2019-10-02

Apipjaustyta Amerika. Eduardas Chodos: Donaldas Trampas buvo apipjaustytas pagal Tanija, kai jam buvo 71 metaiGarsus Ukrainos publicistas, buvęs ilgametis Charkovo miesto liberalios žydų bendruomenės pirmininkas Eduard Chodos, savo video pateikia duomenis, kad JAV prezidentas Donaldas Trampas, sulaukęs 71 metų, kuomet tapo 2017 metais JAV prezidentu, priėmė giuratą ir buvo apipjaustytas. Giuratą yra priėmusi ir Trampo duktė Ivanką. Jie priklauso ultraortodoksaliai judaizmo sektai Chabad Liubavič, kurios būstinė yra Niujorke (Tanija – Chabad Liubavič šventraštis,žodinės Toros variantas).
2019 metų rugsėjo 21 dieną Trampas Twitter pasidalino savo nuomone, kad jis pasiekė Izraelyje dieviško statuso ir kad šios žalies gyventojai žydai garbina jį kaip savo „karalių“.

Be apipjaustyto prezidento JAV yra dar apie 50 milijonų taip vadinamų krikščionių sionistų.

Krikščionys-sionistai. Kas jie tokie?

JAV gyvenantis rašytojas Valdas Anelauskas man rašė: „Čia visai netoli mūsų yra kažkokia “Biblijos kolegija”, tai ten kieme stovi didžiulis kryžius (kuris naktį priedo dar ir šviečia), o šalia jo plevėsuoja Izraelio vėliava. Tie krikščioniški sionistai Amerikoje iš tiesų tai turi net didesnę įtaką, negu patys žydai. Jei jų nebūtų čia tiek daug tai JAV taip ir Izraelio nepalaikytų. Žydų čia apie penki milijonai gyvena, o krikščionių sionistų (jie save dar vadina dispensationalistais) apie 50 milijonų. Beje, pastarųjų kelių dešimtmečių bėgyje, ta protestantų krikščionybės kryptis labai išpopuliarėjo ir Europoje. Jie net ir Bibliją nuosavą turi, vadinasi Skofieldo Biblija.“

Izraelis Šamiras: „Krikščionys sionistai“ – tai tie, kas pardavė Išgelbėtoją už 30 šekelių.

„Aš senai pastebėjau, kad ten, kur atsiranda protestantų bažnyčios, ten beveik tuojau pat atsiranda krikščioniško sionizmo maras”.

„Protestantus labai jaudina, kas įvyks su žydais, kada ateis pasaulio pabaiga, kada Apokalipsė pradės belstis į duris. Pradedant ХIХ amžiaus pradžia Anglijoje atsirado antinomistinė doktrina, kuri postuluoja, kad Kristaus atėjimas taps įmanomu per nuodėmę, per pilną judaizmo priėmimą“.

Kalbant apie „krikščioniško sionizmo“ istoriją, ekspertas priminė, kad ХХ amžiaus pradžioje šio judėjimo atstovas išleido JAV Bibliją su savo komentarais, kurią apmokėjo Amerikos sionistai. „Būtent tada jie ir sugalvojo doktriną, skelbiančią tai, kad sionizmas yra sudedamoji dalis krikščioniško mokslo, o todėl turi pilnai palaikyti žydus šiuo klausimu“,- pareiškė rašytojas.

“Jeigu sąžiningai, tai šitas judėjimas yra gauja atskalūnų, kurie egzistuoja už žydų pinigus. Šis judėjimas yra gėdingas ir pasibjaurėtinas. Nors šaknys „krikščioniško sionizmo“ galima rasti dar senais laikais, tačiau proveržis šiame judėjime įvyko prieš 20 metų. Šio proveržio istorija neįmantri: kai kurie amerikiečių evangelistai 1980 metais priėjo išvados, kad reikia pereiti nuo žydų politikos smerkimo prie jos gyrimo. Jie suprato, kad, smerkdami Izraelį, jie vargu ar pajėgus pritraukti į save dėmesį, o štai gyrimas gali atnešti jiems realią naudą. Ir jie pasirodė esą teisūs: kai tiktai jie pradėjo girti sionizmą, prieš juos iškart atsivėrė visos durys, laikraščiai, radijas, televizija, jie gavo pinigų ir priėjimą prie visų Žemės civilizacijos gėrybių. Žinoma, paprasti tikintieji mažai ką supranta šitoje politikoje, juos tiesiog apsuko aplink pirštą, o štai jų lyderiai - tai labai niekingi žmonės, kurie pardavė Išgelbėtoją už 30 šekelių“, – pasakė Šamiras.

Romos Popiežiaus Pranciškaus politika, mano nuomone, apie kurią esu rašęs daugybę kartų, ir yra nukreipta į Romos katalikų bažnyčios reformavimą į „krikščioniškų sionistų“ sektą, į Bažnyčios pardavimą už 30 šekelių? O kaip pavadinti tas sutartis, tuos „slaptuosius protokolus”, pasirašomus dalyvaujant reakcingiausios žydų ortodoksų sektos Chabad Liubavič atstovams, kurie krikščionis – „gojus“ savo šventraštyje „Tanija“ laiko bedvasiaisgyvuliais?

Nuorodos:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą