2020-05-23

ES „vakcinacijos paso“ įvedimą planavo dar 2018 metais, o LRT jau ėmė „plauti“ mums smegenisPortale Off-guardien.org rašoma, kad ES „vakcinacijos paso“ įvedimo planai buvo kuriami iš anksto. Dar 2018 metais buvo sudarytas „vakcinacijos kelio žemėlapis“, kuris numatė trijų metų „pasitikėjimo vakcinoms“ skatinimą ir „elektroninio sekimo“ diegimą ir tobulinimą.


Kit Knights rašo, kad 2019 metais Europos Komisijos paskelbta ataskaita atskleidžia, kad ES siekė padidinti skiepijimo programų apimtį ir galią jau gerokai prieš dabartinę „pandemiją“.

2019 metais paskelbtos programos tikslai buvo: vieningas „vakcinacijos pasas“, vieningos elektroninės informacinės imunizacijos sistemos. Įveikimas teisinių ir techninių barjerų.

Šaltiniai:

„Vakcinacijos kelio žemėlapio“ galutinis tikslas - visiems ES piliečiams iki 2021 metų įvesti bendrą „vakcinacijos pasą“. Numatyta skatinti piliečių „sąmoningumą ir supratimą“, kovoti su „skiepų mitais“ ir „dvejonėmis dėl vakcinų“.

2019 metų rugsėjo 12 dieną bendrame ES ir PSO „Visuotiniame aukščiausiojo lygio susitikime dėl vakcinacijos“ buvo paskelbtas „10 veiksmų, susijusių su skiepijimu visiems“ planas. Spalio mėn. buvo surengtas „įvykis 201“, pandemijos pratybos, kuriose didžiausias dėmesys buvo skiriamas naujam zoonotiniam šikšnosparnių koronavirusui. Pratybas rėmė Johns Hopkins sveikatos apsaugos centras, Pasaulio ekonomikos forumas ir Bill & Melinda Gates fondas. 2019 m. lapkričio mėnesį buvo paskelbti pasiūlymai ir „raginimas veikti“. Po mėnesio Kinija pranešė apie pirmuosius „Covid19“ atvejus.

Šie faktai tik dar kartą patvirtina, kad Sars-Cov-2 yra dirbtinis virusas, jis sukurtas dar 2015 metais, jis sukurtas būtent tam, kad sunaikinti pasaulio ekonomiką, o pasaulio gyventojus paženklinti Bilo Geitso nanočipais ir suvaryti į elektroninį konclagerį. Apie tai kalbama šiose mano publikacijose:


(Jeigu debiliems Delfi.lt ir 15min.lt liberal-fašistiniams cenzoriams reikia papildomų šių mano žodžių įrodymų, jų yra dešimtys, jie visi surinkti su nuorodomis į pirminius šaltinius mano bloge www.lebionka.blogspot.com ir mano portale www.manolietuva.com. Dar šitiems liberal-fašistiniams cenzoriams noriu pasakyti, kad esu biomedicinos daktaras, o su DNR ir RNR molekulių modifikavimu užsiiminėjau visą gyvenimą, skirtingai nuo minėtų leidinių sūdmalių, kurie šioje problematikoje yra visiški profanai ir idiotai).

Vakar LRT ėmė „plauti“ mums smegenis dėl „vakcinacijos pasų“Vakar, gegužės 23 dieną, LRT „Panorama“ laidoje, 4:30 min., buvo reportažas: „Susirgusiems COVID-19 imuniteto pasai: Estija siekia saugesnio grįžimo į darbo vietas.“ 
Čia sakoma: „Estija viena pirmųjų ES siekia įsidiegti imuninį pasą. Jį gautų koronaviruso infekcija persirgę gyventojai. Tokių pasų ypač norėtų paslaugų sektorius, vienas labiausiai nukentėjusių per karantiną. Sveikatos apsaugos ministro teigimu, Lietuva kol kas nesvarsto pradėti testavimą, kuris leistų išduoti imuniteto pasą. Tačiau, jei estai moksliškai pagrįs savo bandymus, pasais noriai naudosis tarptautinė bendruomenė.

Estija ima testuoti skaitmeninį imuniteto pasą, siekdama saugesnio grįžimo į darbo vietas, po koronaviruso. Jis suteikia galimybę žmonių imuniteto statusu pasidalyti su trečiosiomis šalimis, tokiomis kaip darbdavys, naudojant laikinąjį optinį kodą, sugeneruotą po skaitmeninės tapatybės nustatymo. Kai kurie viešbučiai ir maisto gamintojai vieni pirmųjų Estijoje ėmė išbandyti šiuos pasus.

Viešbučio „Radisson Blue Sky“ vadovas Kaido Ojaperv: Mūsų industrija pirmoji nukentėjo ir tikriausiai paskutinė atsigaus. Tai pagalba, kuri mūsų svečiams padėtų pasijausti saugiai, tai yra saugiai keliauti, saugiai lankytis, saugiai apsistoti viešbutyje yra didesnė.

Estijos užsienio reikalų ministras Urmas Reinsalu: Aš manau, Estija, kaip šalis pirmūnė, norėtų tikėtis, kad Pasaulio sveikatos organizacija palaikys mus. Sakyčiau, kad tai pasitikėjimo sveikatos apsauga priemonė, kurią siūlo Estija ir tikiuosi, kad šis projektas bus labai naudingas žmogiškuoju požiūriu.

Ir paslaugų sektoriaus, ir ministro optimizmą slopina sveikatos apsaugos specialistai.

Mari-Anne Harma: Estijos infekcinių ligų departamento vadovė. Moksliškai daug netikrumo, todėl mes negalime pasitikėti tuo pasu ir jis gali kelti grėsmę sveikatai. Kai žmogus matys, kad rezultatas teigiamas, turi antikūnų, gali manyti, kad yra apsaugotas, bet mes nežinome ar esate tikrai apsaugotas.

Lietuvos sveikatos apsaugos ministras taip pat teigia, kad Pasaulio sveikatos apsaugos organizacija nerekomenduoja tokių imuniteto pasų daryti ir bandyti naudoti. Tokia organizacijos nuostata, pasak Aurelijaus Verygos, dar nepasikeitusi (ar galima rimtai vertinti šio neadekvataus plepio kalbas, kurio nuomonė 180 laipsnių kampu kinta kas savaitę??? A.L.pastaba)

Aurelijus Veryga: Neaišku kuriam laikui imunitetas susiformuoja, ir dėl to net ir nustačius, kad žmogus persirgo šita infekcija ir nustačius jau susidariusius antikūnus, tai dar nieko savaime nepasako apie galimybę pakartotinai užsikrėsti, nei apie galimybę užkrėsti kitus asmenis. Nes jeigu kolegoms estams nepavyks nustatyti platesnes galimybes, tai tikrai su malonumu susipažinsim.

Profesorius Saulius Čaplinskas teigė, kad pradėti testuoti dėl imuniteto pasų galima ir Lietuvoje. Aišku, kad tai galėtų būti kaip laikina priemonė.

Saulius Čaplinskas. Užkrečiamų ligų ir AIDS centro direktorius: Tam tikra prasme galima būtų ne visiškai eliminuoti, bet sumažinti viruso keliavimą iš vienos šalies į kitą. Aš čia nematyčiau kažkokio ypatingos diskriminacijos, kadangi vis tiktai praėjus tam tikram laikui pas žmogų viruso nebėra, tai tu gali keliauti.

Sveikatos apsaugos ministras sako, kas yra rengiama ir kitą savaitę turėtų būti pristatyta strategija, kaip visuomenė bus prevenciškai tiriama dėl koronaviruso.

Paskutinis reportažo sakinys buvo nesuprantamos prasmės: „Ministro teigimu, greičiausiai imamasi testuoti ne visą bendruomenę, o du tris žmones, žinant, kaip liga greitai plinta.“ ???
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą