2018-05-18

Plečiasi skandalas Vokietijoje dėl „pabėgėlių“: į šalį atvyko daugybė teroristų, agentų, kontrabandistų


Gegužės 18 dieną Vokietijos Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad Federalinė migracijos ir pabėgėlių reikalų žinyba (Bamf) nepatikrino net 1% sprendimų dėl prieglobsčio suteikimo „pabėgėliams“. Nuo 2015 metų iki 2018 metų kovo mėnesio buvo išduota 1,65 milijono nutarimų dėl prieglobsčio, patikrinta viso 11 8З0, kas sudaro 0,7%.

Bamf pareiškė, kad kontrolė buvo neįmanoma dėl naujų nepatyrusių darbuotojų. Ši šokiruojanti informacija iškilo į viešumą po skandalo Bremeno miesto filiale. Jo vadovė yra kaltinama neteisėtai suteikusi prieglobstį apie 1200 pabėgėlių nuo 2013 iki 2016 metų.Tyrimas vykdomas prieš kitus filialo darbuotojus, advokatus ir vertėjus. Juos visus įtaria korupcija ir piktnaudžiavimu tarnybiniais įgaliojimais. Dėl skandalo Federalinė migracijos žinyba kartu su tyrėjais šiuo metu tiria apie 18 tūkstančių sprendimų dėl prieglobsčio suteikimo, kurie buvo priimti nuo 2000 metų. Tyrimas truks apie 3 mėnesius. Tyrimo metu 70 darbuotojų Bremeno filialo yra nušalinti nuo darbo.

Bet tai dar ne viskas: Bremeno Bamf, kaip nustatė MIP, pabėgėliais apiformino daugybę Islamo valstybės teroristų, agentų, kontrabandistų, kurie maskavosi prieglobsčio prašytojais, praneša Austrijos Krone.

Bundestago deputatai pareikalavo atlikti platesnį prieglobsčio suteikimo bylų patikrinimą. Administraciniai teismai be to konstatavo, kad padaryta labai daug klaidų.


„Pabėgėliai“ mokėjo pinigus, kad gauti prieglobstį

Vienas iš „pabėgėlių“ pranešė MIP, kad advokatui užmokėjo 1000 eurų grynais, kad gauti prieglobstį.

Debesys kaupiasi virš Merkel galvos

Balandžio 14 dieną AfD partija kreipėsi į Vokietijos Konstitucinį teismą dėl to, kad Angela Merkel viršijo savo įgaliojimus ir atidarė nelegaliems imigrantams 2015 metais Vokietijos valstybės sienas, įleido į šalį milijonus vizų neturinčių žmonių. Merkel tuo paminė Bundestago teisę spręsti migracijos politiką.

Artėjančios audros smūgį sustiprino BAMF skandalas, kuris įgauna gigantišką mastą. AfD advokatas nurodė, kad vyriausybė kasdien pažeidžia konstituciją 500 kartų, tiek nelegalių imigrantų kasdien kerta valstybės sieną.

Labai abejoju, kad Grybauskaitės-Skvernelio valdžia organizavo geresnį „pabėgėlių“ patikrinimą už vokiečius. Šitai valdžiai, manau, lietuvių saugumas nėra svarbus. Višegrado šalys, kurios rūpinasi savo piliečių saugumu, „pabėgėlių“ neįsileidžia.

Nuorodos:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą