2021-01-04

Po Pfizer vakcinos turėtų stovėti, bet dėl fertilumo yra klausimų

 Norėčiau tikėti, kad „Viagrą“ sukūrusi firma „Pfizer“ garantuoja vyrams erekciją po vakcinacijos, kad pas juos nebus, kaip anekdote apie čiukčį*, pas kurį stovi, bet minkštas, o, štai, dėl vyrų ir moterų fertilumo - tai jau kitas klausimas. Ne toks aiškus.

Prieš Naujuosius portale „Unser Mitteleuropa“ pasirodė straipsnis „Fertilumas: vyrai, kurie buvo vakcinuojami nuo Coronos, dabar privalo prieš tai užšaldyti savo spermą“ (Fertilität: Männer, die Corona-Impfung erhalten, sollen nun vorher ihr Sperma einfrieren lassen).Yra pagrįstų įtarimų (Romos klubo pranešimai, Bilo Geitso pasisakymai ir t.t.), kad SARS-CoV-2 buvo sukurtas tam, kad sumažinti gyventojų skaičių mūsų planetoje. JAV valdžios atstovai vakar ir vėl patvirtino savo įtarimus, kad COVID-19 sukėlėjas buvo sukonstruotas Kinijos Uhano laboratorijoje. Kinija, tačiau, eilinį kartą atsisakė priimti iš JAV šio viruso sukonstravimo autorystę. Žodžiu, norinčiųjų tapti Nobelio premijos laureatais už SARS-CoV-2 sukūrimą kol kas neatsiranda.

O kaip su fertilumu?

Majamio universiteto (JAV) mokslininkų tyrimai, tuo tarpu, parodė, kad vakcinos sukeltas fertilumo sumažėjimas turi realų pagrindą. Buvo vertinama spermos kokybė iki vakcinacijos ir po jos. Vyrai, dalyvavę eksperimente, turėjo užšaldyti spermą „kad būtų saugūs.“ Manoma, kad tik ilgalaikiai tyrimai gali išsklaidyti abejones dėl Pfizer/BioNtech vakcinos įtakos vyrų fertilumui. Taip pat neaišku, ar vakcinacija turi neigiamą poveikį moterų vaisingumui.Buvęs Pfizer viceprezidentas ir Pfizer mokslinis direktorius Dr. Michael Yeadon yra perspėjęs, kad vakcinavimo pasekoje pasigamins antikūnai SARS-CoV-2 spyglio baltymams. Tačiau tarp spyglio baltymų yra homologiškų syncytin baltymams, kurie būtini placentos susidarymui. Mokslininko nuomone, turi būti absoliučiai užtikrinta, kad vakcina nuo SARS-CoV-2 negali sukelti imuninės reakcijos prieš syncytin-1 baltymą, nes priešingu atveju moterų vakcinavimas gali sukelti moterų nevaisingumą neapibrėžtą laiką. Per trumpas tyrimo periodas neleidžia realistiškai ištirti vėlyvus vakcinos sukeltus efektus. Nepaisant to, BioNTech/Pfizer pateikė paraišką skubiam vakcinos patvirtinimui nuo 2020 metų gruodžio 1 dienos.

*Čiukčienė atsivedė vyrą pas gydytoją ir pasiskundė, kad pas jį nestovi. Šis įsižeidė: „kaip nestovi, stovi, tiktai minkštas!“Komentarų nėra:

Rašyti komentarą