2020-05-31

15min.lt ir Delfi.lt vykdo neteisėtą cenzūrą ir pažeidžia mano konstitucines teises


Liberal-fašizmo ideologija neapkenčia kitaminčių, nepriklausomos minties, laisvo žodžio. Užsienio kapitalo MIP įmonės 15min.lt ir Delfi deda karštligiškus mėginimus blokuoti Lietuvoje nepriklausomą žodį, užgesinti savo smulkius konkurentus pačioje jų užuomazgoje. Čia sutapo Deep State tarnaujančių socialinių tinklų ir Lietuvoje reziduojančių valstybės griovėjų interesai. FB dabar samdo ideologiškai ir, gali būti, finansiškai susijusias įmones vykdyti cenzūrą.


Gegužės 28 JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė „Vykdomąjį įsakymą dėl internetinės cenzūros prevencijos.“ Iki šiol socialiniai tinklai turėjo pranašumą prieš įprastas MIP, dėl jiems taikomų atsakomybės lengvatų, dabar to nebeliko. Atidžiau bus pasižiūrėta ir į socialinių tinklų rėmimą biudžeto lėšomis.


Trampo įsakyme nurodomą, kad JAV piliečių konstitucinei laisvei kyla pavojus „kuomet stambios, galingos socialinių tinklų kompanijos cenzūruoja nuomonę, su kuria jos nesutinka“. Pažymima, kad tokios platformos kaip Facebook, Instagram ir YouTube turi didžiulę, jei ne beprecedentę, valdžią formuoti interpretaciją viešų įvykių, cenzūruoti, pašalinti arba slėpti informaciją; ir kontroliuoti tai, ką žmonės mato ar nemato. (…) Interneto platformos užsiima pasirinktine cenzūra, kuri kenkia mūsų nacionaliniam diskursui.“ Prezidento įsake minima ir cenzūra COVID-19 tematika.
https://www.zerohedge.com/technology/white-house-plans-empower-fcc-regulate-american-social-media-giants

Pieš kurį laiką mano tekstus ir mano mintis pažeisdamas LR įstatymus ir Konstituciją FB platformoje ėmė cenzūruoti 15min.lt, o kiek vėliau ir Delfi.lt. Apie 15min.lt cenzūrą rašiau straipsniuose:


Gegužės 9 dieną savo bloge www.lebionka.blogspot.com ir portale www.manolietuva.com paskelbiau straipsnį „Ir paradą baltarusiai surengė, ir kaimynams, dėl coronos į kelnes pridėjusiems, nosį nušluostė (video)“. Juo pasidalinau Facebook paskyroje, grupėse. Po kurio laiko įrašas buvo užblokuotas. FB pranešimas FB mano paskyroje skelbė: „Klaidinga informacija, patikrino nepriklausomi faktų tikrintojai.“


Kokius gi čia buvo galima tikrinti faktus, kokia gi čia buvo klaidinga informacija? Kad buvo paradas? Juk apie tai viso pasaulio MIP rašė. Daug kas ir parado transliaciją matė. Pergalės prieš fašistinę Vokietiją paradą. Tai kur čia „melagiena“ ar „sąmokslo teorija“? Tai gryniausia cenzūra pačia bjauriausia forma!

Negaliu tiksliai pasakyti ar tai buvo 15min.lt ar Delfi.lt cenzorių darbas, o štai mano publikaciją „Kinų mokslininkai patvirtino, kad COVID-19 turi ŽIV viruso intarpus“, kurią gegužės 28 dieną paskelbiau savo portaluose www.manolietuva.com (https://manolietuva.com/?p=2744) ir www.lebionka.blogspot.com (http://lebionka.blogspot.com/2020/05/kinu-mokslininkai-patvirtino-kad-covid.html), užblokavo Delfi.

Mano Delfi.lt cenzorių užblokuota publikacija buvo trumpa žinutė, paremta JAV pasirodžiusiomis publikacijomis:

Mano žinutės tekstas buvo labai trupas:Prancūzų virusologas, Nobelio premijos laureatas Luc Antoine Montagnier, kuriam ši premija suteikta 2008 metais už jo 1983 metais atrastą ŽIV virusą, balandžio vidury pareiškė, kad SARS-CoV-2 sukurtas laboratorijoje.

„Jis ne natūralios kilmės, tai molekulinių biologų darbas“, – mano mokslininkas. Montagnier nieko nekaltino ir nežino, kas galėjo „surinkti“ naują virusą. „Gali būti, jie norėjo sukurti vakciną prieš AIDS“, – pasakė jis.

Mainstriminė MIP ėmė šaipytis iš mokslininko, įžeidinėti, o kai kurie kolegos jo nuomone neigti. Gegužės 24 dieną Cold Springs Harbos laboratorijos preprintų serveryje Biorxiv kinų mokslininkų kolektyvas paskelbė straipsnį, patvirtinantį, kad Sars-CoV-2 genome yra „ŽIV insercijos“. Būtent tai, ką anksčiau tvirtino ŽIV viruso atradėjas Luc Antoine Montagnier. Šis tyrimas patvirtina, kad COVID-19 yra dirbtinai sukurtas virusas! Jis naudoja tą pačią strategiją, kaip ir ŽIV, kad įveikti žmogaus imuninę sistemą.Šis darbas – paskutinė vinis į „konspirologinių teorijų“ cenzorių karstą, kuriems aš jau esu pasiūlęs, pasiremdamas daugybe anksčiau skelbtų mokslinių faktų, „susikišti savo liežuvius į užpakalius.“ (žiūr.:https://manolietuva.com/?p=2737). Gal reikėtų tai padaryti ir ponui Cukerbergui, ponui Geitsui ir jų sėbrams, juk jie yra šios beprotiškos cenzūros organizatoriai. Serveryje pateikiamas visas straipsnis. Aš, dėl viso pikto, pateikiu jo reziumė...

Genų struktūros, jų modifikavimo ir funkcijos tyrimais aš daugiau negu tris dešimtmečius užsiiminėjau Biochemijos, Taikomosios enzimologijos ir Botanikos institutuose, o savo dabartinėse publikacijose aš reiškiu savo, šios srities biomedicinos daktaro poziciją. Galima su mano nuomone nesutikti, reikšti savo nuomonę, bet ne atimti mano Konstitucinę teisę.

Dėl 15 min.lt ir Delfi.lt vykdomos cenzūros planuoju kreiptis į teisėsaugą dėl šių teisės pažeidimų:

Lietuvos Respublikos Konstitucija

25 straipsnis
Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.
44 straipsnis
Masinės informacijos cenzūra draudžiama.

Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas 


4 straipsnis. Informacijos laisvė
1. Kiekvienas asmuo turi teisę laisvai reikšti savo mintis ir įsitikinimus, nevaržomai rinkti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas. Laisvė rinkti, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei yra būtina apsaugoti konstitucinę santvarką, žmogaus sveikatą, garbę ir orumą, privatų gyvenimą, dorovę.
5 straipsnis. Teisė rinkti ir skelbti informaciją
1. Kiekvienas asmuo turi teisę:
1) rinkti informaciją ir ją skelbti visuomenės informavimo priemonėse;
10 straipsnis. Draudimas taikyti neteisėtus informacijos laisvės apribojimus

  Viešosios informacijos cenzūra Lietuvos Respublikoje draudžiama. Draudžiami bet kokie veiksmai, kuriais siekiama kontroliuoti visuomenės informavimo priemonėse skelbiamos informacijos turinį iki šios informacijos paskelbimo, išskyrus įstatymų nustatytus atvejus.


Italijos audito rūmai: italai nebuvo tinkamai apsaugoti nuo COVID-19Mes ant savo kailio patyrėme, kad Lietuvos sveikatos apsaugos sistema yra nepasiruošusi epidemijoms, o ligoninių sistema taip liberalizuota ir optimizuota per pastaruosius dešimtmečius, kad pas gydytojus specialistus mes pateksime geriausiu atveju po pusės metų arba po kelių metų (!), jei iki to laiko nemirsime. Šią situaciją charakterizuoti liaudyje yra labai tinkamas žodis „bardakas“. Turime ir to „bardako“ neadekvatų vadovą – Aurelijų Verygą, suskubusį sau ir savo ministerijos darbuotojams, bet ne gydytojams, labai operatyviai pasididinti atlyginimus.

Kai kurios ES šalys turėjo jau visiškai suliberalizuotą ir optimizuotą (verygizuotą) mediciną. Geriausi pavyzdžiai – labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusios Italija ir Ispanija, nors šios šalys PSO buvo skaitomos efektyvios sveikatos apsaugos pavyzdžiais pasaulyje, jos lyderiais.Ir štai driokstelėjo Uhano (o greičiausiai Geitso ir Sorošo) virusas SARS-CoV-2. Menkas, silpnas ir tolydžio silpstantis, kuris iš 7,5 milijardo planetos gyventojų tesugebėjo numarinti 360000 žmonių! Skrodimus mirusiems daryti buvo uždrausta, o mirę su SARS-CoV-2 buvo prirašomi prie mirusių nuo COVID-19. Išeitų, kad realių aukų buvo kokių 180000 (?) per visą planetą! Tai tik parodo, kad „pandemija“ yra feikinė, ne reali, o sukelta globalistinės spaudos ir Bilo Geitso finansuojamos PSO. Naudinga ji yra tiems, kas privatizavo Centrinius bankus, kas gamina rezervines valiutas. Visiems kitiems, išskyrus šiuos „pinigų šeimininkus“ ir jų agentūrą, tai bus kelių dešimtmečių skolų jungas.

Dar paaiškėjo, kad ES yra visiškai nepasiruošusi epidemijoms, neturi efektyvios sveikatos priežiūros sistemos. Dabar, dėl neadekvačios reakcijos, su visu tuo beprotišku „karantinu“ ES atsidūrė ant ekonomikos žlugimo slenksčio.Italai ėmė tirti krizės priežastis


Italijos sveikatos apsaugos ministerijos ataskaita parodė, kad tik 4,1 procentai mirčių Italijoje nuo SARS-CoV-2 buvo nesant kitų chroniškų susirgimų, o vidutinis mirusiųjų amžius buvo 81 metai. 59,6% mirusiųjų turėjo tris ir daugiau chroniškų ligų ir patologijų, 21,4% dvi ir 15% - vieną. Pirmoje vietoje tarp mirusių buvo sergantys arterine hipertenzija - 68,3%, 2 tipo diabetu - 30,1%, širdies išemija - 28,2%, prieširdžių fibriliacija 22,5%, chronišku inkstų nepakankamumu – 20,4%.

Italijos audito rūmų išvada: italai liko neapsaugoti nuo SARS-CoV-2


Italų dienraštyje Il Giornale rašoma, kad Italijos Audito Rūmai pateikė Italijos sveikatos sistemos tikslią analizę. Italijoje buvo parengta daugiau nei 9 tūkstančiai gydytojų, kurie per pastaruosius 8 metus išvyko dirbti į užsienį ieškodami darbo ar tinkamesnio atlyginimo. Populiariausios kryptys? Jungtinė Karalystė, Vokietija, Šveicarija ir Prancūzija.

Toje pačioje ataskaitoje Audito Rūmai taip pat atkreipė dėmesį į ligonių priežiūros sutelkimą dideliuose ligoninių centruose - dar vieną reiškinį, kartu su gydytojų pabėgimu į užsienį, kuris sukėlė nacionalinės sveikatos sistemos nuskurdimą, kuri tapo visai neveiksminga. Tokiomis aplinkybėmis ir susidūrus su nepaprastąja padėtimi, kurią sukėlė „Covid-19“ pandemija, Italijos gyventojai liko „be tinkamos apsaugos“. Konstatuojama, kad „sveikatos apsaugą sutelkus didelėse specializuotose struktūrose … rajonuose neliko veiksmingos ir tinkamos sveikatos pagalbos.“

Anot audito, „tinkamas pagalbos tinklas rajone yra ne tik civilizacijos klausimas atsižvelgiant į asmens ir žmonių su negalia sunkumus ir lėtines problemas, bet ir vienintelė gynybos priemonė, kuomet reikia operatyviai išsiaiškinti su kuo kovojama ir tai sustabdyti“.

Kaip visa tai panašu į Lietuvos situaciją!

Nuorodos:2020-05-30

Italijos parlamento deputatė Sara Cunial pareikalavo suimti „vakcinacijų nusikaltėlį“ Bilą Geitsą
Italijos parlamento posėdyje deputatė Sara Cunial pareikalavo suimti Bilą Geitsą ir „ištirti jo nusikaltimus prieš žmogiškumą“ (1, 2, 3).

„Deep State (giluminė valstybė)“, dar vadinami „pasaulio pinigų šeimininkais“ (4), slepia nuo mūsų jiems nepalankią informaciją jų kontroliuojamose MIP, todėl apie Italijos parlamento narės Sara Cunial kalbą, pasakytą gegužės 14 dieną, aš sužinojau tik vakar. Pagrindines jos pasakytas mintis surankiojau iš trijų nurodytų publikacijų.

Ši narsi parlamentarė, atstovaujanti Romos miestą ir priklausanti mišriai frakcijai, parlamento posėdyje pakvietė savo kolegas atsisakyti bet kokų planų dėl privalomos vakcinacijos nuo COVID-19.

„Tokios korumpuotų elitų pastangos yra skatinamos giluminės valstybės“, - pasakė deputatė, nurodydama Bilą Geitsą, kaip vieną iš pagrindinių vakcinacijos ir pandemijos kaltininkų, kuris kelis dešimtmečius vykdė depopuliacijos ir diktatoriškos globalios kontrolės politiką.


Deputatė milijardierių kaltino milijonų Afrikos moterų sterilizacija, pusės milijono vaikų suparalyžiavimu po vakcinacijos nuo poliomielito Indijoje. Ji griežtai kritikavo kovos su koronavirusu priemones. Jos žodžiais izoliacija tarnauja globalistinei dienotvarkei, o italai buvo kankinami „melagingo mokslo inkvizicija“. Jos žodžiais su karantinu buvo „išprievartauta vaikų dvasia“ „tokiu būdu teisė į mokslą bus suteikta tik su apyranke, kad jie įprastų prie bandomojo periodo, kad jie priprastų prie vergovės ir prievartos“. To tikslas-pilna kontrolė. Absoliutus viešpatavimas žmonių, paverstų jūrų kiaulytėmis ir vergus, pažeidžia nepriklausomybė ir sąžinės laisvę.

Buvo bandymų nutraukti jos kalbą, bet deputatė pasakė: „juk laisvame parlamente kiekvienas turi teisę į savo nuomonę“. Tai sukėlė audrą aplodismentų.

Sara Cunial į respublikos prezidentą Sergio Mattarella: „Mūsų vaikai eis į mokyklą, su apyrankėmis, kad priprasti prie virtualaus konclagerio.“ „Geisui pavyko sterilizuoti milijonus moterų Afrikoje“.

Cunial pažymėjo, kad „visos vakcinos yra instrumentai perprogramuoti mūsų imuninę sistemą“, „tikras viso to tikslas yra totali kontrolė, absoliutus viešpatavimas žmonėms“.

Parlamentarė kalboje paminėjo ir Italijos premjerą Džiuzspe Konte, kuris telefonu kalbėjo su Bilu Geisu, bet apie oficialų pokalbį niekam nepranešė. Parlamentarė pasakė: „Gerbiamas premjere Konte, gaunantis telefono skambučius iš filantropo Bilo Geitso, perduokite jį Tarptautiniam kriminaliniam teismui už nusikaltimus prieš žmoniškumą. Priešingu atveju jūs tampate advokatu, kuris priima užsakymus iš nusikaltėlio“.

Sara Cunial savo kalbą pasakė praėjus keletui dienų po to, kai tapo žinoma, kad Bilas Geitsas pasiūlė Nigerijos valdininkams 10 milijonų JAV dolerių kyšį už realizavimą programos priverstinės vakcinacijos nuo koronaviruso.

Ji pareikalavo Italijos, kad Italijos prezidentas inicijuotų Tarptautinio kriminalinio teismo tyrimą dėl Geitso nusikaltimus prieš žmoniją. Ji atskleidė Bilo Geitso rolę nusikaltimuose Indijoje ir Afrikoje, o taip pat planus mažinti gyventojų kaičių per diegimą programų skaitmeninės identifikavimo programos ID2020. Sara Cunial pareiškė, kad Italija yra „giluminės valstybės“ auka. Italus įbaugino tiek, kad jie aukojo savo ir savo vaikų sveikatą vardan tariamo saugumo, primesto trečiųjų asmenų ir korumpuotų MIP. Ji pažymėjo, kad MIP pergrogramuoja italų protus neuro-lingvistinio programavimo metodais. Tokio manipuliavimo rezultatais yra pažadinimas pas gyventojus jiems reikalingų emocijų ir jausmų. Šiuo atveju kalbama apie baimę, nerimą, pavojų, isteriją ir norą būti saugiems bet kokiu būdu. Versdami žmones būti karantine, o faktiškai namų arešte, suinteresuoti asmenys įdiegia seną patikrintą žmonių valdymą principą: „skaldyk ir valdyk“. Nuo tokios bauginimo politikos ir kontroliavimo pirmiausiai nukentės vaikai. Juos nuo mažens pratina prie visuotinės kontrolės. Mokymas ugdymo įstaigose planuojamas tiktai uždėjus elektronines apyrankes, kurios yra vergovės simboliai, kaip anksčiau „antkakliai“ vergams. „Skaitmeninės kontrolės“ projekto autorių nuomonę, vaikai turi nuo kūdikystės priprasti prie vergovės, priverstio vakcinavimo ir virtualios koncentracijos stovyklos.

Sara Cunial skaito, kad visa tai vyksta tenkinant apetitus finansinio kapitalistų, tokių kaip „filantropas ir pasaulio gelbėtojas“ Bilas Geitsas, kuris ėmė kontroliuoti Pasaulio sveikatos organizaciją.

Italų politikė citavo Bilą Geitsą, kuris dar 2018 metais numatė šiandieninę pandemiją. Ji paaiškino, kad dešimtmečių bėgyje Geitsas dirbo dėl depopuliacijos politikos ir planų diktatoriškos kontrolės globaliai politikai, stengdamasis tapti lyderiu žemės ūkyje, technologijose ir energetikoje. Tuomet Geitsas pareiškė, kad „jeigu mes gerai padirbėsime su vakcinomis, sveikata ir reproduktyvumu, mes galėsime sumažinti planetos gyventojų skaičių 10-15 %. Tiktai genocidas gali išgelbėti pasaulį“. Savo vakcinomis Geitsui pavyko sterilizuoti milijonus moterų Afrikoje. Geitsas sukėlė poliomielito epidemiją, nuo kurios buvo paralyžiuota 500000 vaikų Indijoje. Jo skiepai sukelia daugiau mirčių negu pati liga. Parlamentarė pažymėjo, kad Geitsas diegia GMO. Mūsų imuninės sistemos perprogramavimui „filantropas“ diegia kvantines tatuiruotes ir mRNR-vakcinas.

Geitsas taip pat palaiko transnacionalines korporacijas, kurios visur bando įvesti pavojingą sveikatai ryšių sistemą 5G. Deputatė pasiūlė uždrausti monstrui Geitsui diegti elektroninę identifikaciją ID2020, kurios tikslu yra panaudojimas masinės vakcinacijos, kad gauti kompiuterinę platformą, kaip skaitmeninį asmens liudijimą.

Ji pakvietė visus politinius lyderius neversti žmonių privalomai vakcinuotis, kuri prisidengiant visokiais kilniais pretekstais bus korumpuotos elitos primetama. Tikrasis tikslas šio proceso yra įtvirtinimas totalios kontrolės ir absoliutaus viešpatavimo žmonėms, paverstiems į jūrų kiaulytes ir vergus. Parlamento narė neabejoja, kad italai priešinsis įverginimo procesui tiek, kad pasaulio elitui nepavyks jų nuslopinti. Sara Cunial pakvietė prezidentą sulaikyti Bilą Geitsą ir perduoti jį į Rankas Tarptautiniam kriminaliniam teismui už nusikaltimus prieš žmoniškumą. Ji paaiškino, kad jei šalies prezidentas to nepadarys, tai visa Italija laikys jį žmogumi, vykdančiu nusikaltėlio įsakymus. Cunial kalba sulaukė ovacijų parlamento salėje.


Nuorodos:


2020-05-29

Orbanas konsultuojasi su tauta dėl bendros ES 750 milijardus eurų skolų programos


Gegužės 29 dieną Vengrijoje startavo „Nacionalinė konsultacija“, kuria siekiama paklausti vengrų tautos, kaip po koronaviruso krizės vėl paleisti ekonomiką. Penktadienį iš ryto dėl šios konsultacijos į vengrų tautą kreipėsi premjeras Viktoras Orbanas per Košut radijų. Orbanas pasakė: „galutinis vyriausybės tikslas, kad visi vengrai jaustų, kad jie yra dalis didžios nacijos“.

Orbanas pranešė, kad nacionalinės apklausos anketa jau beveik parengta, ir, kaip laukiama, bus parengta penktadienį dieną, kuomet prasidės konsultacijos. Anketoje nurodoma, kad ES ekonomikos atgaivinimo planas yra „Džordžo Sorošo planas“ ir anketoje bus klausiama žmonių į kokią „skolų vergiją išsilies“ neterminuotos „amžinos obligacijos“. Anketą prašoma užpildyti ir sugrąžinti.

Premjeras pažymėjo, kad koronaviruso pandemijos metu įvesta nepaprastoji padėtis ir jam suteikti įgaliojimai, o epidemijai atslūgus šis reguliavimas tapo nereikalingu. Premjeras pažymėjo, kad negalima atsipalaiduoti dėl koronaviruso epidemijos, nes „laukiama antroji banga“.Orbanas pasakė: „Vengrija sėkmingiau kovojo su pandemija, negu vakarų europiečiai“. Jis komentavo sekantį septynių metų ES biudžeto projektą ir paaiškino, kad suplanuota ekonomikos atstatymui 750 milijardų eurų, kuriuos, pagal kreditą grąžins kolektyviai, tam paims garantiją. Šios 30 metų trukmės obligacijos, už kurias nepajėgs mokės kažkas kitas, vengrai privalės gražinti kreditą ir mūsų anūkams „teks už juos sumokėti“.

Premjeras siūlo vengrams ramiai išnagrinėti šiuos klausimus, o po to nuspręsti, ar jie nori taip skolintis. Jo žodžiais, pinigai tarp valstybių-narių bus skirstomi taip, kad „daugiau resursų gaus turtingi, negu neturtingi“.

Italų, kurie labiausiai suinteresuoti skolintis bendrai, spauda taip cituoja Orbaną: ES komisija rado recoverį? „Absurdišką ir iškrypėlišką“. Taip apie EK pirmininkės Ursulos fon der Layen 750 milijardų eurų planą pasakė Orbanas. „Finansuoti turtingus neturtingųjų pinigais nėra gera idėja“. Prie atsisakančių EK plano yra Austrija, Danija, Olandija ir Švedija. O šiam Ursula fon der Layen planui, pavadintam „Next Generation ЕU”, reikalingas vienbalsis pritarimas Europos taryboje ir nacionaliniuose parlamentuose. Siūlomas planas įtrauktas į platesnę ES biudžeto 2021-2027 metų programą. Dabar, tačiau, šis planas, greičiausiai bus Europos tarybos nepatvirtintas.

Austrijos kancleris Sebastian Kurz pabrėžė, kad šis planas „išeities taškas deryboms, o ne galutinis dokumentas“. Jo nuomone, „fondas turi būti ypatinga priemone, o ne pirmu žingsniu į skolų sąjungą“, - pažymėjo Kurz.

Europos komisija pakvietė ES įvesti naujus mokesčius, skirtus ES biudžetui tam, kad užgesinti 750 milijardų eurų kreditą.

Pagal EK duomenis, iš 750 milijardų eurų Vengrijai būtų rezervuota 15 milijardų. Tarp keturių valstybių griežčiausia yra Olandija. „Jokių papildomų pinigų“ buvo rašoma olandų dienraštyje „Elsevier weekbland“, jis patikslina, „Merkel ir Makronas nori duoti 500 ES valstybėms, labiausiai nukentėjusioms, konkrečiai pietuose“, bet faktai kalba, kad tai iškrypimas“. Jos turi pakankamai pinigų, arba priėjimą prie jų. Jie savo ekonomikas gali sustiprinti reformų pagalba, kaip tai daroma šiaurėje“.

Nuorodos:Suokalbis prieš žmoniją buvo anonsuotas prieš pusę amžiaus. Prof.Valentinas Katasonovas (video)Žodis „sąmokslas“ yra apyvartoje jau pusę amžiaus. Jis naudojamas diskredituoti tuos politikus, ekspertus, visuomenės veikėjus, kurie bando įrodyti, kad planetoje pagrindinių JAV federalinio rezervo akcininkų interesais kuriama nauja pasaulio pinigų šeimininkų tvarka. Jie sako, kad viskas vystosi savaime ir nėra sąmokslo, jokio slapto pasaulio pertvarkos plano.

Aš jau rašiau, kad terminus „sąmokslo teorija“, „konspirologija“, diegė JAV CŽV per specialią operaciją „Mockingbird“, kurios tikslas buvo neutralizuoti vienus ir iškvailinti kitus, užtikrinant „naujo stebuklingo pasaulio“ sukūrimą “. Yra eilė viešai pasiekiamų šaltinių, iš kurių galite susipažinti su tokio pasaulio kūrimo projektu.

Viena iš jų – Zbignevo Brzežinskio (1928-2017) knyga „Technotroninė era“ (Brzezinsky Z. Between Two Ages: America's Role in the Technetronic Era. — Viking Press, 1970). Nuo jos paskelbimo praėjo pusė amžiaus.

Brzezinskis gimė Lenkijos žydų šeimoje Varšuvoje, mirė JAV. Tiesa, jis iš tikrųjų gimė Charkove, kur tuo metu jo tėvai dirbo Lenkijos konsulate, o Varšuvoje jį tik registravo. Visa Brzezinskio veikla yra padalinta į dvi dalis: 1) mokslinė-dėstytojo (Strateginių ir tarptautinių studijų centras Johns Johns Hopkins universitete, Advanced University to paties universiteto, Columbia University) ir 2) praktinė, kai jis dirbo patarėju politiniais klausimais. vadovaujant vyresniems JAV vyriausybės pareigūnams.

Jo politinės karjeros viršūnė buvo 39-ojo JAV prezidento Jimmy Carterio (1977–1981) patarėjo nacionalinio saugumo klausimais pareigos. Jis yra autorius daugelio knygų, kai kurios iš jų yra išverstos į rusų kalbą; Rusų skaitytojui labiausiai žinoma jo knyga „Didžioji šachmatų lenta: Amerikos dominavimas ir jos geostrateginiai imperatyvai“ (1997).

O su knygos „Technotroninė era“ vertimu į rusų kalbą buvo taip. Vertimą 1972 metais TSRS išleido leidykla „Progress“, tačiau knyga knygynuose nepasirodė, ji buvo išplatinta pagal specialų sąrašą siauram partijos ir valstybės pareigūnų ratui. Įžangoje sovietiniam leidimui buvo pasakyta: „Savo naujoje knygoje „Tarp dviejų amžių. Amerikos vaidmuo technotronikos epochoje “, Brzezinskis plėtoja temą apie pagrindinį Amerikos vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje, apie jos dabartį ir ateitį (į kurią autorius žiūri gana optimistiškai), plėtoja ideologijos sunykimo teoriją, „ tiltų statymą “, skelbia„ evoliucijos “, „ liberalizacijos “ ir „socializmo transformacijos“ idėjas.Labiausiai stebina tai, kad ši knyga niekada nebuvo išleista Rusijos Federacijoje. Galbūt leidėjai nusprendė nedrumsti skaitytojų galvų „buržuazine ideologija“? Ar knyga prarado aktualumą?

Manau, kad viskas yra kitaip. Knyga paaiškina daugelį šių dienų „keistumų“. Brzežinskio „Technotroninė era“ tapo ideologiniu pagrindimu pasaulio perėjimo į naują būklę. Šis perėjimas prasidėjo dvidešimtojo amžiaus 60–70-ųjų sankirtoje, kai baigėsi pramoninio kapitalizmo era. Išoriniu to pasireiškimu buvo bręstanti krizė Bretton Woods valiutinėje-finansų sistemoje, paremtoje aukso dolerio standartu. Pinigų šeimininkai ruošėsi popierinio dolerio standartui, skirtam pašalinti „auksinį stabdį“ iš Fed rezervo spaustuvės. Tai reiškė pasaulio įžengimą į finansinio kapitalizmo erą, į visiškai naują pasaulį. Brzezinskis tai puikiai suprato. Jis taip pat suprato, kad finansinis kapitalizmas yra trumpalaikis, todėl pažvelgė į tolimesnę, postkapitalistinę ateitį, kurdamas pasaulinio elitų super-ilgalaikį veiksmų planą.

Zbignievas Brzezinskis buvo pilkasis kardinolas Užsienio santykių taryboje, nuolatinis kasmetinių Bilderbergo klubo susirinkimų dalyvis, palaikė glaudžius ryšius su daugeliu garsių politikų, karališkų šeimų atstovais, stambiausiais bankininkais. Ypač artimi buvo jo santykiai su Deividu Rokfeleriu (1915–2017), kuris Brzezinskį ir „atvedė į žmones“. Šio amerikiečių milijardieriaus iniciatyva 1973 metais buvo įkurta Trišalė komisija, o 1973–1976 metais Brzežinskis buvo paskirtas jos vykdomuoju direktoriumi. Vienas iš Rokfelerio darbų buvo 1968 metais įkurtas Romos klubas. Rokfeleris paragino Brzezinskį suteikti Romos klubui veiklos orientyrus, ir šie orientyrai buvo pateikti knygos „Technotronic Era“ forma.

Beveik kartu su Brzezinskio knyga pasirodė pirmojo Romos klubo prezidento, pagrindinio italų verslininko Aurelio Peccei (1908–1984), knyga „Prieš bedugnę“ („The Chasm Ahead“).

Tai buvo bendras nuostabios ateities pasaulio statytojų manifestas. Truputį paslėptu pavidalu jame buvo pateiktos idėjos, kurios vėliau buvo pradėtos atskleisti Romos klubo ataskaitose, iš kurių daugiau nei penkiasdešimt buvo parengta šios organizacijos gyvavimo metu. Įtikinamumo sumetimais daugelyje ataskaitų buvo pateikti ilgalaikio pasaulio raidos modeliai, apskaičiuoti galinguose Masačusetso technologijos instituto (MIT) kompiuteriuose. Brzezinski ir Peccea tekstuose mes perskaitysime apie tokius globalius iššūkius kaip per didelis gyventojų skaičius planetoje, gamtos išteklių išeikvojimas, žemės ūkio produktyvumo sumažėjimas, aplinkos tarša, klimato pokyčiai. Norint jų išvengti, būtina suvaržyti demografinį augimą, pramonės plėtrą, sutelkti pastangas kovojant su pasauline ekologijos krize ir pan. Labai įkyrios tezės, buvo greitai daug radikaliau suredaguotos: staigus planetos gyventojų skaičiaus sumažinimas (iki vieno milijardo žmonių); deindustrializacija, laisvanoriškas valstybių suvereniteto atsisakymas vardan žmonijos konsolidacijos, pasaulio vyriausybės sukūrimas.

Brzežnskis buvo vienas įtakingiausių ideologų, pradėjusių pagrįsti globalizaciją ir pramoninio kapitalizmo modelio atmetimą. Kartu su amerikiečių sociologu Danieliu Bellu (1919–2011) jis propagavo „postindustrinę visuomenę“, tačiau žengė toliau nei Peccei ir Bell. Brzežinskis pasisakė už technotroninę visuomenę, pagrįstą kompiuteriais ir ryšių technologijomis. Jis buvo tos „skaitmeninės visuomenės“ ideologu, apie kurią antrame XXI amžiaus dešimtmetyje kalbėjo visi.
Be to, Brzežinskis kalbėjo apie būsimą „technotroninę visuomenę“, kai dienos šviesą tik išvydo pirmoji karta lempinių kompiuterių. Žinoma, elektronika ir ryšiai (Brzezinskio kalba - technotronika) reikalingi kariniams tikslams, tačiau Brzežinskis kalba apie kitą šios technologijos naudojimo kryptį. Jis nori sukurti elektroninę koncentracijos stovyklą, suvarant ten dalį gyventojų, kuri liks atlikus „demografinį optimizavimą“. Brzežinskis (1970 m.!) rašo, kad po kelių dešimtmečių pasaulis pasieks „technotroninę erą - diktatūrą, kurioje dabartinės politinės procedūros bus beveik visiškai panaikintos“.

Jis kalba apie žmonių „mases“ kaip negyvus objektus, kaip stebėjimo objektus: „Technotroninėje epochoje pamažu, žingsnis po žingsnio formuojasi vis labiau kontroliuojama visuomenė. Tokią visuomenę valdys elitas, nepalaikantis tradicinių vertybių. Ir netrukus bus galima stebėti ir kontroliuoti beveik kiekvieną pilietį; bus galima surinkti net pačią intymiausią informaciją apie kiekvieną pilietį ir laikyti ją specialiuose elektroniniuose aplankuose. Ir valdžia tuomet prireikus galės tiesiogiai naudoti šiuos aplankus.“

Ir dar kartą: „Technotroninėje visuomenėje tendencija bus sutelkti milijonus vienišų ir nesusijusių piliečių į masę, kuri bus lengvai valdoma ir nukreipiama charizmatiškų ir simpatiškų asmenybių. Šie charizmatiški žmonės masių valdymui pasitelks pačias pažangiausias komunikacijos technologijas, kad nukreiptų žmonių jausmus ir kontroliuotų jų mąstymą.“

Žmonių suvarymo į didelę bandą („bendrą masę“) ir bandos valdymo požymiai akivaizdūs. Tik dėl „charizmatiškų ir simpatingų asmenybių“ Brzežinskis klydo - sunku tokiais laikyti Angelą Merkel, Emanuelį Makroną, Donaldą Trumpą ir daugelį kitų.

Ir štai dar: „Tuo pačiu metu padidės socialinės ir politinės asmens kontrolės galimybės. Netrukus bus galima atlikti beveik nuolatinį kiekvieno piliečio stebėjimą ir nuolat atnaujinti kompiuterinius dokumentus, kuriuose, be įprastos informacijos, būtų ir konfidencialiausia informacija apie kiekvieno asmens sveikatos būklę ir elgesį.“

Praėjo pusė amžiaus. Ir šiandien vadinamosios COVID-19 pandemijos sąlygomis tikrai matome, kaip energingai daugelio šalių valdžia bando sukurti stebėjimo sistemas žmogaus fizinės būklės, jo judesių, kontaktų, pirkinių ir kt. Visa tai buvo sumanyta daugiau nei prieš pusę šimto metų.

Brzežinskis taip pat rašė apie tai, ką galime pamatyti ateityje: „... jei pažvelgsite į priekį, tai egzistuoja galimybė sąmonės biocheminės kontrolės ir genetinių manipuliacijų su žmonėmis, įskaitant sukūrimą medžiagų, kurios ne tik veiks, bet ir mąstys kaip žmonės...“

Gyvenimo pabaigoje, tačiau, metras tapo atsargesnis prognozuodamas. Europos naujų idėjų forume (European Forum For New Ideas, EFNI), kuris vyko Lenkijoje 2012 metų rugsėjo 26–28 dienomis, jis prisipažino: „Plačiosios gyventojų masės globalus politinis aktyvumas nebeleidžia jų valdyti pasitelkiant išorės įvestą kontrolę, kaip tai buvo kolonializmo ir imperializmo epochoje ... Neišblėstantis ir palaikomas tvirtų įsitikinimų žmonių pasipriešinimas, kylantis iš pačios tautos gelmės, bazuojasi ant jų politinio atgimimo ir neigimo išorinio valdymo dėl istorinių priežasčių – šis pasipriešinimas vis sunkiau ir sunkiau yra slopinamas“.

Įsiklausykime į tai taip pat.

Generolas Leonidas Ivašovas: Vladimiras Putinas – transnacionalinio kapitalo tarnas, jų samdomas darbuotojas (video)


Partijos Nacionalinis susivienijimas pirmininkui prof.Vytautui Radžvilui dėl viruso SARS-CoV-2 tema esančių mokslinių publikacijų ekspertizės inicijavimo


Prašau palaikyti mano prašymą Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijai organizuoti iškilių Lietuvos biomedicinos mokslininkų ekspertizę, kad įvertinti koronaviruso struktūrinę-funkcinę prigimtį ir atsakyti į šiuos klausimus:

Ar yra pakankamai mokslinių įrodymų teigti, kad SARS-CoV-2 sukėlėjas yra natūralus gamtinis mutantas?

Ar yra melas žemiau nurodomi moksliniai straipsniai?


Mano tikslas – pabaigti Lietuvoje neteisėtai įsigalintį klijavimą mokslininkams liberal-fašistinių „sąmokslo teorijų“, „melagienų“ ir pan. etikečių, 15min.lt ir Delfi portalų FB užsakymu organizuotą cenzūrą. Nerimą kelia tai, kad antimoksline propaganda užsiima ir mokslinių įstaigų iškabomis prisidengiantys šarlatanai. Tokio pseudomokslinio šarlatano pavyzdžiu, mano nuomone, galėtų būti VDU docentas Ignas Kalpokas, LRT laidoje tokiomis ideologinėmis etiketėmis „papuošęs“ Seimo narį prof.Algimantą Kirkutį (https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1179993/samokslo-teorijomis-apipinta-covid-19-tema-raginama-nedeveti-kaukiu-pandemija-siejama-su-5g).

Pagarbiai,
partijos „Nacionalinis susivienijimas“ narys,
biomedicinos dr. Algimantas Lebionka
2020-05-28

Kinų mokslininkai patvirtino, kad COVID-19 turi ŽIV viruso intarpus
Prancūzų virusologas, Nobelio premijos laureatas Luc Antoine Montagnier, kuriam ši premija suteikta 2008 metais už jo 1983 metais atrastą ŽIV virusą, balandžio vidury pareiškė, kad SARS-CoV-2 sukurtas laboratorijoje.

„Jis ne natūralios kilmės, tai molekulinių biologų darbas“, – mano mokslininkas. Montagnier nieko nekaltino ir nežino, kas galėjo „surinkti“ naują virusą. „Gali būti, jie norėjo sukurti vakciną prieš AIDS“, – pasakė jis.


Mainstriminė MIP ėmė šaipytis iš mokslininko, įžeidinėti, o kai kurie kolegos jo nuomone neigti.

Gegužės 24 dieną Cold Springs Harbos laboratorijos preprintų serveryje Biorxiv kinų mokslininkų kolektyvas paskelbė straipsnį, patvirtinantį, kad Sars-CoV-2 genome yra „ŽIV insercijos“. Būtent tai, ką anksčiau tvirtino ŽIV viruso atradėjas Luc Antoine Montagnier. Šis tyrimas patvirtina, kad COVID-19 yra dirbtinai sukurtas virusas! Jis naudoja tą pačią strategiją, kaip ir ŽIV, kad įveikti žmogaus imuninę sistemą.

Šis darbas – paskutinė vinis į „konspirologinių teorijų“ cenzorių karstą, kuriems aš jau esu pasiūlęs, pasiremdamas daugybe anksčiau skelbtų mokslinių faktų, „susikišti savo liežuvius į užpakalius“. Gal reikėtų tai padaryti ir ponui Cukerbergui, ponui Geitsui ir jų sėbrams, juk jie yra šios beprotiškos cenzūros organizatoriai.

Serveryje pateikiamas visas straipsnis. Aš, dėl viso pikto, pateikiu jo reziumė:The ORF8 Protein of SARS-CoV-2 Mediates Immune Evasion through Potently Downregulating MHC-I

ProfileYiwen Zhang, Junsong Zhang, Yingshi Chen, Baohong Luo, Yaochang Yuan, Feng Huang, Tao Yang, Fei Yu, Jun Liu, Bingfen Liu, Zheng Song, Jingliang Chen, Ting Pan, Xu Zhang, Yuzhuang Li, Rong Li, Wenjing Huang, Fei Xiao, Hui Zhang


Summary
SARS-CoV-2 infection have caused global pandemic and claimed over 5,000,000 tolls14. Although the genetic sequences of their etiologic viruses are of high homology, the clinical and pathological characteristics of COVID-19 significantly differ from SARS5,6. Especially, it seems that SARS-CoV-2 undergoes vast replication in vivo without being effectively monitored by anti-viral immunity7. Here, we show that the viral protein encoded from open reading frame 8 (ORF8) of SARS-CoV-2, which shares the least homology with SARS-CoV among all the viral proteins, can directly interact with MHC-I molecules and significantly down-regulates their surface expression on various cell types. In contrast, ORF8a and ORF8b of SARS-CoV do not exert this function. In the ORF8-expressing cells, MHC-I molecules are selectively target for lysosomal degradation by an autophagy-dependent mechanism. As a result, CTLs inefficiently eliminate the ORF8-expressing cells. Our results demonstrate that ORF8 protein disrupts antigen presentation and reduces the recognition and the elimination of virus-infected cells by CTLs8. Therefore, we suggest that the inhibition of ORF8 function could be a strategy to improve the special immune surveillance and accelerate the eradication of SARS-CoV-2 in vivo.
Since the outbreak of COVID-19, the disease has been spreading around the world rapidly14. Although both COVID-19 and SARS cause severe respiratory illness, the epidemiological and clinical data suggest that the disease spectrum of COVID-19 significantly differ from that of SARS: COVID-19 shows longer incubation period, which is around 6.4 days, ranged from 0 to 24 days; the interpersonal transmissions could occur from pre-symptomatic individuals5,6; asymptomatic infection has been widely reported for COVID-19 and severely jeopardize the prevention system in a community5; a significant portion of recovered patients still keep shedding viral genetic substances in upper respiratory tract and digestive tract, leading to their stay in the hospital for a significant long time911; a certain amount of recovered patients turn to re-detectable viral RNA positive after discharge from the hospital12. The desynchronization of viral titer and clinical symptom development suggest that the etiologic agent SARS-CoV-2 could have undergone extensive replication in infected host cells without being effectively monitored by host anti-viral immunity.
Cytotoxic T lymphocytes (CTLs) are important for the control of viral infections by directly eradicating the virus-infected cells. In a virus-infected cell, MHC-I molecules present peptides derived from a variety of viral proteins. Once the T cell receptor on CD8+ T cells recognizes the special signal presented by MHC-I-peptide complex, the CTL releases various toxic substances including perforins, granzyme, and FasL which directly induce the death of viral-infected cells, as well as many other cytokines such as interferon-γ, TNF-α, and IL-2, etc8. As a result, the cells supporting the viral replication will be eradicated and the spread of viruses will be effectively prevented13. Some viruses leading to chronic infection, such as human immunodeficiency virus type 1 (HIV-1) and Kaposi’s sarcoma-associated herpesvirus (KSHV), can disrupt antigen presentation for immune envision by down-regulating MHC-I on the surface of cells and evading the immune surveillance1416. Given that SARS-CoV-2 exerts some characteristics of viruses causing chronic infection, we hypothesize that the viral protein(s) of SARS-CoV-2 may affect the antigen presentation system and assist the viruses to escape from immune surveillance.

Kodėl SARS-CoV-2 yra pagamintas laboratorijoje, o Lietuvos žurnalistams, medžiojantiems „sąmokslo teorijas“, savo liežuvius reikia susikišti į užpakalius? 2 dalisTęsinys. 1 dalis:

Furino skilimo vieta yra neginčijamas įrodymas

Kaip jau minėta, furinas taip pat gali suskaidyti spyglio S2 baltymą. Furinas yra fermentas, skaldantis baltymus į segmentus. Martensonas aiškina, kad furinas, skirtingai nuo kitų fermentų, skaldančių baltymus, labai tiksliai atpažįsta amino rūgščių sekas, kuriose skaldo baltymus. Be to, jei argininas yra antrojoje ar trečioje baltymo struktūros padėtyje, skaidymo efektyvumas padidėja.

Anot Martensono, tai yra neabejotinas įrodymas, kad SARS-CoV-2 buvo sukurtas laboratorijoje. Puikus straipsnis, paskelbtas „Medium“, taip pat apžvelgia šį atradimą ir paaiškina, kodėl furino skilimo vietos yra tokios svarbios atsakant į klausimą, ar SARS-CoV-2 yra natūralus virusas (7).

Kinijos tyrėjai ataskaitoje rašo, kad CoV-2 yra vienintelis koronavirusas, turintis furino skilimo vietą (8,9). Tai sutinkama ir tarp mažiau genetiškai CoV-2 giminingų kamienų, tam pakanka tik 40 procentų geno informacijos, sakoma publikacijoje (10).

„Paaiškėjo, kad iš visų spyglio baltymų, kurių SARS-CoV-2 spyglio sekos homologija yra didesnė nei 40 procentų, nė vienas iš jų neturėjo furino skilimo vietos ... taip pat ne Bat-CoVRaTG13 ir SARS-CoV (kurių atitinkama sekos homologija yra 97, 4 arba 78,6 procentų.)“

„Furino skėlimo taškas „RRAR“ pas SARS-CoV-2 yra unikalus šiai šeimai. […] Mažai tikėtina, kad SARS-CoV-2 furino skaldymo vieta kilo iš MERS, HCoV-HKU1 ir pan."

„Mums sunku nustatyti šaltinį pagal šiuo metu duomenų bazėse esančias sekas. Gali būti, kad dar yra tarpinių neatrastų sekų evoliucijoje“.

Mutacijos negali paaiškinti SARS-CoV-2 furino skilimo vietos

Tyrėjai rašo, kad furino skilimo vieta, kurią jie rado SARS-CoV-2, yra išskirtinė šiai šeimai ir vargu ar susiformavo natūraliai. Kitaip tariant, virusas buvo „patobulintas“ tam tikra furino skėlimo vieta, nes jis neatranda akivaizdaus šaltinio.

Trumpai tariant, nėra nė vieno koronaviruso, kuris būtų toks panašus į SARS-CoV-2, kad SARS-CoV-2 galėjo išsivystyti iš šio viruso arba galėtų būti šio viruso mutacija.Martensonas tai puikiai paaiškina savo vaizdo įraše, ir aš labai rekomenduoju jums tai pažiūrėti. Yuri Deigin tai labai gerai paaiškina savo puikiame straipsnyje; todėl, jei jūs norite skaityti, o ne žiūrėti, ten taip pat rasite daug svarbios informacijos (11).

SARS-CoV-2 turi naują furino skilimo vietą. Nukleotidų seka rodo, kad čia buvo įterptos keturios naujos amino rūgštys (PRRA) 


Svarbu šiame kontekste: abu oponuojantys virusologai teigia, kad SARS-CoV-2 yra natūralus šikšnosparnių koronos virusas, išplitęs pangolinuose ir iš ten žmonėms. Įrodymas yra genų seka. PRRA furino skilimo vieta, aptinkama SARS-CoV-2, neegzistuoja šikšnosparniuose ar pangolinuose, todėl ji negalėjo atsirasti dėl šių gyvūnų DNR mutacijų.

O kaip su tyrimais, kurie virusą priskiria natūraliai mutacijai?

Tai, kad SARS-CoV-2 turi šią furino skėlimo vietą, įrodo, kad ši skėlimo vieta nebuvo mutavusi, o buvo įterpta vėliau. Savo vaizdo įraše Martensonas labai suprantamai iliustruoja skirtumą tarp įntarpo ir mutacijos. Labai mažai tikėtina, kad toje vietoje, kur anksčiau nieko nebuvo, staiga atsiras dvylika naujų bazių porų.

Bet ar nėra tyrimų, kurie parodytų, kad tai natūralus virusas?

Mainstriminės MIP daugiausiai remiamasi dviem tyrimais, kurie tariamai įrodo, kad SARS-CoV-2 yra natūrali mutacija, kuri perėjo iš gyvūnų žmonėms. Vienas tyrimas pasirodė „Nature“ vasario 3 dieną ir iškėlė tezę, kad SARS-CoV-2 tai yra šikšnosparnių koronavirusas, peršokęs ant žmogaus (12). Tačiau viena iš tyrimo autorių yra Shi Zhengli, kuri jau dalyvavo sukuriant SARS virusą kaip biologinį ginklą, ir todėl turi pagrindą slėpti bet kokį savo ryšį su šiais darbais.

Antrasis tyrimas pasirodė „Nature Medicine“ kovo 17 dieną ir siūlo „svarbiausių SARS-CoV-2 genomo bruožų perspektyvą“; jis taip pat aptaria „scenarijus, kaip šis virusas galėjo kilti“(13). Šiame darbe sakoma: „Mūsų analizė aiškiai parodo, kad SARS-CoV-2 nėra konstrukcija iš laboratorijos ar sąmoningai manipuliuojamas virusas.“

Nors tyrėjai pripažįsta, kad „SARS-CoV-2“ turi daugiabazę skilimo vietą „PRRA“ pavidalu, kurios niekur kitur nėra, jie nepateikia paaiškinimo, kaip šios dvylika bazių porų turėjo atsirasti natūraliai. Martensonas rašo: „pilnos insercijos nėra natūralios mutacijos“.


Medicininiai tyrimai turi svarias galimybes išsiaiškinti viruso kilmę

Martensonas cituoja kelis tyrimus, kuriuose mokslininkai iš viso pasaulio bandė padaryti koronavirusus pavojingesniais įterpdami skėlimo vietas. Akivaizdu, kad mokslas turi priemonių SARS-CoV-2 sukurti, ir visame pasaulyje yra tyrėjų, kurie metų metus dirba šia linkme.

Martensonas taip pat aštriai kritikuoja pagrindinį virusologą Michael Osterholm. Kovo 10 dienos interviu jis sakė: „Mes nebūtume galėję sukurti tokio viruso ir priversti jį daryti tai, ką daro. Mes neturime nei tam reikalingos kūrybinės vaizduotės, nei įgūdžių.“

Ach, tikrai? Paskelbti tyrimų rezultatai aiškiai rodo, kad mes turime tokią technologiją, praktinę patirtį ir „kūrybinę vaizduotę“, kurios reikia norint sukurti tokį virusą kaip SARS-CoV-2. Osterholmas turėtų tai gerai žinoti.

Dar vienu įdomiu šaltiniu šiame kontekste yra „Project Evidence“ saitas (14). Čia rasite daug informacijos, rodančios, kad SARS-CoV-2 gimė laboratorijoje, per daug, kad aš smulkiau čia tai nagrinėčiau. Straipsnio pabaigoje rasite faktų santrauką.

Be abejo, dabar medicinos bendruomenėje bus žmonių, norinčių nuslėpti bet kokius ryšius su tokiais tyrimais. Galų gale mes susiduriame su virusu, kuris žudo žmones, sunaikina pasaulinę ekonomiką ir varo žmones visame pasaulyje į nedarbą. Gal jūs norėtumėte būti tas, kuris sukūrė šį virusą, finansavo tyrimus ar susijęs su juo kokiu kitu būdu?

Ar norite būti nuteistas už pažeidimą įstatymo Dėl kovos su terorizmu įstatymą dėl biologinio ginklo? Už tai taikoma bausmė įkalinimo iki gyvos galvos. Šis 1989 metų JAV įstatymas nustato:

Tas, kuris sąmoningai kuria, gamina, saugo, perduoda, įgyja, išlaiko ar valdo biologines kovines medžiagas, nuodus ar pernešimo sistemas, kurias galima panaudoti kaip ginklą, ar sąmoningai padeda užsienio tautai ar organizacijai tai padaryti, turėtų būti nubaustas pinigine bauda pagal šį įstatymą arba sulaikymu visam gyvenimui ar keleriems metams, ką nustatys teismas, arba abiem bausmėm. Federalinė ekstrateritorinė jurisdikcija taikoma už šio įstatymo pažeidimus, padarytus Jungtinių Valstijų piliečių ar prieš juos (15).

Kiti ekspertai irgi netiki


Martensonas anaiptol nėra vienintelis įsitikinęs dėl genetinių manipuliacijų su SARS-CoV-2. Straipsnyje, kuris pasirodė „GM Watch“ balandžio 27 dieną, profesorius Stuart Newman teigė, kad viruso genai galėjo būti modifikuoti (16).


Newmanas yra ląstelių biologijos ir anatomijos profesorius Niujorko medicinos koledže ir žurnalo „Biological Theory“ redaktorius. Jo nuomone, kovo 17 d. „Nature Medicine“ pateiktas argumentas paneigia teiginį, kad SARS-CoV-2 yra laboratorinis konstruktas, priešingai. „GM Watch“ rašoma (17):Mičigano universiteto Medicinos fakulteto mikrobiologijos, imunologijos ir infekcinių ligų dėstytojas Adam Lauring teigia: (18) „Savo straipsnyje Andersenas laikosi nuomonės, kad SARS-CoV-2 turi keletą esminių specifinių genų skirtumų, palyginti su žinomais koronavirusais - tie, su kuriais dirbtų laboratorija. Dėl šio žvaigždyno atrodo mažai tikėtina, kad tai yra pabėgimo iš laboratorijos rezultatas.“

„Profesorius Newmanas sako: „Šis teiginys nėra nė kiek įtikinantis. Pagrindiniai skirtumai buvo nustatyti Spyglio-baltyme, kuris du dešimtmečius buvo genų eksperimentų centre visame pasaulyje (ypač JAV ir Kinijoje) ...“(19)

El. Pašto interviu su „GM Watch“ Newmanas sustiprino savo spėliones komentuodamas: „Gamtos medicinos straipsnyje nurodomi naujojo koronos viruso spyglio baltymo pokyčiai dviejose vietose, kurie, autorių teigimu, turėjo atsirasti dėl natūralios atrankos laukinėje gamtoje:

„Tačiau genetinės manipuliacijos vienoje iš šių saitų, ACE2 receptorių jungimosi srityje, buvo svarstomos nuo 2005 metų, nes būtent taip siekiama sudaryti sąlygas vakcinacijai nuo šių virusų (žiūr. darbą (20)). Stebina tai, kad „Nature Medicine“ komentaro autoriai nesirėmė darbu, kuris pasirodė žinomame mokslo žurnale „Science“.“

„ Andersenas ir kt. publikacijoje nurodoma, kad antrasis fermento skilimo taškas, kurio nėra pas šiuos virusus, atsirado natūralios atrankos keliu. Faktiškai, tokia seka buvo įterpta į panašų koronos virusą genų inžinerijos būdu, kaip galima pastebėti dokumente (21), kurį jie taip pat cituoja. Įnsercija buvo padaryta siekiant ištirti patogeniškumo mechanizmus."

„Newman sako, kad, jo manymu, šie pakeitimai nebuvo padaryti sąmoningai siekiant padidinti vieno štamo patogeniškumą. Greičiau, SARS-CoV-2 genezėje galėjo būti genetiškai įterptų sekų, kol jis netyčia nepateko į žmonių populiaciją. "

Patogenais galima manipuliuoti įvairiais būdais

Kiekvienas, teigiantis, kad SARS-CoV-2 genetiniame kode nėra „pirštų atspaudų“, įrodo, kad virusas yra natūralaus vystymosi produktas, nekreipia dėmesio į tai, kad yra metodų, kurie nepalieka jokių aiškiai atsekamų pėdsakų. Dr. Meryl Nass (mano interviu su ja pasirodys gegužės 24 d.) Sako (22):

"Prieš kuriant genų inžinerijos metodus (1973) ir jie tapo įprasti (nuo 1970-ųjų pabaigos), biologiniai ginklai buvo gaminami naudojant" primityvesnius "metodus mutacijoms sukelti".

„Dėl to buvo ištirti, gerai aprašyti ir kai kuriais atvejais naudojami kurti biologiniams ginklams. [...] Šiais metodais galima sukurti biologinio karo agentus, kurių identifikavimui pagal DNR ir RNR sekas trūksta laboratorinio mikrobinio karo agento aprašų."

Tiesą sakant, būtų tikslinga kurti tokias kovines medžiagas, nes sunku įrodyti, kad jie buvo sąmoningai gaminami laboratorijoje. Štai tik keli būdai, kaip sukurti naujas kenksmingas mutacijas:

1. Galite mikroorganizmus modifikuoti mutagenezės būdu su cheminiais ar radiologiniais agentais, sukeliančiais užtikrina didelį mutacijų dažnį ir užtikrina reikiamas darbo charakteristikas.
2. Galite gabenti virusus kontrabanda per laboratorinius gyvūnus ar audinių kultūras.
3. Galite maišyti virusus ir pasirinkti rekombinantus su nauju virulentiškų veiksnių deriniu.

Iki šiol, mano nuomone, aiškiausi įrodymai rodo, kad SARS-CoV-2 yra laboratorinis produktas. Martensonas sako, kad furino skilimo vietos buvimas labai aiškiai parodo atvejį, nes toks genetinio kodo seka natūralių mutacijų metu paprasčiausiai neatsirastų iš niekur (23). Vis dėlto dar reikėtų išsiaiškinti, kaip šis virusas galėjo patekti į aplinką.

Ir dar...

Bilas Geitsas - COVID-19 benificiaras
Nuorodos:
(9)http://chinaxiv.org/abs/202002.00062