2022-07-06

Viena karūnavimo diena ir du karūnuoti šalies vadovai

 


Šių metų birželio 30 d. Lietuvos padangėje užgimė nauja žvaigždė - Seimas kelių balsų persvara  pagimdė naują Lietuvos vadovą - Vytautą kuprių. Taip, manau, teks vadinti naujai iškeptą Lietuvos vadovą, kad cholopai nepainiotų jo su Vytautu Didžiuoju. 

Taigi, skant škes, nuo šiol Karaliui Mindaugui teks pasislinkti ir ant sosto priimti dar vieną Lietuvos karalių. 

O juk panašūs: abu su konkurentais negailestingai susidorojo, abu draugų meiles nusavino. Abu dėl žemių aršiai kovėsi! Prisiminkim kad ir Kulautuvos tvartelio mūšį! Tik Vytautas kuprius daug suktesnis ir apdairesnis už Mindaugą buvo, neleido niekam į užsienius pabėgti, o Lietuvoje likusius taip nuskalpavo, kad nebeliko kam rūmų perversmus rengti.

Kad jau turime šiandien du karūnuotus Valstybės vadovus, tai ir karūnavimo dienas, manau, reikia dvi rengti, o dar geriau, žinoma, palikti vieną iš jų - birželio 30-ają. Balsų seime tikrai nepritrūks: kažką Skverneliui kupriaus anūkas pažadės, kažką narkomanams - kokį heroiną legalizuoti.

Ta proga ir sveikinu Tautiečius: valstybė praktiškai nebeliko, o karalių gretos plečiasi!

Vytauto kupriaus karūnavimas galėjo įvykti žymiai anksčiau, bet nesusipratę mužikai, jo žodžiai, vis nevykdė savo prigimtinės paskirties - paskelbti jį Valstybės vadovu. 


Priedas:

Seimo nario Petro Gražulio laiškas Prezidentui Gitanui Nausėdai:

Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai

DĖL AUKŠČIAUSIOSIOS TARYBOS PIRMININKO TEISINIO STATUSO ĮSTATYMO PROJEKTO (NR. XIVP-698(2)) VETAVIMO

2021 07 05

Prašyčiau vetuoti LR Seimo 2022-06-30 d. priimtą Aukščiausiosios Tarybos Pirmininko teisinio statuso įstatymo projektą (Nr. XIVP-698(2), nes LR Konstitucinis Teismas ne kartą yra konstatavęs, kad toks įstatymas prieštarauja LR Konstitucijai, nes tuo metu Lietuvai vadovavo ne Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas V. Landsbergis, o kolektyvinis valdymo organas - Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumas.

Landsbergis sovietmečiu buvo vienas pirmųjų aktyvių komjaunuolių. Jis uoliai bendradarbiavo su komunistine valdžia, Konservatorijoje dėstė marksistinę etiką, įskundė disidentą Aloyzą Sakalą KGB struktūroms, todėl šis įstatymas yra ne tik neteisingas, bet ir priešina Lietuvos gyventojus.

Tokios daugumos gyventojų nuostatos atsispindi ir rinkimų metu - V. Landsbergis vienintelį kartą kandidatavo į Lietuvos vadovus 1997 m. ir juos triuškinančiai pralaimėjo - LR Prezidento rinkimuose jis surinko vos 15 % proc. balsų ir todėl net nepateko į antrą rinkimų turą.

Lietuvoje valstybės vadovus renka tik Lietuvos piliečiai ir tik tiesioginiuose rinkimuose. Bet koks kitas valstybės vadovo paskyrimas pažeidžia lietuvių Tautos suverenitetą.

Tokie Seimo sprendimai yra istorijos klastojimas!

Todėl prašyčiau vetuoti šį įstatymą.

Pagarbiai

Seimo narys Petras Gražulis2022-07-05

Masinio skiepijimo eksperimento imunoepidemiologinės pasekmės. Prof.G.V. Bossche

 


Prof. Geert Vanden Bossche savo portale rašo:

Gerbiamieji,

Pastarąsias dvi savaites rengiau dokumentą, kuriame apibendrintos mano išvados dėl masinio skiepijimo eksperimento imunoepidemiologinių pasekmių.

Jo rezultatai dar baisesni, nei buvau numatęs. Todėl pridėjau savo rankraščio santrauką kaip "įspėjimą apie cunamį".

Trumpai tariant, štai kuo esu 100 proc. įsitikinęs:

Dabartinė SC-2 pandemija vis dar plečiasi, nes ji yra "infekciškesnių" variantų pandemija ir todėl didina skiepytųjų imlumą infekcijai (infekciją stiprinantys antikūnai), o neskiepytųjų imlumą mažina (infekcijos sukeltas įgimto ląstelinio imuniteto lavinimas).

Prieš Omikrono erą matėme, kad dominuoja daugiau infekcinių variantų, tačiau neutralizuojančių antikūnų dėka skiepytieji vis tiek buvo apsaugoti nuo ligų. Tačiau atsiradus Omicron ir didėjant jo atsparumui neutralizuojantiems antikūnams, skiepytieji tapo jautresni infekcijai; dabar matome, kad ima dominuoti virulentiškesni variantai (Omicron subvariantai BA.4 ir BA.5[1]). tačiau dėl virulentiškumą neutralizuojančių antikūnų (kurie yra tie patys, kurie stiprina viršutinių kvėpavimo takų infekciją!) skiepytieji vis tiek buvo apsaugoti nuo sunkių ligų (pvz., BA.1 ir BA.2 atveju). Tačiau neabejoju, kad didėjant BA.4 ir BA.5 atsparumui virulentiškumą neutralizuojantiems Abs, skiepytieji dabar greitai taps jautresni virulentiškumui.

Dėl pakartotinio C-19 vakcinos skiepijamų asmenų imuninės sistemos suaktyvėjimo dabar kelios infekcinės ligos gali plisti besimptomiškai. Dėl plačiai paplitusio besimptomio perdavimo labai skiepytose šalyse ir dėl to padidėjusio infekcinio spaudimo, tam tikrų gyventojų pogrupių infekcijos medijuoto imuniteto nebepakanka, kad būtų išvengta produktyvios infekcijos. Tai dabar iš esmės skatina pasaulinį daugelio ūmių, savaime plintančių mikrobinių infekcijų (pavyzdžiui, "sezoninio" gripo, RSV, bet taip pat vakcinomis išvengiamų virusinių ir bakterinių infekcijų tose šalyse, kurios dėl Covid krizės nutraukė vaikų skiepijimo programą), taip pat kai kurių ūmių, savaime plintančių virusinių ligų (pavyzdžiui, beždžionių raupų, pandeminio [paukščių H5N1] gripo) plitimą. Be to, citotoksinių CD8 T ląstelių išsekimas dėl pasikartojančių pakartotinės infekcijos ciklų taip pat lėmė padidėjusį lėtinių infekcijų (pvz., herpetinių ligų + CMV, EBV, CMV, ŽIV, tuberkuliozės...) ir tam tikrų vėžinių susirgimų recidyvų ar metastazių skaičių skiepytiesiems.

Pridedamoje santraukoje dalinuosi savo pagrįstomis prognozėmis, kokį poveikį sveikatai turės šios pandemijos skirtingiems stipriai paskiepytų gyventojų pogrupiams. Kol vystosi šios naujos pandemijos, netrukus mūsų kelyje pasirodys super C-19 pandemija, apie kurią perspėjau. Labai skiepytose šalyse ji neabejotinai pralenks pirmiau minėtas pandemijas. Taip yra todėl, kad C-19 pandemijos raidą labai paskiepytose šalyse dabar skatina masinis natūralaus infekcijos įgyto imuniteto SC-2 pakeitimas "netobulu" vakcinos sukeltu imunitetu. To nebus prastai vakcinuotose šalyse, kuriose natūralus imunitetas iš esmės išliko, o gyventojai dažnai yra daug jaunesni (pvz., Afrikos šalyse).

Galiausiai norėčiau pakartoti savo patarimą:

- Jei esate paskiepytas C-19 vakcina: įsitikinkite, kad turite galimybę gauti antivirusinių vaistų ir antibiotikų ir kad esate užmezgę ryšį su gydytoju, kuriuo galite pasitikėti.

Jei nesate paskiepytas C-19 vakcina: Jokiu būdu nesiskiepykite nuo sezoninio gripo, nes skiepijimasis inaktyvuotomis gripo vakcinomis smarkiai padidins riziką užsikrėsti ADEI tuo atveju, jei susidursite su paukščių gripu. Jokiu būdu neturėtumėte skiepytis neatsinaujinančia raupų vakcina: [i] Kadangi raupų paviršiaus baltymai (naudojant karvių raupus kaip gyvą susilpnintą imunogeną) skiriasi nuo tų, kurie puošia beždžionių raupus, o neatsinaujinanti vakcina pirmiausia sukelia antikūnus (Abs), galite patirti realią ADEI riziką. Tačiau C-19 neskiepytiems žmonėms apskritai nereikia skiepo nuo raupų (jiems nereikia ir vakcinos nuo paukščių gripo - tuo atveju, jei pramonė sugalvotų pandeminę gripo vakciną!), nepriklausomai nuo to, ar jie anksčiau buvo skiepyti raupų vakcina. C-19 pandemijos metu mūsų įgimtos imuninės sistemos treniravimas prieš koronavirusą (t. y. SC-2) suteiks stiprią įgimtą imuninę apsaugą ne tik nuo gripo viruso ir vėjaraupių virusų, bet ir nuo kitų glikozilintų virusų, sukeliančių ūmią, savaime praeinančią infekciją (pvz., RSV, kitų peršalimo virusų CoV). Galiu tai paaiškinti, bet tai užtruktų kiek ilgiau. Susidūrus su raupais ar paukščių gripu, C-19 neskiepytam asmeniui, kuris yra geros sveikatos ir dėl ankstesnės natūralios infekcijos ("dėka" C-19 pandemijos) patyrė lengvus ar vidutinio sunkumo C-19 simptomus, vis tiek gali pasireikšti lengvas susirgimas, bet viskas! Tai tik paskatins papildomų antikūnų atsiradimą, kad kitą kartą būtumėte visiškai apsaugoti, panašiai kaip gyva susilpninta virusinė vakcina. Netgi yra didelė tikimybė, kad pasiskiepijus gyvomis susilpnintomis raupų vakcinomis "vakcinos" nebus, nes jūsų ištreniruotos NK ląstelės gali iš karto išstumti vakcinos virusą. Tačiau įgimtos imuninės sistemos treniruotė prieš CoV (pvz., SC-2) neapsaugos nuo tymų, kiaulytės, raudonukės ar vėjaraupių (M, M, R, V). Taigi, tiesiog ir toliau rekomenduoju skiepyti vaiką nuo šių vaikiškų ligų, kol dar neįvyko vietiniai protrūkiai / epidemijos. Niekada nėra gera mintis ir gali būti pavojinga vaikui pasiskiepyti MMRV esant dideliam infekciniam spaudimui. Be to, nerekomenduojama šiomis gyvomis susilpnintomis vakcinomis skiepyti vyresnių vaikų / suaugusiųjų / pagyvenusių žmonių, jei jie anksčiau nebuvo skiepyti nuo šių ligų. Taigi tiems, kurie vaikystėje nebuvo skiepyti šiomis vakcinomis ir neįgijo natūralaus imuniteto dėl ankstesnės natūralios infekcijos, kyla rizika susirgti šia liga protrūkio atveju.

Neskiepyti vyresnio amžiaus ir pažeidžiami žmonės (pvz., sergantys gretutinėmis ligomis) turi riziką susirgti vidutinio sunkumo ar sunkia gripo ar RSV liga. Tikimybė susirgti sunkia liga padidėja, kai nusilpsta įgimta imuninė sistema, ypač esant dideliam infekciniam spaudimui (pastarasis gali, pavyzdžiui, greitai susikaupti didelio gyventojų tankumo vietose, tokiose kaip slaugos namai. Todėl rekomenduočiau kuo greičiau iš slaugos namų išvežti savo tėvus ir (arba) senelius.

Gyva susilpninta raupų vakcina neveiks C-19 skiepytiems asmenims, nes šeimininko ląsteles, užkrėstas vakcinos virusu, lengvai atpažins ir sunaikins citotoksinės CD8 T ląstelės, kurios yra nuolat aktyvuotos dėl padidėjusio skiepytųjų jautrumo pakartotinei infekcijai.

C-19 vaikų skiepijimas turi būti nedelsiant nutrauktas. C-19 vakcinos ne tik visiškai neleis įgimties antikūnams neutralizuoti viruso, bet ir negrįžtamai neleis įgimties antikūnams (kartu su virusu) ugdyti ląstelinės įgimtosios imuninės sistemos (pvz., NK ląstelių). Vietoj to vakcininiai antikūnai padidins viruso užkrečiamumą ir leis virusui prasiveržti tiesiai pro įgimtą imuninę apsaugą, taip sukeliant sunkią C-19 ligą. Taip pat neleis vaikui išmokyti savo įgimtos imuninės sistemos (kertinis natūralaus imuniteto akmuo!) atpažinti keletą kitų (glikozilintų) patogenų, kartu atskiriant juos nuo savęs antigenų. Tai gali sukelti sunkią ligą, sukeltą kelių kitų (glikozilintų) patogenų, nuo kurių vaikas nebuvo skiepytas, taip pat sunkią imuninę patologiją! Taip pat nebebus galima skiepyti vaikų kitomis gyvomis susilpnintomis vaikiškomis vakcinomis po to, kai jie gavo Covid-19 injekciją, nes šios vakcinos dabar gali sukelti sunkias ligas. Taigi vakcina Cvid-19 gali būti mirties nuosprendis mažam vaikui!

Išsamesnės informacijos apie šias rekomendacijas, išryškintas išsamiame rankraštyje, prie kurio vis dar dirbu.

Kalbant apie C-19 pandemijos raidą, štai ką reikia sekti, jei norite sužinoti, kada prasidės super C-19 pandemija:

Kai 10-60 metų amžiaus grupėje paskiepytų ir nepaskiepytų žmonių, hospitalizuotų dėl Covid-19, santykis pradės sparčiai didėti, žinosime, kad prasidėjo super C-19 pandemija. Tai pats jautriausias kriterijus!

Mano širdis užjaučiama paskiepytiems žmonėms. Vienintelis būdas apeiti kenkėjišką C-19 priminimą - tinkamai išmokyti skiepijamo asmens įgimtas imuninės sistemos efektorines ląsteles nesant replikuojančio viruso. Bus labai svarbu juos gydyti nuo ankstyvos simptomų pradžios. Gydymas antivirusiniais vaistais netrukus po užsikrėtimo galbūt galėtų išmokyti jų įgimtą imuninę sistemą, nesustiprinant infekciją skatinančių antikūnų[2].


[1] https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2022.05.26.493539v1.full.pdf

[2] https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/q-a-17-what-advice-could-one-offer-to-vaccinees-in-the-event-that-an-immune-escape-sars-cov-2-variant-adapts-to-the-highly-vaccinated-population-such-as-to-enable-high-infectiousness-combined-with-high-virulence

[i] For more info on approved replicating and non-replicating smallpox vaccines: https://www.bavarian-nordic.com/pipeline/mva-bn.aspx;https://www.cdc.gov/smallpox/clinicians/vaccines.html

The original article can be found on TSN TrialSite News https://www.trialsitenews.com/a/immuno-epidemiologic-ramifications-of-the-c-19-mass-vaccination-experiment-individual-and-global-health-consequences.-1935ddcf

„Užkrėsk ir gydyk“ protokolo taikymas koronės gydymui. Prof. G.V. Bossche

 


Ką būtų galima patarti skiepijamiems asmenims, jei Sars-CoV-2 variantas, išvengiantis imuniteto, prisitaikytų prie labai paskiepytos populiacijos taip, kad būtų labai užkrečiamas ir labai virulentiškas? Prof. Geert Vanden Bossche atsako į šį klausimą:

Nors atrodo, kad tik nedaugelis žmonių supranta šią grėsmę, esu įsitikinęs, kad netrukus turėsime susidurti su daugybe atvejų, kai dėl ADEI tarpininkavimo skiepytiems asmenims sustiprėja C-19 liga, o tai lemia sunkios ligos paūmėjimą. Mums reikės daugybės antivirusinių vaistų. Tačiau tam, kad antivirusiniai vaistai būtų veiksmingi šiems pacientams, jie turėtų būti skiriami ne profilaktiškai, o prasidėjus pirmiesiems simptomams. Taip jie leis virusui treniruoti įgimtą imunitetą, nesustiprindami neutralizuojančių antikūnų, kurie, mano įsitikinimu, netrukus praras savo virulentiškumą slopinantį poveikį. Kai taip atsitiks, jų infekciją skatinantis poveikis paprasčiausiai pagreitins sunkią ligą ir mirtį.

Protokolas "Užkrėsk ir gydyk" yra gerai žinomas veterinarijos srityje. Kartais gyvuliai tyčia užkrečiami, o atsiradus simptomams gydomi, kad būtų imunizuojami nuo ligų, kurias iš dalies kontroliuoja ląstelinis įgimtas imunitetas. Taip elgiamės, kai nėra gyvų susilpnintų vakcinų. Tačiau net jei turėtume gyvų susilpnintų C-19 vakcinų, jos nebūtų naudingos, nes paprasčiausiai pablogintų situaciją dėl infekciją skatinančių antikūnų padidėjimo. Kai protokolas "Užkrėsk ir gydyk" taikomas vos pasirodžius pirmiesiems ligos požymiams, jis leidžia stimuliuoti įgimtą imunitetą, nesukeliant adaptyvaus imuniteto. Tokiu būdu galima bent jau išmokyti įgimtąją imuninę sistemą, kad kitą kartą susidūrus su virusu ji pašalintų didelę jo dalį. Tai leis skiepijamiems asmenims pagerinti įgimtos imuninės sistemos treniravimą iki tokio lygio, kai "likusios" virusinės apkrovos galiausiai nebeužteks infekciją skatinantiems antikūnams prisiminti (dėl "antigeninės nuodėmės"). Šis protokolas ilgainiui turėtų leisti mums gerokai sumažinti skiepytųjų sunkių ligų ir mirties riziką net ir be ankstyvo antivirusinio gydymo.

Žinoma, antivirusinių vaistų vartojimas profilaktiškai, prieš pasireiškiant simptomams, tokio poveikio neturės, o gali net sukelti atsparumą, taip užkertant kelią bet kokiai pažangai!


https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/q-a-17-what-advice-could-one-offer-to-vaccinees-in-the-event-that-an-immune-escape-sars-cov-2-variant-adapts-to-the-highly-vaccinated-population-such-as-to-enable-high-infectiousness-combined-with-high-virulence

2022-07-04

Išskirtinis Steve'o Bannono interviu su arkivyskupu Vigano

 

Jūsų Ekscelencija, po psichopandemijos dabar turime Rusijos ir Ukrainos krizę. Ar esame vieno projekto "antrajame etape", ar jau galime manyti, kad Kovido farsas baigėsi, ir susirūpinti energijos kainų didėjimu?

Jei per pastaruosius dvejus metus būtume susidūrę su tikra pandemija, kurią sukėlė mirtinas virusas, nuo kurio nėra jokių kitų vaistų, išskyrus vakciną, galėtume manyti, kad nepaprastoji padėtis nebuvo numatyta. Tačiau taip neatsitiko: SARS-CoV-2 virusas yra ne kas kita, kaip sezoninis gripas, kurį buvo galima išgydyti esamais gydymo būdais ir veiksminga prevencija, pagrįsta imuninės apsaugos stiprinimu. Gydymo uždraudimas, dešimtmečius naudojamų vaistų veiksmingumo diskreditavimas, sprendimas hospitalizuoti slaugos namuose susirgusius pagyvenusius žmones ir eksperimentinio gydymo genais, kuris, kaip paaiškėjo, yra ne tik neveiksmingas, bet ir kenksmingas, o dažnai ir mirtinas, įvedimas - visa tai mums patvirtina, kad pandemija buvo suplanuota ir valdoma siekiant padaryti kuo didesnę žalą. Šis faktas nustatytas ir patvirtintas oficialiais duomenimis, nepaisant to, kad tie patys duomenys buvo sistemingai klastojami.

Be abejo, tie, kurie norėjo taip valdyti pandemiją, dabar nėra linkę lengvai pasiduoti, taip pat ir todėl, kad už viso to slypi milijardierių interesai. Tačiau tai, ko "jie" nori, nebūtinai visada įvyksta.

Jūsų nuomone, Jūsų Ekscelencija, ar pandemija taip buvo valdoma dėl nepatyrimo? O gal tai įvyko dėl korupcijos tų, kurie užima vadovaujančius postus ir yra interesų konflikte, nes jiems moka farmacijos pramonė?

Tai antrasis aspektas, į kurį reikia atsižvelgti: reakcija į pandemiją buvo tokia pati visame pasaulyje, kur sveikatos priežiūros institucijos vergiškai prisitaikė prie sveikatos protokolų, prieštaraujančių mokslinei literatūrai ir medicininiams įrodymams, o vadovavosi direktyvomis save vadinančių "ekspertų", kurie pasižymėjo sensacingomis nesėkmėmis, apokaliptinėmis prognozėmis, visiškai atitrūkusiomis nuo tikrovės, ir labai rimtais interesų konfliktais. Negalime manyti, kad milijonai gydytojų visame pasaulyje prarado pagrindines medicinos meno žinias, manydami, kad gripui reikia leisti išsivystyti į plaučių uždegimą, o tada gydyti tachipirinu arba prijungti pacientus prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų. Jei jie taip elgėsi, tai tik dėl sveikatos priežiūros institucijų spaudimo - net iki šantažo - medicinos personalui, padedant skandalingai žiniasklaidos terorizmo kampanijai ir remiant Vakarų lyderiams. Dauguma šių lyderių priklauso lobistinei organizacijai - Pasaulio ekonomikos forumui, kuris juos apmokė ir paskyrė į aukščiausius nacionalinių ir tarptautinių institucijų postus, kad būtų tikras, jog valdantieji bus paklusnūs. Klausas Švabas (Klaus Schwab) ne kartą viešai gyrėsi galįs įsiteikti net religiniams lyderiams. Tai irgi yra dokumentais pagrįsti faktai visose valstybėse, kurios vykdė PSO ir farmacijos kompanijų nurodymus. Akivaizdu, kad egzistuoja vieningas scenarijus, kuriam vadovauja viena režisierė: tai rodo nusikalstamo sumanymo egzistavimą ir jo kūrėjų piktavališkumą.


Kai kuriuose kituose savo pareiškimuose kalbėjote apie "golpe bianco" ("tylųjį perversmą").

"Tylusis perversmas" - tai perversmas, kuris įvykdomas nenaudojant jėgos, vykdomas valdžios, kuri vykdo valdžią antikonstituciniu būdu.

Šiuo atveju perversmas buvo įvykdytas visose Vakarų valstybėse beveik vienu metu, pradedant pirmaisiais 1990-ųjų metais. Italijoje šis perversmas prasidėjo nuo įmonių, į kurias investuota, pardavimo ir paslaugų, kurios paprastai apsunkindavo valstybės iždą, pavyzdžiui, sveikatos apsaugos ir transporto paslaugų, privatizavimo pagal 1992 m. birželio 2 d. jachtoje "Britannia" Mario Dragiui aukštųjų finansų ministro duotas direktyvas. Taip, Mario Draghi, kuris tuo metu ėjo Iždo ministerijos generalinio direktoriaus pareigas ir kurį tuometinis Italijos Respublikos prezidentas Francesco Cossiga pavadino "bailiu verslininku". Kitose valstybėse šis perversmas vyko analogiškai, kai suverenitetas buvo palaipsniui perduodamas viršnacionaliniams subjektams, pavyzdžiui, Europos Komisijai, Europos centriniam bankui, Tarptautiniam valiutos fondui ir Pasaulio bankui. Įvedus eurą [2002 m.] iš Mastrichto sutarties besilaikančių valstybių buvo atimtas monetarinis suverenitetas ir perduotas Europos centriniam bankui, kuris yra privatus bankas. Šis bankas sprendžia, kokiu tarifu finansuoti valstybių biudžetus, naudodamas pinigus, kuriuos tos pačios valstybės jam jau perdavė. Praktiškai Europos centrinis bankas reikalauja palūkanų už pinigus, kuriuos grąžina tik po centą ir tik tam tikromis sąlygomis: vykdant reformas, mažinant valstybės išlaidas, įvedant įstatymus, kuriais skatinama lyčių lygybė, teisė į abortus, vaikų indoktrinavimas ir pan. Reikalavimo subalansuoti biudžetą įtraukimas į [Italijos] Konstituciją - tarsi valstybė būtų įmonė - taip pat buvo tylaus perversmo dalis.

Visi šių institucijų nariai, įskaitant tuos pačius valdininkus, kurie buvo paskirti nerinktos valdžios rekomendacijomis arba kuriems pavyko laimėti rinkimus manipuliuojant informacija, tuo pat metu yra aukštų finansų galios grupių arba didelių investicinių fondų tarnai - kai kurie buvo jų darbuotojai, pavyzdžiui, M. Draghi iš Goldman Sachs, kiti tapo darbuotojais pasibaigus jų kadencijai. Lygiai taip pat, kaip ir vaistų agentūrų ir sveikatos apsaugos organizacijų, kurias sudaro buvę "BigPharma" darbuotojai, dažnai gaunantys konsultavimo sutartis ir gaunantys atlyginimą iš tų pačių farmacijos bendrovių, kurias jie turėtų prižiūrėti.

Iki pandemijos valdžią praktiškai vis dar bent formaliai valdė atskiros valstybės, o įstatymus priiminėjo parlamentai. Tačiau per pastaruosius dvejus metus parlamentai neteko valdžios, o visi tie, kuriuos Pasaulio ekonomikos forumui ir kitoms lobistinėms grupuotėms pavyko pasodinti į aukštus vyriausybių ir tarptautinių institucijų postus, ėmė leisti įstatymus, prieštaraujančius Konstitucijai ir Tautos interesams, Jie mums sako, kad paklūsta nurodymams, duodamiems iš viršaus - "iš rinkų", kurias iš tikrųjų sudaro labai nedidelis skaičius tarptautinių korporacijų, kurios užgrobia konkuruojančias įmones, niveliuoja profesinius įgūdžius ir kenkia produkto kokybei, o profsąjungų ir kairiųjų bendrininkavimo dėka mažina darbuotojų apsaugą ir darbo užmokestį.

Trumpai tariant, mus valdo aukštuomenė, sudaryta iš lupikautojų ir spekuliantų, pradedant Billu Gatesu, kuris investuoja į stambius ūkius maisto krizės išvakarėse arba į vakcinas prieš pat prasidedant pandemijai, ir baigiant George'u Sorosu, kuris spekuliuoja valiutų ir vyriausybės obligacijų svyravimais ir kartu su Hunteriu Bidenu finansuoja biolaboratoriją Ukrainoje.

Manyti, kad nėra jokio ryšio tarp šių nusikaltimų iniciatorių ir tų, kurie juos vykdo aukščiausiu nacionalinių vyriausybių, ES ir JT lygmeniu, yra nesąžiningumo požymis, nes net vaikas galėtų suprasti, kad esame įkaitai grupės technokratų, kurie yra ideologiškai iškrypę ir morališkai korumpuoti. Pasaulio tautos turi susigrąžinti savo suverenitetą, kurį pasisavino globalistinis elitas.

Šio nusikaltimo iniciatoriai išdidžiai puikuojasi Davoso forume, Trišalės komisijos ar Bilderbergo grupės susitikimuose kartu su valdininkais, ministrais pirmininkais, laikraščių ir televizijos transliuotojų direktoriais, socialinių bankų vadovais ir socialinių platformų bei tarptautinių korporacijų direktoriais, bankininkais ir reitingų agentūrų direktoriais, fondų prezidentais ir savamoksliais filantropais. Visi jie turi tą pačią darbotvarkę, kurią skelbia savo interneto svetainėse, ir taip pasitiki savo galia, kad nebaudžiamai ją patvirtina, kaip neseniai padarė Sorosas ir Schwabas, kad būtina sukurti naratyvą, kuris būtų perteikiamas per pagrindinę žiniasklaidą, kad jų sprendimai būtų priimtini žmonėms. Cenzūrą ir masinį manipuliavimą jie priima kaip instrumentum regni, ir tai įrodė tiek pandeminis farsas, tiek prozelenskinė propaganda Ukrainoje.

Turime suprasti, kad mūsų valdovai yra mūsų Tautos išdavikai, kurie siekia sunaikinti gyventojus, o visi jų veiksmai vykdomi siekiant padaryti kuo didesnę žalą piliečiams. Tai ne nepatyrimo ar nesugebėjimo, o intentio nocendi - sąmoningo ketinimo pakenkti - problema. Sąžiningi piliečiai neįsivaizduoja, kad tie, kurie juos valdo, galėtų tai daryti turėdami iškrypėliškų ketinimų juos pakenkti ir sunaikinti, todėl jiems labai sunku tuo patikėti. Pagrindinė šios labai rimtos problemos priežastis yra valdžios sugedimas kartu su rezignuojančiu valdomųjų paklusnumu.

Katalikų Bažnyčia taip pat, pradedant Vatikano II revoliucija ir visų pirma per pastaruosius devynerius Bergoglio "pontifikato" metus, patyrė tą patį kognityvinį disonansą: tikintieji ir dvasininkija susitaikė su paklusnumu paprasčiausiems ciniškiems pareigūnams - kurie yra ne mažiau korumpuoti ir iškrypę nei jų kolegos giliojoje valstybėje - nors buvo akivaizdu, kad tariamų "reformų" tikslas visada buvo sistemingas Bažnyčios naikinimas, vykdomas aukščiausių jos vadovų, kurie yra eretikai ir išdavikai. Ir pastebiu, kad gilioji Bažnyčia griebėsi tų pačių melagingų argumentų, norėdama praeiti pro doktrininį, moralinį ir liturginį išsigimimą: pirmiausia melagingo tvirtinimo, kad tų reformų buvo pareikalauta "iš apačios", o ne primestos jėga iš viršaus. Lygiai taip pat, kaip Pasaulio ekonomikos forumo, Bilderbergo grupės ir Trišalės grupės planuojamas reformas priima jų infiltruotojai aukščiausiuose valstybių ir tarptautinių organizacijų sluoksniuose, sudarydami įspūdį, kad jų planai yra ratifikuoti visuotiniu pritarimu.

O ką patartumėte, Jūsų Ekscelencija, kaip išeiti iš šios aklavietės?

Civilizuotam žmogui pagarba valdžiai yra prigimtinė, tačiau būtina atskirti paklusnumą nuo vergiškumo. Matote, kiekvieną dorybę sudaro teisingas vidurkis tarp dviejų priešingų ydų, nesileidžiant į kompromisus, bet ir kaip viršūnė tarp dviejų slėnių, taip sakant. Nepaklusnumas nuodėmiauja tuo, kad jo pritrūksta, nenorėdamas paklusti geram teisėtos valdžios įsakymui; kita vertus, servilizmas nuodėmiauja pertekliumi, paklusdamas neteisingiems įsakymams ar neteisėtos valdžios nurodymams. Geras pilietis turėtų žinoti, kaip nepaklusti civilinei valdžiai, o geras katalikas - kaip tą patį daryti su bažnytine valdžia, nepaklusdamas, kai valdžia reikalauja paklusti neteisėtam įsakymui.

Argi tokios kalbos neatrodo šiek tiek revoliucingos, Jūsų Ekscelencija?

Toli gražu ne. Ir anarchistai, ir dvariškiai turi iškreiptą valdžios sampratą: pirmieji ją neigia, o antrieji dievina. Teisingas vidurkis yra vienintelis moraliai gyvybingas būdas, nes jis atitinka tvarką, kurią Viešpats įspaudė pasauliui ir kuri gerbia dangiškąją hierarchiją. Teisėtai valdžiai privalome paklusti tiek, kiek jos valdžia vykdoma tais tikslais, dėl kurių valdžią įsteigė Dievas: valstybės atveju - dėl laikinosios piliečių gerovės, o Bažnyčios atveju - dėl dvasinės tikinčiųjų gerovės. Valdžia, kuri savo pavaldiniams primetinėja blogį, būtent dėl šios priežasties yra neteisėta, o jos įsakymai - niekiniai. Nepamirškime, kad tikrasis Viešpats, iš kurio kyla visa valdžia, yra Dievas, ir kad žemiškoji valdžia - tiek civilinė, tiek dvasinė - visada yra pavaduojanti, t. y. pavaldi Jėzaus Kristaus, Karaliaus ir Vyriausiojo Kunigo, valdžiai. Vietoje Viešpaties karališkojo autoriteto iškelti valdovų pakaitinę valdžią yra beprotiškas gestas ir - taip - revoliucingas bei maištingas.

Ką elitas nori gauti? Jis mums žada taiką, saugumą, gerovę ir darbą, tačiau šiuo metu pasaulyje vyksta daugiau kaip penkiasdešimt ginkluotų konfliktų, mūsų miestai yra negyvenami, pilni nusikaltėlių, paskendę nuosmukyje ir juose dominuoja iškrypėlių mažumos.

Tai trečias neginčijamas elementas, kurio nevalia nepastebėti: pandemija buvo suplanuota kaip totalitarinio režimo sukūrimo priemonė, sumanyta nerinktų technokratų, neturinčių jokio demokratinio atstovavimo jausmo.

Tas pats vyksta ir Ukrainos krizės atveju: dauguma piliečių visiškai nepritaria ginklų siuntimui į Ukrainą ir sankcijų Rusijos Federacijai įvedimui, tačiau vyriausybių vadovai elgiasi taip, tarsi juos visiškai remtų jų pačių tautos, o pagrindinei žiniasklaidai padeda gėdingai klastoti tikrovę. O kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Italijoje, tai vyksta esant nerimą keliančiam visų valstybės valdžių bendrininkavimui, tiek įteisinant pagrindinių teisių pažeidimą pagal antikovidų nuostatas, tiek ratifikuojant dalyvavimą konflikte, nors Italijos parlamentas niekada nesvarstė galimybės į jį įsitraukti, ir kuriam pritaria ir skatina net Respublikos prezidentas, Konstitucijos garantas, pritariant Europos technokratams. Ir šiuo atveju valdantieji nepaklūsta žmonių valiai ir nesiekia bendrojo gėrio, o vykdo viršvalstybinių subjektų, turinčių savų interesų, kurie, kaip žinome, yra ardomieji, nurodymus.

Kalbėdami apie "prekių pavertimą paslaugomis", "dalijimosi ekonomiką" skaitmeniniame sektoriuje, jie ketina nusavinti piliečių privačią nuosavybę: "Jūs nieko neturėsite ir būsite laimingi". O kai jie primeta valstybinių prekių ar paslaugų privatizavimą, jie nori pasisavinti pelną, o išlaidas palikti ant bendruomenės pečių. Bet kadangi ne visos šalys nori atlikti šį "perkrovimą", jie verčia jas su tuo sutikti, provokuodami ekonomines krizes, pandemijas ir karus. Tai yra išdavystė ir perversmas.

Iš anksto apgalvotas šio perversmo pobūdis yra akivaizdžiai aiškus, kaip ir suvokimas, kokias pražūtingas pasekmes gali turėti socialiniai, ekonominiai ir sveikatos apsaugos sprendimai, priimti tiek dėl pandemijos, tiek dėl Ukrainos krizės. Bergoglio taip pat tai pripažino: valstybės vadovas, likus keliems mėnesiams iki V. Putino karinės operacijos Ukrainoje, jam atskleidė, kad NATO ir Europos Sąjunga sąmoningai provokuoja Rusijos Federaciją, daugelį metų ignoravusios Kijevo vykdomą etninį valymą prieš rusakalbių mažumą Donbase ir Kryme. Šios provokacijos tikslas - sukelti konfliktą, kuris suteiktų priedangą įteisinti sankcijų Rusijos Federacijai įvedimą ir priversti Vakarų valstybes imtis "žaliojo perėjimo". Ir kartu tai būtų išstumdę tautų ekonomiką kelių tarptautinių investicinių fondų ir rinkos spekuliacijų naudai. Iš esmės pateikiamos tos pačios prielaidos, kuriomis buvo pateisinami Anglijos aptvėrimo aktai, o vėliau ir Holodomoras Ukrainoje, siekiant paversti valstiečių mases pigia darbo jėga didžiųjų miestų industrializacijai. Jei norėta išvengti karo, NATO neturėjo būti plečiama pažeidžiant sutartis, o rusakalbių mažumai Ukrainoje turėjo būti užtikrinta apsauga, kaip reikalaujama 2014 m. Minsko protokole.

Jei tai nebuvo padaryta, tai todėl, kad tikrasis tikslas, kurio jie norėjo pasiekti, neturi nieko bendra su jų viešai deklaruojamu tikslu. Pažymiu, kad tai ne abstraktūs samprotavimai, o konkretūs faktai, kuriuos jau prieš dešimtmečius numatė ir suplanavo Didžiojo persitvarkymo teoretikai, siekdami primesti niekam nereikalingus socialinius pokyčius ir priversti Vakarų pasaulio ekonomiką ir finansus pradėti viską iš naujo - panašiai kaip perkrauti kompiuterį.

Tai, kad dėl to kyla vargas, bankrotai, žlunga įmonės, nedarbas, socialinis nestabilumas, didėja atotrūkis tarp turtingųjų ir vargšų, mažėja gimstamumas ir mažėja būtiniausių paslaugų, laikoma nereikšminga detale, o vienintelis tikslas - indoktrinuoti mases melagingais argumentais už karą ar kiekvienos žmonių gyvenimo detalės kontrolę, kriminalizuoti visus, kurie nesutinka, ir nurodyti juos kaip liaudies priešus. Man atrodo, kad šis naratyvas grimzta po elito ir jo bendrininkų melo svoriu.

Ar galėtumėte pateikti mums pavyzdį, Jūsų Ekscelencija?

Akivaizdžiausias pavyzdys - atradimas, kad Ričardas Kalergis, vienas iš Europos Sąjungos įkūrėjų, norėjo vykdyti socialinės inžinerijos politiką, kurios tikslas - pakeisti Europos nacionalines visuomenes per imigraciją ir kryžminimą, skatinant migracijos bangas pigesnės darbo jėgos patrauklumu. Matant piktą užsispyrimą, su kuriuo ir toliau sveikinamos nelegalių imigrantų bangos, net kai šio reiškinio poveikis miestų saugumui, bendram nusikalstamumo lygiui ir valstybių gyventojų identitetui yra akivaizdus, matyti, kad pirminis planas didžiąja dalimi įgyvendintas ir reikia imtis veiksmų, kad jis nebūtų užbaigtas.

Ir vis dėlto tai nėra atsitiktiniai dalykai: jie mums apie tai pasakė.

Jūs visiškai teisus: mane glumina tai, su kokiu įžūlumu Darbotvarkės iki 2030 m. šalininkai mums iš anksto pasakė, kokius nusikalstamus projektus jie ketina mums primesti prieš mūsų valią; nepaisant to, yra žmonių, kurie stebisi, kad po daugelio metų nesustabdomos infiltracijos jie iš tikrųjų įgyvendina savo planus tiesiai prieš mūsų akis, nors kaltina mus "sąmokslo teorijų šalininkais". Sąmokslas neabejotinai egzistuoja, tačiau teisiami turi būti tie, kurie jį vykdė, o ne tie, kurie jį smerkia.

Džo Baidenas (Joe Biden) atsakomybę už krizę suverčia Vladimirui Putinui. Ar sutinkate su tokiu vertinimu?

Amerikiečiai puikiai žino, kad benzino kaina išaugo gerokai prieš Rusijos ir Ukrainos krizę ir dar labiau padidėjo dėl tarptautinės bendruomenės sankcijų - tikrų ar tariamų - Rusijos Federacijai. Šiandien žinome, kad sankcijos - kaip ir buvo galima numatyti - nė kiek nepaveikė V. Putino, tačiau jų motyvas - jos turėjo smogti Vakarų valstybėms, ypač Europos valstybėms, siekiant išprovokuoti ekonominę ir energetinę krizę, kuria būtų galima įteisinti ekologinį perėjimą, racionalizaciją, gyventojų kontrolę ir informacijos cenzūrą.

Putinas neužkibo ant masalo, kurį jam siūlė giliosios valstybės provokacijos, ir apsiribojo tik būtinu įsikišimu, kad užtikrintų saugumą ir apsaugą rusakalbiam Donbasui. Jis šturmavo plieno gamyklą "Azovstal", kurioje slėpėsi viena iš slaptų amerikiečių biologinių laboratorijų, gaminusių bakteriologinius ginklus ir vykdžiusių eksperimentus su SARS-CoV-2. Kita vertus, Bidenų šeima buvo suinteresuota, kad Ukrainoje kiltų karas, siekiant nuslėpti su Hanteriu Bidenu susijusias korupcijos bylas ir atitraukti žmonių dėmesį nuo gresiančių skandalų, gresiančių Obamai ir Hillary Clinton dėl "Russiagate" ir "giliajai valstybei" dėl prieš Trumpą vykdyto rinkimų klastojimo.

JAV tarpinis karas prieš Rusijos invaziją iš tikrųjų yra giluminės valstybės karas prieš tautą, kuri nesutiko, kad ją užvaldytų globalistų technokratų iliuzijos, ir kuri šiandien turi įrodymų apie giluminės valstybės įvykdytus nusikaltimus. Tačiau nors ES gali šantažuoti Europos valstybes, susiedama lėšų skyrimą ir paskolų palūkanų normas su "reformų" įgyvendinimu, nes šios valstybės turi ribotą pinigų ir fiskalinį suverenitetą, tai negalioja Rusijai, kuri yra suvereni ir nepriklausoma valstybė, taip pat savarankiška žaliavų, energijos ir žemės ūkio maisto išteklių požiūriu.

Ar ši bipoliarinė vizija, kurioje iš naujo siūloma Šaltojo karo laikų JAV ir SSRS konfrontacija, nebegalioja?

Hegemoninė kairė įtvirtino manichėjišką gėrio ir blogio skirstymą: kairė prieš dešinę, liberalizmas prieš fašizmą, globalizmas prieš suverenizmą, vakcinizmas prieš "No-vax". Akivaizdu, kad "geriečiai" yra tie, kurie yra kairieji: liberalūs, bet solidarūs, globalistai, integraciniai, ekumeniniai, atsparūs ir tvarūs. "Blogiukai" lygiai taip pat akivaizdžiai yra patriotai, krikščionys, dešinieji, suverenistai ir heteroseksualai.

Kuo dabartinė Vakarų šalių struktūra skiriasi nuo praeities?

Blogiausio liberalizmo ir blogiausio kolektyvinio socializmo sintezė. Šiandien, praėjus dvejiems pandeminio farso metams, matome, kaip globalistinis liberalizmas naudojasi komunistiniais ir diktatoriškais metodais, kad primestų savo Didįjį Resetą, o komunistiniai režimai naudojasi liberaliais metodais, kad praturtėtų partijos viršūnės, neprarasdami visiškos gyventojų kontrolės. Tai rodo, kad geopolitinė pusiausvyra keičiasi daugiapolės vizijos link, o giliosios valstybės kurstomas bipoliarizmas traukiasi.

Ar yra analogijų tarp to, kas vyksta Katalikų Bažnyčioje Jorge Mario Bergoglio pontifikato metu?

Tam tikra prasme gilioji Bažnyčia yra giliosios valstybės atšaka. Dėl šios priežasties mūsų neturėtų stebinti, kad ekumenizmo ir sinodalumo vardan stebime Tikėjimo ir moralės griovimą, liberalių klaidų taikymą teologijos srityje; kita vertus, popiežystės ir Romos kurijos virsmą politbiuru, kuriame bažnytinė valdžia yra ir absoliuti, ir kartu atleidžiama nuo ištikimybės Magisteriumui, laikantis komunistinio tipo diktatūros valdžios vykdymo modalumų. Įstatymas grindžiamas nebe Teisingumu, o veikiau jį taikančiųjų patogumu ir naudingumu: užtenka pamatyti, kaip griežtai Vatikanas elgiasi su dvasininkais ir tikinčiaisiais, kurie laikosi tradicijų, ir, kita vertus, su kokiu atlaidumu Vatikanas giria pagarsėjusius abortų šalininkus (tarp ryškiausių atvejų turiu galvoje Bideną ir Pelosi), taip pat LGBTQ ideologijos ir gender teorijos propagandistus. Čia liberalizmas ir komunizmas taip pat sudarė sąjungą, kad sugriautų instituciją iš vidaus, kaip ir pilietinėje srityje. Tačiau žinome, kad contra legem fit, quod in fraudem legis fit - tai, kas apeina įstatymą, daroma prieš įstatymą.

Jūsų Ekscelencija, kaip, Jūsų manymu, artimiausiu metu gali pasikeisti padėtis Jungtinėse Valstijose?

Donaldo Trumpo sugrįžimas į Baltuosius rūmus leistų pradėti tikras taikos derybas, kai tik iš administracijos ir vyriausybinių agentūrų bus išgyvendinta "gilioji valstybė". Tačiau atstatymui neabejotinai prireiks visų bendradarbiavimo ir pasiaukojimo bei tvirtos dvasinės vizijos, kuri įkvėptų atkurti socialinį audinį. Jei visa tai įvyko dėl per pastaruosius prezidento rinkimus pademonstruoto rinkimų klastojimo, D. Trumpo pergalė būtų dar ryškesnė ir turėtų stiprių pasekmių giluminės valstybės atšakoms Europoje, ypač Italijoje.

Bet kokiu atveju, kadencijos vidurio rinkimai galėtų leisti respublikonams turėti daugumą Atstovų Rūmuose ir Senate, kai tik bus išstumti "giliosios valstybės" tarnai, įskaitant visų pirma "neokonus".

Nesėkmingos pastangos apkaltinti D. Trumpą dėl farso, susijusio su Kapitolijaus užpuolimu, turėtų atgrasyti jų organizatorius, tarp kurių negalime nepaminėti Nancy Pelosi, nuo bandymo pakartoti šią sceną kitą rudenį, nes tai būtų ne tik déjà vu atvejis, bet ir groteskas.

Taigi, ar Didysis atstatymas nepavyko? Ar galime giedoti pergalės giesmę?

Pergalės giesmę galima giedoti tik tada, kai karas jau laimėtas. Didysis perskaičiavimas ontologiškai yra pasmerktas nesėkmei, nes jį įkvėpė nežmoniški ir velniški principai. Tačiau jo pabaiga, kad ir kokia neišvengiama, dar gali užtrukti, priklausomai nuo mūsų gebėjimo jam pasipriešinti, taip pat nuo to, kas numatyta Dieviškosios Apvaizdos planuose.

Jei Viešpats nori mums suteikti paliaubas, taikos laikotarpį po to, kai suprasime, koks baisus yra pragaras žemėje, kurio trokšta Dievo ir žmogaus priešai, turime įsipareigoti atstatyti - ne "atstatyti geresnį", bet kaip tik atvirkščiai - taip, atstatyti tai, kas buvo sugriauta: šeimą, santuokos ryšį, moralinį vaikų auklėjimą, meilę tėvynei, atsidavimą sunkiam darbui ir brolišką meilę, ypač tiems, kurie yra labiausiai beginkliai ir vargstantys. Turime dar kartą patvirtinti gyvybės šventumą ir neliečiamą šventumą nuo prasidėjimo iki natūralios mirties; ginti abiejų lyčių papildomumą nuo lyčių ideologijos beprotybės, saugoti vaikus nuo sugedimo ir garantuoti nekaltumą, į kurį jie turi teisę. Galiausiai turime atsisakyti pelno logikos, būdingos liberaliajam mentalitetui, kad atgautume pasididžiavimą atlikti savo pareigą net tada, kai niekas mūsų nežiūri, profesionaliai gaminti tai, ką gaminame, ir parduoti tai už sąžiningą kainą. Turime nustoti laikyti save prastesniais vien dėl to, kad kažkas nusprendė, jog jų bedieviškame distopinės visuomenės modelyje būti sąžiningam, ištikimam, nuoširdžiam ir dievobaimingam yra kažkas, ko reikia gėdytis. Turėtų gėdytis tie, kurie ragina žudyti vaikus ir pagyvenusius žmones, planingai naikinti gyventojus per piktas skiepų kampanijas, masinę sterilizaciją, sodomiją, pedofiliją ir visus iškrypimus.

Jūsų Ekscelencija, ar tikite, kad pasaulis gali sugrįžti pas Dievą?

Pasaulis gali ir turi grįžti pas Dievą: tai yra būtinybė, kurią diktuoja dieviškoji tvarka, kurią Kūrėjas įspaudė kūrinijai. Jis turi grįžti pas Dievą, nes tik ten, kur viešpatauja Kristus, gali būti tikras teisingumas ir tikra taika. Ir pasaulis gali tai padaryti, bet ne kolektyvistine ar komunitarine vizija, kai individai išnyksta masėje, bet asmenine ir individualia vizija, kai kiekvienas iš mūsų laisvai pripažįsta, kad nieko negali būti geriau už tai, ką mums paruošė Dangiškasis Tėvas, nes Jis mus myli ir nori padaryti mus savo šlovės dalininkais.

Jei visi sugrįšime pas Dievą, mūsų tautos taip pat pripažins Jo viešpatavimą ir pritaikys savo įstatymus prie Jo Įstatymo. Tad melskimės, kad išsipildytų tai, ką gieda psalmininkas: Laudate Dominum omnes gentes; laudate eum omnes populi (Ps 116, 1). Quoniam confirmata est super nos misericordia ejus; et veritas Domini manet in æternum (Ps 116, 2) - Nes Jo gailestingumas mums patvirtintas, ir Viešpaties tiesa pasilieka per amžius.

+ Carlo Maria Viganò, arkivyskupas

2022 m. birželio 21 d., Šventasis Aloyzas Gonzaga

https://warroom.org/2022/06/30/exclusive-steve-bannon-interviews-the-heroic-archbishop-vigano/

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)


Tėvynės ligos diagnozė – globalizmas. Keli žodžiai Algio Avižienio knygos vertimui į lietuvių kalbą pasirodžius


Nesenai dienos šviesą išvydo Algio Avižienio knyga „Link naujos nacionalinių valstybių eros.“

https://drive.google.com/file/d/1mWOyUGKPE14CLrJ44lqBN2A3hxbr6Itt/view

Džiugu, kad sulaukėme tokios svarbios Tautai dovanos tokiu jai egzistenciškai lemtingu metu. Perskaitęs šią knygą supranti, kad ji yra parašyta lietuvių tautos ištikimo sūnaus, kuris nėra abejingas mūsų valstybės likimui, nėra abejingas stebėtojas to, kas su lietuvių Tauta šiandien vyksta globalizmo okeane.

Skirtingai nuo parsidavusios globalistams „lietuviškos“ elitos, kuri už „trupinį aukso gardaus valgio šaukštą“ pasirengusi bet kam sulįsti į užpakalį, bet kam atiduoti dar kokį užsilikusį Lietuvos suvereniteto trupinėlį, kad tik smiltelė aukso įkristų į jų kišenę, autorius užima tvirtą patrioto poziciją.

Šių dienų Lietuvoje mes stebime visiškai neįgalią vyriausybę, suformuotą iš reikiamos kvalifikacijos neturinčių atsitiktinių žmonių, o Seime matome parsidavusių pajacų gaują, jų atliekamą pasibaisėtiną „politikos“ spektaklio parodiją. Šitokiam „elitui“ nereikia nei proto, nei menkiausios diplomatijos.

Čia buvęs kelių policininkas, kalbama atstovaujantis ložę, sugeba manipuliuoti „opozicija“, atbėgti ir prabalsuoti už „ožį“, Tautą „šunauja“ ir „jedinstveninkais“ vadinantį, jį paskirti „valstybės vadovu“. Suprantama, už didelius „nuopelnus“. Ne juokas - iš valstybės per tris dešimtmečius išvaryti trečdalį gyventojų. Už tokį pasiekimą juk galima buvo pavadinti šitą „kurdupelį“ nuo Romos laikų įprastu vardu – „Tautos Tėvu“. Kuo ne imperatorius Augustas?

A.Avižienio knygoje Lietuvos ir pasaulio demografijos klausimui skiriama ženkli vieta, kaip ir globalistų vykdomam tautų maišymai, baltųjų planetos gyventojų naikinimui, naikinant prigimtinę šeimą, dirbtinai skatinant abortus ir homoseksualizmą.

Aktualiai knygoje nagrinėjamos pramonės iškėlimas iš Šiaurės Amerikos ir Europos į trečiojo pasaulio valstybes problemos, taršos perkėlimas ir dirbtinis taršos klausimo eskalavimas deindustrializuotose vakarų valstybėse. Tai, autoriaus nuomone, yra globalistų verslo plano dėmenys. Autorius – antiglobalistas, kuris nemato ateities „globaliai Lietuvai“, išsivaikštančiai ir išsibėgiojančiai po pasaulį.

Lietuviai – ne žydai, jie neturi Tautos ideologijos, į ką dėmesį atkreipia autorius. Lietuviai neturi savo dievo, išskiriančio lietuvius iš kitų tautų, neturi Toros, Talmudo, rabinų traktatų, o krikščionybė, savo esme, yra globalistinė religija, juoba vedina jėzuito ir masono popiežiaus, tarnaujančio Rotšildų klanui ir jų „Didžiojo perkrovimo“ agentūrai.

Krikščionių religijos vaidmeniui Lietuvių tautos nykimo klausime rasta vietos Algio Avižienio knygoje. Šis buvęs JAV diplomatas (ar būna buvusių diplomatų?) kaip ir dera jo profesijos žmogui apeina pačius aštriausius klausimus, o gal ir sąmoningai palieka politikos gurmanams patiems įterpti į jo dėliojamą pasiansą savo kortas.

Man Algio Avižienio knyga svarbi tuo, kad ją perskaitęs galiu tvirtai teigti – ją parašė lietuvis patriotas, giliai pergyvenantis dėl savo valstybės ir tautos naikinimo. Jis atskleidžia ideologijos būtinybę, kurią galima būtų priešpastatyti globalistų siekiui sunaikinti Europos nacionalines valstybes.

Autorius mato, kad Europos Sąjunga – jeigu ji greitai nebus transformuota į Tautų Europą, išnyks dar masono Kudenhove Kalergi, per nesusipratimą vadinamo „Europos tėvu“, projektuotame rasių lydymo katile, kuris šiandien veikia pilnu pajėgumu, į kurį kas metai suvežami ir įmetami milijonai afrikiečių ir azijatų. Visa tai šiandien daroma tam, kad Europa būtų nekonkurencinga JAV ekonomiškai.

Šimtmečius veikęs bankų variklis, paremtas skolinimo procentu, prieš kelis metus galutinai sulūžo, ir ėmė spjaudytis neigiamais procentais, kas byloja apie kapitalizmo mirtį.

Globalistai gelbėtis nutarė kurdami letalius laboratorinius virusus, jų pagalba žudyti pasaulio gyventojus. Gelbėtis jie nutarė atimdami pasaulio gyventojų turtą. Tam sugalvotas jų „Didysis perkrovimas“. Pasaulio gyventojų naikinimui aktyviai diegiama narkomanija, homoseksualizmas ir abortai.

Autorius, kaip ir mes visi, nepraradę sveikos nuovokos, stebi, kad prie Lietuvos valstybės vairo šiandien atvesti atviri lietuvių tautos priešai, kurių tikslas – kuo greičiau sunaikinti valstybę.

Turime su kuo palyginti. Lenkija ir Vengrija praktiškai pademonstravo mums alternatyvą tautų naikinimo projektui. Šios valstybės aktyviai remia prigimtines šeimas. Vengrija net išdrįso apmokestinti bankus, kad paremti vengrų šeimas, skatinti demografiją.

Turime ir kitą pavyzdį greta jų – Ukrainą. Tai pati nelaimingiausia tauta, kurios „elitas“ 56 milijonų tautą, gyvenančią pačioje derlingiausioje pasaulio žemėje, turinčioje daugybę iškasenų, turėjusią klestinčią aukščiausio technologinio lygio pramonę, pavertė pabėgėliais. Vyksta JAV „vanagų“ kova su Rusija iki paskutinio ukrainiečio.

Ukraina - ko gero vienintelė šalis pasaulyje, kuriai vadovauja svetimtautis. Ukraina šiandien – vienintelė valstybė pasaulyje, kurios juodžemiai karo metu toliau išpardavinėjami užsieniečiams.

Ar Lietuvai paruoštas toks pats likimas? Karūnuoto „Valstybės vadovo“ anūkas mūsų tautą supykdė su kaimynais gudais, su Kinija, o dabar atvirai provokuoja Rusijos karo veiksmus...

Mano nuomone, Algio Avižienio knyga padės daugeliui tautiečių atgauti sąmonę, kitiems - prabusti iš Tautos priešų landsgrybinės hipnozės, atgauti tautinį pulsą. Lietuva – svarbiausia. Tai pagrindinis autoriaus knygos moto. Manau, kad ši ištikimo Tėvynės sūnaus knyga sulauks tęsinio, nes kova už Lietuvą laukia žiauri ir lemtinga. Svarbiausia - nustatyta ligos diagnozę. Diagnozė – globalizmas.

Dr. Algimantas Lebionka


Mane galima rasti: VK https://vk.com/id460381786, Telegram  https://t.me/lebionka,

https://faktai1001.blogspot.com.


2022-07-03

Dabar tai oficialu: koronė sukurta laboratorijoje


"Lancet" komisijos vadovas Sachsas pripažįsta, kad koronavirusas sukurtas laboratorijoje. Tai, kad kovidas buvo sukurtas žmogaus, daugeliui gydytojų buvo aišku nuo pat pirmos dienos. Nors patys koronavirusai yra natūralūs reiškiniai, šios konkrečios rūšies virusas buvo "patobulintas", kad taptų žmogui pavojingesnis. Vienu atveju jis puola ant pagyvenusių žmonių, kitą - ant jaunų; vienu atveju reaguoja į vakciną, kitu - ignoruoja ją.

Medicinos pasaulyje autoritetingiausias žurnalas "The Lancet" pandemijos metu sudarė koronaviruso komisiją, kuriai vadovavo daktaras Geoffrey Sachsas. Buvo teigiama, kad pats žurnalas buvo "nepaprastai atsargus" ir straipsnius skelbė pavėluotai (bet patikrintus) bei antrinėmis temomis. Dabar jau aišku, kad tai nebuvo atsargumo reikalas: ir žurnalas, ir komisija buvo tiesiog užčiaupti.

Tai atskleidė pats Džefris Sachsas medicinos konferencijoje Ispanijoje, pranešaRT. Be to, jis teigė, kad ši technologija yra amerikietiška, jos neturi jokia kita šalis ir tai yra JAV darbas.Dabar paaiškėjo, kad Pasaulio sveikatos organizacija (su kuria Rusija neseniai nutraukė visus ryšius) labai stengėsi nuslėpti tiesą. PSO direktorius Tedrosas Adhanomas Gebreyesusas spaudė mokslininkus, teigdamas, kad koronavirusą sukūrė kinai Vuchano laboratorijoje. Tuo tarpu JAV valdžios institucijos jau 2021 m. pradėjo pripažinti, kad kinai, pirmieji susidūrę su koronavirusu, nežinojo, kas tai yra.

Kol kas vaizdas yra toks: JAV kažkodėl sukūrė virusą ir perdavė jį kinams, kad nuslėpti autorystę. Yra begalė paslapčių apie viruso paskirtį. Yra versijų, kad kai kurie milijardieriai nusprendė "išvalyti žmoniją", kuri, anot jų, neturi ko valgyti, todėl jie kovojo su gyventojų pertekliumi ir pasauliniu atšilimu vienu metu. Žiniasklaida paskelbė ne mažiau tikėtiną versiją, kad viskas atsirado beveik atsitiktinai: tam tikra JAV pradedančioji įmonė karštligiškai ieškojo pinigų ir nutarė sukonstruoti natūralų virusą, kad kariuomenė sumokėtų už tyrimus. Kariuomenė ir JAV vyriausybė apskritai beveik nedalyvavo (dabar būtent šie ir kiti asmenys stato nekaltumo versiją).

Matyt, už šios daktaro Sachso išpažinties atsivers tiesos vartai ir mes daug ką sužinosime.

https://www.kp.ru/daily/27413.5/4611807/

2022-07-02

Tuckeris Carlsonas: "Sukurta" ekonominė krizė naudojama atgrasyti nuo šeimų kūrimo


Pasak "Fox News" laidos vedėjo, mažiau santuokų, kūdikių ir šeimyninių namų reiškia daugiau neramių ir nepatenkintų žmonių.

https://www.lifesitenews.com/news/tucker-carlson-manufactured-economic-crisis-being-exploited-to-discourage-having-families/?utm_source=top_news&utm_campaign=usa

(LifeSiteNews) -"FOX News" laidos vedėjas Tuckeris Carlsonas antradienį teigė, kad Amerikos ekonominė katastrofa yra naudojama tam, kad atgrasytų šeimas nuo vaikų gimdymo, o tai savo ruožtu padaro žmones labiau nepatenkintus ir "lengviau kontroliuojamus".


https://www.youtube.com/watch?v=BgSqVNnH0R8

Vertimas rusų kalba:https://www.youtube.com/watch?v=d2d_GLn64c0


Norėdamas parodyti, kad amerikiečiai iš tiesų aktyviai atgrasomi nuo vaikų, T. Carlsonas atkreipė dėmesį į klipą, transliuotą po Roe v. Wade sprendimo panaikinimo, kuriame MSNBC teigė, kad vaikų gimdymas yra žalingas šaliai, nes ekonomiškai "žlugdo".

"Kiek kainuoja turėti kūdikį? Jūsų kūnui, jūsų pragyvenimo šaltiniui ir ne tik jums, bet ir šios šalies valstybėms?" MSNBC laidos vedėja Katy Tur klausė klipe.

Išvada, kuria pasidalijo NBC naujienų reporterė Jo Ling Kent, buvo tokia: "Daugelis ekonomistų ir socialinių mokslų atstovų mums sako, kad abortų ribojimo ekonominiai padariniai yra pražūtingi tiek individams, tiek platesnei visuomenei".

Kento teigimu, taip yra todėl, kad, pasak Moterų politikos tyrimų instituto (Institute for Women's Policy Research), "nacionaliniu lygmeniu abortų apribojimai valstijų lygmeniu kainuoja 105 mlrd. dolerių per metus, nes iš esmės tai sumažina darbo jėgos aktyvumo lygį... ir mažina uždarbio galimybes".

Veiksminga paskata neturėti vaikų dabar, aiškino Karlsonas, yra ta, kad infliacija tokia didelė, jog viskas tampa neįperkamai brangu: nuoma, maisto produktai, degalai.

Jis teigė, kad infliacija yra sąmoningas politikų kūrinys "dėl paprastos priežasties: Jie susikrovė tiek daug skolų, pirkdami balsus ir praturtindami save bei savo šeimas, kad neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik susilpninti JAV dolerį, kad galėtų sumokėti įmokas už paimtas paskolas".

Dabar, pasak Karlsono, šiuo ekonomikos nuosmukiu naudojamasi kaip pretekstu perspėti amerikiečius, kad jie paprasčiausiai negali sau leisti turėti vaikų.

"Dabar jie jums sako, kad negalite turėti vieno dalyko, kurio biologinis instinktas verčia mus visus norėti, - vaikų. Patikimiausias žmogaus egzistencijos prasmės ir džiaugsmo šaltinis", - sakė Karlsonas. Toliau jis pabrėžė, kad įtakingos žiniasklaidos priemonės, akademikai ir kiti įtakingi balsai šeimą vaizduoja kaip dabar finansiškai "nepasiekiamą Amerikos viduriniajai klasei" ir stumia kaip faktą, kurį turėtume ne tik "priimti kaip neišvengiamą", bet ir "priimti".

Dar daugiau, didžiosios korporacijos dabar neskatina vaikų, skatindamos abortus, o tokios bendrovės kaip "Dick's Sporting Goods" apmoka iki 4 000 JAV dolerių kelionės ir apgyvendinimo išlaidų, kad moterys galėtų keliauti pasidaryti abortą už valstybės ribų.

"Tai pigiau nei apmokėti sąskaitą, pavyzdžiui, už vaiko priežiūros atostogas ar naujų išlaikytinių įtraukimą į įmonės sveikatos priežiūros planą. Kūdikiai yra brangūs. Daug pigiau jų atsikratyti", - pažymėjo Carlsonas.

Jis atkreipė dėmesį į JAV iždo sekretorės Janet Yellen pareiškimą dėl neseniai priimto Roe panaikinimo, kuriame ji taip pat apibūdino abortų prieinamumo trūkumą kaip žalingą ekonomikai: J. Yellen gegužės mėn. sakė: "Manau, kad panaikinus moterų teisę priimti sprendimus dėl moterų, t. y. ar turėti vaikų, tai turėtų labai žalingą poveikį ekonomikai ir grąžintų moteris dešimtmečiais atgal".

"Tai, ką ji jums sako, yra tai, kad dabar, kai esate neturtinga, užsičiaupkite ir nutraukite savo vaiką, nes laikai sunkūs ir jums reikia grįžti į darbą. Vyksta karas. Atlikite savo pareigą", - pastebėjo Karlsonas.

Jis pabrėžė: "Tokią Ameriką sukūrė Janet Yellen, padedama savo draugų žiniasklaidoje". Tuo tarpu mūsų lyderiams, atrodo, nerūpi nacionalinis savižudybių šuolis, dvasinė krizė ir tai, ką Karlsonas vadina "aiškiausiu visuomenės sveikatos požymiu": kad žmonės jau "nebesidaugina".

"Galbūt kažkas ir negerai, bet dabar jiems tai netrukdo. Tiesą sakant, jie yra už tai. Negalima turėti vaikų. O jei turėsite, įsitikinkite, kad jie negalės daugintis patys, kai jūs juos chemiškai kastruosite - štai ką jie dabar jums sako."

"Tai kodėl jie tau tai sako? Na, paprasta. Kuo labiau atomizuota ir nelaiminga tampa Amerikos visuomenė, tuo lengviau jiems ją kontroliuoti. Mažiau santuokų, kūdikių ir šeimai priklausančių namų - daugiau neramių ir nepatenkintų žmonių".

"Tai reiškia, kad ištisa tauta beviltiškai nelaimingų magistrantų... Taigi pirmyn. Daugiau vienatvės, mažiau žmogiškojo ryšio, mažiau prasmės, mažiau vaikų. Štai ko jie nori", - tęsė Karlsonas.

"Reikia tik stebėtis, kiek laiko praeis iki demokratų remiamų įstatymų, pagal kuriuos jaunimui miestuose bus dalijamos nemokamos katės - placebas, pakeičiantis šeimas, kurių jie nebegali turėti. Tai artėja. Kartu su SSRI vandens tiekimo sistemoje, kad nereikėtų per daug galvoti".

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)


Mane galima rasti: VK https://vk.com/id460381786, Telegram  https://t.me/lebionka,

https://faktai1001.blogspot.com.