2024-07-15

Tamsėjančio Europos futbolo ateitis

Dar niekada Europos futbolo čempionatuose nebuvo tiek daug juodaodžių futbolistų. Man, tūlam Lietuvos gyventojui, tai nekelia nuostabos, nes mūsų šalelės kiekvienas miestelis, vietoj to, kad kviestų sportuoti lietuvius, prisiperka būrius juodaodžių. Matome rezultatą: pajuodavusios krepšinio ir futbolo komandos nesugeba išauginti tinkamų žaidėjų nacionalinėms komandoms, kurios taip ir lieka autsaiderėmis, o olimpiniai medaliai tėra prisiminimu tų laikų, kai saboniai dar buvo neapipjaustyti, o patriotizmas nebuvo totaliai pakeistas į 30 sidabrinių.

Globalistams, svajojantiems Europą paversti mišrios rasės žmonių žemynu dar nuo "ES tėvo" Kudenhove-Kalergi laikų, nusišypsojo tikra laimė: geriausiu jaunuoju futbolininku pripažintas migrantų iš Afrikos atžala, 17-metis  Lamine Yamal. Jis yra Mouniro Nasraoui yra Mouniro Nasraoui, kuris į Ispaniją imigravo iš Maroko, ir Sheilos Ebanos, kuri į Ispaniją imigravo iš Pusiaujo Gvinėjos, sūnus. Tėvai išsiskyrė, kai jam buvo 3 metai, tačiau Yamal augino kartu.


"Euro 2024" pusfinalio rungtynėse Ispanijos rinktinei pavyko įveikti Prancūziją 2:1. Po šio susitikimo buvo paskelbta Ispanijos rinktinės puolėjo Lamine'o Jamalo 16 metų senumo nuotrauka, kurioje jį laiko Argentinos rinktinės puolėjas Lionelis Messi.

Paaiškėjo, kad šios nuotraukos darytos 2008 m. Barselonos fondo solidarumo kalendoriui, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant su Ispanijos leidiniu "Diario SPORT" ir UNICEF fondu.
https://www.youtube.com/watch?v=kMgUZuCRB1c

https://www.youtube.com/watch?v=EWCHoaO6YTwEpilogas:

Ar matote, išmirštantys europiečiai, kokį gėrį jums sorošai ir švabai veža iš Afrikos kontrabandininkų laiveliuose ir juodų moterų pilvuose? Po septyniolikos metų už jus žais šimtai štai tokių Yamalų, o jūs girti ir kvaili staugsite tribūnose ir pildysite globalistų kišenes. Ar ne nuostabios perspektyvos?
Vengrai palaiko Orbano taikos iniciatyvas, Briuselis smerkia


Didžiulė parama Ministro Pirmininko taikos misijai. Patenkinti net kai kurie opozicijos rinkėjai. 

62 proc. suaugusių vengrų yra patenkinti Viktoro Orbano taikos misija Ukrainoje, Rusijoje ir Kinijoje, rodo Vengrijos socialinių tyrimų instituto atlikta apklausa.

Netrukus po to, kai pradėjo pirmininkauti Europos Sąjungai, Viktoras Orbanas apsilankė iš pradžių pas Volodymyrą Zelenskį Ukrainoje, paskui pas Vladimirą Putiną Rusijoje ir Xi Jinpingą Kinijoje, kad paragintų nutraukti Rusijos ir Ukrainos karą.

Vengrijos socialinių tyrimų institutas (Magyar Társadalomkutató) pasiteiravo, kaip šalies viduje vertinama taikos misija, ir apklausa parodė, kad

daugiau nei trys penktadaliai (62 proc.) suaugusiems Vengrijos gyventojams atstovaujančių respondentų buvo patenkinti Viktoro Orbano pastangomis pasiekti paliaubas ir taiką,

o 41 proc. respondentų buvo visiškai patenkinti. Kiek daugiau nei ketvirtadalis vengrų taikos misija yra nepatenkinti. Atsižvelgiant į tai, kad patenkintų žmonių yra daugiau nei dvigubai daugiau nei nepatenkintų, šalies gyventojų nuomonė apie pirmąją taikos misijos savaitę yra labai teigiama.Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad

taikos misija sulaukė net opozicijos palaikymo, 

Viktoro Orbano kelionėmis liepos 2-8 d. patenkinti 29 proc. partijos "Tisza" rinkėjų, trečdalis DK-MSZP-Parlamentinės partijos-Parlamentinio dialogo rinkėjų ir 33 proc. mažesnių partijų, kurios šiuo metu neturi šansų patekti į parlamentą, rinkėjų bei trečdalis partijų, kurios šiuo metu neturi šansų patekti į parlamentą, rinkėjų.

https://magyarnemzet.hu/belfold/2024/07/elsopro-tamogatottsaga-van-a-miniszterelnok-bekemissziojanak

Ar ES skils dėl Orbano? Valstybės narės svarsto precedento neturintį žingsnį prieš Vengriją. Šią temą nagrinėja "Berliner Zeitung".

ES užsienio reikalų ministrai nori boikotuoti rugpjūčio mėn. aukščiausiojo lygio susitikimą Budapešte ir vietoj jo surengti savo susitikimą.

"Taikos misija", kurią Viktoras Orbanas pradėjo vykdyti liepos mėn. perėmęs pirmininkavimą ES Tarybai, valstybių asociacijoje sukėlė nepritarimą. Briuselis jau svarsto Orbano atleidimą iš ES Tarybos pirmininko pareigų. Manoma, kad toks pašalinimas Tarybos pirmininko pareigų būtų labai sudėtingas: Tam reikėtų vadinamosios sustiprintos kvalifikuotos daugumos, t. y. tam turėtų pritarti 20 iš 27 ES vyriausybių, kurios kartu atstovauja 65 proc. gyventojų. Daugelis ES diplomatų skeptiškai mano, kad tokia dauguma bus pasiekta. 

Jozefas Borrellis trečiadienį nori pristatyti planą prieš Orbaną

Dabar valstybės narės svarsto galimybę boikotuoti rugpjūčio 28-29 d. Vengrijoje vyksiantį ES užsienio reikalų ministrų susitikimą. Pasak amerikiečių laikraščio "Politico" pranešimo, daugelis ES užsienio reikalų ministrų nenori dalyvauti dar viename "Orbano propagandos šou". Vietoj to, kad vyktų į Budapeštą į šį renginį, ketinama surengti atskirą susitikimą. Tai būtų beprecedentis žingsnis ES istorijoje.

Pasak "Politico", dabartinis ES užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis planuoja sušaukti ES užsienio reikalų ministrus į "oficialų" Užsienio reikalų tarybos posėdį, kuris sutaptų su V. Orbano aukščiausiojo lygio susitikimu. Šis planas jau neoficialiai aptartas su keliomis ES šalimis, įskaitant Prancūziją ir Vokietiją. Trečiadienį J. Borrellio komanda pristatys planą 27 nuolatiniams ES atstovams.

Orbanas: "Taika negali būti sudaryta iš patogaus krėslo Briuselyje"

Manoma, kad boikotuoti renginį, kuris Tarybai pirmininkaujančiai šaliai turėtų tapti svarbiu pasirodymu pasaulio arenoje, yra didelis įžeidimas ir turėtų pasekmių ES. 

Po Rusijos ir Ukrainos karo seniai tvyranti įtampa tarp ES ir Vengrijos labai sustiprėjo. V. Orbanas ilgą laiką blokavo pagalbą Ukrainai. Jis kol kas yra vienintelis ES vyriausybės vadovas, atvirai manantis, kad sankcijos Maskvai ir karinė pagalba Ukrainai tik be reikalo pratęstų karą.

Po susitikimo su V. Putinu mėnesio pradžioje V. Orbanas svetainėje X parašė: "Taikos negalima sudaryti iš patogaus krėslo Briuselyje". Rusijos prezidentą jis apibūdino kaip "100 proc. racionalų". Netrukus prieš tai Orbanas Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui Kijeve pasiūlė nedelsiant nutraukti ugnį. Todėl daugelis Vakarų komentatorių Orbano grupę Europos Parlamente apibūdina ne kaip "patriotus už Europą", o kaip "putinistus už Europą".

https://www.berliner-zeitung.de/politik-gesellschaft/geopolitik/zerbricht-die-eu-an-orban-mitgliedstaaten-erwaegen-beispiellosen-schritt-gegen-ungarn-li.2235227


2024-07-14

Dievas gelbėjantis, padedantis ir baudžiantis

 

Donaldas Trumpas padėkojo Dievui už išgelbėtą gyvybę:

Dėkojame visiems už vakarykštes mintis ir maldas, nes tik Dievas užkirto kelią neįsivaizduojamam įvykiui.


Prieš gerą savaitę Petras Gražulis, išrinktas į Europos parlamentą, sakė:

"Tikrai įvyko stebuklas. Daugelis sako, kad Dievo nėra. Dievas yra. Jeigu gavau daugiau liberalioj visuomenėj už liberalus, tai tikrai Dievas yra".

Sakoma: "Jei Dievas nori nubausti, atima protą". Tuo įsitikinome NATO susitikimo metu Vašingtone šią savaitę. 

Kaip kitaip tai paaiškinti, jei renginio šeimininkas JAV prezidentas Džo Baidenas poną Zelenskį vadino Putinu, Trampą įvardino savo viceprezidentu, o NATO generaliniam sekretoriui Stoltembergui išrėžė: 

"Vadovavau Aljansui vienu svarbiausių istorijos momentų. Suprantu, kad "dulkindamas" jūsų (J. Stoltenbergo) žmoną asmeniškai paprašiau jūsų dar kurį laiką pasilikti poste. O, atsiprašau", 

Dievo dėmesio susilaukė ir Italijos premjerė Dž.Meloni. Ši ponia minėtame susitikime ėmė rodyti keistas nesveiko žmogaus grimasas.


Dievas visagalis, bet ir jis kartai nesuspėja tvarkytis su žmonių keliamu chaosu. 

Kad tik Dievas neatimtų proto likučių iš Lietuvos valdžios ir neleistų mūsų įtraukti į karą!
 


2024-07-13

Pitbulis sunkiai sužalojo vienerių metų berniuką Italijos Modugno miestelyje

 

Italų dienraštis "Corriere della Sera" pranešė, kad liepos 12 d. vakare, iš penktadienio į šeštadienį, Bario pakraštyje esančiame Modugno miestelyje pitbulis užpuolė ir sužalojo veidą vienerių metų berniukui.

 Pranešama, kad užpuolimas įvyko namuose, o vaikas buvo nedelsiant nuvežtas į Bario ligoninę "Giovanni XXIII". Apie įvykį pranešė jo tėvas. Skubiai plastikos chirurgų operuotas mažylis yra sunkios būklės, šiuo metu jis intubuotas ir jo prognozės rezervuotos. Šuo buvo sugautas ir nugabentas į Bario šunų prieglaudą, kad būtų įvertintas jo pavojingumas.


Tai ne pirmas atvejis, kai šios ir panašių pavojingų veislių šunys sužaloja savo šeimininkus, o dar dažniau jų vaikus.

Šių metų gegužės 17 d. LNK pranešė, kad Italijoje pitbulis užpuolė dvejų su puse metų mergaitę. Tuo metu ją su seserimi dvyne prižiūrėjo teta. 25 moteris, teigiama, išplėšusi mergaitę iš šuns nasrų, uždarė ją su seserimi vonioje. Tada pati bandė bėgti pro balkoną.

„Išgirdome šauksmus kieme, išėję į lauką pamatėme jauną moterį, stovinčią ant balkono atbrailos. Ji atrodė sužeista, nes buvo gana kruvina ir šaukėsi pagalbos, sakė, kad ją užpuolė šuo“, – sakė liudininkė.

Mergaitei šuo sužalojo veidą ir kojas. Ji buvo operuota. 

Tai buvo jau antra su pitbuliais susijusi nelaimė Italijoje per mažiau nei mėnesį, kai du pitbuliai mirtinai sužalojo 13 mėnesių vaiką. Berniuką ant rankų laikė jo mama, bet šunys puolė taip netikėtai, kad nei ji, nei atskubėję giminaičiai nesugebėjo vaiko apginti.

Anksčiau esu skelbęs kelis straipsnius, kuriuose rašiau apie pitbulių ir stafordširo terjerų sudraskytus vaikus ir suaugusius:

https://lebionka.blogspot.com/2018/06/ukrainoje-stafordsiro-terjeras-nugrauze.html

Šiame straipsnyje rašiau apie tai, kad Ukrainoje stafordširų terjeras nugraužė šeimininkei rankas ir sužalojo veidą, o Vokietijoje papjovė kūdikį. 

https://lebionka.blogspot.com/2024/06/sunys-zudikai-ir-juos-mylincios-moterys.html

2024 m. birželio 7 d. pranešta, kad Anglijoje trys stafordširo terjerai apgraužė ir papjovė savo šeimininkę.

Kalbos, kad „veislė nesvarbu, o viskas priklauso nuo šunų auklėjimo ir dresavimo“ – kalbos diletantų, kurie nieko neišmano apie šunų genetiką ir jų zoologiją.

Šunų veislių genomai patyrė „butelio gurklio efektą“, kai gyvūnų veislė kilo vos iš kelių protėvių. Tai būdas sukurti naują veislę, bet ir būdas gauti masę nepageidaujamų dominuojančių mutacijų. Taip ir turime: labai gražius, bet kvailus dekoratyvinius šuniukus, žmogaus gyvybei pavojingus kovinius šunis. Vimdantis Nausėdos balius


Gyvename valstybėje, kur trečdalis piliečių skursta, o 80 procentų bijo reikšti savo nuomonę. 

Gyvename valstybėje, kur pirmieji asmenys pilsto ubagams po lėkštę sriubos. 


Gyvename valstybėje, kur falsifikuojami rinkimai, o per štai tokius kreivus rinkimus paskirtas prezidentu asmuo surengia balių, į kurį sukviečia 2000 svečių ir švenčia rinkiminę apgavystę, nuskurdintų piliečių  sąskaita. 

Net turtingiausias Indijos oligarchas šventė sūnaus vestuves ir sukvietė vos 1200 svečių. Koks vargšelis!

Prezidentei Daliai Grybauskaitei pakako proto, kad skurstančioje valstybėje nerengti pompastiškų balių ir neerzinti visuomenės išlaidavimais.Gitanas Nausėda - iš kito molio, ne veltui jis sugiedojo Tautinę giesmę: "Tegul dirba savo naudai...", ne veltui nuslėpė, kad yra komunistas, į KP įstojęs tuomet, kai visa Tauta būrėsi į Sąjūdį..., ne veltui bučiavo svetimą vėliavą... ir rūpinasi ne Lietuvos ir lietuvių gerove, bet Ukraina.


Man Nausėda, mėgstantis defiliuoti Briuselyje ir Niujorke, primena balius mėgusią ir galvos netekusią Prancūzijos Karalienę Mariją Antuanetę, kuri badaujantiems ir maištaujantiems prancūzams sakė: „Jei jie neturi duonos, tegul valgo pyragus.“Kodėl Lietuvoje tylima apie Kanadoje birželio mėn. priimtą užsienio agentų įstatymą?

 Štai jau keli mėnesiai Lietuvos "purvasklaida" mums meluoja apie Sakartvelo priimtą užsienio agentų įstatymą, kuris, neva, yra perimtas iš Rusijos. 

Prieš kelias dienas "Delfi" rašė:

Sakartvelo stojimas į Europos Sąjungą sustabdytas dėl įstatymo dėl užsienio agentų. Apie tai antradienį pranešė ES ambasadorius šalyje Pavelas Gerčinskis. Be to, ES įšaldė 30 mln. eurų, skirtų Sakartvelo gynybos pajėgoms. 


JAV irgi nepatenkinta Sakartvelo priimtu įstatymu, nors toks įstatymas JAV veikia beveik 90 metų. 

Birželio mėn. 18 d. Kanada neįtikėtinu greičiu priėmė įstatymą dėl kovos su užsienio agentais - iš esmės sugriežtintą amerikietišką versiją. 

Kanadoje užsienio agentų įstatymo priėmimas užtruko vos pusantro mėnesio: nuo gegužės 3 d. iki birželio 18 d.

Kaip yra, kad tas pats įstatymas atitinka "vakarietiškoms vertybėms" JAV ir Kanadoje, kitose vakarų valstybėse, o jo sušvelnintas variantas Sakartvele šioms "vertybėms" neatitinka?

Medicina tokį pasaulio suvokimą vadina šizofrenija. O gal šitų "vakarietiškų vertybių" išvis nesama?2024-07-12

Beveik pusė Vokietijos socialinių išmokų skiriama užsienio migrantams

 


Argumentas, kad masinė migracija reikalinga BVP lygiui palaikyti ir pensijoms mokėti, patyrė dar vieną smūgį, kai paaiškėjo, kad 47,3 proc. socialinės paramos gavėjų Vokietijoje yra migrantai iš užsienio.

Remiantis naujai paskelbtais vyriausybės statistiniais duomenimis, beveik pusė iš 5,49 mln. pašalpas gaunančių Vokietijos gyventojų yra migrantai iš užsienio. Tai keturiais procentiniais punktais daugiau nei 2022 m.


Šiuo metu socialinei pašalpai išmokama 42,6 mlrd. eurų, palyginti su 36,6 mlrd. eurų 2022 m.

"Be to, dar 6,3 mlrd. eurų kainavo rekordinės piliečių pašalpų programos administravimo išlaidos, t. y. 300 mln. eurų daugiau nei 2022 m., rodo vyriausybės duomenys, kuriuos po parlamento prašymo gavo AfD parlamento narys Rene Springeris", - praneša "Remix News".

"Pridėjus šiuos administravimo pinigus, bendros socialinės paramos išlaidos sudarė 48,9 mlrd. eurų. Bild pažymi, kad šis skaičius yra 14,8 proc. didesnis nei 2023 m., 18,4 proc. didesnis nei 2020 m. ir 23 proc. didesnis nei 2015 m."

2,6 mln. užsienio migrantų šiuo metu yra piliečio pašalpos gavėjai, t. y. 368 000 daugiau nei praėjusiais metais, o tai sudaro 16,5 proc.

Dešinioji partija AfD atkreipia dėmesį, kad į 47,3 proc. skaičių taip pat neįtraukti Vokietijos piliečiai, kilę iš migrantų šeimų, nes gavę pilietybę jie laikomi tokiais pat vokiečiais, kaip ir šalyje gimę asmenys.

"Kuri pasaulio šalis leidžia save šitaip išnaudoti?" - klausiama partijos pareiškime.

"Palyginti su 2010 m., pašalpas gaunančių žmonių procentas išaugo daugiau nei dvigubai (19,6 proc.)."

DHK, didžiausia Vokietijos verslo asociacija, kaltina vyriausybę bloginant šalies ekonominę padėtį ir didinant nedarbą.

"Šie duomenys išmuša didelę skylę teiginiams, kad atvykėliai padės mokėti Vokietijos pensijas ir užpildyti Vokietijos pramonės, desperatiškai ieškančios kvalifikuotų darbuotojų, paklausą", - rašo Džonas Kodis (John Cody).

"Iš tikrųjų duomenys rodo, kad Vokietijos valstybė migrantams išleido 48,2 mlrd. eurų, įskaitant socialinį būstą, medicinos išlaidas, švietimą, integracijos kursus ir kitas išlaidas."

AfD atkreipia dėmesį, kad Vokietijos nusikalstamumo statistikos rodo, kad 41 proc. visų nusikaltimų ir 6 iš 10 smurtinių nusikaltimų įvykdo užsienio migrantai.

Šie duomenys iš esmės paneigia teiginius, kad atvykėliai padės mokėti Vokietijos pensijas ir patenkinti Vokietijos pramonės, kuri desperatiškai ieško kvalifikuotų darbuotojų, paklausą. Iš tiesų, duomenys rodo, kad Vokietijos valstybė migrantams išleido 48,2 mlrd. eurų, įskaitant socialinį būstą, medicinos išlaidas, švietimą, integracijos kursus ir kitas išlaidas.


Krikščionys demokratai (CDU), kurie, valdant Angelai Merkel, daugiausia prisidėjo prie daugelio į Vokietiją atvykstančių migrantų, taip pat pasmerkė didėjančias išlaidas. Ekonomikos ekspertas Jensas Spahnas (Jens Spahn) laikraščiui "Bild" sakė: 

"Piliečio pašalpa nuolat muša neigiamus rekordus, nes trukdo kurti darbo vietas ir didina išlaidas. Didžioji dauguma vokiečių mano, kad tai visiškai nesąžininga".

Jis teigė, kad daugelis žmonių gali uždirbti daugiau tiesiog būdami bedarbiais, o tai silpnina ekonomiką.

"Piliečių pašalpa turėtų būti panaikinta", - sakė jis.