2021-01-04

LAISVAS ŽMOGUS niekada nebus vergu...Esu dosnus žmogus. Nesenai perleidau Gitanui Nausėdai savo skiepijimo eilę. Negaila Prezidentui, juoba pažadėjusiam Lietuvą paversti „gerovės valstybę“.

https://lebionka.blogspot.com/2020/12/atsisakau-savo-eiles-vakcinuotis-pfizer.html

Tai dar ne viskas. Ne visas mano dosnumas. Sistemingai aprūpinu 15 min.lt ir Delfi.lt cenzorius darbu ir Facebook honorarais. Džiaugiuosi, žinoma, kad tie sorošiukai taip išmano virusologiją, molekulinę biologiją, genetinę inžineriją ir visas kitas biomedicinos sritis. Gabūs žmonės, tie sorošiukai - FB cenzoriukai. Tik godūs. Juk galėtų ir su savo duondaviu dr.Algimantu Lebionka pasidalinti. Jis gi irgi kažką šitoje biomedicinoje išmano, todėl temas geras šitiems sorošiukams-parazitukams pakiša, todėl jie penisi, nedėkingi paršeliai, tunka.

O gal tai ne paršeliai, o elementarios globalistinės utėlės ant mano mylimos Tėvynės sprando? Mes griovėme „blogio imperiją“, o šita armonaičių-BLM atsiklaupėlių karta atėjo Lietuvos griauti už Judo sidabrinius?

Todėl nereikia man jų honorarų, tegul paspringsta jais? Ės, ės ir padvės šitie cenzoriai, parsidavėliai, šabesgojai?Šiandien rašytoja Liudmila Petkevičiūtė įdėjo į FB dviejų narsių patriočių nuotraukas ir parašė:


LAISVAS ŽMOGUS niekada nebus vergu...

Aukštyn širdis, tautiečiai! Aukštyn širdis! ??? Pralaimi ne tada, kai tave nugali, o tada, kai pasiduodi! ???


Aš irgi taip manau. Niekada nebūsiu vergu. LAISVAS ŽMOGUS niekada nebus vergu...
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą