2020-06-09

Kaip koreliuoja penio ilgis, smegenų tūris ir IQ. Į pagalbą Armonaitei ir jos bendramintėmsBirželio 5 dieną ANTIFA teroristinės organizacijos eitynėse, organizuotose pažeidžiant COVID-19 karantiną ir viešąją tvarką, pamačiau labai informatyvų transparantą, kurį laikė jauna mergaitė, seimo narės liberalės ir Laisvės partijos pirmininkės Aušrinės Armonaitės bendramintė. Transparantas skelbė: „Racists Hawe Small Dicks“, kas lietuviškai reiškia „Rasistai turi mažus penius“.


Nepasiginčysi. Matyt, žino mergaitės. Matyt, buvo į JAV nuvykusios su štangelcirkeliais ir pamatavo pas tenykščius rasistus, kokius nors Ku-kluks-klano veikėjus? O tada pamatavo pas Vilniaus merą, kitus liberalus ortodoksus. Palygino. Ko gero, pasisekė Šimašiui, o gal ir visai Nelaisvės partijai?


Esu žingeidus, todėl ėmiau ir pasidomėjau šiuo Lietuvai labai „aktualiu“ rasizmo ir penio ilgio klausimu.

Iš kelių šaltinių man pavyko sukurti štai tokią lentelę, kurioje nurodomi įvairių žmonių rasių vidutiniai penių ilgiai, smegenų tūris ir intelekto koeficientas IQ.

Homo sapiens rasės Vidutinis penio ilgis, cm (1) Galvos smegenų tūris, kubiniai centimetrai (2) Intelekto koeficientas (IQ)
Juodoji (į pietus nuo Sacharos) 17 1275 67
Baltoji (Europa) 14 1375 100
Geltonoji (Pietryčių Azija) 10 1424 105

Mokslinė išvada skambėtų taip: smegenų tūris ir intelekto koeficientas (IQ) yra atvirkčiai proporcingi penio ilgiui.

Pagal jaunųjų armonaičių teoriją, didžiausi pasaulyje rasistai yra kiniečiai, nes turi mažus penius, bet, nepaisant to, jie turi daug smegenų ir nesiskundžia intelektu. Tarp juodaodžių rasizmas neįmanomas, nes koks rasizmas, kai dikas 17 cm?! Tiesa smegenų ir intelekto mažoka, bet kam gi jų reikia akmenims mėtyti, daužyti parduotuvių vitrinas, plėšikauti, vartoti narkotikus, daugintis ir gyventi iš pašalpų?

Nuorodos:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą