2018-05-22

Italijos valdančioji koalicija „Italija pirmiausiai“ planuoja deportuoti 500000 „pabėgėlių“


Gegužės 18 dieną Italijos parlamento rinkimus laimėjusios „5 žvaigždžių“ ir „Šiaurės lyga“ partijos pasirašė vyriausybės formavimo sutartį. Vienas iš būsimos vyriausybės pažadų yra deportuoti pusę milijono Afrikos migrantų.

Partijų sutartyje yra sakoma, kad „šiandien Italijoje yra apie 500000 nelegalių imigrantų (…) įsakymų dėl išsiuntimo nepakanka: tie, kas neturi teisės būti šalyje, privalo sugrįžti į savo šalis.“

Prieš kelias dienas iki partijų sutarties, ES komisaras Dimitris Avramopulos pareiškė, kad jis palinkėjo Italijai „nekeisti savo migracijos politikos“.


Italija, būdama Arčiausiai Šiaurės Afrikos, yra užtvindyta nelegaliais imigrantais, kurie kelia šalyje chaosą, čia vykdo žiaurius nusikaltimus.

Viena iš priežasčių, Šiaurės lygos pergalės rinkimuose buvo žvėriškas italės paauglės nužudymas. Ją išprievartavo, nužudė, sukapojo į gabalalus, o kai kurias kūno dalis suėdė trys „pabėgėliai“ iš Nigerijos, kurie Italijoje vertėsi prekyba narkotikais. Tai įvyko kelios dienos iki parlamento rinkimų.

Gegužės 21 dieną koalicijos lyderiai susitiko su Italijos prezidentu, kad pristatyti savo suformuotą euroskeptišką vyriausybę.

Imigracijos sritį naujoje vyriausybėje kuruos partija „Šiaurės lyga“, kurios priešrinkiminėje programoje buvo pažada išsiųsti iš šalies 500000 nelegalių imigrantų. Tai, Breitbart nuomone, sukels rimtus nesutarimus su Briuseliu, kurio tikslas yra sunaikinti tautų Europą, tam panaudojant nekontroliuojamą imigraciją.

Dar vienu „Šiaurės lygos“ pažadu buvo atsisakyti euro.

Nuorodos:


Mano straipsniai apie Afrikos kanibalus - Pamelos žudikus:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą