2018-05-15

Europos sąjunga, kokią ją nori padaryti globalistai, – pavojus ne tik krikščionybei, bet ir mūsų visų laisvei ir išlikimui. Ką pasakė prof. Vytautas Radžvilas ir ką pasakytų Gerdas VildersasŠiauliuose 11-12 dienomis įvyko Stasio Šalkauskio išminties šventė, kurios programoje buvo debatai „Europos Sąjunga – krikščionybės išlikimui palankus ar žalingas projektas?“ LRT paskelbė kelių jos dalyvių pasisakymų apžvalgą.

Man atrodo, kad šiandien jau gerokai pavėluota diskutuoti šia tema. Tereikia atsimerkti ir apsidairyti aplink, išvysti, kad Europos Sąjunga, ir tai, ką iš jos daro globalistai, jų statytiniai, tokie kaip Junkeris, Merkel, Makronas, Grybauskaitė ir kiti, kelia ne „palankumo ar žalos“ klausimą, o klausimą apie europiečių Europos egzistenciją, klausimą „būti ar nebūti“.Šiandien globalistai fiziškai naikina europiečių šeimas, iš jų išvaro vyrą ir moterį, tėvą ir motiną, o juos keičia homoseksualistais, naikina nacionalines valstybes, vykdo tautų genocidą, islamizaciją, Europos gyventojai varomi į elektroninį bankų konclagerį ir t.t. Pagaliau, šiandien vykdomas lietuvių tautos genocidas, o pagal savo poreikius pasaulio bankinis oligarchatas pakeitė Romos Popiežių, pasodino į Romos sostą globalistą ir satanistą.


Ką pasakė prof. Vytautas Radžvilas ir ką pasakytų Gerdas Vildersas

Šiauliuose vykusių debatų turinį mums perpasakojo LRT. Mono manymu, juose aktualiomis buvo  Vytauto Radžvilo pasakytos mintys, todėl jas pacituosiu:

Vytautas Radžvilas: Bažnyčia artėja prie kritinio momento

„Klausimas apie ES ir krikščionybės išlikimą yra labai reikalingas. „Juk dabartinėje Europoje apstu to, ką galima pavadinti visiškai atviru, net brutaliu krikščionybės stūmimu iš viešosios erdvės. Todėl labai svarbu tiksliai dėlioti teorinius ir istorinius akcentus. Mes, kaip krikščionys, suprantame, kad Bažnyčios gyvybingumą lemia visai kiti veiksniai ir ji nežlugs ir neišnyks. Tačiau tai nėra tas pats, kas ignoruoti problemą.“

„Valstybė gali siekti, kad jos ugdomas žmogaus tipas remtųsi vienomis ar kitomis vertybėmis. Todėl esminis klausimas – kokios tos vertybės? Krikščionybė nuo islamo skiriasi tuo, kad iš jos nekildinamas joks teisės kodeksas. Tačiau tai nereiškia, kad krikščionybė nevertina politinių santvarkų savo etiniais masteliais. Taigi ir įtampa tarp Bažnyčios ir politinės bendruomenės tokiu atveju yra neišvengiama“

„Ir šiuolaikinis Europai vadovaujantis elitas savo įsitikinimais antikrikščioniškas. Visiškai nesistebiu, kad šiuolaikinėje Europoje nuosekliai ir metodiškai iš visų viešojo gyvenimo sričių išstūminėjama krikščionybė. Ką reiškia tai, kad Vokietijoje Žemės ūkio ministro potvarkis vėl kabinti kryžius klasėse tampa milžinišku iššūkiu?“

„ES integracija yra vienas iš trijų XX a. globalistinių projektų: „Reikia griežtai skirti globalizaciją kaip civilizacinį reiškinį nuo globalizmo kaip politinių projektų. Pirmasis toks projektas buvo Sovietų Sąjungos pasaulinės komunistinės imperijos idėja. Antrasis projektas – JAV globalios demokratijos idėja. Trečiasis – ES integracija arba begalinė europeizacijos revoliucija. Visų projektų tikslas – sukurti naujo tipo žmogų.“

„Kitaip tariant, vyksta antropologinės socialinės inžinerijos eksperimentas, kuriantis naują žmogų. Tas žmogus turi būti antžmogis tuo atžvilgiu, kad išeis už dabar mums žinomo žmogaus ribų. Krikščioniška ir katalikiška žmogaus samprata yra visiškai atvira ir paneigiama.“

„ES nėra atvirų represijų, kokios buvo Sovietų Sąjungoje, dar nieko neįrodo: „Vien ką reiškia tai, kad, būdamas valstybės tarnautoju ar šiaip viešojoje erdvėje, negali pasikabinti net kryželio? Manau, kad Bažnyčia artėja prie labai kritinio momento, kai turės apsispręsti – arba ji įvardys, kas vyksta ES ir tai, kad matomas Europos nukrikščioninimas, arba bus toliau vykdoma aptakaus šnekėjimo politika. Lietuvai tai irgi aktualu.“


Olandijos Laisvės partijos lyderis Gerdas Vildersas nekalbėjo Šiauliuose vykusiuose debatuose, jis savo kalbą pasakė pergalės prieš fašizmą 73 metinių minėjimo proga, bet jo mintys organiškai papildo tai, apie ką kalbėjo prof. Vytautas Radžvilas.

Gerdas Vildersas: laisvė, kurią mes įgijome prieš 73 metus, - tai laisvė, kurią turime ginti šiandien

Prieš septyniasdešimt tris metus nacizmo totalitarinė ideologija buvo nugalėta, ir Olandijos tauta po penkių siaubingų metų kančių ir priespaudos vėl įgijo laisvę. Šiandien išlaisvinimo diena. Tą dieną mes švenčiame laisvę ir demokratiją. Mes taip pat prisimename mūsų tėvus ir minime visus, kas paaukojo savo gyvenimus vardan mūsų laisvės.

Tokią dieną mes aštriai suvokiame, kad laisvė turi savo kainą. Kainą amžino budėjimo. Niekas nepasakė to geriau, negu Ronaldas Reiganas, kada pasakė: “Freedom is never more than one generation away from extinction. We didn’t pass it to our children in the bloodstream. It must be fought for, protected, and handed on for them to do the same.” ( Laisvė niekada nėra toliau nei viena karta iki išmirimo. Mes neperdavėme tai mūsų vaikams per kraują. Už ją reikia kovoti, ginti ir perduoti, kad jie padarytų tą patį.)

Šiandien naujas totalitarizmas grasina mūsų šaliai. Islamo ideologija. Aš nekalbu apie musulmonus. Tai žmonės, kurie gali būti nuosaikūs, bet Islamo ideologija negali. Jos įsteigėjas Muchamedas įsakė užkariauti visą pasaulį Alachui ir padaryti šventą Islamą visų įstatymu, tame skaičiuje ir nemusulmonams. Likimas nemusulmonų islamo pasaulyje – tai likimas, kuris laukia mūsų, jei mes būsime neatsargūs.

Štai jau virš 15 metų aš perspėju dėl totalitarinių doktrinų, kurios platinamos mečetėse ir islamo mokyklose Olandijoje ir kitose Vakarų šalyse. Mes neturime paversti laisvę į gyvatę, kuri ryja savo uodegą. Jei mes suteiksime laisvę ideologijai, kuri siekia sunaikinti laisvę, pati laisvė žus.

Mūsų vyriausybės linkusios slėpti galvą smėlyje. Bet mes privalome gražinti savo skolą. Mes privalome padaryti viską kas įmanoma, kad pasipriešinti Islamui, nes laisvė ir islamas yra nesuderinami. Mes pasisakome už laisvę. Laisvė, kurią mes įgijome prieš 73 metus, - tai laisvė, kurią mes turime ginti šiandien. Vienintelis būdas paminėti atminimą tų, kas paaukojo savo gyvybes vardan šios laisvės, - tai apginti ją šiandien.

Gerdas Vildersas, Olandijos laisvės partijos lyderis

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą