2020-09-30

Imunitetas ir skiepai nuo COVID-19. Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi (vokiečių, anglų ir rusų kalbomis, video)


 


https://youtu.be/-eR1j9vqKi8

https://youtu.be/pbNbybSwSH4Su COVID-19 mus kankins iki 2015 metų. Keturi pinigų šeimininkų produktai – Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir COVID-19 susitiko Vilniuje (pabaiga)

 


Tęsinys, pradžia: http://lebionka.blogspot.com/2020/09/keturi-pinigu-seimininku-produktai.html

Po dviejų dienų vizito Vilniuje pinigų šeimininkų vasalas Manuelis Makronas išvyko jaukti protus mūsų Baltijos broliukams, perspėjęs mus, kvailelius, kad mes nesikliautume JAV karine pagalba, o imtume su šiuo ponu kurti paralelinę NATO organizaciją. Mums gi taip ir neliko aišku, koks buvo pagrindinis Makrono atvykimo tikslas? Aplankyti karius Rukloje, pavakarieniauti Valdovų rūmuose, ar gauti garbės daktaro diplomą Vilniaus Universitete? O gal toliau megzti intrygą su namų šeimininke Svetlana Tichanovskaja, aiškia Sorošo NVO veikėja, kuri atvykusi į Vilnių aiškino, kad politika ne jai, kad gelbėjo vaikus, bet po dienos, matyt, Lino Linkevičiaus perprogramuota, ėmė vaidinti Baltarusių tautos atstovę, o vėliau net Baltarusijos prezidente. Slogu buvo stebėti šitą politinę komediją, vaidinamą tam visiškai nepasirengusio aktoriaus Tichanovskajos.Manau, kad Makronas vykdo savo šeimininkų Rotšildų užduotį. Jiems svarbu perimti į savo rankas Baltarusijos aktyvus, paskutinius likusius jų neužgrobtus po TSRS žlugimo, paversti baltarusių tautą savo vergais, sunaikinti šios šalies pramonę, vykdyti baltarusių genocidą. Mes visa tai pergyvenome ir esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje. Nelinkiu baltarusiams tokio likimo.

Makronas pakvietė Tichanovskaja į Paryžių (Ne Gitaną Nausėdą !!!), žadėjo rengti jos susitikimą su Angela Merkel, perkelti Baltarusijos suvereniteto klausimų svarstymą į tarptautinę orbitą. Šitose „bergždžios kumelės svajonėse“ yra noras įjungti į Tichanovskajos legitimizavimo procesą ir Rusiją. Nepavyks. Makronas - melagis, juo niekas nepatikės. Jis nuolatos meluoja prancūzų tautai, kad spręs jų problemas, prieš 5 metus jis melavo Kijevo Maidane, kad garantuos Parošenkos saugumą.

Vakar Azerbaidno Prezidentas Alchamas Alijevas interviu Rusijos centriniam kanalui RTR pasakė (10:10): „Šiandien Armėnijoje egzistuoja Sorošo režimas. Perversmas, kuris nepavyko Baltarusijoje, prieš dvejus metus pavyko Erevane ir šiandien jos vadovas, Pušiniano asmenyje, yra Sorošo statytinis. Tai žmogus davęs daug pažadų, kurių negali įgyvendinti ir iš esmės valstybė yra krizės būklėje. Jam buvo reikalingas išorės faktorius, tam, kad nukreipti gyventojų dėmesį, kas ir įvyko. Dar daugiau, prieš dvi dienas, kai jie mus užpuolė, pagrindinės opozicinės partijos lyderis buvo suimtas. Diktatorinis Pušiniano režimas likvidavo savo šalyje visą opozicijos lauką. Ir dabar demonstruoja agresiją prieš azerbaidžaniečių tautą.“


https://youtu.be/TvHqhfU-9fk

Po Makrono susitikimo Vilniuje su Tichanovskaja, buvusia kandidate į Baltarusijos prezidento postą, Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pasakė, kad vertina šį susitikimą, kaip kontaktą Prancūzijos lyderio su Baltarusijos piliete.

 „Prancūzijos prezidentas susitiko su Baltarusijos piliete. Šiuo momentu kitaip to vertinti mes negalime: tai teisė ir Prancūzijos prezidento, ir šios Baltarusijos pilietės. Mes gerbiame teises – ir jo, ir jos“, - pasakė Peskovas ir nurodė: „Matomai, Prancūzijos prezidentas remia šią Baltarusijos pilietę, mes tai taip vertiname“.

Apie nevykusią Lietuvos politiką Baltarusijos atžvilgiu priešrinkiminėje LRT laidoje pasisakė prof.Vytautas Radžvilas. Jo nuomone, mūsų veikla buvo naudinga Rusijai, sustiprino jos įtaka šioje valstybėje.

Rotšildų leidžiamo žurnalo „The Economist“ 2019 metų pirmojo numerio viršelis buvo juodas. Apžvalgininkai tuomet laužė galvas, ką tai gali reikšti? Dabar mes jau žinome, ką tai reiškė – COVID-19 paleidimą iš laboratorijos. Bankininkai gyvena iš skolinimo procento. Reikėjo priversti kuo daugiau skolintis. Tam pasitarnavo COVID-19 „pandemija“. Lietuva dėl COVID-19 sparčiai išaugino suverenią skolą, kuri pasiekė 50 % BVP. Tai reiškia, kad vis didesnė biudžeto dalis bus išleidžiama dengti skolą ir mokėti procentus, kad vis mažiau pinigų liks „gerovės valstybės“ kūrimui, ką įsipareigojo Gitanas Nausėda. Vienas iš Rotšildų norų versti iš vadžios Lukošenką buvo ir tai, kad jis ignoravo korumpuotos Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas dėl koronaviruso karantino. Karantino jis neįvedė, nors buvo net bandoma jį papirkti, Sorošo apmokama opoziciją rengė visą mėnesį demonstracijas, bet jie Baltarusijoje neišmirė, visi gyvi ir sveiki, toliau eina į demonstracijas be jokių kaukių ir pirštinų, be dezinfekcijos skysčių, nesilaiko distancijos. Ar dar reikia kokių įrodymų, kad COVID-19 isterija yra BLEFAS!!! Baltarusija turi visiems prieinamą mediciną, valstybinę, nesunaikino infekcinių ligoninių, todėl sėkmingai sprendžia koronaviruso problemą, o štai JAV – turtingiausia pasaulio valstybė, kur medicina tik privati, su virusu nepajėgi susidoroti.

Pinigų šeimininkai COVID-19 pandemiją suplanavo iki 2019 metų!

Pasaulio banko programa. Nuo 2020 balandžio 2 d. ir 2015 metų kovo. Tai smulkus veiksmų planas, kuris apima izpliaciją, testavimą, vakcinavimą, sekimą visų šalių piliečių iki pat priverstinių poveikio priemonių.

INTERNATIONAL BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT AND INTERNATIONAL DEVELOPMENT ASSOCIATION PROJECT APPRAISAL DOCUMENT

ON A

COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1 USING THE MULTIPHASE PROGRAMMATIC APPROACH WITH AN OVERALL FINANCING ENVELOPE OF UP TO US$6.00 BILLION EQUIVALENT, OF WHICH UP TO $4 BILLION FOR HEALTH FINANCING (UPTO US$ 1,300 MILLION IDA AND UP TO US$2.7 BILLION UNDER THE IBRD) (63 psl.)

http://documents1.worldbank.org/curated/en/993371585947965984/pdf/World-COVID-19-Strategic-Preparedness-and-Response-Project.pdf

Pasaulio banko dokumente siūloma iki 25 fazės 1 variantų kovos su koronavirusu. Dokumente aprašomas Pasaulio banko vaidmuo įvedant reguliavimo taisykles kovai su koronavirusu. Visos šalys, kurios bendradarbiauja su PB, kurios nuo jo priklausomos, visos jos privalo laikytis šio plano.

5 skyriuje, punktas 48 numatoma stiprinti NVO per valstybes dalyves ir apeinant valstybes, tai yra per finansinius vykdytojus. Nurodoma, kad PB jau turi tokią patirtį reguliuojant karinius konfliktus.

Nuorodą pateikiu ir kiekvienas pats gali susipažinti su Pasaulio banko instrukcijomis ir sužinoti, kaip ateinančius keturis metus elgsis Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir kitos pinigų šeimininkų marionetės. Jie Vilniuje susitiko ne todėl, kad rūpinasi prancūzų, lietuvių ir baltarusių tautomis, o todėl, kad jiems taip įsakė Rotšiladai ir Co.

Priesas: 2 video COVID-19 ir Pasaulio banko instrukcijų tema.


https://www.youtube.com/watch?v=020eWNDLy44&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=ayfU2uI3Mow&feature=youtu.be2020-09-29

Keturi pinigų šeimininkų produktai – Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir COVID-19 susitiko Vilniuje

 

Ir įvyk tu man taip, kad poną Makroną jo šeimininkai atkomandiravo į patį imperijos užkampį Lietuvą, staiga tapusį fronto linija, kovoje su nepaklusniu Lukošenka. Prieš du šimtus metų Makrono pirmtakui Napoleonui Bonapartui, irgi viešėjusiam dabartiniame Prezidentūros name Daukanto aikštėje, pasibaigė tragiškai. Satanistui ir masonui Makronui, kuriam valdant buvo sudeginta Paryžiaus Dievo motinos katedra, likimas atsiuntė tą patį nelemtą ženklą – Vilnių!

Pinigų šeimininkais yra vadinami JAV Federalinio Rezervo Sistemos akcininkai, kurių sąrašas tapo žinomas 1913 metais, kai šie pagrindinai Europos bankininkai iš amerikiečių tautos atėmė teisę spausdinti pinigus. Dabar jie terorizuoja ir smaugia visą pasaulį. Apie šitą gaują, jų organizuotus investicinius fondus, savo voratinkliais apraizgiusius visą pasaulį, papasakojo video „Kas jie pinigų šeimininkai?“ prof.Valentinas Katasonovas:


https://youtu.be/D7JEL266VL8

Pirmu smuiku kameriniame pinigų šeimininkų orkestre, kaip seka iš V,Katasonovo video ir kitų jo publikacijų, groja Rotšildai (1).Makronas

Prof.V.Katasonovas rašė: „Veržlų Makrono iškėlimą į politikos avansceną daugelis sieja su tuo, kad prieš penkis metus šis jaunas žmogus žengė į valdžios koridorius tiesiai iš Rotšildų banko Paryžiuje. Todėl daroma išvada, kad Rotšildai, šitie „karalių bankininkai ir bankininkų karaliai“, taip pat kaip ХIX-ХХ amžiais, toliau valdo Prancūziją (jei ne pasaulį).“ (…) „Visi aktyvai to paties Džordžo Sorošo – tėra tik kapitalai, kuriuos Rotšildai perdavė patikėtiniam valdymui niekam nežinomam Vengrijos žydui pavarde Švarcas ir kuris be to atlieka Rotšildų PR-tarnybos funkcijas.“

Rotšildų statytinis Makronas, homoseksualistas, sergantis Edipo kompleksu, gavo iš Rotšildų specialiai jam sukurta partija „Respublika marše“ už naują Europą (2).

Televizijos laidoje 2018m. balandžio 15 dieną, kalbos Strasbūre išvakarėse, Emanuelis Makronas pasakė, kad Afrikos gyventojų skaičiaus augimas reiškia, kad Europa įžengia į „beprecedentę“ masinės imigracijos epochą ir pasakė (3), kad dviejų kontinentų likimai „surišti“.

Makronas pareiškė, kad afrikiečių skaičius Europoje nuo dabartinių 9 milijonų padaugės iki 150 milijonų ir net iki 200 milijonų per artimiausius 30 metų.

Šių metų pradžioje apie Makroną rašiau (4): Jo niekas nerinko, nereikia apgaudinėti. Šitą menkystę, masonišką utėlę Makroną, prancūzų tautai ant galvos patupdė Rotšilsdai, o jis iš tos tautos nuolatos tyčiojosi, aiškino, kad prancūzai neturi savo kultūros, istorijos.

Treti metai vyksta prancūzų tautos sukilimas prieš šalį okupavusio kosmopolitinio finansinio kapitalo statytinį Makroną. Pasaulio MIP, to paties globalistinio kapitalo nupirktos, stengiasi „geltonųjų liemenių" sukilimo, prasidėjusio dar 2018 metų pabaigoje. nematyti. Ne visada joms tai pasiseka. Retsykiais kruvinos sukilimo malšinimo scenos iškyla į dienos šviesą. Kad nukreipti europiečių dėmesį, staiga sugalvota klimato gelbėjimo šizofrenija, kuri laikinai atitraukė jaunimą nuo pagrindinės problemos – augančios turtinės nelygybės ir išnaudojimo, žmogaus teisių naikinimo, elektroninio konclagerio steigimo.

2017 metų vasario 22 dieną, lankydamas prancūzų emigrantus Londone, Makronas pasakė: „Prancūzų kultūra neegzistuoja, yra Prancūzijos kultūra ir ji įvairi“. Tą pačią dieną Londone jis pakartojo: „prancūzų menas?“ Aš jo niekada nebuvau sutikęs!“

Italų portale „Il Populista“ rašoma, kad Sorošas ir Rotšildai finansavo „okultinę“ Emanuelio Makrono rinkimų į Prancūzijos prezidento postą kompaniją. Tai štai kodėl Makronas taip stengiasi laikyti atviras duris imigrantams iš Afrikos.

Italų portalo žodžiais, faktai ateina iš „Macronleaks“ hakerių, kurie pavogė 20000 elektroninių laiškų, susietų su Makrono prezidentine kompanija, kalnus dokumentų, saugomų Makrono elektroninio pašto dėžėse, kurie kartu su Wikileaks buvo paviešinti internete (5).

Pinigų lietus ant Makrono galvos liejosi iš Rotšildų ir jų patikėtinio Sorošo kišenių, iš Goldman-Sachs JAV rezervinio banko, kurį kontroliuoja Rotšildai.

Pinigai tekėjo iš Rotšildų kontroliuojamo Credit Agricole (aštuoni milijonai) iš Sorošo - 2.365.910,16 €, Deivido Rotšildo - 976.126,87 €, Goldman-Sachs - 2.145.100 €.

Kyla logiškas klausimas, ką norėjo mainais gauti Rotšildai iš Makrono. Niekas neabejoja, kad pinigai buvo dovanoti ne iš meilės jam.

Prieš atvedamas į politiką Makronas dirbo Rotšildų banke Goldman-Sachs. Šis bankas savo absolventais apgyvendino daugumą centrinių bankų. „Goldman Sachs" vadovas Vokietijoje Jörg Kukies paskirtas Vokietijos finansų ministro pavaduotoju (6).

2016 metais baigęs kadenciją Europos komisijos pirmininkas Žoze Manuelis Barroso buvo priimtas dirbti į Amerikos Investicinį banką Goldman Sachs. Jis užėmė nevykdančiojo prezidento ir konsultanto pareigas. Jo darbo frontas – viskas kas susieta su Didžiosios Britanijos išėjimu iš ES (Brexit).

Goldman Sachs stato savo žmones į finansų ministrų postus, centrinių bankų ir pagrindinių privačių bankų pirmininkų postus. Goldman Sachs – inkubatorius, perintis „reikalingus“ žmones. Šių žmonių skaičių, pasodintų visame pasaulyje, neįmanoma apskaičiuoti. Europoje labiausiai matoma figūra „paukščiuko“ išskridusio iš Goldman Sachs inkubatoriaus – Europos centrinio banko prezidentas Mario Draghi, kuris nuo 2002 iki 2005 metų tarnavo Goldman Sachs International vicepirmininku ir vykdančiuoju direktoriumi (7).

Makronui Rotšildų deleguotas tikslas - vežti juodaodžius į Europą (8). Pasauliniams pinigų skolintojams Rotšildams reikalingas „ekonomikos augimas“, tik jis garantuoja jų verslo egzistavimą ir pinigų iš oro gamybą. Prof. V.Katasonovo žodžiais, padengti kreditinius įsipareigojimus galima pridėtinio produkto sąskaita, kurį sukuria „ekonominis augimas“, ir nesvarbu, koks tai pridėtinis produktas – prekyba ginklais, porno-žurnalais, net narkotikais, tose valstybėse, kur jų apyvarta legali... Tai yra ekonomikos augimas bet kokia kaina!

Afrikoje yra dešimtys milijonų jaunų žmonių iki 25 metų amžiaus, kurie neturi ką veikti globalistų nualintoje Afrikoje. „Ernst and Young“ konsultantai šiuos afrikiečius pavadino „demografiniu dividendu“, globalistų lobynu, kad gauti „ekonomikos augimą“. Jeigu globalistai jų negali panaudoti Afrikoje, jie juos nori atsivežti į Europą, kas ir vyksta dabar.

„Gefira“ konstavo, kad dabartinis migracijos procesas, kuris vadinamas migracijos krize, sugalvotas ir įgyvendinamas įtakingo lobbi. Šis lobbi ir yra tokie štai ES valstybių vadovai, kuriuos į valdžią atvedė Rotšildai (9).

Nausėda – daug žemesnio rango už Makroną Rotšildų vasalas. Tai pasaulio pinigų šeimininkų vietininkų Švedijoje Valenbergų vasalas, tapęs rugsėjo 28 dieną Vilniuje surengtos komedijos veiksmo šeimininku. Tokia šio nevykėlio narcizo rolė, kurio nauda Lietuvai per pirmuosius prezidentavimo metus buvo lygi nuliui. Lygiai tokia pati yra ir Makrono vizito į Vilnių nauda Lietuvai, kuris atvyko vienu tikslu: kurstyti konfliktą Baltarusijoje (10), susitikti su „prazidente“ apsišaukėle Svetlana Tichanovskaja, kuri Lietuvai na... reikalinga.Gitanas Nausėda – galingiausių Švedijos oligarchų Valenbergų projektas (11, 12)

Mūsų dienomis Švedams nereikėjo siųsti kariuomenės, kad okupuoti Lietuvą, kaip tai jie darė 17 amžiuje. Lietuvos valstybė buvo užgrobti kitaip: užgrobti finasų sektorių ir į prezidento postą pasodinti savo klerką Gitaną Nausėdą.

Ilgamečiai Nausėdos  SEB banko darbdaviai Valenbergai yra nekarūnuoti Švedijos karaliai. Jie valdo bankus ir kompanijas Ericsson, Electrolux, ABB, SAS Group, SKF, AIK, Atlas Copco, ir t.t. Praėjusio šimtmečio septintame dešimtmetyje Valenbergų šeimos įmonėse dirbo 40 procentų visų Švedijos dirbančiųjų, o šių įmonių kapitalizacija sudarė apie 40 procentų Stokholmo fondų biržos kapitalizacijos.

Tai Valenbergų dėka šiandien Švedijoje yra Švedijoje yra 61 No-go zonos, į kurias bijo užeiti policija, čia daugiausiai moterų išprievartavimų pasaulyje, čia žmonės persekiojami ir varomi iš darbo, jeigu jie prabyla apie imigrantų nusikaltimus, čia vyksta švedų tautos pakeitimas afrikiečiai ir Azijos gyventojais, kas JTO yra kvalifikuojama kaip genocidas. Apie 44% pradinių klasių mokinių Švedijos miestų mokyklose yra iš imigrantų šeimų, kuriems švedų kalba nėra gimtoji. Po 50 metų švedai Švedijoje taps mažuma. Danijos atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Michael Aastrup Jensen, stebėjo šį mėnesį vykusius parlamento rinkimus Švedijoje ir Danijos laikraščiui Berlinske pasakė, kad dalyvavo „daugybėje rinkimų ir nematė nieko bent kiek panašaus į nedemokratinę Švedijos balsavimo sistemą“. Stebėtojų vertinimu, 44Švedijos rinkimų apylinkių (viso 250) rezultatai buvo falsifikuojami, o rinkimų komisijos, tai matydamos, nesiėmė jokių veiksmų. Nėra abejojama, kad Švedijos parlamentas, kuris rinksis rugsėjo 25 dieną, šiuos sufalsifikuotus rinkimų rezultatus patvirtins. Dar prieš parlamento rinkimus Švedijoje, vyko visų 26 Šengeno zonos valstybių patikrinimas, kaip jose vyksta sienų apsauga. Paaiškėjo, kad blogiausiai savo sienas saugo Švedija. Šie duomenys buvo nuslėpti nuo Švedijos visuomenės, kuri yra nepatenkinta vyriausybės vykdoma imigracijos politika, bijant, kad šie patikrinimo rezultatai neįtakotų rinkimų rezultatų.

Švedija tapo auka kelių oligarchinių šeimų, kurios valdo šalies pramonę, MIP, politinę sistemą. Viena tokių šeimų, kuri kontroliuoja Švedijos MIP, valdo Lietuvišką LNK ir Verslo žinias yra žydų Bonnier (Hirschel) šeima, kuri 19 amžiuje atsikraustė gyventi į Švediją. Šiandien 75 šios šeimos atstovai kontroliuoja transnacionalinę MIP imperiją „Bonnier Group“, valdančią 175 kompanijas aštuoniolikoje pasaulio šalių.

Nausėdos pasirengimas rinkimams į Lietuvos prezidento postą prasidėjo dar 2017 metų pabaigoje, kada už SEB-banko prezidento patarėją Gitaną Nausėdą ėmė intensyviai agituoti beveik visos MIP ir jo super aukštus feikinius reitingus ėmė kurti gyventojų apklausų agentūros. Galima buvo spėti, kad tam metami milžiniški resursai. Pastarojo veikla sukėlė abejonių konservatoriui, eks Lietuvos pasiuntiniui JAV Žigimantui Pavilioniui. Seimo narys Pavilionis asmeniškai kreipėsi į prezidentą Wallenberg Foundations AB, pagrindinį SEB akcininką Peterį Valenbergą jaunesnijį ir fondo direktorių ryšiams Magnusą Schöldtzą dėl Gitano Nausėdos statuso. Seimo nariui sukėlė abejones „dviprasmiška ir pavojinga situacija“, kada vienas žmogus yra kandidatas į Lietuvos prezidento postą ir tuo pačiu metu atstovauja SEB banką. Pavilionis pažymėjo, kad Nausėda, vienu metu sėdintis „ant dviejų kėdžių“, sukelia grėsmę valstybei.Prof. Vytautas Radžvilas, LRT kalbėdamas apie prezidento rinkimus, pasakė:„Rinkimų preliudija nieko gero nežada. Ji primena pigią politinę muilo operetę. Šalis, norėdama išsirinkti tinkamą prezidentą, pirmiausia turi žinoti, kokio prezidento jai reikia. Mano manymu, gyvename ypatingu tarpsniu, kai artimiausiais metais spręsis vienintelis – Lietuvos valstybės išlikimo – klausimas. Mums reikalingas prezidentas, turintis dvi savybes. Pirmiausia – tai turi būti tikras politikas. Politikas, kuris save vadina politiku, automatiškai juo netampa. Nes politikas yra tas, kuris sugeba politiškai mąstyti, o tai – be galo sunku, nes politinis mąstymas dažnai klaidingai tapatinamas su ūkiniu ar administraciniu mąstymu. Mums reikia ne ūkininkų ir administratorių, o politiko, vizionieriaus, kuris turėtų atitinkamą išsilavinimą ir savo vaizduotėje sugebėtų pamatyti, kokia Lietuva turi būti geriausiu atveju po keliasdešimt, bent jau po 10 metų. Kitaip tariant, jis turi turėti valstybės viziją. Vienintelis bandymas sukurti valstybės viziją buvo 1988-aisias. Tikra valstybės vizija buvo Sąjūdžio programa. Paskui politinių idėjų plotmėje mes nepažengėme nė per žingsnelį.“

Apie SEB banko delegatą į Lietuvos prezidento postą Radžvilas pasakė: „Populiariausias kandidatas dabar yra ponas Gitanas Nausėda. Bet jau tai, kad jis buvo užsienio bankų tarnautojas, yra problemiška. Šis žmogus nuoširdžiai mus įtikinėjo, kad euras neturės jokių padarinių Lietuvai. Nors tie, kurie turėjo bent minimalių žinių, suprato, kad tai Lietuvą dar labiau nuskurdins, ir neatsitiktinai kaimynai jo nepaskubėjo įsivesti. Jei žmogus padarė taip kartą, mėginkime įsivaizduoti, kaip jis elgtųsi rimtų politinių iššūkių akivaizdoje.“

Prognozės išsipildė ir Valenbergai pasodino į Lietuvos prezidento postą pinigų šeimininkų pudelė Nausėdą.

Šaltiniai:

(1)http://lebionka.blogspot.com/2017/05/valentinas-katasonovas-kaip-neturtingi.html

(2)http://lebionka.blogspot.com/2018/04/makronas-napoleonas-ar-rotsildu.html

(3)https://www.breitbart.com/europe/2018/04/17/macron-europe-migration-destiny-africa/

(4)https://lebionka.blogspot.com/2020/01/prancuzu-tautos-bandymas-sutraiskyti.html

(5)http://lebionka.blogspot.com/2018/07/kieno-interesams-atstovauja-makronas.html

(6)https://www.zerohedge.com/news/2018-03-19/goldman-sachs-banker-named-germanys-deputy-finance-minister

(7)http://lebionka.blogspot.com/2018/03/rotsildu-bankas-goldman-sachs-toliau.html

(8)http://lebionka.blogspot.com/2018/07/kas-bendro-tarp-afrikos-juodaodziu.html

(9)https://gefira.org/en/2018/06/26/28011/

(10)https://manolietuva.com/?p=3927

(11)http://lebionka.blogspot.com/2019/09/nausedos-buve-seimininkai-valenbergai.html

(12)http://lebionka.blogspot.com/2018/09/gitanas-nauseda-galingiausiu-svedijos.html

Straipsnio tęsinys:

https://lebionka.blogspot.com/2020/09/su-covid-19-mus-kankins-iki-2015-metu.html2020-09-28

Antro atsiprašymo nebus, nes jie mūsų neskaito žmonėmis?


Rugpjūčio 17 d. signataras prof. Aloyzas Sakalas „Delfi“ portale paskelbė straipsnį „Arnereikia antro atsiprašymo?“, kuriame aptaria karo metu ir pokaryję Lietuvoje vykusio genocido, lietuvių ir žydų dalyvavimo genocide klausimus.

Autorius nurodo, kad po 1995 m. Izraelio Knesete įvykusio Lietuvos Respublikos Prezidento A. Brazausko atsiprašymo „logiška būtų laukti ir žydų vadovų atsiprašymo lietuvių tautos už tuos žydus, kurie aktyviai talkininkavo okupantams naikinant lietuvių tautą. Nebent jie laikomi ne nusikaltėliais, o žydų bendruomenės herojais.“

Prof.A.Sakalas sako: „Nemanau, kad tai padarys Izraelio vadovai, nes jiems Lietuva ne JAV, o tik nereikšminga valstybė. Bet tai galėtų padaryti ir žydų bendruomenės pirmininkė F. Kukliansky. Jei ji taip padarytų, tai nepaprastai pagražėtų jos politinis portretas, o santykiai tarp lietuvių ir žydų ženkliai pagerėtų. Bet kurios tautos genocidas yra baisiausias nusikaltimas, bet jis negali būti stogu tos tautos nusikaltėliams.“
Aš manau, kad normalizuoti santykių su lietuviais žydų bendruomenei neleidžia religinės nuostatos. Pagrindinė kliūtis yra tai, kad žydų sekta Chabad Liubavič, kuriai priklauso Choralinė Vilniaus sinagoga ir Vilniaus žydų bendruomenė, F.Kuklianski bendrapirmininkis Geros valios fonde A.Bekeris, lietuvius, kaip ir visus kitus gojus, skaito ne žmonėmis, o gyvuliais. Kas atsiprašinėja gyvulių?


ES „tėvas“ Kudenhove Kalergi irgi skaitė europiečius tinkamus padaryti mišrios rasės „kiekybės žmonėms“,žydų tarnais, kuriuos jis vadino „kokybės žmonėmis“.

Ukrainos antifašisto Eduardo Chodoso (Hodoso) knygoje „Žydų fašizmas, arba Chabadas-kelias įpragarą“, yra išsamiai papasakota apie sektą Chabad Liubavič. Čia pateikiu kelias šios knygos ištraukas.

E.Codos rašo:

1999 metais Maskvoje buvo išleista nedidelė žydų autoriaus Konstantino Giliarovo knyga „Tanija paslaptys“, ant jos viršelio pažymėta: „Knyga pagrindinai skirta žydų skaitytojams“. Kaip epigrafas joje yra paties autoriaus žodžiai, duodantys bendrą supratimą apie visos knygos turinį: „Prieš 140 metų iki įsteigimo NSDAP (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP, A.L. Paaiškinimas) Vokietijoje, Baltarusijoje, neskaitlingos žydų sektos terpėje, egzistavo gerai parengta nacizmo koncepcija“.

Atsiradusi XVIII amžiuje Liubavičių miestelyje (sankirtoje Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos sienų) ultra ortodoksali sekta Chabad 1930 – ųjų metų pradžioje buvo Stalino išvaryta iš TSRS teritorijos. Nuo 1940-ųjų metų Chabado vadavietė yra Brukline, viename iš Niujorko rajonų. 1990-ųjų metų pradžioje Chabadas pasiekė neregėtą politinę ir ekonominę galybę, o jo pagrindiniu tikslu buvo paskelbta „pasaulinė ekspansija“. Sektos veikla – maksimaliai užkonspiruota, tuo pat metu demonstruojamas išimtinis dievobaimingumas ir religinė nekaltybė.

Chabadas – judo-nacistinė sekta, organizuota klaniniu principu, kuriai vadovauja „krikštatėvis“ Liubavičių Rebė. Galimybė patekti į šį klaną yra ypač ribota, o jo nariai pasižymi agresyviu, besiribojančiu su beprotybe, religiniu fanatizmu. Iki dabar sekta Chabad, nepaisant pasiektos galybės ir neregėto įtakingumo, lieka gana neskaitlinga (1990-jų pradžiai pasaulyje buvo priskaičiuojama tik 20 tūkstančių jos atstovų).

Chabad sektos atstovai aktyviai priešinasi žydų asimiliacijos procesui ir yra fanatiškais kovotojais už „kraujo grynumą“. Pagrindiniu sektos fašistinės ideologijos principu yra šis principas – „žydai aukščiau už viską, o Chabad – aukščiau už žydus“.“

„Knyga “Tanija” yra vienos iš chasidizmo krypčių – “Chabad” šventraštis. Pagal Chabado kanonus, Dievas sukūrė pasaulį tik žydams. “Jo karalystė – tiktai Izraelio tauta” (sk.41, psl. 241). Sielos žydų, kurių realiai priskaičiuojama tiktai 600 tūkstančių (!), yra paties Dievo dalelės.

Pagal „Tanija“, egzistuoja dvi sielų rūšys: Dieviškoji ir gyvūniškoji. Dieviškąją sielą, neva, turi tik žydai. Žydai taip pat turi pirmos kategorijos gyvūnišką sielą. Ji yra nematoma gyvenimo jėga, esanti kraujyje ir palaiko kūno gyvastį. Ši siela kyla iš tam tikro dvasinio šaltinio, vadinamo “klipat noga” (spindintys nešvarumai), kuriame dalinai yra gėrio, ir kuri susijusi su gėrio ir blogio pažinimo medžiu. Nuo jos gauna gyvenimo jėgą visi košeriniai (leidžiami naudoti maistui) gyvūnai, o taip pat augalai.

Tačiau yra ir kita gyvūniška siela, žemesniojo lygio, kurią turi tik ne žydai. “Bet sielos ne žydų kyla iš kitų, visiškai nešvarių klipot, kuriose visiškai nėra gėrio…” (sk.2, psl.41)

Rabinas Schneur Zalmanas buvo įsitikinęs, kad ne žydai neturi Dieviškosios sielos, ir, reiškia, neturi dvasinio gyvenimo! Jų sielos, jo tvirtinimu, kilusios iš tam tikros nematerialios esybės, vadinamos “sitra achara” (kita pusė), kurių vaidmuo yra identiškas velnio vaidmeniui arba blogio dvasiai krikščioniškoje teologijoje. Ši triada, atstovauja klipą stabmeldystės, klipą žmogžudystės ir klipą neištikimybės.“

Tačiau rabinas Schneur-Zalmanas mano, kad tarp žydų ir ne žydų blogio, yra didelis skirtumas. Žydas pagal savo prigimtį negali norėti draudžiamo”- tvirtina chabado rabinas, tai yra žydas negali norėti melstis stabams, žudyti, plėšti ir t.t. Jis gali tiktai siekti piktnaudžiauti leidžiamu (girtauti, apsivalgyti ir t.t.).

Gojai, gi, pagal pačią savo prigimtį trokšta draudžiamo. Jei žydas pažeidžia Torą, jis tai daro dėl gojų kaltės, per kuriuos veikia per sitra achara, bet ne pats savaime. Tokiu būdu, išeina: viskas, ką daro žydas, – gėris, viskas, ką daro gojus, – blogis.Juk žydo poelgiai visada sąlygoti gerais kėslais, o poelgiai gojo – piktais! Būtent tai Chabado rabinai įtaigoja sinagogose. Nėra blogų žydų. Visi žydai – geri”, – pareiškė Liubavičių Rebe bibliotekininkas, rabinas Baruch Levin, komentuodamas žydų vaidmenį 1917 spalio perversmo istorijoje.“

Tačiau aukščiau aprašyta pasaulio būklė, pagal “Tanija”, tęsis ne amžinai. “Sitra achara”, – bjauru visagaliui, ko jis nekenčia “(psl. 127) t.y. Dievas nekenčia pasalio tautų, kaip ir visų nešvarių gyvūnų, kuriuos palaiko klipot. Ateityje, kai ateis Mašiachas (Mesijas) Visi klipot sunaikinami prieš Dievą, tarsi jų niekada ir nebuvo, kaip pasakyta:” Visos tautos kaip niekas prieš Jį (Sk. 19, psl.117).

Šneur-Zalman tiesiog deda lygybės ženklą tarp pasaulio tautų ir nešvarumų. Klipot ir sitra achara vadinami “vėmalai ir ekskrementai”, kaip yra žinoma ” (sk.24, p.141). Taigi, “klipot” (nešvarumai) = vėmalai ir ekskrementai = lukštai-išaižos = nešvarūs gyvūnai = pasaulio tautos! Žydai gi – vieninteliai, kuriems, Shneur-Zalmano nuomone, galima taikyti sąvoką “žmogus” (p.119).

Nėra jokių abejonių, kad rabinas Schneur-Zalmanas buvo įsitikinęs, kad atėjus Mesijui visos pasaulio tautos bus sunaikintos. Pastatė Jis (Dievas) tamsai ribą (tai pasakyta apie dienų pabaigą, kada Aukščiausiasis sunaikins nešvarumų dvasią Žemėje, ir atsivers Aukščiausiojo šlovė, ir pamatys kiekviena esybė kartu, kaip aiškinama toliau), o labiausiai pasaulio tautų žemėse, oras kurių nešvarus ir pilnas klipot“ (Sk. 33, 187 psl.).

Shneur-Zalmano įsitikinimu, trims klipot (taigi ir pasaulio tautoms), “nėra išaukštinimo per amžius, nebent tiktai paverčiant jas į nieką ir pilnai sunaikinant, kaip parašyta: „Ir dvasią nešvaros nušluosiu nuo Žemės paviršiaus“(p. 207).

Ir reiškia, visos trys nešvarios klipot bus visiškai sunaikintos, paverstos į nieką“ (Sk. 37, psl. 208).

Jei materialiu atspindžiu trijų nešvarių klipot, pagal “Tanija“ yra pasaulio tautos, tai, pagal logiką, tai kaip žemiškąjį atspindį (spinduliuojanti nešvara) reikia suprasti žydus, užsiimančius „nežydiškais užsiėmimais (mokslais, menu, sportu ir t.t.). Rabino Shneur-Zalmano nuomone, jie tuo pačiu “suteršia savo intelektą”, kadangi „nežydiški užsiėmimai labiau nešvarūs, kaip tušti užsiėmimai“ (Sk. 8-9, psl. 69-71).

Jais galima užsiimti tiktai dėl uždarbio, pelno, bet ne dėl „jų pačių“ (71 psl.). Tuo papildomą kartą pasireiškė veidmainystė ir talmudistų, tokių kaip Šneur-Zalman, troškimas pasipelnyti.

Išaukštinimas klipot noga nematomo pasaulio Kduša (Šventenybės) pusėje, matomame pasaulyje, reiškia sugrąžinimą žydų-reformistų ir krikščionių prie Talmudo ir jų atėjimą į Chabad. Istorinis procesas po Mesijo atėjimo, kurį Chabado nariai mato būtent iš chabadiečių ir karaliaus Dovydo palikuonio, pagal Tanija atrodo sekančiu būdu. Dievas sunaikina tris klipotas ir, atitinkamai, sunaikinami maitinami jomis visi nešvarūs gyvūnai ir Pasaulio tautos. Tada pasikeičia klipot noga, kurie yra žydams ir švariems gyvūnams gyvenimo šaltinis, ir paklydę žydai grįžta prie ortodoksalaus judaizmo.“

„Kyla klausimas: kas tai, jei ne rasizmas?!Rasizmas turi tris pagrindinius bruožus:

  1. Vienos rasės pranašumas prieš kitą.

  2. Teorija nekintamumo laike dvasinių ir intelektualinių požymių „aukštesniųjų“ ir „žemesniųjų“ rasių.

  3. Siekis genocido „nepilnaverčių“ rasių, jų pavergimo, izoliacijos ir/arba savęs izoliacijos nuo jų.

Visa tai pilnu mastu yra r.Šneur-Zalmano veikale „Tanija“.

Spręskite patys:

  1. Žydų dvasios – dalelės paties Dievo. Žydų išmintis – aukščiausiojo lygmens, ne žydų išmintis – „blogiau tuščių užsiėmimų“. Žydai turi gyvūnišką sielą, kurioje „dalinai yra gėris“, gojai – tiktai gyvūnų sielą, kurioje „nėra gėrio visiškai“.

  2. Klipot, o tai reiškia, tautoms, besimaitinančioms jomis, „nėra išaukštinimo per amžius“. Žydiškos gi sielos „pagal savo prigimtį negali geisti draudžiamo“.

  3. Kaip tvirtina „Tanija“, ateityje „klipot sunaikinamos visiškai prieš Aukščiausiąjį, tarytum jų ir nebuvo, kaip pasakyta: “visos tautos kaip niekas prieš Jį“.

Kvietimas r.Šneur-Zalmano neužsiimti „nežydiškais užsiėmimais“ praktiškai reiškia saviizoliaciją nuo nežydiškos aplinkos. O pranašystė apie baigtinę Pasaulio tautų žūtį pajėgi išprovokuoti atskirus žydus aktams, pagreitinančius šį procesą (genocidą).

Chabado rabinai, sekdami Tanija instrukcijoms, propaguoja pasitraukimą žydų iš aktyvaus visuomeninio gyvenimo, pilną pasinėrimą į chabadišką judaizmą, net iki to, kad nepirkti produktus nežydiškose parduotuvėse (net košerinius!).

Chabado rabinai taip pat dažnai propaguoja išimtinai chabadinį išsilavinimą prieš pasaulietinį, rekomenduodami jaunimui stoti į ješivas, o ne nežydiškas mokymo įstaigas. Abejonių būti negali – tai religinis rasizmas.

Tokiu būdu, prieš 140 metų iki NSDAP (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP, A.L. paaiškinimas) Vokietijoje, slavų žemėje terpėje neskaitlingos žydų sektos egzistavo gerai suformuluota rasizmo koncepcija.

Kad niekam neliktų abejonių dėl buvimo tiesioginių paralelų tarp „Tanija“ ir vokiškojo nacizmo idėjų, pateiksime keletą pavyzdžių (pateikiu sutrumpintai – E.Ch.):

Tanija“: „…dvasios gojų kyla iš kitų, visiškai nešvarių klipot, kuriose visiškai nėra gėrio“.

Otto Vaininger: “Pas absoliutų žydą nėra sielos“.

Tanija“: „Žydas pagal savo prigimtį negali geisti draudžiamo…“

Alfredas Rozenbergas: “Mes išrinktieji žmonės. Mūsų protai kuria tikrą dvasios valdžią: protas likusios žmonijos dalies grynai instinktyvus ir gyvūniškas“.

Tanija“: „kaip pasakyta: visos tautos, kaip niekas prieš Jį…“;“…visos trys nešvarios klipot bus sunaikintos visiškai, paverstos į nieką“.

Otto Vaininger: „Žydai savo giliausiame pagrinde yra niekas“.

Tanija“: „Nuodėmingasis, pažeidžiantis Jo (Dievo) valią… absoliučiai atskirtas nuo Aukščiausiojo Šventumo… labiau, negu visi nešvarūs gyvūnai, vabzdžiai ir gyvatės…“

Henrikas Himleris: „Jis(žydas) tiek pat tolimas nuo mūsų, kaip gyvūnas tolimas nuo žmogaus.

Adolfas Hitleris: „Jis(žydas) nėra žmonijos dalis“.

Susidaro įspūdis, kad aukščiau pateikti tekstai parašyti vieno žmogaus-tiek artimos juose dėstomos pažiūros. Kažkuriuo mastu pas juos tikrai vienas autorius: dvasia melo ir neapykantos, kuriuo buvo apsėsti kaip žydas Šneur-Zalman, taip ir vokiečiai Otto Vaininger, Alfred Rozenberg ir kiti antisemitizmo ideologai.

Tai-reakcinga rasizmo idėja. Ir jeigu mes pripažįstame būtinybę kovoti su nacizmo ir antisemitizmo idėjomis, tai kodėl gi bet kokios kalbos apie egzistavimą žydiško, judėjų nacizmo ir rasizmo patiria tokią pasiutusią obstrukciją, be kokios nors rimtesnės klausimo analizės?!!

Ar ne todėl, kad dauguma liberalų ir demokratų gyvena nelaisvėje savo iliuzoriškai-rožinio supratimo apie judaizmą, kas yra pasekmė išmoningos judėjų propagandos ir nesusigaudymo „žydų klausime“?

Pirmoje nuotraukoje panauotas Raimondo Navicko koliažas.Nacionalinis susivienijimas. Telkianti valstybinės kalbos politika


Pagrindinis veiksnys, formuojantis lietuvių tautinį tapatumą, yra gimtoji lietuvių kalba. Šiuolaikiniame pasaulyje lietuvių kalba tebėra seniausia gyvoji indoeuropiečių kalba. Ja domisi ir ją studijuoja daugelyje pasaulio šalių. Tiek istorijos faktai, tiek visuomenės apklausos byloja, kad būtent kalba yra svarbiausia lietuviškosios tapatybės dalis. Lietuviai Lietuvoje ir ypač emigracijoje, apibrėždami savo tautinę tapatybę ir ryšį su Lietuva, aiškiai nurodo, kad jiems labai svarbu yra kalba. Laikydami save lietuviais, jie nori, kad ir jų vaikai būtų lietuviai – tai tiesiogiai susiję su tuo, ar jie moka ir kaip gerai moka lietuvių kalbą.

Istoriškai Lietuva atsikūrė apibrėždama save per kalbą – lietuviškai kalbančiose žemėse. Tą darė visos iš imperijų sudėties turėjusios laisvintis mūsų regiono tautos. XX amžiaus pabaigoje, veržiantis iš SSRS nelaisvės, vienas pirmųjų ir svarbiausių Sąjūdžio reikalavimų buvo grąžinti lietuvių kalbai valstybinės kalbos statusą. Nors ir buvo atkurtas, faktinis kalbos statusas ligi šiolei visoje šalies teritorijoje nėra įtvirtintas. 2004 m. Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, drauge su būtinais euroatlantinės integracijos procesais prasidėjo ir provincialios pastangos į Lietuvos viešąjį, akademinį ir kultūrinį gyvenimą įsileisti kuo daugiau užsienio kalbų. Akivaizdu, užuot plėtojus ir įtvirtinus valstybinės lietuvių kalbos statusą, užgožiama ir netgi atsisakoma lietuvių kalbos viešajame, akademiniame, kultūriniame gyvenime ir ekonominėje veikloje.Valstybinė lietuvių kalba yra valstybės nepertraukiamo kūrimo įrankis. Politinė veikla, skirta valstybinės lietuvių kalbos vartojimo plėtrai ir jai įtvirtinti visose valstybinio ir viešojo gyvenimo srityse Lietuvoje, yra vadinama valstybinės kalbos politika. Valstybinės kalbos vartojimas kiekvienam piliečiui ugdo ištikimybės savo šaliai, pasitikėjimo ja ir visuomenės bendrystės jausmus.

Valstybinė kalba turi didžiulį teisinį ir administracinį poveikį valstybės ir visuomenės gyvenime. Ją vartojant visiems Lietuvos piliečiams, nepriklausomai nuo tautybės ar kilmės, užtikrinamos vienodos teisės ir pareigos, vienodas piliečių santykis su kalbine aplinka, skirtingų tautinių bendrijų tarpusavio lygybė. Valstybine kalba vykdomas teisingumas, ji užtikrina valstybės valdymo ir viešojo gyvenimo darną.

Valstybinė lietuvių kalba yra XXI a. kalba, deramai sunorminta ir tinkama kurti bei perteikti civilizacijos pasiekimus. Tą kasdien liudija jos vartojimas valstybės valdymo, ūkio ir mokslo srityse. Atkreiptinas dėmesys, kad visos civilizuotos valstybės rūpinasi, kad valstybės dokumentai būtų tvarkomi tik valstybine kalba, kad jos piliečiai gautų išsilavinimą valstybine kalba, kad nebūtų pažeistos jos piliečių ir kitų gyventojų teisės gauti visą informaciją apie paslaugas ir prekes valstybine kalba. Šiais tikslais pagrįstą kalbos politiką geriausiai atspindėtų šūkis „Skleisti – Skatinti – Įtvirtinti“.

Palyginti su okupaciniais laikotarpiais, lietuvių kalbos statusas ir jos vartojimas gerokai pasikeitęs. Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir kituose įstatymuose įtvirtintas lietuvių kaip valstybinės kalbos statusas, taip pat sukurtos valstybinės institucijos šiam statusui įgyvendinti.

Tačiau per pastaruosius 20 metų daugelio atskirų svarbių valstybės pareigūnų nuostatos ir veiksmai buvo skirti ne valstybinės kalbos vartojimui skatinti ir įtvirtinti, bet, atvirkščiai, susiaurinti. Vis dažniau pasitaiko ir valstybinės kalbos vartojimą apibrėžiančių įstatymų pažeidimų. Ypač dažna teismų savivalė, kai teismai priima vienas kitam prieštaraujančius sprendimus dėl asmenvardžių rašymo valstybės dokumentuose, o savivaldybės ir valstybinės įstaigos to nestabdo, neskundžia aukštesnės instancijos teismams.  Nemažai Lietuvos verslininkų yra klaidingai įsitikinę, kad sėkmingą verslą lemia kuria nors užsienio kalba, dažniausiai anglų, sudaromi prekių ženklai. Net Vyriausybėje priimami teisės aktai, leidžiantys savivaldybėms teikti viešąsias paslaugas nevalstybine kalba – tiesiogiai prieštaraujant Valstybinės kalbos įstatymui ir kuriant autonomininkų tikslus realizuojančius precedentus. Simboliška, jog vykdant neoliberalias reformas net seniausiame Vilniaus universitete buvo panaikintos Lietuvių kalbos ir Lietuvos istorijos katedros.

Įgyvendinant valstybinės kalbos politikos tikslą plėsti ir įtvirtinti valstybinės kalbos vartojimą visose viešojo gyvenimo srityse, taikytinos šios nuostatos:

1. Valstybės valdymas, valstybinių ir savivaldybių įstaigų dokumentų valdymas ir tvarkymas

• Įtvirtinti įstatymu asmenvardžių rašymą valstybės dokumentuose ir lietuviškuose tekstuose – lietuviškai pagal tarimą.

• Sukurti asmenvardžių perrašos iš kitų kalbų į lietuvių kompiuterines programas kaip įrankį, palengvinantį valstybės tarnautojų darbą ir leidžiantį visose srityse asmenvardžius rašyti valstybine kalba.

• Valstybės ir vietos savivaldos bei jų reguliavimo srityje esančiose įstaigose įdiegti ir naudoti programinę operacinę įrangą lietuvių kalba.

• Teisės aktuose įtvirtinti viešojo užrašo sąvokos apibrėžtį.

• Jei viešieji užrašai (skelbimai, kita rašytinė informacija) rašomi dviem kalbomis (ar daugiau), tai užrašai valstybine kalba privalo būti didesni – viršuje arba kairėje pusėje.

• Aktyviau platinti ir populiarinti visuomenėje įvairių sričių (karinės, teisinės, sportinės ir kitų) terminologijos elektroninius žodynus.

• Sustiprinti valstybinių institucijų vertimo pajėgumus iš ir į lietuvių kalbą.

2. Švietimas ir aukštasis mokslas

• Siekti, kad kūrybinis procesas vyktų tik lietuvių kalba.

• Palaipsniui, parengus specialią adaptacinę programą, visose vidurinio ugdymo įstaigose pereiti prie mokymo valstybine lietuvių kalba.

• Grąžinti nuostatą, kad laikant valstybinį lietuvių kalbos egzaminą būtų privalomas lietuvių autorių kūrinių nagrinėjimas.

• Tikslingai apriboti tarptautinio bakalauriato – su privaloma visų dalykų dėstymų anglų kalba – diegimą viduriniame moksle, atsižvelgiant į tai, kad dauguma jį baigusių abiturientų emigruoja, o valstybės ugdymo politikos tikslas yra visapusiškai išsilavinusių piliečių ir specialistų rengimas Lietuvai – ne emigracijai.

• Į valstybinės kalbos politikos įgyvendinimą įtraukti visas šalies mokslo ir švietimo institucijas: universitetus, kolegijas, Lietuvių kalbos institutą, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutą, visuomenines ir kitas organizacijas, besirūpinančias  valstybinės lietuvių kalbos statuso įtvirtinimu visuomenėje.

• Atšaukti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Mokslo tarybos rekomendaciją rengti studentus (absolventus) tarptautinei rinkai. Valstybės rūpestis – rengti specialistus Tėvynei, o ne pasaulio rinkai. Specialistai, siekiantys karjeros užsienyje, turi ruoštis savo lėšomis privačiose aukštosiose mokyklose.

• Atsisakyti ydingos diskriminacinės praktikos aukštais balais vertinti tik tuos mokslinius darbus, kurie užsienio (anglų) kalba skelbiami užsienio šalių periodiniuose leidiniuose. (Dabar mokslininkams skiriami 5 balai (taškai) už užsienyje skelbtą straipsnį ir tik 2 balai (taškai) už skelbtą lietuvių kalba Lietuvoje.)

• Pakeisti diskriminacinę nuostatą, kad mokslo projektų finansavimą pagal LMT programas ar mokslinio laipsnio suteikimą  nulemia publikacijos užsienio kalba.

• Nustatyti, kad Lietuvoje vykstančiose tarptautinėse konferencijose, simpoziumuose pagrindinė pranešimų kalba yra valstybinė lietuvių kalba; pranešimai kitomis kalbomis privalomai verčiami į lietuvių kalbą.

• Įpareigoti atkurti Lietuvių kalbos ir Lietuvos istorijos katedras Vilniaus universitete.Lukošenka atsakė Makronui tuo pačiu: pasiūlė atsistatydinti

 

Interviu laikraščiui Le Journal du Dimanche Makronas pareiškė, kad Aleksandrui Lukošenkai reikia atsisakyti savo posto.„Tai valdžios krizė, autoritarinės valdžios, kuri nepriima demokraijos logikos ir bando išsilaikyti jėgos pagalba. Lukošenka turi trauktis“. - pasakė Prancūzijos prezidentas. Makronas pažymėjo, kad žavisi vyriškumu baltarusių, dalyvaujančių protestuose. Ypač jis žavisi moterimis, protestų dalyvėmis.

Rugsėjo 27 d. Lukošenka atsakė Makronui. Kaip pranešė agentūra BELTA, „valstybės vadovas susipažino su Prancūzijos kolegos pareiškimus ir pasakė:

„Pirma. Kaip valstybės Prezidentas, remdamasis paties Makrono principais noriu pasakyti, kad Prancūzijos Prezidentas, vadovaudamasis savo logika, turėtų trauktis į atsargą dar prieš dvejus metus – kada į Paryžiaus gatves tik ėmė išeidinėti „geltonosios liemenės“. Metai bėga, „liemenės“ iki šiol gatvėse, ponas Makronas stebėtinai taip pat iki šiol užima pareigas, o Prancūzija tapo šalimi, kur masiniai protestai tapo įprastiniu reiškiniu...

Be „geltonųjų liemenių“ taip pat verta paminėti periodiškai atsirandančias Prancūzijos problemas su BLM judėjimu ir musulmonų protestus Marselyje ir Lione.

Susumavus visa tai, Minskas geros valios gestu pasirengęs pasiūlyti save kaip universalią ir įrodžiusią savo efektyvumą derybų aikštelę – taikiam perdavimui valdžios bet kuriai iš aukščiau išvardintų grupių.  

Antra. Kaip patyręs politikas-nebrandžiam-noriu patarti ponui Makronui mažiau žiūrėti į šalis, ir vietoj to užsiimti, pagaliau, Prancūzijos vidaus reikalais. Kad ir imti spręsti problemas, kurių šalyje susikaupė nemažai.

Ir pagaliau, kaip žmogus noriu pažymėti, kad kaip mums čia atrodo, Baltarusijoje, Emanuelis Makronas per daug dėmesio skiria vienam iš eks-kandidatų į Baltarusijos prezidentus. Turint omenyje, kad eks-kandidatas – dama, Prancūzų lyderis rizikuoja prie vidinių Prancūzijos problemų gauti dar ir asmenines – savo namuose.“

https://russian.rt.com/world/news/787198-makron-lukashenko-post

https://www.belta.by/president/view/lukashenko-otvetil-makronu-na-zajavlenija-kasatelno-situatsii-v-belarusi-408433-2020/

2020-09-27

Pranašingi Navalno žodžiai: „Pasvertas ir rastas lengvas“ (Dan 5, 27)

Garsus Ukrainos antifašistas Eduardas Chodosas savo naujame video „1. Navalnas ir Sobčak: kai kas vyko ne taip“ („1. " Навальный и Собчак : что-то пошло не так ..." Брифинг и разбор полётов №61 от Эдуарда Ходоса .“) pasakoja apie Aleksejaus Navalno ištartų Biblijos žodžių „Pasvertas ir rastas lengvas“ (Dan 5, 27) išsipildymą. Jie buvo taikyti chiigumenui sergijui, o palietė patį Navalną.

Kuo šis video gali būti įdomus lietuviui? Manau, kad įvykiai Rusijoje, aptariami video, turi bendrą vardiklį su įvykiais Lietuvoje. Tai Chabad-Liubavič sekta, kuri veikia ir Lietuvoje.2020-09-26

Europos Komisija ant savo centrinio pastato sienos išniekino Lenkijos vėliavą ir herbą

Europos parlamento deputatai nuo partijos „Tvarka ir teisingumas“ pareikalavo Europos Komisijos pasiaiškinimo, kodėl rugsėjo 22 dieną ant EK centrinio pastato fasado buvo išniekinti Lenkijos valstybės simboliai: herbas ir vėliava.

Bendrame partijos „Tvarka ir teisingumas“ euro deputatų pareiškime pabrėžiama, kad Lenkijos Konstitucijoje apie valstybės herbą nurodoma: valstybės herbas – tai Baltas aras su karūna Raudoname lauke. Ir herbas, ir nacionalinės spalvos yra teisiškai saugomos. Todėl šių spalvų pakeitimas į vaivorykštę yra Lenkijos Konstitucijos pažeidimas.Šiam išpuoliui EK pasitelkė lenkų LGBT organizaciją „Kompanija prieš homofobiją“. Be Lenkijos herbo ir vėliavos išdažymo LGBT spalvomis, buvo eksponuojami lozungai, kviečiantys veikti prieš menamas „laisvas nuo LGBT zonas“ Lenkijoje. Ši organizacija sąmoningai klaidina visuomenę, nes zonos Lenkijoje nukreiptos ne prieš žmones, jų laisvą pasirinkimą, bet prieš LGBT ideologijos propagandą. Pastaruoju metu Europos komisijos pirmininkė Ursula fon der Layen ir Džo Baidenas, kandidatas į JAV prezidento postą, irgi platino šią dezinformaciją.

Lenkų deputatai buvo šokiruoti Lenkijos valstybės simbolių išniekinimo su LGBT simboliais ir pažadėjo imtis kontr priemonių.

„Mes klausime komisijos, kodėl jie platina melagingą informaciją apie Lenkiją ir kodėl jie išniekina Lenkijos nacionalinį herbą“, - parašė euro deputatas ir buvęs užsienio reikalų ministras Witold Waszczykowski savo Twitter.

EP deputatai Jadwiga Wiśniewska ir Jacek Saryusz-Wolski taip pat prisijungė prie Waszczykowskio dėl šios LGBT profanacijos pasmerkimo.

https://rmx.news/article/article/ec-permits-profanation-of-polish-national-symbols-with-lgbt-rainbows-on-its-building-facade


Žiurkės ir melagiaiPrieš metus Alytuje vykęs padangų perdirbimo gamyklos „Ekologistika“ gaisras atskleidė zoologijai kol kas mažai žinomą žiurkių gebėjimą: padeginėti gamyklas. LRT rašoma, kad „įmonės vadovas dėl gaisro kaltina užsidegusį graužiką“. Anot jo, „greta kilo nedidelis gaisras, nuo jo užsidegė graužikas, jis galėjo atbėgti į įmonės patalpas“. „Degantis graužikas galėjo sukelti tokį didelį gaisrą.“Kad degantis gyvūnas gali padegti namą yra žinoma. Prieš kelis dešimtmečius neadekvatus Maišiagalos miestelio priemiesčio gyventojas labai žiauriai „nubaudė“ nepaklusnų katiną. Padegė jo uodegą. Šis elgėsi visai „logiškai“: nubėgo slėptis į namus. Namas sudegė. Tuomet pro šalį važiavau senuoju keliu į Širvintas ir pats mačiau šį žiauraus ir durno šeimininko sudegintą namą.

Dažniausiai gaisrus žiurkės sukelia ne todėl, kad laksto degančios, o todėl, kad retsykiais pragraužia elektros laidus. Nuo jų dažnai kenčia automobilių savininkai. Yra net specialus purškalas automobilistams, kuris atbaido graužikus, kad jos „neremontuotų“ automobilių elektros sistemos.


Graužikai ne tik laboratoriniai gyvūnai, Izraelyje jie naudojami muitinėje, kad ieškotų sprogmenų ir narkotikų. Tai žymiai pigiau už šunis.

Nuotraukoje gigantiška afrikinė žiurkė, vardu Magava, kuri gavo aukso medalį už narsą. Medalį skyrė pagalbos gyvūnams organizacija PDSA už žiurkės narsą ieškant minas ir sprogmenis. Kombodžoje ši afrikinė sterblinė žiurkė per 7 metus rado 39 minas ir 28 kitus pavojingus objektus, kurie čia liko nuo aštuntame dešimtmetyje vykusio pilietinio karo laikų.Tačiau būna ir taip, kad žiurkės ir pačios tampa padegėjomis. Indijos Hyderabado mieste ofiso darbuotoja, paliko neužgesintą smilkalą. Po darbo dienos į ofisą atėjusi žiurkė atrado šį ugnies šaltinį, gali būti norėjo pasmaguriauti dar nesudegusio smilkalo dalimi, ir numetė nuo stalo po kėde. Nuo tos nelemtos žvakės užsidegė kėdė, o po to ir visas ofisas. Filmavimo kameros visą tai įamžino.

 

Sveikatos apsaugos ministras, melagis ir vagis, kaip gerai žinome, neegzistuojančios pandemijos pretekstu užsimojo sunaikinti restoranus. Apie feikinę pandemiją ir feikinius skiepus nuo jos pasakoja garsūs gydytojai:


https://youtu.be/FIfdmGuQ5h8

https://youtu.be/yIO2k8IOU9U

Žinia, restoranai - mėgiama graužikų industrija, kur jie randa maisto. Vilniuje gi Sveikatos ministerija kaip tik yra restoranų gatvės (Vilniaus g-vė) pabaigoje.

Man, kelis dešimtmečius dirbusiam molekulinės biologijos srityje, kai ką apie DNR, RNR ir virusus išmanančiam, visas tas aplink Covid-19 skleidžiamas melas ganėtinai pabodo. Gal, sakau, pašnabždėti kokiai ilgauodegei Vilniaus gatvės gyventojai apie baisų melagį ir medicinos profanuotoją Veryga, kuris ne tik į ožio ragą varo restoratorius, kankina pasilinksminti norintį jaunimą, bet ir engia smulkius šios gatvės gyventojus? Gal joms papasakoti Alytaus istoriją, apie Indiją?

P.S. Aš manau, kad dėl siaubingo gaisro Alytuje kaltos ne žiurkės, o savininko gobšumas ir reikiamos priešgaisrinės apsaugos nebuvimas. Apie tai pasakojamas ir žemiau pateikiamame video.2020-09-25

Naujasis ES migracijos paktas – savižudybė!


 Šiandien įvykęs teroro aktas Paryžiuje, kurio metu islamistai pjovė praeivius, du iš jų sužeidė sunkiai, parodo Briuselio migracijos „politikos“ bankrotą. Nors nelegali migracija iš trečiųjų šalių kelia Lietuvai mirtiną pavojų, mūsų šaunieji „politikai“ ir Sorošo pripenėta MIP tyli. Visiškai kitaip elgiasi Vyšegrado šalių vadovai.

Vyšegrado valstybių lyderiai sukritikavo naujus Europos komisijos siūlymus dėl nelegalių migrantų problemos sureguliavimo.„Vyšegrado grupė turi bendrą požiūrį į migracijos problemą. Yra principai, kurių mes laikomės“, - pareiškė Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis po susitikimo su EK vadove Ursula fon der Layen. Mes pasisakome už tai, kad užtikrinti maksimaliai griežtas ir efektyvias procedūras, liečiančias kontrolę ties ES sienomis ir pagalbos teikimo tose vietose, iš kur potencialūs migrantai gali vykti į Europą“, - pabrėžė Lenkijos premjeras.


Rugsėjo 23 d. Komisija pristatė naują „migracijos paktą“, numatantį atsitraukimą nuo nelegalių imigrantų privalomo priėmimo principo. Dokumento autoriai į pirmą planą iškelia europinį solidarumą, kurio rėmuose ES šalys arba priims pas save pabėgėlius, arba bus priverstos savo sąskaita deportuoti tuos, kas negaus pabėgėlio statuso.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pareiškė, kad nauji Europos Komisijos pasiūlymai sprendžiant migracijos krizę nepajėgūs pasipriešinti nelegalių migrantų antplūdžiui. „Europos Komisija nekeičia savo pozicijos. Vyrauja noras valdyti migraciją, bet nestabdyti migrantų. Tai du skirtingi klausimai“, - pasakė Viktoras Orbanas. Čekijos premjeras Andrejus Babiš pažymėjo, kad Europos Komisijos pasiūlymas privalo atsakyti klausimą, kaip sustabdyti nelegalią migraciją, o to trūksta. Jis taip pat palaikė sukūrimą migrantų centrų už ES ribų.


Vokietijos partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) mano, kad naujasis ES migracijos paktas – savižudybė!

AfD partijos Europos parlamente lyderis Prof.Jörg Meuthen pavadino jį „savižudybe“. Politikas pasakė: „Naujas Europos Komisijos migracijos paktas yra savižudybė“.

Jo žodžiais, šis paktas yra nelegalios imigracijos legalizavimas, žmonių pervežėjų gaujų dekriminalizavimas, sienų atidarymas, o Europa padaroma lengvai pasiekiama nelegalams iš Afrikos ir arabų valstybių.

„Naujasis ES migracijos paktas – tai iššūkis mūsų gyvenimo būdui, mūsų socialinei valstybei, mūsų vidaus saugumui, mūsų laisvai visuomenei ir mūsų kriščioniškai vakarų kultūrai“, - nurodė Meuthen ir pažymėjo: „Teisė tampa neteisinga, mazochizmas-morale, o Berlynas-Bagdadu. Atsisakyti mūsų kontinento-niekais. Europa turi būti apginta nuo nelegalios migracijos, nuo migracijos pakto, nuo šios ES politikos“.

 2020-09-24

ES migracijos politika Vokietijoje brandina karčius vaisius:17-metis irakietis nužudė 92-metę vokietę pensininkę

 

Rugsėjo 23 dieną Europos Komisija pateikė naują migracijos paktą. Briuselis siūlo valstybėms pasirinktinai – priimti tam tikrą migrantų skaičių, arba savo sąskaita deportuoti juos į kilmės šalis.

Briuselio Biurokratai puikiai žino, kad ES veikia Sorošo ir kitų Europos griovėjų apmokami advokatai, kurie visaip vilkina nelegalių imigrantų deportaciją, padaro ją praktiškai neįmanoma.

Briuselio tikslai aiškūs ir ne kartą deklaruoti – sunaikinti baltąją Europą, atvežti kuo daugiau juodaodžių ir azijatų, sukurti mišrios rasės „kiekybės žmones“, tarnaujančius žydų elitui - „kokybės žmonėms“.

Aktyviausia šių planų vykdytoja buvo ir yra Vokietijos kanclerė Angela Merkel, 2015 metais pakvietusi viso pasaulio imigrantus atvykti į Vokietiją. Aktyviausi afrikiečių pervežėjai į Italiją yra Vokietijos finansuojamos NVO.Nejaugi Vokietija nebenori tų „gydytojų, inžinierių, IT specialistų iš Afrikos“, kad Merkel bendražygė Ursula fon der Layen stengiasi šį „turtą“ paskirstyti jo nenorinčioms valstybėms?

Atsakymas aiškus. Net ir turtingiausia Vokietija nebegali pakelti šios beprotiškos naštos. Buvęs IFO direktorius ir Merkel patarėjas profesorius Hansas-Werneris Sinn apskaičiavo, kad migrantų krizė gali kainuoti šaliai beveik trilijoną eurų! Be to atėjūna intensyviai žudo vokiečius.

Merkel atvirų durų politikos vaisiai: 17-os metų irakietis nužudė 94-metę senutę.

Rugsėjo 21 dieną policija sulaikė 17-metį irakietį, kuris Marktredwitz (Bayern) mieste, savo name, Ostenstraße gatvėje nužudė pensininkę. Tai įvyko maždaug 22.20 val. rugsėjo 19 d. Tuo metu liudininkai matė įtariamąjį prie aukos namo.

Žuvusios senutės kūno skrodimas Teismo ekspertizės institute parodė, kad ji mirė „pasekmėje masinio galvos sumušimo.“ Po skrodimo ir buvo išduotas irakiečio arešto orderis.

Nužudytoji jau 30 metų gyveno tėvų name. Pastaruoju metu ją kiekvieną dieną lankydavo greitoji pagalba. Jos darbuotojai ir aptiko žiauriai nužudytą pensininkę.

Lampedūzoje per 24 valandas išsilaipino 26 valtys su imigrantais iš Afrikos. Tai reiškia, rašoma vokiečių portale Pi-news, kad pasipildė gretos archaiškų žmogžudžių, kurių gyvenimą apmokės Vokietijos mokesčių mokėtojai.