2020-12-31

Šveicaras ir izraelietis mirė po vakcinacijos Pfizer/BioNTech vakcina

 


Gruodžio 30 dieną Liucernos kantono sveikatos apsaugos departamento spaudos sekretorius agentūrai Reuters patvirtino, kad po vakcinacijos Pfizer/BioNTech vakcina mirė žmogus.

Šveicarijoje leidžiama vakcinuoti Pfizer/BioNTech vakcina, kuri sukurta modifikuotos koronaviruso matricinės RNR pagrindu.

Gruodžio 28 d. Izraelyje, praėjus dviem valandoms po vakcinacijos Pfizer vakcina, mirė 75 metų vyras. Jam sustojo širdis. Ligoninėje jis buvo stebimas, jautėsi gerai ir buvo išleistas, bet netrukus pranešta apie jo mirtį.Izraelio sveikatos apsaugos ministras C.Levy pradėjo įvykio tyrimą. „Pirminės išvados nerodo ryšio tarp vyro mirties ir jo vakcinacijos“, - pasakė Levi.

The Jerusalem Post nurodo, kad Pfizer vakcinos tyrimo metu mirė du žmonės. Apie tai buvo pranešta gruodžio pradžioje. Vieno iš jų imunitetas buvo silpnas. Keturios mirtys buvo placebo vakcinuotųjų grupėje. Po kruopštaus tyrimo nebuvo aptikta jokio ryšio tarp mirties priežasties ir vakcinacijos eksperimento.

Pagrindiniai pašaliniai efektai, stebimi po vakcinacijos Pfizer ir Moderna vakcinomis buvo skausmas, patinimas ir paraudimas injekcijos vietoje, prakaitavimas, nuovargis, šaltkrėtis.

Izraelyje per pusantro mėnesio numatoma vakcinuoti 2,25 milijono gyventojų.


Nuorodos:

https://unser-mitteleuropa.com/schweiz-behoerden-bestaetigen-todesfall-nach-covid-impfung/

https://www.jpost.com/breaking-news/israel-nears-100000-coronavirus-vaccinations-per-day-goal-653461

2020-12-30

2020 metų įvykių analizė. Prof. V.Katasonovas (video)

 


Roi TV prof.Valentinas Katasonovas aptarė svarbiausius 2020 įvykius.

COVID-19 svarbiausias įvykis, bet ekonomistas jį laiko dūmų uždanga. Už jos Klauso Švabo Great (Global) Reset – Didysis perkrovimas.Kitas įvykis – pasaulio ekonomikos krizė. Kalbama, kad ją išprovokavo COVID-19. Profesoriaus nuomone, tai ne visai taip. Krizė prasidėjo dar 2019 metų pabaigoje. Sausio mėnesį jau buvo recesija Japonijoje, Italijoje.

Kapitalizmo ekonomika vystosi cikliškai. K.Marksas Kapitale išskiria 4 kapitalizmo ciklo fazes. Tai- recesija, stagnacija, atsistatymas, pakilimas. 2007-8 metų krizė tęsėsi ir 2010 ir 2012 metais.

Švabas ir kiti tai suprato ir sugalvojo Great Reset idėją.https://youtu.be/Rd6w6gGQ1Ns

JAV vyko rinkimai. Jie nebuvo legitimūs, neliko nei žodžio laisvės, nei demokratijos, JAV įgavo bananinės respublikos bruožų. Baltiesiems amerikiečiams tai sunku stebėti, jie gali imtis ginklų, mano Katasonovas.

Profesorius priminė, kad apie COVID-19 pandemiją pirmiausiai pranešė Pasaulio Bankas. Tai įvyko kovo 3 dieną, o tik kovo 11 dieną apie tai pranešė Pasaulio sveikatos organizacija. PB dokumente nurodyta, kad pandemijos 1-as etapas tęsis iki 2025 metų kovo mėnesio.

Pagrindinis pasaulio užkulisės projekto vykdytojas yra IT korporacijos iš Silikono slėnio: Amazon, Apple, FB, Microsoft, Google. Jų kapitalizacija viršija visos Europos fondų rinkų kapitalizaciją. Šis skaitmeninis-informacinis kompleksas maitinamas iš JAV biudžeto ir Federalinio rezervo sistemos. JAV pinigų valdžioje imta kurti naują schemą. Iždas nutarė uždaryti atsiradusią „skylę“ FRS pagalba. FRS kovo mėnesį anonsavo, kad į JAV ekonomiką įlies 4 trilijonus dolerių. FRS skirstomų kreditų valdytoju bus holdingas Black Rock, valdantis 7,4 trilijonų dolerių. Volstryto bankai, didieji holdingai ir Silikono slėnio gigantai turi tuos pačius savininkus. Štai šiuos žmones ir vadina Deep State.
2020-12-29

Prognozuojama klaida: aštuoni Vokietijos senelių namų darbuotojai gavo penkis kartus didesnę vakcinos dozę

 

Die Welt informuoja, kad aštuoniems Štralzundo miesto senelių namų darbuotojams sekmadienį per klaidą buvo suleista 5-kartinė Pfizer/BioNTech vakcinos dozė. Pas visus juos užfiksuoti panašūs simptomai. Po incidento keturi iš jų buvo hospitalizuoti. Pirmadienį trys pacientai buvo išrašyti iš ligoninės. Vienas toliau buvo gydomas stacionare su lengvais COVID-19 simptomais.Vakcinos gamintojo duomenimis, didelės vakcinos dozės buvo anksčiau išbandytos. Jos pas bandomuosius nesukėlė rimtų pasekmių.Tai ne pirmas incidentas Vokietijoje su Pfizer/BioNTech vakcina. Bavarijoje devyniuose iš 100 rajonų vakcinacija nebuvo pradėta, nes nebuvo patikimų duomenų, kad buvo išlaikyta vakcinos saugojimo temperatūros režimas.

Pfizer/BioNTech vakcina reikalauja ypatingo saugojimo protokolo. Ji gali būti saugoma iki 15 dienų 70 laipsnių temperatūroje ir 5 dienas paprastame šaldytuve. Transportuojant naudojamos dėžės su sausu ledu. Devyniose Bavarijos apylinkėse nepavyko nustatyti, kad šių sąlygų buvo prisilaikoma, todėl skiepyti atsisakyta.Vakcinos saugojimui minus 70 laipsnių temperatūroje naudojami indeliai, pagaminta iš brangaus kvarcinio stiklo. Gali būti, kad dėl didelės tokios taros savikainos viename indelyje yra ne viena, o penkios Pfizer/BioNTechTai vakcinos dozės. Tai problema dėl sterilumo ir galimo žmogiško faktoriaus. Tokio archaiško vakcinų išfasavimo nebuvo jau keliolika dešimtmečių, todėl Štralzundo medicinos darbuotojams tai buvo neįprasta ir galėjo tapti vakcinos perdozavimo priežastimi. Turint omenyje vokiečių pedantizmą, panašios klaidos kituose pasaulio regionuose gali kartotis žymiai dažniau. Visa tai buvo prognozuojama iš anksto, apie šią vakcinos išfasavimo problemą kalbėjo ir profesorė Aurelija Žvirblienė.

2020-12-28

Rusų stačiatikiai skaito vakcinas „su žmogiena“ neetiškomis, tarp jų ir vakciną Sputnik V

 Rusijos informacinė agentūra „Katiuša“ rašo, kad vakcinų nuo koronaviruso gamybai naudojamos abortuotų embrionų ląstelių linijos, tarp jų yra ir „Sputnik V“ vakcina.

„Rusijos stačiatikių cerkvė pozicija šiuo klausimu vienareikšmiška, tuo metu kai Vatikanas, veidmainystės dvasia nesenai ėmė trauktis atatupstas, skatindamas planetarinę vakcinaciją nuo koronaviruso kaip „didžiausią gėrį“ ir dalyvavimą vaikų žudymo nuodėmę kaip „nutolusią,“ - pažymi Katiuša.Kunigas majoras Alfonsas Bulotas šių metų gruodžio 25 dieną apie vakcinų etiškumą rašė:

„Vakcina „Pfizer“ buvo išbandyta naudojant liūdnai pagarsėjusią HEK 293 ląstelių liniją, gautą iš sveiko kūdikio inksto audinio, kurį 1970 m. Nyderlanduose nužudė abortininkai. Vakcinoje taip pat naudojama mRNR technologija, kuri buvo tiriama nuo 1990 m, tačiau niekada nebuvo patvirtinta net gyvūnams. Bažnyčios mokymas skelbia, kad per Krikšto Sakramentą, kūdikis tampa Dievo vaiku, o kūdikiui gimus jis gauna globėją Angelą sargą. Tad nužudant kūdikį buvo nužudytas ir jo negimusio Angelo balsas. Jūs, kurie naudositės šia vakcina saugodami savo gyvybę, išgirskite šio nužudyto kūdikio balsą. Vyskupas Antanzijus Šneideris: „verčiau pateksiu į kalėjimą nei pasiduosiu vakcinacijai. Vatikane vakcinacija nebus privaloma (pagal glioria.tv)“.

Rusiškos Sputnik V vakcinos gamyboje buvo naudojama HEK293 embriono ląstelių kultūra. JAV Population Research Institute, PRI duomenimis, šiuo metu yra kuriama virš 120 vakcinų nuo koronaviruso, tarp kurių komponentų nemažai abortų industrijos „produktų“.

HEK-293 ląstelių liniją be Pfizer ir Sputnik V naudoja biotecnologijos kompanijos Moderna, Inovio Pharmaceuticals, AstraZeneca, kinų kompanija CanSino Biologics. „Medicininė nauda negali skatinti abortų ir eutanazijos, audiniai ir organai gali būti išimami tik paciento sutikimu ar jo atstovų, kūnas turi būti pagarbiai palaidojamas“. Tokia rusų Stačiatikių cerkvės pozicija.Gruodžio 12 dieną 5 Rytų Europos vyskupai pasirašė kreipimąsi "Dėl moralinio neteisėtumo naudojant vakcinas, pagamintas iš ląstelių, gautų iš abortuotų žmogaus vaisių."


Popiežiui satanistui Chorche Bergoglio, nesenai tapusiam Rotšildų klano organizuoto „Inkliuzinio kapitalizmo Tarybos“ vadovu, naudojimas vakcinos kūrimui „abortuotų vaisių ląstelių naudojimas moraliai priimtinas“.

Algimantas Rusteika: Ir prezidentas kreipėsi į tautą

 

"Paprašykite vaikų ir anūkų šįkart jūsų neaplankyti. Tegul šios šventės visiems neša šviesią viltį, o ne praradimus ir kaltės jausmą“, – sakė jis tėvams. "Padėkite tėvams ir seneliams surengti nuotolines Kalėdas. Tapkite šių laikų herojais, prisidėkite prie bendros mūsų pergalės prieš virusą“ - sakė jis jaunimui.

Laisva ir nepriklausoma propaganda dieną naktį kalė į galvas vaikams pas tėvus nevykti. Ir kiek šimtų tūkstančių jų liko namie, vieni ir vieniši? Kiek vykstančių pas tėvus buvo apgręžta atgal dėl to, kad "važiavo į kitą savivaldybę"?

Kiek nubausta? Ir kaip dėl to džiūgavo valdžia, valdžiasklaida ir "influenceriai", kad tik žmonės dar labiau išsigąstų? Nevykit pas savo tėvus, vaikai! - skambėjo iš visų ekranų ir tribūnų.

O štai pas patį poną prezidentą ėmė ir atvyko suaugusi dukrelė, seniai gyvenanti savarankiškai ir nebesanti "vieno namų ūkio nariu", ir ne iš kitos savivaldybės, o iš kitos valstybės. Valdiška mašinėle pas tėtuką nuvežė ir niekas netikrino, ir ką?

Ir nieko - kas galima Gitanui, to negalima darbo jaučiams. Ką jau ten apie solidarumą su tauta, asmeninį pavyzdį ir kitas aukštas materijas, kurias runkeliams paskaitai iš patarėjo parašytos špargalkės suflerio ekranėlyje, ar ne?Taip taip, nusiraminkit, užingridai, užgitanai ir užgabriukai, gražusis, garbusis ir tylusis mūsų šalies vadovas juridiškai nieko nepažeidė, turėjo teisę ir t.t., ir pan., ir visaip taip dar kitaip... Bet.

Bet ne tik įstatymas žmogų įvertina. Yra moralės ir respektabilumo, pagarbos kitiems ir orumo jausmo reikalavimai - garsiai pagadinti orą šventovėj juk irgi įstatymais nedraudžiama ir niekas nenubaus, tačiau ar padoru?

Pasakysit - ne mano reikalas ir manęs asmeniškai neliečia? Gal ir taip, bet pasijutau pažemintas ir įžeistas. Na, panašiai kaip toj šventovėj.

https://www.facebook.com/algimantas.rusteikaLRT net istoriją paverčia kulinarija

 

Kažkas ne visai gerai su galvomis pas LRT kunigaikščius-suverenus, tarytum puodagalviais tapo, o su tais puodais ant galvų, iki „plintuso nusirito“. Apie tai rašiau prieš kelias dienas straipsnyje „Beliberda“. Per tą laiką programos eilutėje išvydau dar vieną LRT „kulinarijos“ laidą – „Mokslo sriuba“ (Kol kas kalbu tik apie šios laidos pavadinimą, LRT kulinariniame stiliuje, o ne apie turinį). Ar tai ne kulinarinės ligos simptomai?

Gruodžio 27 dieną pasirodė dar vienas LRT kulinarijos šedevras, tik šį kartą pavadinime žodžio puodai, virtuvė ar sriuba nėra, tik technologija ta pati: kotletus sumalti su musėmis ir viską sudėti globalistinį „Great reset“ LRT puodą.


Naujasis LRT puodas - propagandistinės kulinarijos šedevras pavadintas taip: „Būti žydu prie Stalino: norėjo suversti kaltę dėl Cvirkos mirties, apie „sionistų įtaisytą vyrą“ kalbėjo ir diktatorius“.Į šitą naują LRT paraistorinį virtuvės šedevrą primesta visko, net sugebėta įmesti labai keistus ingredientus – net nuotrauką su mitingo, vykusio 2019 m. liepos mėn. prie savivaldybės, dalyviais, kur buvo mėginama apginti Lietuvių tautos didvyrio Kazio Škirpos garbę ir pasipriešinti jo vardo alėjos pervadinimui. Mitingo pagrindinis šūkis buvo „Šalin rankas nuo Lietuvos Laisvės kovų didvyrių“.

Pagrindinė paraistorinio LRT puodo idėja, kaip aš supratau, yra: ne žydai kalti dėl sovietinių nusikaltimų, dėl lietuvių rusų, ukrainiečių ir kitų tautų genocido, bet baisusis Stalinas, gal dar tie piketuotojai už Kazį Škirpą stojantys, prie savivaldybės raudoną ir Dodvydo žvaigždes greta nupiešę.

Straipsnyje „Herojai ir šabesgojai“ citavau minėtos akcijos prie savivaldybės organizatorių skelbimą:

„Organizuojama protesto akcija prieš Lietuvos priešiškų jėgų pastangas sumenkinti Antrojo pasaulinio karo metu K. Škirpos suorganizuoto Birželio sukilimo prieš SSSR okupantus reikšmę, prieš šio Lietuvos karininko, apdovanotu Vyčio ordinu, nuopelnų Lietuvos Laisvės kovų istorijai niekinimą ir paties Didvyrio šmeižimą (neva jis dalyvavęs Holokauste) ir siekį panaikinti jo vardo įamžinimą, pervadinant Vilniuje K. Škirpos alėją kitu pavadinimu. Tam pritaria Vilniaus m. savivaldybės meras R. Šimašius, o Vilniaus m. savivaldybės Taryba tai numato atlikti 2019 m. liepos 10 d. Tarybos posėdžio metu.

Tai ne pirmas atvejis, kai puolami Lietuvos karininkai, organizavę Lietuvos išlaisvinimo nuo SSSR bolševikinių okupantų pasipriešinimo kovas, Partizaninį karą. Vilniuje kūjais daužomos Lietuvos Didvyrių atminimų lentos, teikiami siūlymai naikinti jų įamžinimą pervadinant gatves. Matome, kas organizuoja ir palaiko išpuolius, kas juos remia. Tęsiama „bolševikinė“ šmeižto kompanija prieš 1941 m. Lietuvos Birželio sukilimą bei Partizaninį karą ne tik Lietuvoje, bet ir jai priešiškų užsienio valstybių „veikėjų“ „industrinėje“ ir politinėje veikloje.

Akcijos dalyvių vardu kreipsimės į Lietuvos Prezidentą Gitaną Nausėdą, kad Lietuvos ir tarptautiniu mastu būtų apginta Lietuva nuo panašių išpuolių tiek šalies viduje, tiek užsienyje (šį pavasarį JAV, Vašingtone buvo suorganizuotas žydų moksleivių mitingas prie Lietuvos konsulato prieš Lietuvos Laisvės kovų didvyrius su svastikomis išniekintomis Lietuvos vėliavomis). Lenkija sugebėjo apsiginti, tad imkime pavyzdį iš kaimynų.“Po mitingo išsakiau nuomonę, kad vienintelis šio išpuolio prieš lietuvių tautos didvyrį tikslas – antisemitizmo kurstymas, kad įžiebus nesantaikos kibirkštį, ir sulaukus atsakomosios reakcijos, galima būtų visus lietuvius kaltinti antisemitizmu, holokaustu ir visomis kitomis mirtinomis nuodėmėmis. Tuomet ir drakoniškas JAV įstatymas 447 (1, 2, 3) dėl žydų turto restitucijos pasirodytų visuomenės akyse ne toks alogiškas ir diskriminacinis.

Aš nesu istorikas, todėl nenagrinėsiu LTR paraistorinės kulinarijos, o apie žydų rolę bolševikinėje 1917 metų revoliucijoje, ir iki pat šių dienų, pasiremsiu žinomo Ukrainos žydų tautybės publicisto Eduardo Hodoso nuomone ir jo „Trijų Chazarų kaganatų teorija“. Apie tai esu rašęs anksčiau.

Hodos nurodo, kad 1917 metų revoliucijos dėka, kuri buvo organizuota už žydų bankininkų pinigus, valdžia perėjo „liaudžiai“, kuriai vadovavo žydų tautybės marksistai. Tai buvo 2-asis kaganatas (pirmoji Chazarija – Didysis chazarų kaganatas buvo VII-X amžiuje). Į Trečiojo kaganato erą Rusija įžengė 1991 metais, jau suskaldyta, o visas turtas iš „visaliaudinės“ nuosavybės, perėjo, per vaučerinę „prichvatizaciją“, į žydų oligarchų nuosavybę.

Visa tai vyko ne stichiškai, o pagal dar Romos imperijos laikais suformuluotą viso pasaulio valdymo doktriną. Dooglas Reed savo garsioje knygoje „Siono kontraversijos“ rašė, kad nebuvo tokios imperijos pasaulyje, kurios nebūtų sugriovę žydai.

19 amžiuje sionistų doktrina įgavo „protokolų“ pavidalą, kurie buvo pilnai realizuoti praktikoje, kas įrodo šių dokumentų autentiškumą.

Europoje dabar vienu metu vyksta ES imperijos iliuzinis statymas ir realus jos griovimas. Statymas vyksta komunistų-utopistų galvose, o griovimas vyksta žydų kontroliuojamo finansinio kapitalo pagalba. Europos, kaip ir JAV griovimui buvo pasitelkta nekontroliuojama imigracija iš atsilikusių trečiojo pasaulio šalių.

Griovimas vyksta ir iš vidaus, griaunant „gojų“ šeimas. Šeima - tautos, visuomenės ir valstybės pagrindinė ląstelė, todėl pagrindinis tautų naikintojų dėmesys nukreiptas į „gojų“ šeimos instituto sunaikinimą. Tam tarnauja agresyvus homoseksualizmo diegimas jau vaikų darželiuose ir mokyklose, tam tarnauja genderizmo ideologija, tam tarnauja vaikų atiminėjimo iš šeimos įstatymai.

Aš manau, kad Lietuvos valstybės naikinimo avangarde šiandien žygiuoja sorošininkų užvaldyta LRT – tapusi finansiniu ir ideologiniu parazitu ant Tėvynės kūno.
2020-12-27

Sulūžęs ir nešvarus „Delfio“ „melo detektorius“

 


Niekada nesitepu rankų į aną daiktą. Purvas limpa, bet šį kartą tenka tai padaryti. Draugas informavo, kad portale „Delfi“ minima mano pavardė ir šio portalo šuleriai bando ją išteplioti. Kalbu apie gruodžio 27 dieną portale „Delfi“ paskelbtą straipsnį „Spekuliuoja, esą vakcina galėtų sukelti moterų nevaisingumą,bet mokslininkai sako ką kita.“

Tai kas gi ten kuo „spekuliuoja“, o „mokslininkai sako ką kitą“? „Delfio“ „tiesos ministerijos“ detektoriai sako štai ką: „Tinklaraštininkas Algimantas Lebionka (Delfio teigimu – spekuliantas, A.L.) dalinasi straipsniu, kuriame ne kartą melagienų skleidimu kaltinti Michaelas Yeadonas ir Wolfgangas Wodargas įtarinėja vakciną galėsiant sukelti moterų nevaisingumą. Ligšioliniai šių mokslininkų pasisakymai rodo, kad tikėti jų žodžiais neverta.“

Mokslinėse publikacijose nebūna taip, kad neigtum kitų skelbiamus faktus, bet nenurodytum šių paskelbtų faktų šaltinio. To „Delfi“ šuleriai nesiteikė daryti. Aktyvios nuorodos į mano publikaciją jie nepateikia. Todėl aš jiems primenu: „Buvęs Pfizer viceprezidentas reikalauja ES nutraukti COVID-19 vakcinos tyrimus dėl galimo nevaisingumo sukėlimo ir kitų neigiamų efektų“.

Publikaciją paskelbiau savo bloge ir portale www.lebionka.blogspot.com ir www.manolietuva.com :

http://lebionka.blogspot.com/2020/12/buves-pfizer-viceprezidentas-reikalauja.html

https://manolietuva.com/?p=4503

Gali būti, kad „Delfio“ cenzoriai net nematė šių mano publikacijų. Jei matytų, būtų įėję į mano portalus, o tuomet sužinotų, kad esu biomedicinos daktaras, ne koks „spekuliantas“ mokslu, gerai nesuprantantis problemos esmės. Šiandien nesunku surasti ką ir kur aš esu dirbęs. 

Ar taip padorūs žmonės elgiasi? Ne, tik šuleriai.

Kad nereikėtų ieškoti, pateikiu visą minėtos mano publikacijos tekstą:


Buvęs Pfizer viceprezidentas reikalauja ES nutraukti COVID-19 vakcinos tyrimus dėl galimo nevaisingumo sukėlimo ir kitų neigiamų efektųBuvęs Pfizer viceprezidentas ir Pfizer mokslinis direktorius Dr. Michael Yeadon ir pulmonologas parlamentaras dr. Dr. Wolfgang Wodarg pateikė skubią paraišką į Europos Medicinos Agentūrą (European Medicine Agency) su kreipimusi nedelsiant sustabdyti visus vakcinos prieš SARS – CoV-2 tyrimus, konkrečiai BioNtech/Pfizer study on BNT162b (EudraCTnumber 2020-002641-42).

Yeadon ir Wodarg tvirtina, kad tyrimai turi būti sustabdyti, kol nebus atliktas tyrimas, kuris išspręs daugybę saugumo problemų. Tokį susirūpinimą reiškia ir nuolatos didėjantis mokslininkų ratas, kurie skeptiškai vertina tokį greitą nepatikrintos vakcinos pasirodymą, kaip rašomas Vokietijos portale 2020 News.

Mokslininkai reikalauja, kad dėl žinomo PGR metodo netikslumo rimtuose tyrimuose būtų naudojamas Sanger sekvenavimo metodas. Tai vienintelis būdas patikrinti vakcinos nuo COVID-19 efektyvumą. Dėl nevienareikšmių PGR metodu gaunamų rezultatų nei susirgimo rizikos, nei galimos vakcinos naudos negalima nustatyti, todėl testavimas vakcinos su žmonėmis, mokslininkų nuomone, neetiškas.

Yeadon ir Wodarg taip pat nurodė problemą, iškeltą dirbant su kitais koronavirusais: susidarymą taip vadinamų ne neutralizuojančių antikūnų, kas gali sukelti padidintą imuninę reakciją, ypač kai testuojamasis susiduria su „laukiniu“ virusu po vakcinavimo. Tai yra taip vadinama antikūnų priklausoma amplifikacija (antibody-dependent amplification, ADE), jau senai žinoma iš eksperimentų su kačių koronavirusais. Visos katės šiuose tyrimuose, kurios iš pradžių gerai pakeldavo vakcinavimą, nugaišo po užsikrėtimo laukiniu virusu.

Tikimasi, kad vakcinavimo pasekoje pasigamins antikūnai SARS-CoV-2 spyglio baltymams. Tačiau tarp spyglio baltymų yra homologiškų syncytin baltymams, kurie būtini placentos susidarymui.

Turi būti absoliučiai užtikrinta, kad vakcina nuo SARS-CoV-2 negali sukelti imuninės reakcijos prieš syncytin-1 baltymą, nes priešingu atveju moterų vakcinavimas gali sukelti moterų nevaisingumą neapibrėžtą laiką.

BioNTech/Pfizer mRNR vakcinoje yra polyethylene glycolio (PEG). Pas 70% žmonių atsiranda antikūnai prieš PEG, o tai reiškia, kad pas daugelį skiepytųjų gali išsivystyti alergija, kurios vėlyvojo efekto neįmanoma ištirti esant trumpam tyrimo periodui.

Per trumpas tyrimo periodas neleidžia realistiškai ištirti vėlyvus vakcinos sukeltus efektus. Kaip ir narkolepsijų, atsiradusių po skiepijimo nuo kiaulių gripo, milijonai sveikų žmonių neleistinai rizikuotų, jei juos būtų leista vakcinuoti ir atsirastų galimybė stebėti vėlyvas vakcinavimo pasekmes. Nepaisant to, BioNTech/Pfizer, matomai, pateikė paraišką skubiam vakcinos patvirtinimui nuo 2020 metų gruodžio 1 dienos.

                                                                                 ***

Štai ir visas mano pranešimas apie pasirodžiusią dviejų žinomų mokslininkų publikaciją, be jokių mano išvadų ar išvedžiojimų. Ką apie tai prirašė Delfio šuleriai jūs, tikriausiai, jau skaitėte. Štai ir turime dar vieną Džordžo Orvelo „Tiesos ministeriją“ Lietuvoje. Pas poną Marką Cukerbergą pinigų daug, jis prisipirks ir daugiau purvinų „melo detektorių".

P.S.: Lenkijos Teisingumo ministerija parengė „Įstatymą apie laisvę reikšti savo nuomonę, o taip pat ieškoti bei skleisti informaciją Internete“. Įstatymą priėmus, FB už jo neteisėtai vykdomą interneto cenzūrą bus baudžiamas iki beveik 2 milijonų eurų baudomis. Manau, kad toks įstatymas labai reikalingas ir Lietuvai, jis pažabotų pono Marko Cukerbergo neteisėtų cenzorių siautėjimą.Kas tai per vakcina, kurią turi saugoti automatininkai?

Kai pamačiau su kokia „Aro“ antiteroristinio padalinio automatais ginkluota kariauna po Lietuvą vežiojamos Pfizer-BioNTech vakcinos, prisiminiau 1970 metus, gūdų sovietmetį. 

Tuomet buvau VU Gamtos fakulteto studentas, atlikinėjau botanikos praktiką Plateliuose. Išėjome vakare pazilioti, o ten, pasirodo, naktimis keliais aplink ežerus vežiodavo balistines branduolines raketas. Jų apsauga buvo tokia pati, kaip dabar koronaviruso vakcinų: spec. mašinos su žiburėliais ir automatais ginkluoti vyrai. 

Gal, sakau, visa tai todėl, kad pavojus mums nuo tų vakcinų, kaip nuo branduolinių bombų? Kaip kitaip sveiko proto žmogus šitą beprotyną gali paaiškinti? O gal jie vakcinuojant prie kiekvienos seselės po automatininką pastatys? Kad stebėtų procesą, kad kas nors nemėgintų vakcinacijos simuliuoti?Visokios bjaurios mintys galvoje sukasi. Juk ne vakciną, po teisybei, mums ketina švirkšti, o velniai žino į kokius lipidinius apvalkalus įvilktą koronaviruso mRNR.

Kas vyks mūsų organizme su ta viruso mRNR gerai nežinoma. Aišku tik, kad tapsime genetiškai modifikuotais gyvūnais, kaip tie genetiškai modifikuoti kukurūzai ir sojos, prieš kuriuos tiek dešimtmečių piestu stojomės? O čia, pist, į petį ir genetiškai modifikuoti, jau koronaviruso-lietuvio chimeros esame. 

Visai nesenai aprašiau mokslinę publikaciją, įrodančią, kad tai yra pilnai įmanoma su koronaviruso mRNR „vakcina“. Visai nesenai rašiau ir apie buvusio Pfizer generalinio direktoriaus pavaduotojo išsakytus galimus vakcinos keliamus pavojus, apie profesoriaus Sucharit Bhakdi paskaitą, kurioje pasakojama, kad tos su mumis atliktos manipuliacijos, mūsų somatinės ląstelės, apkrėstos koronavirusu, gali tapti taikiniais T-limfocitams, kad taip gali būti paleista autoimuninė reakcija – savo organizmo ląstelių naikinimo procesas. O jeigu tai prasidės smegenyse? Žinoma, jei esi seimo narys, tai tik pliusas būti be smegenų. O visiems kitiems, kurie, tarkim, duoną augina? Kaip jiems be smegenų gyventi?

Savo vakcinos dozę pažadėjau perleisti ponui Gitanui Nausėdai. Pažiūrėsiu per binoklį nuo kalnelio, kaip jis savo stikliniame kube po vakcinacijos laikosi, ar jo netampo konvulsijos, ar jis nealpsta?Dar vienas klausimas dėl mikročipų. Tai ar įvedinės mums tuos mikročipus su automatininkų saugoma vakcina? O kas tokią galimybę galėtų paneigti, štai tokį video pamatęs?https://youtu.be/pihMfvcZYRY

Šiandien 8 valandą penkiose Lietuvos gydymo įstaigose labiausiai pasaulyje saugoma vakcina buvo pradėti skiepyti medikai.
 

2020-12-26

Atsisakau savo eilės vakcinuotis Pfizer-BioNTech vakcina prezidento Gitano Nausėdos naudai

 

Prezidentas Gitanas Nausėda, paklaustas ar ruošiasi vakcinuotis, visai Lietuvai paskelbė, kad būtinai vakcinuosis „atėjus jo eilei“. Man 69 metai, priklausau „rizikos grupei“, tačiau suprantu, kad valstybės vadovas turi būti paskiepytas pats pirmasis. Be eilinio pensininko, jei jis staiga nuo koronaviruso mirtų, valstybė neprapuls. Visai kas kita pirmasis asmuo. Suprantu, kad yra labai didelė problema prezidentui surasti „be eilės“ vakciną, todėl prašau sveikatos ministro man skirtą vakciną peradresuoti prezidentui Gitanui Nausėdai.

Tai joks mano žygdarbis, nes lygiai taip pat pasielgė labai didelis būrys Austrijos piliečių, užleidusių savo vakcinacijos eilę šios šalies pirmiesiems asmenims.Portalas Unser-mitteleuropa.com vakar pranešė, kad dauguma Austrijos politikų, taip atkakliai propagavusių vakcinas, patys nenori vakcinuotis. Portalas daro prielaidą, kad šie žmonės „matomai, tiksliai žino apie pagreitintos procedūros būdu pagamintų koronaviruso vakcinų rizikas“. Savo „atsisakymą skiepytis jie vaizduoja kaip nesavanaudiškumą“.


Austrų portalas oe24 paskelbė net didelį sąrašą politikų, kurie nori skiepytis, bet pažymi, kad pirmaisiais pasiskiepijusiais jie nenori būti. Net 76 - metis Austrijos federalinis prezidentas Alexander Van der Bellen neskuba. Jis pasakė, kad „vakcinuosis atėjus jo eilei“. Neskuba vakcinuotis Austrijos kancleris Sebastian Kurz ir jo vyriausybės nariai, anksčiau pareiškę, kad būtinai vakcinuosis.Po tokių Austrijos politikos „gudručių“ išsisukinėjimų dauguma austrų savanoriškai atsisako privilegijos „būti pirmaisiais“ ir siūlo savo vakcinas „eilės laukiantiems“ politikams.

Facebook ir kitose platformose „galima perskaityti nesuskaičiuojamą daugybę piliečių pasiūlymų, kurie nori neatlyginamai perduoti vakcinas altruistams politikams“. Jie, tačiau, abejoja, „ar ponai priims dovanas?“2020-12-25

Kun. maj. Alfonsas Bulotas. Negimusio Angelo balsas - „bus naujas dangus ir nauja žemė kur gyvens teisybė“ Pagal Šventą Raštą

 Pasirodo, kad dar nepasibaigus pasaulinio gripo epidemijos laikui, netrūko ne tik JAV, bet ir Lietuvoje galvotrūkčiais darančių skubotus rinkimus. Anie buvo negeri. Mums „pavyko.“ Jungtinės Karalystės piliečius paskelbėm „raupsuotais“. Vis daugiau pavojingų „inovacijų“ faktų. Kas toliau, inovacijų ministrai? „Smėlio“ mergaitės ir berniukai Lietuvoje užsimanė kanapių ir kitų narkotikų. ES direktyvos pagrasino: „NU,NU!

Niekada istorijoje nebuvo mėgiami pranašai. Jie žudomi. Paskutinė - pasaulinio masto neaiškaus gripo epidemija, Kinijos gydytojo buvo pastebėta prieš du metus. Pasirodžius jo informacijai žiniasklaidoje, gydytojas buvo rastas negyvas (pagal žiniasklaidos pateikiamus straipsnius). Rusų genetikas, tyręs vakciną ir suradęs būdą, kuris veikia 4 kartus ilgiau už kitas kuriamas vakcinas – nužudomas (pagal žiniasklaidos straipsnius). Asmenys, susirūpinę dėl faktų apie virusą tikrumo, diskutuojantys dėl pateiktų abejotinų argumentų (skiepų pasekmės įvairaus amžiaus piliečiams), yra šmeižiami.Džiugu, kad atsiranda vis daugiau tikrų faktų ir įrodymų dėl sveikatai kenkiančių inovacijų. Viena iš jų - G5 ryšys. Rašiau „Laisvame laikraštyje“, kaip specialistas, savo ir mano mirusių draugų vardu, ir turėdamas patirtį, ką reiškia aukšto dažnio spinduliuotė. Ačiū, kad pasisako medikai, turintys tvirtų argumentų prieš kenksmingą spinduliuotę, kaip „Laisvame Laikraštyje“ gerb. Doc. Rasos Jančiauskienės pasisakymas „Onkologų duomenys apie elektromagnetinės spinduliuotės poveikį sveikatai.“

Kalbame per mažai, rašoma straipsnyje. Politikai, kuriuos mes renkame, toliau su savo rinkėjais elgiasi kaip su Varėnos ar Labanoro miškais – po mūsų kad ir tvanas. Noriu priminti seną JAV indėnų posakį: „Su paskutinio medžio iškirtimu, jūs pamatysite, kad pinigai nevalgomi.“ Kaip Biblinio teisiojo Nojaus laikais, visi juokėsi iš jo, kad jis statosi laivą ant smėlio, šiandieną mokslininkai atgaivina detales kaip tai įvyko, nes Tvanas buvo. Filmas „Žvilgsnis į praeitį.“

Pasaulio galingųjų, biologinė evoliucinė biomasė pasodinta ant adatų.

Susitikimuose su Klausu Schwabu, aptariant jo knygą „COVID-19: Didžioji perkrova“, į skaitytojų klausimą „Kada baigsis karantinas?“, jis atsakė – „Niekada.“ Tikslingai „sulaužėme“ pasaulį, kad kelio atgal, kaip buvo, nėra. Šios pandemijos akivaizdoje, kaip ir viruso RNR, mutuoja ir pasaulio ekonomika. Jis pasirodė laiku, pagal Kanados ministro pasisakymą, pertvarkant ekonomiką.

Lietuvoje stabdomi didieji prekybų gigantai. Net kaimiečiai jau perka maistą parduotuvėse ir naminės kepamos duonos ar pyrago svaiginančio aromato prieš Šventas Kalėdas kaime jau nepajausi. Ten dažniau „Lukoil“ kolonėlių benzino kvapas. Taip vadinamai perkrovai dar galite valandas pastovėti prie mažų parduotuvėlių. Kristaus gimimo šventę - Šventas Kalėdas, jos Liturgiją švęskime per televiziją kaip „Teletabiai“. Eilę metų Lietuvos televizijos profesionalai teikė žiūrovams tokią „Teletabių“ serialų kultūrinę perkrovą. Dabar televizijos ekranas tapo „altoriumi“, o kaip vadovautis Romos katalikų bažnyčios kanonais pasako politikai, be priekaištų tai pertransliuojant e-mailais Kurijos (Bažnytinės institucijos).

Kiekvieną beveik dieną būnu ten kur jau medikai nebegali padėti ir skaudu išgirsti iš dienraščio „Lietuvos rytas“ motinos skundą kaip ir kunigas (neparašyta kokios tikybos) atsisakė palydėti mirusį, kai sužinojo, kokia mirties priežastis. Romos katalikų kunigai ėjo ir eina pas raupsuotuosius ir Afrikoje Ebolos virusu sergančius lanko vyskupai. (Afrikos jaunuoliai, matydami kunigo pasišventimą tarnauti, o ne religines „paslaugas teikti“, kaip kai kas Europoje, skatina pašaukimus į kunigystę. Vien Tanzanijoje penkios kunigų seminarijos jau nesutalpina norinčių tarnauti savo tikintiems). Einama ir pas sunkia tuberkulioze sergančius ligonius Lietuvoje, ar dabar sergančius COVID-19. Kai kunigas, pasilenkęs prie sunkiai segančio tuberkulioze ligonio, teikia jam ligonio sakramentą, staigiai pakilęs ligonis gali pradėti smaugti kunigą. Tokia yra pastebėta kai kurių ligonių ligos reakcija – pavydas gyvenimo, kad jis turi išeit amžinybėn. Arba, nenusigąsti jeigu ligonis staigiai sugriebs už rankos. Padėk jam atsisveikinti su gyvenimu. Tokį paaiškinimą aš gavau iš gydytojo, lankydamas dispanseryje sunkia forma sergančius ligonius. Šią pastoracinę sielovadinę praktiką vykdžiau daugelį metų. Apie ją aš pasakodavau savo studentams Kauno kunigų seminarijoje, kuri dabar, manau, sąlygojama globalizmo neatsparumui, po truputį uždaroma.

Tarnaujame ir laikomės saugumo, kaip ir nuo šio pasaulinio viruso. Matau ir girdžiu mirusių artimųjų pasakojimus apie šių dienų situaciją, ne iš žiniasklaidos ar medikų dokumentų. Tad, politikai, nekurkite ir nepasirašinėkite į sunkias gyvenimo sąlygas patekusiai Lietuvai neapsvarstytų, dar, manau, sunkesnių represinio elgesio įstatymų prieš savus piliečius.

Taip. Gyvybė svarbiausia. Bet kokia forma? Kodėl nė vienas prezidentūros patarėjas ar specialistas nedalyvauja Sausio 13 laisvės gynėjo signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencijose? Kodėl nedalyvauja KAM atstovas, kariuomenės su visuomene ryšių atstovas (tai labai svarbus asmuo), karo kapelionas, prezidentūros atstovas ir argumentuotai nepasako, kad šis, dar nuo Sausio 13 Aukščiausios Tarybos barikadų laikų už tiesą Lietuvoje besikaunantis signataras, ir kiti dalyvaujantys konferencijoje asmenys yra „melagiai“?Važiavau iš tarnybos vėlai vakare, prie įvažiavimo į miestą dokumentus tikrino pareigūnai: jauna policininkė, karys savanoris, dar daugiau policijos pareigūnų. Pagalvojau, kokių galų jie čia stovi? Mūsų senoliai sakydavo, kad reikia Lietuvai vieno šlubo vokiečio ir bus tvarka. Dabar dar didesnė netvarka pačioje Vokietijoje, kur emigrantai dienos metu pjausto vokiečius, o jų vyskupai tuokia vyrą su vyru.

Lietuvos miesteliuose buvo po viena milicijos įgaliotinį. Jis buvo autoritetas. Pavyzdys. Ano meto milicininkas paėmė iš girtuoklio butelį degtinės, sumokėjo jam pinigus ir liepė eiti auklėjimui pas žmoną, o ne į milicijos nuovadą. Pats nunešė butelį į parduotuvę ir grąžino. Kas atsitiko, kad jau pareigūnui reikia pareigūno, o anam dar pareigūno? Kaip dabartiniuose teismuose liudininkui reikia liudininko, kad jis liudininkas? Absurdas.

Buvo vėlu ir pagalvojau ar bus laiko šiems pareigūnams pabendrauti su šeima, ir vėlų metą eiti belstis į uždarytą bažnyčią KALĖDAIČIO – plotkelės. Man rūpėjo, nes kai kurie asmenys tik paskutinę minutę prisimena bažnyčią ir negirdi jos kvietimo ir skelbimų. Pasiūliau jaunai pareigūnei, gražiai, steriliai, kaip Šventų Kalėdų dovaną – Kalėdaitį, kaip mūsų visų bendrystės ir Kristaus gimimo metinių paminėjimą. Gal ji neturi laisvo laiko dėl tarnybos jį įsigyti? Ji atsisakė. Taip. Statutas. Ji pareigose.

Važiuodamas galvojau, kaip tada KAM kabinetuose ir štabo kabinetuose savo tarnystės metu padovanodavau tūkstančius kalėdaičių ir girdėdavau padėką: „kaip gerai kapelione. Mes tarnyboje ir nėra mums laiko nueiti į bažnyčią. Kaip gerai. Ačiū“. Tarp anų, dar Sausio 13 dvasia gyvenysių, ir naujos kartos pareigūnų, vėlai kelyke mano sutiktų, saugančių mus nuo pasaulinio viruso, didelis skirtumas. Tai naujos kartos kita tarnyba. Ar jie išgirs „Tylią naktį“ angelų giesmę, ar jie supras, kad reikia ne represinių įstatymų, o meilės įstatymo, nes Dievas yra meilė?

Tad tiems, kuriems virusas užvėrė šventę tik daiktų Kalėdoms, ir tiems, kurie neišgirsite dieviškų angelų balso bei pasakojimų, kad Kūčių vidurnaktį gyvuliai kalba žmonių balsais, ir kai viso pasaulio žmonija per Šventas Kalėdas pasodinta ant adatos, labai labai linkiu paklausyti ant Lietuvos besileidžiančio dar negimusio Angelo balso.

Pagarbiai,  kun. Alfonsas BulotasP.S. Vakcina „Pfizer“ buvo išbandyta naudojant liūdnai pagarsėjusią HEK 293 ląstelių liniją, gautą iš sveiko kūdikio inksto audinio, kurį 1970 m Nyderlanduose nužudė abortininkai. Vakcinoje taip pat naudojama mRNR technologija, kuri buvo tiriama nuo 1990 m, tačiau niekada nebuvo patvirtinta net gyvūnams. Bažnyčios mokymas skelbia, kad per Krikšto Sakramentą, kūdikis tampa Dievo vaiku, o kūdikiui gimus jis gauna globėją Angelą sargą. Tad nužudant kūdikį buvo nužudytas ir jo negimusio Angelo balsas. Jūs, kurie naudositės šia vakcina saugodami savo gyvybę, išgirskite šio nužudyto kūdikio balsą. Vyskupas Antanzijus Šneideris: „verčiau pateksiu į kalėjimą nei pasiduosiu vakcinacijai. Vatikane vakcinacija nebus privaloma. (pagal glioria.tv)

2020-12-24

Tautų lydymo katilo eksperimentas Europoje žlugo, bet Vokietijos valdantieji vis dar nori jį tęsti ir susinaikinti


Kaip informuoja portalas rmx.news, apie 243 Vokietijos Bundestago deputatų pasirašė laišką su reikalavimu pagreitinti migrantų iš Graikijos salų vežimą į Vokietiją ir ES. Laiško nepasirašė tik Alternatyva Vokietijai (AfD) deputatai.

Šiems susinaikinimo planams ryžtingai priešinasi septynios ES valstybės, tarp kurių aktyviausios Vengrija ir Lenkija. Jos kategoriškai atmeta migrantų kvotų mechanizmą.

Vokietijai islamo teroristų priežiūra, o tokių gausu tarp „pabėgėlių“, kainuoja milžiniškus pinigus. Vokietijos mokesčių mokėtojams tik vieno džihadisto sekimas per metus kainuoja 5 milijonus eurų.


Berliner Zeitung pateikia mums tokį pastarųjų dienų pavyzdį. Gruodžio 22 dieną Berlyne, Eisenacher gatvėje 200 specialiojo padalinio policininkų šturmavo butą, kuriame gyveno 15-metis. Policija įtarė, kad jis gamina sprogmenį. Toks policijos jautrumas atsirado todėl, kad per Kalėdas Vokietijoje laukiami teroro išpuoliai. Bute, kur gyveno šis įtariamasis Imadas, dar gyveno jo tėvai ir keturi jo jaunesni broliai ir seserys. Visa šeima - „pabėgėliai“ iš Sirijos, atvykę į Vokietiją prieš keturis metus. 

Prieš kurį laikas Imadas buvo perkeltas į kitą mokyklą, nes sumušė ir sunkiai sužeidė klasės draugą. Įtarimai terorizmu prieš 15-metį rėmėsi specialiųjų tarnybų duomenimis apie jo kontaktus su užsienio teroristų grupuotėmis.

Kad pilniau nušviesti, koks tai turtas Europos tautoms yra tie Vokietijos trokštami „pabėgėliai“, pateiksiu kelis pastarųjų dienų pavyzdžius.


Austrijoje „Pabėgėliai“ gyvą avįnaudojo vietoj rogučių. Austrijos Linco miesto apylinkės teisme buvo nagrinėjama žiauraus elgesio su gyvūnais byla. Teisti du pabėgėlai iš Sirijos ir Irako. Abiems po 24 metus. Šie du sadistai surišo avies kojas ir gyvą avi naudojo važinėjimuisi nuo kalno. Tuomet jie surišo kitai aviai kojas ir ant jos užpjudė savo Stafordširo veislės šunį. Visa tai jie išdėjo į Instagram. Teismas sirijietį nuteisė penkiems mėnesiams lygtinai ir 3600 bauda, o Irakietį keturiems mėnesiams lygtinai ir 1200 eurų bauda.


Romoje moterį išprievartavo irapiplėšė 30-metis Gambijos pilietis. Auka pasakoja: „jis laižė man veidą, įkando...“ Siuzana, 46 metų, apie 10 valanda vakar, prieš pat komendanto valandą, grįžo namo Romos centre. Temo, ji buvo užpulta iš už namo kampo. Nusikaltėlis griebė už kaklo, grasino nudaužtu alaus buteliu. Pareikalavo pinigų, tačiau tai buvo ne paprastas apiplėšimas, nusikaltėlis parvertė auką ant žemės. Jis sakė: „Atiduok man pinigus... kur pinigai? Aš turiu peilį, aš tave užmušiu“. Rankomis spaudė aukai trachėją, atėmė rankinę it smartfoną. Tuomet užpuolikas nuleido kaukę ir ėmė laižyti moterį, bučiuoti, įkando į lūpą“. Jis įkišo ranką į kelnes ir kišo pirštus. Užpuolikas norėjo pasišaukti į pagalbą draugą, bet tuo metu moteriai pavyko ištrūkti. Iškviesti policijos agentai surado juodaodį. Netoli užpuolimo vietos buvo kamera. Atėjūnas iš Malio, kaltinamas seksualine prievarta ir apiplėšimu. „Kas atsitiko su manim, gali atsitikti ir su kitais“, - sako moteris.


Švedija procentaliai įsileido daugiausiai „pabėgėlių“. Dabar šios šalies pietuose yra miestų, kur išeiviai iš Afrikos ir Azijos sudaro apie 50% gyventojų. Šių naujųjų „švedų“ populiacija kelia rimtų problemų valstybei.


Portalo Breitbartduomenimis, šios šalies mokslininkai atmeta tvirtinimą, kad migracija gali būti naudinga Švedijos ekonomikai. Profesorius Mats Hammarstedt pasakė, kad tai lemia atėjūnų, ypač prieglobsčio prašytojų, nesugebėjimas integruotis ir dalyvauti darbo rinkoje. Jie tampa našta šalies socialinei sistemai. Profesoriaus žodžiais, Afrikoje ir Azijoje gimusių žmonų bedarbystė 2010 metais buvo 26 ir 24 procentai atitinkamai, o 2019 metais – 26 ir 22 procentai. Analogiška padėtis, Breitbart duomenimis, yra ir kitose labiausiai migracijos pažeistose Vokietijoje ir Prancūzijoje. Pastarojoje beveik pusė atvykusių migrantų neturi jokio mokslo baigimo diplomo.


COVID-19 ir „pabėgėliai“

Vyriausias Švedijos epidemiologas Anders Tegnell nurodė, kad masinė migracija iš svetimų kultūrų turi ryšį su koronaviruso susirgimo išplitimu.

Interviu valstybiniam šios šalies televizijos kanalui SVT jis pasakė, kad daugiausiai COVID-19 mirusių yra tarp išeivių iš Irako, Sirijos ir Somalio. Švedijos valdžia neuždarė šalies, kaip kitos ES valstybės, kliovėsi į gyventojų sąmoningumą. Deja, savo mentalitetu „naujieji švedai“ iš Afrikos ir Azijos skiriasi nuo tikrų švedų. Šių grupių gyventojai dažnai dirba senelių priežiūros sektoriuje, iš čia toks didelis mirtingumas Švedijos senelių namuose.

Norvegijos sostinėje Oslo apie pusę gyventojų yra imigrantai. Ypač čia serga imigrantai iš Pakistano, Somalio, Irako ir Turkijos. Tokia pati padėtis su migrantų sergamumu COVID-19 Danijoje ir Vokietijoje.

Politkorektiškuose vakaruose nepriimta kalbėti teisybės apie migracijos tikslus, sukeliamas problemas, atėjūnų nusikaltimus. O teisybė akivaizdi: žydų filosofų ir bankininkų sugalvotas gojų tautų „lydymo katilo“ eksperimentas žlugo ne tik Europoje, bet net ir JAV, kur jis pradėtas žymiai anksčiau.
2020-12-23

Rusijoje COVID-19 psichozė rimsta. Lietuvoje – b... su sraigtu

 

Gruodžio 23 dienos Rusijos 1-jo kanalo laidoje „Gyventi sveika“ buvo pasakojama apie COVID -19 statistiką.

Pavasarį Suomija buvo uždaryta, o Švedija gyveno įprastą gyvenimą. Pediatro-imunologo profesoriaus Andrej Prodeus žodžiais, uždarytoje Suomija COVID-19 susirgo 8,2% vaikų, o gyvenančioje be lockdown Švedijoje susirgo vos 2,1% vaikų. Profesorius pažymėjo, kad 90% vaikų užsikrečia nuo suaugusių ir tik 10 procentų nuo vaikų.

Prof. Dmitrijus Šubinas pateikė tokia 2020 metų COVID-19 susirgimų pasaulyje statistiką:

Susirgusių žmonių - 20 207 993;

Lengvai sirgusių - 20 101 535 (99,5 %);

Sunkiai sirgo - 106 458 (0,5%)

„Šie skaičiai nerodo jokio siaubo“, - pasakė prof. Elena Malyševa. „Vien tik Maskvoje gripo epidemijos metu į gydytojus per dieną kreipdavosi po 100000 ligonių. Ne COVID-19 infekcija sunkiausia, o infarktai ir insultai“, - tęsė ji.


Rusai nepuola skiepytis

Portale „Katiuša“ rašoma, kad „Maskvoje ir visoje šalyje vakcinavimas buksuoja“, „sąmoningi piliečiai neskuba tapti eksperimento dalimi“ ir „net maksimaliai įjungtas administracinis resursas nepadeda „koronaviruso partijai““.

Praėjusią savaitę mes matėme gražų reklaminį siužetą, kai Aukščiausios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis, prezidentai Valdas Adamkus ir Dalia Grybauskaitė skatino mus būti pilietiškais pandemijos akivaizdoje.

Jų užsienio kolegos rodė dar didesnius pilietiškumo ir solidarumo pavyzdžius, ir patys vakcinavosi: kas su tuščiais švirkštais, kas nuo kamerų pridengus patį švirkštimo aktą. Gali būti, kad kažkas iš jų ir iš tikrųjų susišvirkštė abejotinos kokybės Pfizer-BioNTech vakciną.


Nelabai gražiu man pasirodė ir prezidento Gitano Nausėdos išsisukinėjimas dėl vakcinacijos, neva jis vakcinuosis tuomet, kai ateis eilė. Taip, beje, išsisukinėjo ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. O juk kalba ne apie eiles, o apie asmeninį pavyzdį, kuris abejojantiems pasakytų:
„Žiūrėkite, antivakseriai, vakcina yra puiki, aš ne alpstu, ne mirštu, manęs netampo konvulsijos!“

Didieji perkrovėjai, prisipažinkim, vykdo su mumis eksperimentus: įkalino namuose, uždraudė švęsti pagrindines šventes, sunaikino mūsų verslus ir gyvenimus, išleido SS vertus teroro įstatymus, o dabar prievarta ruošiasi vakcinuoti nepatikrintu šlamštu – mRNR Pfizer-BioNTech vakciną, „vakcina“ - galinčia į mūsų chromosomas integruoti svetimą DNR. Priedo, už tą mRNR šlamštą vakcinos gamintojas neatsako, niekas neatsako, niekas nekompensuos patirtos žalos sveikatai!

Aš elgsiuosi kaip prezidentas Nausėda. O jis visada elgdavosi labai protingai. Ne tik dėl vakcinacijos. Kai mes, kvailiai, lindome po tankais prie televizijos bokšto, LRT, šalome per naktis prie Seimo, jis „siekė žinių Vokietijoje“, nes taip manė būsiąs „naudingesnis Lietuvai“, taip jam patarė tėvelis.Rusais šį straipsnelį pradėjau, rusais ir baigsiu. O pas rusus yra toks liaudies posakis: „Gudriam užpakaliui yra bibis su sraigtu (На хитрую жопу есть хуй с винтом! ).

To ir linkiu gudručiui Nausėdai Kalėdų proga.


2020-12-22

Inkliuzyvus kapitalizmas kaip didžiojo perkrovimo ideologija. Valentinas Katasonovas

 


Naujausi pasaulio užkulisės planai pertvarkant pasaulį pristatyti Klauso Švabo (Schwab) ir Thierry Malleret knygoje „Covid-19: The Great Reset“. Ankstesniame savo straipsnyje profesorius Valentinas Katasonovas išskyrė aštuonis knygos autorių aprašomos pertvarkos punktus. Šiame straipsnyje, kurio vertimą pateikiu žemiau, Katasonovas tęsia šią temą.

Viena iš pagrindinių „Didžiojo perkrovimo“ ( The Great Reset) sąvokų yra Inclusive Capitalism (inkliuzyvus kapitalizmas), arba, jei kalbėti rusiškai, kapitalizmas „atviras visiems“, „visus apimantis“, „visus aprėpiantis“. Per savo darbo dešimtmečius aš sutikau kolosalų skaičių kapitalizmo apibrėžimų, bet „inkliuzyvus kapitalizmas“ - tai naujiena.

Matyt, 2007-2009 metų finansų krizė galutinai įtikino pasaulio užkulisę, kad egzistuojantis kapitalistinės sistemos modelis bankrutavo. „Pasaulio užkulise“ aš vadinu pinigų šeimininkus (pagrindinius JAV FRS akcininkus), siekiančius tapti pasaulio šeimininkais.

Jokių aiškių „inkliuzyvaus kapitalizmo“ apibrėžimų Švabas nepateikia. Kai kas kalba apie „visus apimantį“ kapitalizmą, kapitalizmą be neturtingų ir elgetų. Kai kas pasakys, kad esant tokiam modeliui visi dalyvaus ekonomikoje. Kažkas kalbės apie atsakingumą „visa apimančio“ kapitalizmo būsimoms kartoms.

Tačiau visa tai – žodžių ekvilibristika. Jei pageidaujate – apgavystė, pigi propaganda. Kaip pavyzdį pateiksiu aukšto lygio konferenciją Londone 2014 metų gegužę, kurioje dalyvavo TVF vykdančioji direktorė Kristin Lagard, jo karališkoji didenybė princas Čarlzas, ledi Linn de Rotšild, buvęs JAV prezidentas Bilas Klintonas, Londono Siti lordas-meras Fione Vulf. Linn de Rotšild buvo pagrindine iniciatore. Prieš tai ji pasisakė už Inclusive Capitalism (taip kad ją sugalvojo ne profesorius Švabas). Ypač įdomus šiame susitikime buvo Kristin Lagard pranešimas.

Pirma, ji patvirtino, kad idėjos autore yra ponia Rotšild: „Mes visi susirinkome čia, kad aptarti „inkliuzyvų kapitalizmą“, kuris, matyt, yra Lenino idėja!“

Antra, Lagard ėmė kalbėti apie Marksą ir padarė išvadą, kad, jo požiūriu, „inkliuzyvinis kapitalizmas“ – žodžių darinys, jungia nesuderinamas sąvokas: „Oficialiai įsitvirtinęs žodis „kapitalizmas“ kilo XIX amžiuje. Su pramonine revoliucija atėjo Karlas Marksas, kuris pagrindinį dėmesį skyrė gamybos priemonių pasisavinimui ir kuris pranašavo, kad kapitalizmas su jo ekscesais neša savyje susinaikinimo sėklas – kaupimas kapitalo nedaugelio rankose, pagrinde tų, kurie siekia kaupti pelną, veda link rimtų konfliktų ir ciklinių krizių. Ir taip, „inkliuzyvus kapitalizmas“ yra oksimoronas?“Markso kapitalizmas, žinoma, ne „inkliuzyvus“, o, atvirkščiai, „ekskliuzyvus“. Jis išstumia iš visuomeninės gamybos „nereikalingus“ žmones, palieka juos skurde. Jis išjungia milijonus iš bet kokių visuomeninio gyvenimo formų. Marksas vadino tai visuotinu kapitalistinio kaupimo įstatymu: kapitalistinio vystymosi metu vyksta socialinė-ekonominė visuomenės poliarizacija; viename poliuje – maža saujelė turtingųjų ir super turtingųjų, kitame – didžiausia visuomenės dalis, sudaryta iš neturtingų ir skurdžių.

Ką gi, ir Kristin Lagard, ir princas Čarlzas, ir ledi Linn de Rotšild sutiko su tuo, kad Marksas buvo teisus. Tačiau jis, neva, aprašė prieš 150-200 metų egzistavusį kapitalizmą. O šiandien kapitalizmas iš ekskliuzyvaus gali ir privalo virsti į inkliuzyvų.

Septyni metai praėjo nuo to Londono susitikimo. Ar tapo pasaulinis kapitalizmas bent truputi inkliuzyvesnis? Ne! Jis vystosi pagal bendrą Markso kapitalistinio kaupimo dėsnį: turtingieji tampa vis turtingesni, neturtingi – dar neturtingesni. 2020 metų sausį 50-to susitikimo Davose išvakarėse nevyriausybinė organizacija Oxfam paskelbė pranešimą apie turto paskirstymą pasaulyje. Pagal šio pranešimo duomenis, 2153 milijardierių, gyvenančių planetoje, turtas viršija turtą 60 procentų pasaulio gyventojų. Komentarai nereikalingi.

Jei išanalizuoti ką pasakė Švabas dėl „naujo“ kapitalizmo modelio, tai galiausiai viskas suvedama į pasiūlymą pelno maksimizavimo principą. Neva, verslui reikia suvokti, kad kapitalo kaupimo epocha baigiasi, vidutinis pelnas daugelyje sričių ir daugumoje rinkų artėja prie nulio. Tarp kitko, tas pats Džordžas Sorošas prieš dvidešimt metų pajuokavo: „Muzika pasibaigė, o jie vis dar šoka“. O geriau priminti Karlą Marksą, kuris prieš pusantro šimtmečio suformulavo pelno normos mažėjimo tendencijos dėsnį ir pasakė, kad dėl automatizacijos (darbo jėgos poreikio mažėjimo) kapitalo pelno norma gali nukristi iki nulio.

Švabas įkandin Linn de Rotšild nutarė gelbėti kapitalizmą, pareiškęs jo „inkliuzyvumą“. Pirma, pelnas neturi būti tikslu ir pagrindiniu verslo sėkmės orientyru. Antra, kompanijos turi mažinti kainas ir palaipsniu naikinti neturtą ir skurdą. Trečia, reikia atsisakyti įprasto supratimo, kad korporacijos priklauso akcininkams.Paminėsiu amerikiečių verslo Apskritą stalą (Business Roundtable, BRT), atstovaujantį daugelį JAV stambiausių kompanijų. Į BRT organus įeina Džefas Bezos iš Amazon, Tim Kuk iš Apple, Meri Baras iš General Motors ir kitos žinomos figūros, užimančios pirmąsias eilutes reitingų turtingiausių Amerikos ir pasaulio žmonių. BRT praėjusiais metais pareiškė, kad principas akcininkų viršenybės paseno ir kad įsipareigojimai turi apimti visas suinteresuotas puses (kompanijų darbininkams, tiekėjus ir rangovus, produkcijos vartotojus, valstybę). Apskritas verslo stalas iškėlė tikslą skatinti „ekonomiką, kuri aptarnauja visus amerikiečius“, o ne tik akcijų savininkus.

Klausas Švabas tai sveikina ir sako: „Kompanijos tikslas – pritraukti visas suinteresuotas puses į bendrą ir tvarų vertės kūrimo procesą“. Tai yra kiekviena kompanija turi tapti „inkliuzine“, ir inkliuzinį kapitalizmą turi kurti ne valstybė, o štai tokios kompanijos. Valstybė turi tapti inkliuzu inkliuzinėms kompanijoms, bet neišnykti, kaip klasikiniame marksizme, o būti privatizuotos stambiausių korporacijų.

Kapitalizmas pasaulyje egzistuoja jau keli šimtmečiai ir viešpatauja principas Homo homini lupus est (žmogus žmogui vilkas yra). Daugelį kartų buvo auginami kapitalizmo vilkai, ryjantys silpnesnius. Ir vilkai pareiškia, kad nuo šiol valgys žolę?!

Palikim nesąmones. Taip vadinamas inkliuzyvus kapitalizmas – tai dūmų uždanga virš globalios elitos planų ateičiai, kurią galima pavadinti ir postkapitalizmu, ir nauju feodalizmu, ir nauja vergovine santvarka. Globali elita pasirengusi atsisakyti varžybų dėl pelno, bet ji jokiomis aplinkybėmis neatsisakys valdžios. „Didysis perkrovimas“ sugalvotas, kad išlaikyti ir stiprinti šią valdžią. Pinigų šeimininkai ketina konvertuoti savo kapitalus į absoliutų pasaulinį viešpatavimą.

https://www.fondsk.ru/news/2020/12/21/inkljuzivnyj-kapitalizm-kak-ideologija-velikoj-perestrojki-52523.html


https://youtu.be/9VJ-ztE4XIY