2017-07-31

Vokiečiai apie Lietuvą: „Prieglobstis Baltijos šalyse: Vokietijos keliu“


Reportažą iš Vilniaus paskelbė Vokietijos portalas Pi-news, pasirašė Mr.Merkava. Jame pasakojama apie mūsų komunistinę praeitį, mūsų tautos genocidą, valdant sovietiniam režimui, genocido muziejų, ekskursiją jame. Reportažas iliustruotas daugybe nuotraukų. Autorius išveda paraleles tarp to ką vykdė sovietinis režimas, naikinęs lietuvius, vežęs į Lietuvą okupantus, ir tai, kas vyksta 2017 metais Lietuvoje.
Reportažo autorius pasakoja apie Lietuvoje užsilikusius ir į Vakarus dar neemigravusius čigonus, kurių yra 500+ ir kuriems niekaip nesiseka integruotis į Lietuvos visuomenę. Jie, autoriaus žodžiais, išsiskiria dideliu nusikalstamumu.


Kita grupė Lietuvoje, kurią čia veža Merkel-ES diktatūra, tai Merkel „welcome refugees“, taip vadinami „pabėgėliai“. „Lietuvoje buvo mažai entuziazmo, kai jų daliai teko 1.100 iš milijonų ponios Merkel pakviestų juodų afrikiečių ir musulmonų, nes tai lietuviams priminė sovietinius laikus“ - rašo autorius.

Tokios šalys, kaip Lenkija, Vengrija ir Slovakija visiškai atsisakė nuo Merkel „aukso“ paskirstymo plano, sakoma portale.

Autoriaus žodžiais, „ir disciplinuoto ir darbštaus Pabaltijo siūlomos socialinės išmokos priėmimo centruose yra ne tai, ko nori, matomai, ieškantis prieglobsčio „auksas“... tuo pačiu Baltijos šalims labai elegantiškai išsprendžia problemą, nes „auksiniai pabėgėliai“ išvyksta paslapčia į Vokietiją, Švediją ir Olandiją, kur socialinės išmokos didesnės, ir kur jie vėl prašo prieglobsčio. „Juk nelaikysi jų per prievartą“, - cituojami Latvijos vidaus reikalų ministro žodžiai.

„Pokalbyje su sutiktais normaliais, darbščiais, mokančiais mokesčius lietuviais, Vokietijos „pabėgėlių politika“ sulaukia vien nesusipratimą, susirūpinimą, galvos skausmą, ir geriausiu atveju gailestį dėl vakariečių mazochistinės beprotybės. Kam jūs tai darote?! Geras klausimas” - baigia Pi-news autorius Mr.Merkava savo reportažą iš Vilniaus.


Pomirtinis apartheidas ir antimokslinis Amerikos žydų blefas Kaune


Praėjusią savaitę Kauno savivaldybė,  Lietuvos LRT, kiti MIP šaltiniai informavo visuomenę apie amerikiečių žydų „mokslininkų atliekamus tyrimus“ Kaune, kuriais „neinvaziniu metodu“ bandoma nustatyti žydų palaidojimo vietas.

Kauno savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus informacijoje sakoma:

„Grupė tyrėjų iš JAV esančių Hartfordo universiteto ir Maurice Judaikos studijų centro šią savaitę žvalgo trijų Kauno fortų ir Žaliakalnio žydų senųjų kapinių teritorijas, ieškodami tikslių masinių kapaviečių vietų. Pasitelkdami specialią įrangą, mokslininkai Holokausto aukų palaikų žvalgo neinvaziniu būdu.Profesoriaus Richardo Freundo vadovaujama komanda Kaune jau aplankė IX, VII ir IV fortus. Penktadienį jie darbus pratęsė Žaliakalnio žydų senųjų kapinių komplekse Radvilėnų plente. Pasitelkdami elektrinės varžos tomografą, jie atlieka kompiuterizuotus tyrimus, vaizdžiai parodančius žemės sluoksnio pjūvį iki 5 metrų gylio. Tai leidžia aptikti masinių žudynių kapavietes.


Labai svarbu, jog tai yra neinvazinis metodas – mums nereikia atlikti jokių archeologinių kasinėjimų, kurie čia tiesiog negalimi. Taigi išvengiame įvairių kliūčių ir procesas vyksta greičiau. Čia gauname daug vertingų liudijimų ir iškart galime juos patikrinti bei aiškiai identifikuoti masines kapavietes, tiksliai nustatyti jų dydį ir netgi užfiksuoti koordinates. Tai labai svarbu vietos istorijai, kad žmonės suprastų, įvertintų ir gerbtų šiuos praeities įvykius ir tokias memorialines vietas“, – sakė istorijos profesorius R. Freundas.

Kaunas pasirūpino, kad užsienio tyrinėtojų viešnagė vyktų sklandžiai. Miesto savivaldybės pastangomis svečius nuolat lydi mūsų šalies archeologas Gintautas Zabiela.“

Yra vienintelis metodas nustatyti, kam priklauso palaikai – DNR analizė

Manau, kad šiandien niekam nereikia to aiškinti. Keista, kad to nežino (ar nenori žinoti) „mokslininkai iš JAV“.

Pavyzdžiui, DNR geneologijos mokslas, kuris DNR mutacijų vyriškoje Y chromosomoje analizės pagrindu gali net pasakyti, kokiai žydų genčiai priklauso palaikai, o juo labiau semitų palaikus atskirti nuo lietuvių ir slavų palaikų. Tai galėtų labai pasitarnauti „JAV mokslininkams“, kurie antimoksliniais, „neinvaziniais metodais“, ieško žydų palaikų. Tokiais metodais negalima atskirti žydų palaikų nuo kitų žmonių palaikų. Šie amerikos „mokslininkų“ metodai netinka jų vykdomiems rasistiniams tyrimams.

Šiems „mokslininkams iš JAV“ nereikėjo toli ieškoti pagalbos. Garsiausias specialistas gyvena JAV, tai Harvardo profesorius Anatolijus Kliosovas, beje žydų užsakymu atlikęs jų gentainių Koenų geneologijos tyrimus ir už tai jų apdovanotas aukso medaliu.

Žinutėje „Ką parodė žydų DNR analizė? Kiek tikrų Koenų? (video)“ rašiau: „Pasaulio Koenų asociacija kreipėsi į A.Kliosovą, kad šis išanalizuotų jų turimus viso pasaulio Koenų DNR fragmentų analizės duomenis ir identifikuotų, jo turimos kompiuterinės programos pagalba, kurie Koenai iš jų yra tikri. Žydai ruošiasi Šventyklos atstatymui (yra išveista raudonų aukojimui skirtų karvių veislė), todėl yra svarbu, kad šventą ugnį joje uždegtų tikras Koenas. Turimai parodė, kad 70 procentų Koenų yra tikrieji Koenų-žynių palikuonys. Už tyrimą prof.A.Kliosovas buvo apdovanotas Koenų aukso medaliu.“Antimokslinis žydų palaikų tyrimų arsenalas: nuo virgulės iki „neinvazinių metodų“ ir vergiškas Lietuvos valdžių požiūris į žydų rasistinius užmojus

Prieš keliolika metų Habado sektos žydų rabinai taikė dar „moksliškesni“ žydų kapų nustatymo metodą – virgules. Tai vyko prie Vilniaus sporto rūmų.

Tiesa, „Kauno dienoje“ buvo paskelbas straipsnis apie žydų palaikų perlaidojimą, kuris paneigia versiją apie jų „palaikų neliečiamumą.“

Man visi šie žydiški cirkai su „neinvaziniais“ kapaviečių tyrimo metodais kelia didelį nusivylimo jausmą, kai net po mirties Lietuvos gyventojai skirstomi į „košerinius“- žydus, kuriems galioja kitokie įstatymai, kurių „negalima liesti“, nors kai reikia jie liečiami, ir perlaidojami, kurių kapinėms „pastaruoju metu skiria ypatingą dėmesį“, jas tvarko, įrengia stebėjimo kameras, ir „ne košerinius“ – gojus, kurių kapines galima likviduoti, per jas tiesti kelius, neprižiūrėti, kuriose gali rinktis kas nori, dergti šunys ir žmonės, kuriose nereikia jokių stebėjimo kamerų. Toks pomirtinis apartheidas vyksta mylimoje Lietuvoje.

Kauno diena rašė: „Pagal žydų nuostatas, negalima trikdyti mirusiųjų ramybės. Kapai turi būti aptverti, užrakinti, juose negalima vaikščioti, vedžioti šunų ir nieko visiškai ten veikti. Dar visai neseniai žydų kapinės Žaliakalnyje buvo itin pamėgta asocialių asmenų, girtuoklių ir narkomanų vieta. Prižėlę menkaverčiai krūmokšniai kapines darė neperregimas. Šiandien krūmokšniai iškirsti, pastatytos vaizdo kameros, informacija apie nepageidaujamus svečius perduodama į policijos pultą.“

Tie, kurių orumą galima pažeisti

Ant mano mamos, senelių ir tetos bendro kapo Vilniaus Rokantiškių kapinėse nuolatos dergia šunys, kurie čia vedžiojami, šiose kapinės nėra tvoros, nėra tinkamos priežiūros, o juo labiau stebėjimo kamerų! Viso to priežastis, pasirodo, yra tai, kad mano čia palaidoti giminės nėra žydai, jie Lietuvoje net po mirties yra antrarūšiai žmonės, todėl jų orumą galima pažeidinėti, nepaisant į jokias etines mūsų tautos nuostatas.


P.S. Aš nenoriu įžeisti mirusių atminimo, kokiai tautai jie nepriklausytų, bet man visi šitie „mokslininkų tyrimai“ labai primena seną gerą italų kino filmą „Blefas,“ su Anthony Quinn ir Adriano Celentano, kuris pasakoja apie archeologinius tyrimus. Gal aš ir klystu, Errare humanum est.

2017-07-30

Sutapusi lietuviška svajonė - bananas


Lietuvos pensininko svajonė ėmė ir sutapo po 27 metų Lietuvos nepriklausomybės su buvusio sovietinio žmogaus svajonėmis - prisivalgyti bananų. Tai Lietuvos pensininkas gali padaryti kartą ar du per metus, kaip ir Homo sovieticus kažkada.

Lietuvos pensininkas jų prisivalgo, kai bananus „išmeta“, kaip ir tada, kai likdavo nuo partinių chalujų (brazauskinio tipo, kai jais persipildydavo jo bufetininkės bufetas), o dabar, kai jų užsigulėjusių ar pernokusių pavaro „po pigiam“, kaip vakar „Iki“, po 65 centus.

Kasininkė „Iki“ parduotuvėje pensininkui, bananinės akcijos metu: „Jūs jau trečią kartą šiandien bananus perkate“. „Labai juos mėgstu“, - atsakė pensininkas.

Sporto sirgaliai, kartais, labai įžeidžia negrus sportininkus, kai numeta į areną kokį bananą. Kam jie tai daro, geriau mestų tuos bananus pusalkaniams Lietuvos pensininkams, šie neįsižeis, pakels nuo žemės ir suvalgys. O dar geriau, jei numestų jiems kokią dešrą, ar kitą Lietuvos pensininko delikatesą.

Taigi. Išeitų, kad ėjomė ėjome 27 metus, o pasirodo, kad niekur nėjome, kad stovėjome vietoje, prie bananų eilėje.


Merkel prausiasi europiečių krauju: naujas teroro aktas Vokietijoje, Konstancoje, Baden Viurtembergo žemėje


Vos praėjus dienai nuo teroro akto Miunchene, naujas teroro aktas įvyko Konstancoje, kur naktį į sekmadienį, 4 valandą 30 minučių, 34 metų Merkel svečias „pabėgėlis“- teroristas irakietis, „gerai žinomas policijai“, sušaudė naktinio klubo "Gray" lankytojus. Mažiausiai du žmonės žuvo, keturi sunkioje būklėje. Susišaudymo metu nušautas ir pats teroristas.


Nusikaltėlis šaudė į klubo lankytojus iš automatinio ginklo. Konstanca yra pasienyje su Šveicarija ir daug svečių klube buvo iš Šveicarijos. Klube kilo panika. Klube užpuolimo metu buvo keli šimtai lankytojų. Sunkiai sužeistas policijos karininkas.Krone žiniomis irakietis Konstancoje gyveno jau 15 metų, pabėgėlio statuso neturėjo.

Teroro Vokietijoje ir Europoje organizatorė Angela Merkel šiuo metu ramiai atostogauja Pietų Tirolio kalnuose ir siunčia pranešimus su užuojautomis jos nužudytiems ir žudomiems vokiečiams, jų giminėms. Ar gali būti kas baisesnio už šią nusikaltėlę?
Šaltiniai:Saakašvilis, kurį Auštrevičius nori padaryti lietuviu, vėl pagrasino pašalinti Porošenko iš Ukrainos prezidento posto. Lietuvos atstovai Briuselyje suserga smegenų kempinlige?


Buvęs Gruzijos prezidentas įsitikinęs, kad jam sugrįžus į Kijevą bus iš Ukrainos prezidento posto pašalintas Piotras Porošenko.

Praėjusį trečiadienį Ukrainos migracijos tarnyba pranešė, kad Porošenko iš Saakašvilio atėmė Ukrainos pilietybę, nes jis pateikė klaidingus savo biografijos duomenis. Pats Saakašvilis pareiškė, kad yra JAV. Ukrainos MIP pranešė, kad jis ketina sugrįžti į Ukrainą. Jo advokatas Pavelas Bogomolovas pareiškė, kad jam nežinoma, kada Saakašvilis sugrįš į Ukrainą.

Saakašvilio žodžiais, Porošenko savo valstybinio vizito į Gruziją meti liepos 7-19 dieną buvo slapta susitikęs su buvusiu premjeru, milijardieriu Bidzino Ivanišvili. Susitikimo metu, kaip tvirtina Saakašvilis, susitarė, kad gruzinų prokurorai perduos Kijevui klaidingus įrodymus, kurie pasitarnaus kriminalinių kaltinimų Saakašviliui pagrindu.

Porošenko būtų naudingiau mane laikyti Kijeve ir perduoti Gruzijai, bet Ivanišvili nenori, kad aš būčiau Gruzijoje, tai būtų jam problema... ateis laikas, kai ši problema vis tiktai iškils jam, bet mano sugrįžimas įvyks kita forma“, — pareiškė Saakašvilis Gruzijos televizijos kompanijos „Rustavi 2“ ir pareiškė, kad pradžiai jis ir jo komanda planuoja „įvykdyti Kijeve eilę suplanuotų veiksmų“.

„Porošenko neatsikratys nuo manęs, priešingai, jo veiksmai suvienijo visą ukrainiečių opoziciją... naujausioje istorijoje daug pavyzdžių, kada lyderis nori išvaryti iš šalies savo oponentą, o oponentas sugrįžta ir nuverčia šį lyderį iš posto. Būtent tai įvyks ir Ukrainoje... Įvyks Porošenko nuvertimas mano atvykimo fone, mes grįšime į Ukrainą į visiškai naujus postus“, — pažymėjo Saakašvilis.Kokia smegenų liga Lietuvos atstovai užsikrečia Briuselyje?

Prieš kelias dienas Europos parlamentaras Petras Auštrevičius pasiūlė Michailui Saakašviliui suteikti Lietuvos pilietybę. Manau, kad tai Auštrevičiaus ligos simptomai, gal kokios kempinligės? Sveikas žmogus gi negalėtų norėti chaoso Ukrainoje, ar, dar daugiau, kad atvykęs į Lietuvą šitas intrigantas Mišiko imtų kastis po Dalios Grybauskaitės sostu?

Briuselyje Lietuvos atstovai suserga neišaiškinta smegenų liga. Tai faktas. Grįžęs iš Briuselio Leonidas Donskis surūdijusio kanalizacijos vamzdžio autorių padarė Valstybinės premijos laureatu, o Eurokomisaras Vytenis Andriukaitis ėmė vapėti beprotystes apie „didžiulį uždavinį suklijuoti lietuvybę iš įvairių kompozicijų“, „apie įvairių kompozicijų žmones“ ir t.t. Dabar naujas susirgimo atvejis – Auštrevičius. Aš įtariu kempinligę, sunkų smegenų susirgimą, plintantį iš Briuselio.

Ankstesnis straipsnis šia tema:

https://lebionka.blogspot.lt/2017/07/buvusi-gruzijos-parlamento-pirmininke.html
2017-07-29

„Pabėgėlių“ teroras Italijoje: Sienos mieste afrikietis iš Kot-divuaro sumušė ir subadė peiliu autobuso vairuotoją, puolė praeivius, o po to ir jį gaudžiusius karabinierius


Kaip pranešė italų dienraštis Repubblica.it šiandien devyniolikametis iš Kot divuaro su peiliu užpuolė maršrutinio autobuso vairuotoją, jį sumušė, tris kartus dūrė jam į krutinę ir ranką. Autobusas vyko maršrutu Monteriggioni – Siena. Vairuotojas buvo užpultas, kai iš be bilieto važiavusio afrikiečio pareikalavo susimokėti už kelionę.

Tuojau po vairuotojo užpuolimo nusikaltėlis išėjo iš autobuso ir bandė pabėgti, puldinėjo praeivius, bet buvo pasivytas karabinierių automobilio. Tada jis į karabinierių mašiną metė butelį ir juos puolė su peiliu. Tuo metu karabinieriai ėmė šaudyti ir nesunkiai sužeidė nusikaltėlį į koją.


Vairuotojas sunkios būklės ir gydomas ligoninėje. Nusikaltėlis laikomas areštinėje.

Užpuolikui nebuvo suteiktas pabėgėlio statusas ir jis laikė deportacijos iš Italijos namo. Šis afrikiečio teroras labai panašus į vakar įvykusį teroro aktą Vokietijoje, Miunchene, kur supermarketo lankytojus su peiliu užpuolė arabas, kuriam irgi nebuvo suteiktas prieglobstis.Repubblica primena pernai traukinyje Italijoje įvykusį analogišką atvejį su „pabėgėliais“, kurie su peiliais puolė traukinio bilietų kontrolierių.

ES vyksta baisi beprotybė, kai nelegaliems migrantams, kurie pažeisdami įstatymus atvyksta į ES teritoriją, neturintiems jokio pagrindo gauti čia prieglobstį, leidžiama nekontroliuojamai keliauja po Šengeno zoną ir žudyti Europos gyventojus.

Italų reakcija

„Laimei vairuotojo gyvybei nėra grėsmės“, - pasakė Sienos meras. Jo nuomone, repatrijavimas nelegalių imigrantų turi vykti labai greitai.

Transporto kompanijos atstovas pasakė, kad „keleiviai buvo šoko būsenoje" ir „reikia padaryti viską, kad apginti darbą tų, kas dirba teikdamas visuomenines paslaugas.“ Jo nuomone, „visi turi jaustis saugiai“.

Edmondo Cirielli, deputatas nuo partijos „di Fratelli d'Italia-Alleanza Nazionale“ pasakė, kad negalima dėkoti Renciui ir kitiems už tokią situaciją, kaip šiandieninis įvykis Sienoje.

„Migrantai surengė peilių pjautynes Milane, Trieste išprievartavo mergaitę, šiandien papjovė autobuso vairuotoją nelegalas, kuris turėjo būti deportuotas, o vietoj to jis laisvai keliavo po mūsų teritoriją, kaip gambietis, kuris papjovė policininką Milane, prieš dešimt dienų. Šis siaubingas nusikaltimas įvyko todėl, kad vyriausynė nesiima priemonių migracijos srauto sustabdymui“, - pasakė jis.


Buvusi Gruzijos parlamento pirmininkė Nino Burdžanadzė apie nusikaltėlį ir benamį „Mišiko“ (Michailą Saakašvilį), kurį Auštrevičius nori padaryti Lietuvos piliečiu


Reaguodama į Petro Auštrevičiaus siūlymą nusikaltėliui Michailui Saakašviliui suteikti Lietuvos pilietybę, dienraštis Respublika parašė: „Jei gerasis dėdė Petras Auštrevičius būtų ne europarlamentaras, o prezidentas, jis apdalintų lietuviškais pasais įvairius svieto perėjūnus. Pavyzdžiui, Michailą Saakašvilį, paskui kurį velkasi vos ne visas Gruzijos baudžiamasis kodeksas.“

Štai ką apie perėjūną ir nusikaltėlį Saakašvilį papasakojo buvusi Gruzijos parlamento pirmininkė Nino Buržanadzė.

Iš buvusio Gruzijos prezidento Michailo Saakašvilio atėmė paskutinį pasą. Pabėgęs į Ukrainą, jis nesugebėjo ten pritapti. Plunksnos brūkštelėjimu Piotras Porošenko išvarė jį iš Ukrainos. Dabar Mišiko tapo „pasaulio piliečiu“. Bet daugelis įsitikinę, kad palaikomas JAV, jis nenuskęs.


Nino Burdžanadzė: „Porošenko sprendimas dar labiau atgaivino Saakašvilį. Visi užsienio kanalai pradėjo naujienas nuo istorijos apie Saakašvilį. Jei Gruzijos valdžia iškeltų prieš jį bylą dėl tikrų nusikaltimų, tai nei vienas Vakarų politikas neišdrįstų ginti Saakašvilio. Dabar jis gali pakreipti šią situaciją sau naudinga kryptimi. Jį pristato, kaip kovotoją prieš Putiną numeris vienas. Tuo jis žaidžia. Jis save reprezentuoja kaip Rusijos auką ir kovotoją su korupcija. Saakašvilis ne silpnas ir žino, kaip panaudoti antirusišką isteriją savo naudai. Tuo labiau JAV turi planus, kaip jį panaudoti savo tikslams.“


„Aš manau, kad prieš Saakašvilį reikėjo iš karto iškelti baudžiamąją bylą. Tauta to ir laukė. Vardan to žmonės ir išrinko „Gruzijos svajonę“. Žmonės reikalavo teisingumo atkūrimo. Aš visada galvojau, kad pagrindinė pretenzija Saakašviliui – tai 2008 metų rugiūtis. Ir, žinoma, žmogaus teisių pažeidimai. Bet bylą iškėlė dėl juokingų faktų – už pirkimą 4 kostiumų ir taip toliau. Aš nebijojau pasakyti, nors tai buvo nelengva, ir mane paskelbė vos ne Gruzijos priešu ir Tėvynės išdavike. Taip, karo veiksmus pradėjo Saakašvilis, ir jis turi už tai atsakyti. Tam kad atstatyti mūsų santykius su abchazais ir osetinais, jie turi žinoti: karas nepasikartos. Ir bet kuris gruzinų lyderis, kuris pakartos Saakašvilio veiksmus, bus nubaustas.“

Politikai skaito, kad Saakašvilis bombardavo taikius žmones uždraustu ginklu.

Nino Burdžanadzė: „Buvo tokie duomenys, kad naktį jis numetė ant miesto kasetines bombas. Buvo užfiksuotas ir tuometinis Europos tarybos pareiškimas. Taip kad visi šie dokumentai duoda pagrindą, kad Gruzijos vadovybė iškeltų bylą. Bet, matomai, tai neįeina į jų interesus. Manau, Rusija nekelia Gruzijai pavojaus. Tam siūlau visą apimantį derybų procesą. Tai, kas vyksta dabar, tai nenormalu. Pats faktas, kad dabar perkeliama siena dviejų Gruzijos teritorijų – skatina antirusišką isteriją. Mums reikia sėsti už derybų stalo ir rasti išeitį iš šios situacijos. Kitaip prieš Maskvą Gruzijoje visada kurstys žmones. Bet aš kaltinu vadovybę tuo, kad per 5 metus jie nepasinaudojo derybų galimybe. Iš Putino pusės buvo ne kartą išsakyti pareiškimai apie tai, kad jis pasiruošęs dialogui. Bet gruzinų politikai bijo pasirodyti Vakarų akyse prorusiškais.“

2017-07-28

Alach achbar nuskambėjo šiandien Miunchene: vėl islamo teroristas iš Jungtinių Arabų Emiratų - Merkel svečias "pabėgėlis" pjauna vokiečius jų namuose (papildyta 29, 16val))


Dideliu peiliu (geležtė 20 cm) ginkluotas teroristas, Merkel savečias, "pabėgėlis palestinietis", gimęs Jungtiniuose Arabų Emiratuose), liepos 22 dieną, apie 15 valandą, šaukdamas Alach-achbar ėmė be pasirinkimo pjauti supermarketo lankytojus Hamburge. Vienas vyras žuvo (50), viena moteris (50) ir keturi vyrai sužeisti (19, 56, 57, 64), nusikaltėlis sulaikytas, praneša Vokietijos dienraštis die Welt. 

Žudydamas žmones teroristas šaukė Alach achbar. Po išpuolio jam pavyko pabėgti, bet po kurio laiko jis buvo sugautas. Teroristas lengvai sužeistas. Parduotuvės rajonas policijos buvo apsuptas ir paskelbtas antiteroristinis pavojus.


Teroristas gyveno "pabėgėlių" prieglaudoje, išlaikomas Vokietijos.


Mums meluoja, kad į Lietuvą veža "pabėgėlius", kad jie "juos tikrina".  Vakarykštis teroro aktas parodė, kad "pabėgėliais" globalistų padaryti visi pasaulio nusikaltėliai, kad niekas netikrina jų kilmės ir negali patikrinti, nes 80 procentų jų ateina išmetę dokumantus, o pas kitus jie su didele tikimybe yra padirbti, nes dokumentų gamybos įranga Libijoje, Sirijoje, Irake ir kitur pateko į rankas teroristams.

Nusikaltėlis „pabėgėlis“ į Vokietiją atvyko 2015 metais iš Norvegijos, prieglobsčio paprašė Dortmunde, iš čia jis buvo nukreiptas į Hamburgą. 2015 metais jis pateikė prašymą prieglobsčiui, kuris 2016 metų lapkričio mėnesį buvo atmestas. 2017 metais jis buvo sulaikytas dėl apiplėšimo.


Kiekvienas teroro aktas Vokietijoje melagingai yra palydimas jos MIP oficiozų fraze, kad teroristas "buvo psichiškai nesveikas". Šis teroro aktas ne išimtis. Mano manymu, didžiausias "psichinis ligonis" Vokietijoje yra jų kanclerė Angela Merkel, kuri atidarė Europos sienas šiems "psichiniams ligoniams"- islamo teroristams.

Šaltiniai:
Cukrinė mamytė (sugar mama)


Prieš kelis metus senyva seimo narė Aušrinė televizijos laidoje gyrėsi savo seksualinius poreikius tenkinanti Hurgadoje su jos samdomu alfonsu arabu. Pasirodo, tai tapo labai populiaru Austrijoje, kur vidutinio ir senyvo amžiaus moterys ėmė naudoti masiškai atvykstančius migrantus iš Azijos ir Afrikos savo lytinių poreikių tenkinimui.


Su didele pabėgėlių banga 2015 metais daug vienišų vyrų atvyko į Austriją. Čia migrantai iš Sirijos ir kitų šalių bando sau kurti naują gyvenimą. Tačiau vis daugiau pabėgėlių atsiduria keistoje priklausomybėje, rašoma austrų portalas oe.24.

Kaip rašoma šiame leidinyje, „žurnale „Biber“ (bebras), o taip pat ZiB2 ataskaitose, vis daugiau ir daugiau jaunų pabėgėlių turi santykius su taip vadinamomis Cukrinėmis mamytėmis. Tai žymiai senesnės moterys, kurios finansiškai remia jaunus vyrus mainais į seksą. Tai daugeliui pabėgėlių ypač sunki našta“.Psichinė ir materialinė priklausomybė

„Pavyzdžiui, Chasanas pasakoja „Bebrui“: „ji nori keturis kartus per parą užsiiminėti su manim seksu, aš ne sexmaschine jums daugiau“. Tačiau, pabėgėlis negali atsiskirti nuo savo cukrinės mamytės, nes jis jau įprato prie savo naujo gyvenimo“.

24 metų irakietis pasakoja, kad bare prie jo priėjo moteris ir pasiūlė gyventi su ja. Ji užmokėjo už Chasaną, kiek reikėjo, įskaitant 120 eurų per mėnesį už abonementą į prestižinę treniruoklių salę Vienoje.

Kale „džiunglėse“ praėjusiais metais buvo užregistruoti atvejai, kai savanoriai iš labdaros organizacijų išnaudojo imigrantus ir net imigrantus vaikus. Šiems nusikaltimams iškilus į dienos šviesą, šie „labdaros aktyvistai“ buvo apkaltinti sekso-turizmu.

Šaltiniai:
Ankstesnis mano straipsnis šia tema:


Vaclavas Klausas: Vokietija - tai Europos mūšio laukas


Vaclavas Klausas liepos 21 dieną Frankfurte pasakė kalbą partijos “Alternatyva Vokietijai “(AfD) narių susitikimo metu, pavadintą “Vokietija - tai Europos mūšio laukas.”

Pažymėjęs vienybės trūkumą AfD partijos gretose, buvęs Čekijos prezidentas Vaclavas Klausas pasakė: „Aš žinau, kad jūsų čia, Vokietijoje, šiais metais laukia svarbūs rinkimai. Mūsų, Čekijoje, taip pat. Turėjau daug optimistinių vilčių, kad šiemet Vokietijoje rinkimai bus realūs pirmą kartą po ilgų dešimtmečių. (…) Aš tikėjausi rinkimų, kurie atneš posūkį ir išėjimą iš aklavietės, kurioje mes esame ilgą laiką. Deja, tai buvo per daug optimistinės viltys“.


Klauso žodžiais, Brexit ir Trampo pergalė buvo sukėlusi daugeliui euforiją, tačiau dabar šis optimizmas nyksta, ypač po rinkimų Austrijoje, Olandijoje ir ypač Prancūzijoje. Prancūzijos prezidentą Makroną buvęs Čekijos prezidentą palygino su tuštuma, kurią galima užpildyti bet kokiu turiniu. Tai pavojinga. Makrono reiškinys, jo nuomone, puikiai atspindi dabartinius Vakarus.

Klausas išreiškė didelį nusivylimą artėjančiais rinkimais Vokietijoje, prieš kuriuos Vokietijos politiniam elitui tepavyko pagaminti „fiktyvų ginčą tarp Angelos Merkel ir M. Schulzo“.

„Vokietija - mano nuomone - šiandien kautynių laukas“, kuriame spręsis Europos ateitis.

Kautynės vyksta tarp laisvės, demokratijos, tradicinės šeimos, Europos nacionalinių valstybių suvereniteto, patriotizmo, iš vienos pusės ir susivienijimo Frankfurto mokyklos pasekėjų, tokių kaip Merkel ir Junkeris, Šulcas, kurių pusėje masinė migracija, genderizmas, homoseksualizmas, feminizmas, multikultūralizmas, politinis korektiškumas, Humanrightismas, centralizacija, standartizavimas, kontinentalizmas ir kultūrinis marksizmas.

Klausas pažymėjo, kad kova „nėra lengva“, nes ES MIP karaliauja „komunistinės eros“ propaganda.

Europos integracija dabartine forma, jo nuomone, yra „de-demokratizacija“.

„Mes esame liudininkai nuolatinės Europos visuomenės transformacijos, galbūt tiksliau, laipsniško Europos kultūros, tradicijų ir vertybių likvidavimo. To naikinimo priežastis yra masinė migracija“.


Klausas priminė 1990 metais parašytą Umberto Eco esė, kurioje šis autorius perspėjo apie neįsivaizduojamus Europos šalių pokyčius, kuriuos sukels nesustabdoma „žmonių hibridizacija“.
„Tai buvo įspėjimo žodžiai, kuriuos tuo metu turėjo išgirsti daugelis“.

Vaclavas Klausas pristatė savo knygą „Išvykimas“, kuri išleista ir vokiečių kalba, o taip pat anglų, prancūzų, švedų, rusų ir flamandų kalbomis.

Pagrindinė knygos žinia – masinė migracija turės toli einančias neigiamas pasekmes Europos visuomenei, o šio reiškinio pagrindiniai kaltininkai yra Vokietijos politikai.

„Daugelis iš mūsų žino, kad problema šiandien yra ne užuojautą, atjautą ir solidarumą, arba abejingumas, egoizmas ir sena smulkioji buržuazija. Šiandienos tema yra mūsų ateitis.“

Daugumas Europos ir ypač Vokietijos lyderių nenorėjo to pripažinti. Šie politikai tikriausiai tiki nuoširdžiai į multikultūralizmo ideologijos, bet tai sunku suvokti. Ar jie tikrai nori iš šiandienos migrantų sukurti naują Europos žmogus, homo bruxelarum? Bijau, kad to neįmanoma pasiekti šiuo būdu.

Vaclovo Klauso nuomone, „šiandieninė masinė migracija, kvietimas Didžiosios migracijos“ yra „ilgalaikė grėsmė Europos civilizacijai ir kultūrai, grėsmė laisvei ir demokratijai, ir ne mažesnė grėsmė Europos gerovei“.

Svetimos kultūros Europą sunaikins ir be terorizmo, mano Klausas. Jis nemano, kad šiandieninės Europos elitos pajėgios spręsti kokias nors problemas. Jos tai įrodė šių metų pavasarį Romoje, kai buvo švenčiamas Europos ekonominės bendrijos įkūrimo 60-metis. Deklaracija šia proga „buvo tuščių frazių rinkinys, primenantis „komunistinį žodyną“. Joje „nėra jokio rimto dabartinių ES problemų atspindžio. Ji rodo, kad nėra net menkiausio noro kalbėti apie būtinus pakeitimus. Šis tekstas taip pat turi būti laikoma arogantiška panieka europiečių protui. Mes negalime to priimti.“

Mes žinome, kad mums reikia ne tik reformų, o radikalių pokyčių. Kas yra visiškai neįsivaizduojama esant šiandieniniam ES elitui.“- konstatavo kalboje Klausas. Savo kalbą jis pabaigė tokiais žodžiais:

„Ką turėtų daryti čekai? Prieš mėnesį, po to, kai a ES lyderiai arogantiškai paskelbė, kad Vidurio Europos (ar Vyšegrado grupės) narės privalo priimti privalomas migrantų kvotas, aš oficialiai paskelbiau: Turėtume pradėti ruoštis palikti ES. Tai yra, manau, protingas atsakymas, ir šiandien yra mano paskutinis sakinys.“

Kalbos tekstas:


Ankstesnė publikacija apie Valavo Klauso pasisakymus:

LRT - Laikas iškuopti elektros skydinę


Antižurnalistikos pavyzdžiu galėtų būti LRT, kuri transliuoja ne informaciją, o savo „šaraškino kontoros“ samdomų propagandistų nuomonę. Tik kodėl mes, Lietuvos gyventojai, už šitą žurnalistikos parodiją, už transliuojamas kvailas viktorinas ir kitą šlamštą, už įvairų privačių jogailiškai - morkūniškų ir kitokių kontorų „ragai ir kanopos“ niekalą turime mokėti? Mums šita miliučių ir jakelaičių porno žurnalistikos produkcija nereikalinga. Mums už mūsų pinigus reikia nešališkos, neiškraipytos informacijos, o ne jų debiliško perpasakojimo, svetimos nuomonės apie Lietuvos ir pasaulio įvykius.
Viena iš LRT aptarnaujančių „šaraškino kontorų“ įsikūrusi Petro Vileišio gatvėje Nr.18, buvusiame Elektrografijos institute. Aš šioje gatvėje gyvenu, du kartus per dieną praeinu pro šalį ir kasdien matau čia besisukinėjančius visus LRT peniukšlius morkūnus, jakelaičius, iš čia startuojančias „Nacionalines ekspedicijas“ ir t.t.

Buvusio ilgamečio Lietuvos televizijos darbuotojo, kuris čia vedžioja savo šunį, paklausiau: O kodėl visa šita publika nedirba milžiniškame LRT pastate?Jis man atsakė: „Siauras visą LRT pastatą yra išnuomojęs kitoms privačioms „šaraškino kontoroms“, o šitos „šaraškino kontoros“, kurios jam atiduoda į „saują grąžą“, Valstybinei televizijai laidas gamina kažkokiame apšniaukštame užkampyje, apleistame Elektrografijos institute.

Taigi, brolyčiai, turime Lietuvoje ne Valstybinę LRT, o privačią alkoholiko (buvusio?), po skydines landžiojusio degradanto, valdiškų pinigų vogimo kontorų sistemą „otkatai“ ir „rospilai“.


Ką veikia STT, kitos valdiškų pinigų vagis gaudančios institutijos aš nežinau, bet užsukti į Petro Vileišio gatvę ir į LRT joms tikrai vertėtų, nes, labai gali būti, kad valdiškų pinigų vagių ten – kaip danguje žvaigždelių, o centre – juodoji skylė iš elektros skydinės.


Kačinskis: Teismų sistema vis tikai bus


Lenkijos Valdančiosios partijos Tvarka ir teisingumas (PiS) lyderis Jaroslavas Kačinskis pareiškė, kad reformos Lenkijoje tęsis.

Jaroslavas Kačinskis pareiškė, kad sustabdyti teismų sistemos reformą Lenkijoje negalima.

Kalbėdamas visos Lenkijos katalikiškos televizijos „Trwam“ laidoje, buvęs šalies premjeras pažymėjo, kad, „teismų reforma vis tiktai bus, be to radikali, nes tik tokie žingsniai atveda į realius pokyčius“.

Jaroslavas Kačinskis pabrėžė, kad jo tikslas yra tokia Lenkijos sąranga, kad būtų atmesta viskas, kas liko nuo komunizmo. PiS lyderis pareiškė, kad artimiausiu laiku valdančioji partija ketina pasiūlyti įstatymų projektą dėl MIP rinkos decentralizacijos, taip pat dėl specialiųjų tarnybų reformavimo.

Jaroslavas Kačinskis pavadino „labai rimta klaida“ prezidento Andžėjaus Dūdos veto dviems teismų sistemos įstatymams, kuriuos priėmė Lenkijos parlamentas.

Jaroslavas Kačinskis Europos komisijos veiksmus Lenkijos atžvilgiu dėl teismų reformos pavadino bandymu „psichologinio spaudimo“ šalies valdžiai. PiS lyderis pabrėžė, kad Lenkija „tvirtai gins savo nacionalinius interesus“.
Ankstesnės publikacijos Lenkijos teismų reformos tema:

2017-07-27

Vokietijos MIP „atsigulė“ po Merkel


Izraelio televizija Iton-TV1: 

Vokietijoje paskelbtas tyrimas, demaskuojantis Vokietijos MIP, „kvailinančias“ visuomenę, kad būtų visuotinis palaikymas Angelos Merkel politikos dėl masinio priėmimo „pabėgėlių“. Televizijos studijoje Vokietijos žurnalistas Eugenijus Kudriac iš Vokietijos. Vedantysis Gur-Arje (G-A).

G-A: Mes ne kartą kėlėme pabėgėlių problemą, kurie ne visai pabėgėliai, tai dažniausiai ekonominiai migrantai. Mane visada stebino, kaip vokiečiai valgo šitas piliules, kuriomis juos maitina vyriausybė? Kaip nutiko, kad Vakarų pasaulyje, kur spauda nepriklausoma, ji iš visų jėgų palaikė vyriausybę?

E.K.: Aš jus noriu nuvilti dėl laisvos spaudos Vakarų pasaulyje. Ir aš maniau, kad Vakaruose yra alternatyvus požiūris, nuomonių pliuralizmas, bet situacijoje su pabėgėliais viešpatavo tik oficialus Angelos Merkel vyriausybės požiūris, kuri paskelbė „atvirų durų“ politiką. Redaktoriai buvo švietėjų vaidmenyje, vietoj to, kad situaciją vertinti kritiškai. Tiktai 6% publikacijų buvo pateikiama patikima informacija, ir kas penktas straipsnis turėjo perdėtai didelį vertinimą pačių autorių.

G-A: Tai yra žurnalistai prisiėmė sau teisę auklėti gyventojus, kad antplūdis šios juodos, tamsios masės iš Afrikos ir Artimųjų Rytų tai didelė laimė vokiečių tautai ir Vokietija džiaugsmingai turi juos priimti, laiminti savo kanclerę Angelą Merkel, kad ji šiuos migrantus priėmė.

E.K.: Straipsniuose buvo daug moralizavimo, pabėgėlių tema buvo nušviečiama perdėtai sentimentaliai ir be kompetentiškos kritikos. Buvo diegiama, kad tai vokiečiams didžiausia laimė, džiaugsmas. (...)

P.S. Lietuviškos MIP lygiai taip pat sėkmingai atsigulė po Dalia Grybauskaite, visiškai pamiršusios, kad pūsti į antrą galą nėra žurnalistika.

Sirijoje atsirado visa „kovinių pederastų armija“


Pirmą kartą sąvoką „kovinis pederastas“ atsirado Ukrainoje. Terminas reiškia karinėje operacijoje dalyvaujantį „pederastą“. Šiuo terminu ukrainiečiai vadina jų rados narį Olegą Liaško, kuris yra homoseksualistas. Termino „kovinis pederastas“ autorius - Ukrainos Oligarchas ir Dnepropetrovsko apskrities gubernatorius Igoris Kolomojskis. https://www.youtube.com/watch?v=K7ixRp4JK0Q

Apie „kovinių pederastų armiją“ Sirijoje šiandien pranešė daugelis pasaulio MIP. Paskelbtoje nuotraukoje matyti net šeši šios „kovinių pederastų“ armijos kovotojai.

Sputniknews rašoma, kad „LGBT bendruomenės nariai įkūrė pirmąjį homoseksualų dalinį, Rakoje kovosiantį prieš teroristinę grupuotę "Islamo valstybė" (IV*), pranešama Nacionalinės LGBT teisių organizacijos tinklalapyje.Dalinio įkūrimo tikslas — kova prieš "fašizmą, tironiją ir engimą." Dalinys, pavadinimu "LGBT pasipriešinimo ir išsilaisvinimo armija" (The Queer Insurrection and Liberation Army, arba TQILA), prieš džihadistus kovos kartu su "Tarptautinėmis revoliucionierių partizanų pajėgomis" (IRPGF), kurios yra "Tarptautinio išsilaisvinimo bataliono" dalinys. Apie TQILA įkūrimą Twitter socialinio tinklo paskyroje pranešė "Tarptautinės revoliucionierių partizanų pajėgos".

Šešių „kovinių pederastų dalinys net nusifotografavo fone plakato „Šie homoseksualistai žudo fašistus. Ne mažiau šaunus ir jų lozungas, pareiškimas: „šaudyti į nugarą“. Tiesa, liko tik suprasti, ką konkrečiai jie turėjo omenyje?“ - rašomas portale truthngo.

Sprendžiant iš to, kad ši „armija“ ruošiasi šaudyti iš „nugaros pusės“, aiškėja jų lytinės preferencijos ir kuri vieta labiausiai nukentės jų priešams.


Bevaikiai asmenys negali būti Lietuvos prezidentais, tai įrodė Dalia Grybauskaitė


Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks 2019 metų gegužę. Liepos 10 dieną Dalia Grybauskaitė pasiūlė pretendentais į Lietuvos prezidento postą du savo bevaikius analogus, visiškai netinkamus kandidatus: Ingridą Šimonytę ir Viliją Blinkevičiūtę.

Vaikų ir šeimų neturintys asmenys – netinkami pretendentai į Lietuvos prezidento postą. Tai mums įrodė pusantros Dalios Grybauskaitės kadencijos šiose pareigose, tapusios juodžiausiu periodu Lietuvos istorijoje. Jokie okupantai, nei rusai, nei vokiečiai, nei lenkai, nesugebėjo taip ištuštinti Lietuvos sodybų ir miestų, kaip tai padarė globalistų statytinė Dalia Grybauskaitė.Šeima didžiausias globalistų priešas, o kad sugriauti valstybę, reikia sugriauti šeimą. Šeimos griovimui globalistai deda didžiausias pastangas. Tam jie į ES valstybės postus proteguoja bevaikius lyderius.

Mes suklydome rinkdami į prezidentu bevaikę komunistę ir Burokevičiaus partinės mokyklos „mokslinę“ sekretorę Dalią Grybauskaitę, todėl praradome per jos valdymo laikotarpį vos ne 0,5 milijono Lietuvos piliečių, galutinai netekome suvereniteto, savo bankų sistemos, nacionalinės valiutos. Mes daugiau negalime klysti rinkdami Grybauskaitės analogus.

Šeima-valstybės pamatas, todėl globalistai ir stengiasi visaip ją griauti, todėl kuria jos homoseksualistinį surogatą, todėl į ES valstybių postus ir aukštas pareigas Briuselyje sodina bevaikius asmenis. Globalistų statytinė ekskomunistė - nomenklatūrininkė Dalia Grybauskaitė akivaizdus to pavyzdys.Bevaikiai Europos Sąjungos vadovai, kaip Europos išnykimo ir degradacijos simbolis

Lietuvių tauta ant savo kailio patyrė, koks totalus blogis yra bevaikis valstybės vadovas. Aš neteigiu, kad Lietuvos vadovo bevaikystė yra vienintelė valstybės kolapso priežastis, bet yra viena iš jų, viena iš svarbiausių.

Šiandien trečdalis ES vadovų yra bevaikiai.

Pasaulio pabaiga bevaikiui žmogui ateina kartu su jo fizine mirtimi, jis neišlieka savo vaikuose, jis neturi intereso rūpintis ateities kartų gerove. Toks žmogus gyvena šia diena. Toks žmogus prie valstybės vairo – baisi nelaimė.

Tūkstantmetė civilizuotos žmonijos patirtis įrodė šią aksiomą ir ji buvo visuotinai priimta. Blogai, kad kurdama įstatymus Lietuva nesilaikė šios gyvenimo išmintimi pagrįstos tradicijos ir tiesos. Nebuvo Prezidento įstatyme sudėti reikiami saugikliai, neleidžiantys mums paskirti bevaikių valstybės vadovų. Aš neturiu iliuzijų, kad Europos Sąjungoje vadovai yra renkami. Višegrado šalių išimtys tiesiog patvirtina taisyklę, kad ES vadovai skiriami pagal pinigų valdovų užgaidas ir poreikius. Geriausias to pavyzdys homoseksualistas bevaikis Emanuelis Makronas, Rotšildų paskirtas Prancūzijos prezidentu, žinoma, suvaidinus tradicinį „demokratijos“ cirko spektaklį.
Štai ji – bevaikė Europos „ateitis“:

  Lietuva – Dalia Grybauskaitė – nėra vaikų
  Latvija – Raimonds Vējonis – nėra vaikų
  Didžioji Britanija – Theresa May – nėra vaikų
  Prancūzija – Emmanuel Macron – nėra vaikų
  Škotija – Nicola Sturgeon – nėra vaikų
  Italija – Paolo Gentiloni – nėra vaikų
  Vokietija – Angela Merkel – nėra vaikų
  Liuksemburgas – Xevier Bettel – nėra vaikų
  Švedija – Stefan Löfven – nėra vaikų
  Niderlandai – Mark Rutte – nėra vaikų
  Rumunija – Klaus Werner Iohannis – nėra vaikų
  Europos Komisija – Jean-Claude-Juncker – nėra vaikų

Etninių europiečių gimstamumas yra tarp 0,2 ir 1,1 procento. Baltoji Europa greitai nustos egzistuoti.

Globalizmas padarė viską, kad sunaikinti didžiausią savo priešą – šeimą. Šeima skaldoma skatinant skyrybas, iškrypimus, abortus, moterų užimtumą, sunkinant socialines sąlygas šeimai, mažinant atlyginimus, kad vyras nebegalėtų išmaitinti šeimos.

Aritotelis sakė, kad „šeima yra pagrindinė visuomenės ląstelė, pagrindinė žmonių asocijacija“, kad ,,šeima yra ankstesnė ir būtinesnė negu valstybė“.

Kaip bevaikiai vadovai naikina valstybes, labai geras pavyzdys yra Vokietija. Josifas Stalinas sakė: „Žmogus be šeimos, kaip vilkas“. Tokiu, pavyzdžiui, buvo Adolfas Hitleris. Kanclerio Adolfo Hitlerio pradėtą valstybės naikinimą šiandien tęsia „amžina kanclerė“ Angela Merkel. Abu jie bevaikiai. Tai atsitiktinumas? Josifas Stalinas sakė: „Žmogus be šeimos, kaip vilkas“. Tokiu, pavyzdžiui, buvo Adolfas Hitleris ir Angela Merkel, viso pasaulio socialiniams parazitams ir teroristams 2015 metais atvėrusi Europos Sąjungos sienas.


Man bus paprieštarauta: „Vokietijos ekonomika klesti”. Taip, toje teritorijoje klesti ekonomika, kitų ES valstybių rinkų ir resursų sąskaita, bet vokiečių valstybės ten jau nėra. Pasirodo, kad ten net nėra vokiškos kultūros, o vokiška kultūra iš viso neegzistuoja! Vokietijos migracijos, pabėgėlių ir integracijos federalinės vyriausybės komisarė Aydan Özoğuz pasakė, kad „neegzistuoja vokiečių kultūra, įvairovė-tai nacijos jėga“.

Mes daugiau nebegalime klysti ir į prezidento postą rinkti bevaikių asmenų. Dalia Grybauskaitė – geriausias to įrodymas.