių vidurkis siekia 80,6 metų, o ilgiausia gyvenimo trukme pasižymi Japonijos gyventojai - 83,9 metų.

Latvija yra priešpaskutinėje vietoje tarp EBPO šalių - joje prognozuojama gyvenimo trukmė siekia 74,6 metų, Brazilijoje - 74,7 metų.

Nuo 1970-ųjų iki 2015 metų prognozuojamą gyvenimo trukmę Lietuva padidino tik ketveriais metais - mažiausiai tarp EBPO valstybių.

Ataskaitoje nurodoma, kad Lietuvoje daug žmonių miršta dėl širdies ir kraujagyslių ligų, savižudybių, kepenų ligų.  Ekspertai tai sieja tiek su alkoholio ir tabako vartojimu, su nepakankamai išvystyta sveikatos sistema.


Mano siūlymai

Siūlau S.Skvernelio vyriausybei pasivadinti „Lietuvių tautos genocido“ vyriausybe, o Socialinių reikalų ir darbo ministeriją sujungti su Sveikatos ministerija ir naują ministeriją pavadinti „Arbeit macht frei“ ministerija.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą