2018-08-10

Tai laukia ir mūsų, jei valdžia neatgaus sveiko proto ir nesiliaus į Lietuvą vežti juodus Afrikos deimantus (video)


Italų dienraštyje Il Giornale aprašoma Italijoje dažnai nutinkanti istorija, kur po šalį šlaistosi minios juodų dykaduonių, parazituojančių Italijos socialinę sistemą.

Savo video autobuso keleivis įamžino sceną chaoso, kurį sukėlė gauja afrikiečių. Vienas iš jų, nepanoręs pirkti bilieto, sumušė autobuso vairuotoją, po to kilo muštynės tarp pačių afrikiečių.Visa tai vyko praėjusį pirmadienį, autobusui išvykus iš provincijos miesto Senigallia į Sassoferrato.

„Lygą“ atstovaujantis senatorius Paolo Arrigoni apie šį įvykį pasakė, kad tai „daugiau nepriimtina“ ir „pavojinga visuomenei.“Tenka vis daugiau pamatyti juodaodžių, kurie dieną šlaistosi Vilniaus mikrorajonuose. Šių „juodų deimantų“ prieš kelis metus Vilniuje nebuvo nė kvapo. Ar mums neužtenka Italijos pamokų, parodančių, koks siaubas šaliai yra šie laukiniai žmonės iš trečiojo pasaulio?

S.Skvernelis ir D.Grybauskaitė pasirūpino savo asmeniniu saugumu, o visi likę Lietuvos gyventojai pamiršti. Mūsų saugumui užtikrinti jie rengia jėgos struktūrų antiteroristines pratybas. Bet kam gi vežti į šalį šitą terorizmo ir banditizmo gaivalą?

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/seminano-panico-sul-bus-immigrati-pestano-lautista-1563494.html


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą