2020-05-21

Mirčių atsiradus COVID-19 Vokietijoje nepadaugėjo (die Welt), o euro zona ties žlugimo slenksčiu (Focus)


Die Welt šiandien rašoma, kad nepaisant COVID-19 šiais metais mirčių Vokietijoje nepadaugėjo.

Gegužės 21 dieną dienraštis Die Welt pranešė (13:21 val.): „Miuncheno Ifo instituto skaičiavimais, mirčių skaičius Vokietijoje iki šiol beveik nepakilo, nepaisant koronaviruso pandemijos. „Net ir nedideli stebimi mirčių skaičiaus padidėjimai balandį yra ribose, kurias galima paaiškinti atsitiktiniais veiksniais“, - aiškina Anna Kremer iš Dresdeno „Ifo“ padalinio, atlikusi skaičiavimus, paremtus Federalinės statistikos tarnybos duomenimis. Net vyresnio amžiaus grupėse skaičiai buvo statistinės paklaidos ribose.“


Manau, komentarai čia nereikalingi: Covid-19 „pandemija“ yra feikas (melagiena).Kokia šios Gates „pandemijos“ kaina Europai?

Buvęs JAV finansų ministerijos patarėjas Nouriel Roubini, rašoma Focus, perspėjo apie euro zonos žlugimą dėl Corona- krizės. „Pavojus kyla iš Italijos“, - pasakė D. Roubini. Ši valstybė 2021 metais turės 170 procentų nuo bendro vidaus produkto dydžio suverenią skolą. Ji yra „praktiškai nemoki“. Roubini tikisi naujos kovos dėl euro išlikimo, kaip Graikijos krizės laikais. Tačiau, jo nuomone, Italija yra „dešimt kartų didesnė problema nei Graikija“.

Anekdotas vietoj išvadų:

Ateina Geitsas į cirką ir sako direktoriui:
- Paruošiau fokusą!
- Gerai, pasakok, apie jį, - sako direktorius.
- Į areną mano asistentai atvežą labai didelį maišą mėšlo. Jį pakelia iki cirko kupolo viršaus. Aš apsivelku baltą fraką ir išeinu į areną. Paimu revolverį ir šaunu į maišą su mėšlu.
- Tai kame tas tavo fokusas, Bilai?
- Fokusas tame, kad visi mėšlini, o aš švarus ir su baltu fraku!

Nuorodos:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą