2018-05-01

Daugumas europiečių skaito migrantų integraciją „nepavykusia“, o Švedijoje taip manančių skaičius išaugo iki 73%


Daugumas europiečių skaito migrantų integraciją „nepavykusia“, o Švedijoje taip manančių skaičius išaugo iki 73%

Europos Komisijos apklausa parodė, kad dauguma žmonių Prancūzijoje, Vokietijoje ir Švedijoje skaito, kad migrantų integracija jose žlugo.Eurobarometro pranešimas liečia imigrantų integraciją Europos Sąjungoje. Visose 28 ES valstybėse-narėse buvo užduotas klausimas: vyksta ar nevyksta imigrantų integracija. Visoje ES 55% žmonių pasakė, kad integracija vyksta blogai, o 39% pasakė, kad integracija buvo sėkmingas.

Blogiausiai imigrantų integraciją vertino valstybėse, kurias labiausiai palietė imigracija. Tik 24% švedų pareiškė, kad integracija sėkminga, o 73% nurodė, kad integracija vyksta blogai.


Vokietijoje tiktai 31% žmonių skaito, kad integracija yra sėkminga, o 63% skaito, kad ji nepasisekė. Prancūzijoje 64% gyventojai skaito, kad ji nepavyko, o 27% pasakė priešingai.

Apklausas vykdė kompanija 28 valstybėse-narėse 2017 metų spalio mėnesį, rezultatai paskelbti 2017 metų balandžio mėnesį. Buvo apklausta apie 28 000 žmonių.

Negatyvų požiūrį į imigrantų integraciją parodė panašiu laiku vykusi ES gyventojų apklausa, parodžiusi, kad 78 procentai europiečių nori sugriežtinti pasienio kontrolę.

BBC atlikti tyrimai parodė, kad Europa yra kontinentas su labiausiai suskaldyta visuomene pasaulyje, o imigracija yra labiausiai europiečius skaldantis faktorius. Bet juk to ir siekė pasaulį valdantis oligarchatas, organizuojantis masinę imigraciją į Europą: „Skaldyk ir valdyk!“

Nuorodos:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą