2020-07-31

Akademikas Genadijus Oniščenko: Antrosios koronaviruso bangos nebus, nes nebuvo pirmosiosGegužės pabaigoje aš paskelbiau žinutę, kurioje papasakojau apie Bulgarijos veterinarijos gydytojo, verslininko ir politiko Plameno Paskovo nuomonę dėl COVID-19 „pandemijos“. Paskov tvirtino, kad COVID-19 antros epidemijos bangos nebus, nes nebuvo pirmos bangos. Jo nuomone, ši „pandemija“ sukelta angažuotos žiniasklaidos ir PSO, kuri yra korumpuota, valdoma Bilo Geitso ir panašių iš to uždirbančių veikėjų. Apie tai Plamen Paskov pasakoja savo video.

Į šią mano paskelbtą žinutę sureagavo Lietuvoje dominuojančios globalistinės fake-news, diegiančios Lietuvoje koronavirusinę isteriją. Jos nedelsiant ėmė neigti šią kiekvienam specialistui akivaizdžią tiesą.

Plameno Paskovo poziciją prieš kelias dienas patvirtino ir buvęs Rusijos vyriausias sanitarijos gydytojas ir dabartinis Rusijos Dūmos deputatas, daktaras, profesorius, akademikas Genadijus Oniščenko. Jis laikraščiui „Komsomolskaja pravda“ (KP) pasakė, kad „Antrosios koronaviruso bangos nebus, nes pirmosios nebuvo“.

Akademikas Oniščenko KP korespondentui pasakė:

Bangų epidemiologijoje nebūna. Bangos būna jūroje, ežere, upėje, baseine. O epidemiologijoje yra tokia sąvoka, kaip epideminis susirgimų didėjimas.

Mokslininkas pabrėžė: „Šiandien mūsų visuomenėje pakankamai aktyviai formuojasi populiacinis imunitetas – dėka persirgusių, dėka žmonių, kurie serga paslėpta ir besimptome forma, kas palankiausia, imuniteto atsiradimo požiūriu. Bet, iš kitos pusės, jie sudaro grėsmę rizikos grupėms, kurios su mumis bendrauja, taip kad – pavojus užsikrėsti egzistuoja.


Oniščenko nurodė, kad koronavirusas dalyvauja sezoniniuose respiratoriniuose susirgimuose, rudens-žiemos metu jis bus registruojamas kartu su gripu, bet jo intensyvumas bus visai kitas.

Svarbiu faktoriumi bus vakcina. Jeigu bus vykdoma rizikos grupės, vyresnės kartos, profilaktika, tuomet nieko baisaus neįvyks ir „koronavirusas tiesiog dalyvaus epideminiame procese, greta kitų susirgimų“, bet fatalinio pavojaus jis nekels, nes jis neturi tų savybių, kurios tam reikalingos. Jo nepakankamas kontagioziškumas. Ir antra – jis neturi tokio neordinarinio kintamumo, kokį turi gripas.“

Akademiko žodžiais, pradedant praėjusių metų lapkričiu, kuomet imta kalbėti apie koronavirusą, planetoje susirgo virš 16 milijonų žmonių ir jau virš 9 milijonų 700 tūkstančių pasveiko. Aktyvių dabar, šiam rytui, 6milijonai 300 tūkstančių – tai tie, kurie serga ir kuriems teikiama medicinos pagalba.

Šie objektyvūs duomenys kalba apie tai, kad situacija kontroliuojama.

Nuorodos:

http://lebionka.blogspot.com/2020/05/antros-covid-19-epidemijos-bangos-nebus.html

https://ru.wikipedia.org/wiki/Онищенко,_Геннадий_Григорьевич

https://www.kp.ru/daily/217162/4261208/


Europos Komisija pristabdys išmokas 6 Lenkijos miestams, tapusiems laisvomis nuo LGBT zonamis


Vakar Lenkijos radijas pranešė apie tai, kad eurokomisarei Helena Dalli nutarus pristabdyti išmokas 6 Lenkijos miestams, kurie pasiskelbė laisvi nuo LGBT, Lenkijos valdžia sukritikavo tokį jos žingsnį. Premjero kanceliarijos vadovas Michalas Dvorčik pareiškė, kad Lenkijos vyriausybė pareikalaus iš EK paaiškinimo. Jis pabrėžė, kad vietos valdžios organų priimtos rezoliucijos yra nukreiptos palaikyti šeimas, o ne diskriminuoti seksualines mažumas.

Europos Komisijos vadovė Ursula fon der Layen palaikė ES lėšų mokėjimo sustabdymą Lenkijos miestams, priėmusiems rezoliucijas apie „zonas, laisvas nuo LGBT ideologijos“.

Ji pasakė: „Mūsų sutartys garantuoja, kad kiekvienas Europoje gali būti tuo, kuo jis yra, ir turi teisę gyventi taip, kaip nori, mylėti tą, ką nori, ir siekti to, ko nori. Aš gi sieksiu, kad ES būtų lygybės sąjunga.“


Kiek anksčiau EK yra pareiškusi, kad iki metų pabaigos parengs LGBT+ lygybės strategiją, kuri numatys vertinimą visų ES lėšų paskirstymo programų pagal tai, kaip paisoma pagrindinių žmogaus teisių.

Lenkijos radijas pažymėjo, kad liepos 30 dieną šios šalies premjeras Mateušas Moravieckis kreipėsi į Konstitucinį teismą su prašymu įvertinti Stambulo konvenciją dėl jos atitikimo šalies konstitucijai. Primenama, kad anksčiau Lenkijos Teisingumo ministerija pareiškė pretenzijas dėl Stambulo konvencijoje esančios genderizmo ideologijos, pakeičiančios biologinės lyties sąvoką socialinės lyties-„genderio“ sąvoka.


Varšuvos sukilimo metinių liepos 28-28 d.d. išvakarėse, LGBT aktyvistai išniekino Varšuvos religinį simbolį – Kristaus statulą. Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis

Nuorodos:

https://www.polskieradio.pl/397/7830/Artykul/2557674,ЕК-приостановит-выплату-6-городам-в-Польше-изза-резолюций-о-зонах-свободных-от-ЛГБТ

https://www.pch24.pl/po-profanacji-na-krakowskim-przedmiesciu-premier-obiecuje-powstrzymanie-symbolicznej-agresji,77509,i.html#ixzz6TjfWul1m

2020-07-30

Mokslinės publikacijos, įrodančios kaukių neveiksmingumą ir žalą


Ruošdama visuomenę naujam veryginiam-skverneliniam „kaukių baliui“ LRT išliejo ant mūsų galvų eilinę netiesos dozę apie kaukių naudą.

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1201766/lingiene-kaukiu-sugrazinimas-yra-butinas-tai-lengviausiai-pakeliama-nasta-rimtai-neuzdarant-visu-sriciu

Mokslininkų atlikti tyrimai, paskelbti moksliniuose žurnaluose, mums piešia visai kitokį virusologijos vaizdą, negu tai daro LRT „fake-news“.

Žemiau aš pateikiu santrauką mokslinių publikacijų, įrodančių, kad kaukės praktiškai neturi jokios prasmės kovojant su Covid-19 „pandemija“.

Kaukės buvo skirtos, tam, kad sulėtinti Covid-19 epidemiją, kad neperkrauti sveikatos apsaugos sistemos. Iš pradžių PSO nerekomendavo dėvėti kaukių, išskyrus tuos, kurie labiausiai pažeidžiami (senyvi ir žmonės su susilpnintu imunitetu).

https://mises.org/wire/when-it-comes-masks-there-no-settled-science

Po mėnesio plokštelė pasikeitė. Prasidėjo „kaukės visiems“ isterija. Nesvarbu kokios, nesvarbu ar apsaugančios, svarbu, kad trukdančios gyventi. Verslininkai, orientuoti gauti pelną ir siekiantys patenkinti paklausą, vykdė savo veiklą neatsižvelgdami į kaukių efektyvumą, į mokslininkų rekomendacijas.

Daugelis mokslininkų „pandemijos“ pradžioje neigė „kaukių visiems“ efektyvumą.

https://www.cidrap.umn.edu/news-perspective/2020/04/commentary-masks-all-covid-19-not-based-sound-data

Jie tvirtino, kad kaukės gali atnešti daugiau žalos, negu naudos.

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/07/28/do-face-masks-work-coronavirus-science/

Buvo teigiama, kad kaukės gali susilpninti imunitetą. Buvo ir nuomonė, kad nors kaukės ir yra neefektyvios, tačiau „atlieka simbolinį vaidmenį“, „pas sveikatos apsaugos darbuotojus padidina saugumo jausmą“. Kitais žodžiais, kaukės yra naudingos tuomet, kai tikima tuo, nors ir jų dėvėjimas yra beprasmis.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMp2006372

Tyrimai parodė, kad įvairios kaukės praleidžia iki 97% koronavirusų.

Medžiaginių kaukių tyrimas 1918 metų daug rimtesnės gripo pandemijos metu neparodė teigiamų kaukių dėvėjimo rezultatų.

https://ajph.aphapublications.org/doi/pdf/10.2105/AJPH.10.1.34

Dar kitas tyrimas parodė, kad medžiaginės kaukės yra ypač neefektyvios lyginant su medicinos kaukėmis.

https://bmjopen.bmj.com/content/5/4/e006577.long

Chirurginės ir medvilninės medicininės kaukės buvo efektyvesnės, tačiau turėjo nedidelį efektyvumą.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1111/j.1750-2659.2011.00198.x?fbclid=IwAR3kRYVYDKb0aR-su9_me9_vY6a8KVR4HZ17J2A_80f_fXUABRQdhQlc8Wo

https://www.jstage.jst.go.jp/article/bio/23/2/23_61/_pdf/-char/en

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2493952/pdf/annrcse01509-0009.pdf

https://academic.oup.com/annweh/article/54/7/789/202744

Kaukių visiems“ politikos gynėjai pažymi, kad respiratoriai N95 apsaugo nuo Covid-19 infekcijos, tačiau šie respiratoriai nenaudojami visuomenės (Lietuvoje sau leido juos naudoti Seimo ir Vyriausybės nariai), o taip pat kai kurie sveikatos apsaugos sistemos darbuotojai). Tačiau jų efektyvumas, manoma, priklauso nuo to, ar respiratoiai teisingai uždėti. 

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1111/j.1750-2659.2011.00198.x?fbclid=IwAR3kRYVYDKb0aR-su9_me9_vY6a8KVR4HZ17J2A_80f_fXUABRQdhQlc8Wo

Tai leidžia galvoti, kad net N95 respiratorių naudojimas turėtų menką efektą, apie ką kalba kitas tyrimas.

https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2766070.

Potenciali kaukių dėvėjimo žala ypač aktualus klausimas, nes daugelis žmonių mano, kad kaukės nešiojimas negali atnešti jokios žalos, net jei ji ir nėra efektyvi. Tačiau daugelis tyrimų rodo, kad ilgalaikis kaukių dėvėjimas iš tikrųjų sukelia didesnę virusinės infekcijos tikimybę.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30035033/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31159777/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30029810/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30169507/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30029810/

Kitos teorijos, aiškinančios, kad kai kada kaukės sukelia padidintą infekcijos dažnį, nurodo į imuninės funkcijos sutrikimą, sukeltą deguonies deprivacijos, kas irgi gali sukelti neigiamas pasekmes, ypač nėščiosioms ir astmatikams.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29395560/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32590322/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30169507/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30029810/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26579222/

Problema ne tame, kad kaukės visiškai nenaudingos bet kokiomis aplinkybėmis, bet tame, kad jų naudingumas, ką rodo tyrimai, byloja apie tai, kad jų nauda priklauso nuo daugelio veiksnių: tipo, pritaikymo veido formai, naudojimo trukmės, tikslo, aplinkybių – į kurias faktiškai neįmanoma atsižvelgti esant „kaukės visiems“ vajui.

Nėra mokslinių duomenų, kad masinis kaukių dėvėjimas sustabdo virusus, tačiau „kaukių visiems“ politika sukėlė visuomenėje skepticizmą šiai politikai.

https://mises.org/wire/when-it-comes-masks-there-no-settled-science

2020-07-29

Vokiškas ežiukas


Bičiulis savo sklype, netoli Aukštadvario, aptiko kelias ežių šeimas. Vienos šeimynos vaikučius jis suguldė ir nufotografavo (žiūr. nuotrauką), pasidžiaugė su FB draugais. Šiandien aš jį aplankiau, vakarojančių ežiukų pasirodymo nesulaukiau, reikėjo grįžti į Vilnių, o gaila, norėjau jiems papasakoti apie liūdną ežių gyvenimą Vokietijoje, kad jie nesugalvotų ten emigruoti įkandin lietuvių.

https://www.facebook.com/antanas.bartusevicius.1


Štai ši istoriją:

Liepos 28 dieną vokiečių portale Pi-news aprašytas sukrečiantis nutikimas badeno Rastatt mieste. Čia penki „pietiečių išvaizdos“ imigrantai, parke it futbolo kamuolį spardė ežį. Užspardė jį negyvai.
Vokiečiai sukrėsti „Merkel svečių“ nenusakomo vandalizmo.

Anja Stark žurnalistams papasakojo, kad vakare su savo sūneliu ir šuniuku išėjo į greta namų esantį parką pasivaikščioti. Štai parke ji ir išvydo šį kraupų reginį. Moteris ėmė drausminti jai nesuprantama kalba kalbančius „futbolistus“. Labai bijojo, kai šie ją apstojo. Sūnelį, verkiantį ir išsigandusį, kartu su šuniuku, ji buvo pasiuntusi namo kviesti pagalbos.

Merkel „futbolistai“ paliko leisgyvį ežiuką, kuris nuvežtas į veterinarijos kliniką nugaišo.

Pranešama, kad įvykį tiria policija. Tai, beje, ne vienintelis panašus įvykis Vokietijoje. 2014 metais Augsburge įvyko analogiškas ežio spardymas, tačiau ežį spardęs turkas buvo išteisintas. 2019 m. žiauriai su gyvūnais atėjūnai elgėsi Rostoke, o 2019 Krefelde gyvūną „Merkel svečiai“ sudegino.

Pi-news pažymi, kad dabar Vokietijoje visi, kas į „pietiečius“ žiūri įtariai, tas yra „nacistas ir rasistas“, patiria griežčiausias socialines represijas. O esant tokiems įvykiams, kaip minėtas, vokiečiai privalo būti atjautūs atėjūnų kultūrai.

2020-07-28

Covid-19 Europos Sąjungos šeimoje: brolis švedas buvo protingas, o likę 26 broliai - verygosJeigu Veryga būtų ne gydytojas, o santechnikas, pavyzdžiui, jo veiklą Sveikatos apsaugos ministro kėdėje dar būtų galima suprasti ir net pateisinti. ES tokių verygų ne vienas, o net 26. Dauguma, matyt, neturi gydytojų diplomų, ir nieko neišmano nei epidemiologijoje, nei virusologijoje, todėl neįsiklauso į specialistų rekomendacijas, o vykdo, labai tikėtina, užkulisės nurodymus ir instrukcijas.

27 ES valstybių šeimoje, kaip pasakose apie „protingus“ brolius, atsirado ir vienas „kvailas“ brolis – Švedija. Šiandien jau niekas nepaneigs, kad „kvailelis“ tebuvo, o siaube (!), vienintelis protingas toje ES šeimoje.

Kad taip yra iš tiesų, parodo mirtingumo Švedijoje nuo Covid-19 diagrama.

Tuo metu, kai Lietuvos valdžios somnambulai ruošiasi mums vėl uždėti sveikatai žalingus antsnukius, o Covid-19 toliau šienauja JAV gyventojus, Švedijoje per savaitę buvo viso labo 2 mirtys per dieną.

Švedija buvo aršiai puolama, kad neįvedė griežto karantino, kaip kitos ES šalys. Ši šalis rekomendavo laikytis saugios distancijos ir nesirinkti daugiau 50 žmonių grupėmis, izoliuotis pagyvenusiems žmonėms. Švedai buvo skatinami dirbti, sportuoti, gyventi įprastinį gyvenimą.Švedija rėmėsi ekspertų epidemiologų ir virusologų rekomendacijomis. Taktika buvo apsaugoti pačius pažeidžiamiausius: senus ir ligotus, o visai visuomenei įgyti „bandos imunitetą“.

Švedijos medicinos efektyvumą įrodantys faktai:
 • Švedija: be Lockdown 
  Gyventojų 10,2 milijonai žmonių
  Mirčių nuo koronaviruso - 5 667 žmonių

 • Niujorko valstija su Lockdown
  Gyventojų 8,3 milijonai žmonių
  Mirčių nuo koronaviruso - 32 133 žmonių

 • Niudžersio valstija su Lockdown
  Gyventojų 9,2 milijonai žmonių
  Mirčių nuo koronaviruso - 15 684

Dėl Covid-19 Švedijos ekonomika susitraukė šiais metais tik 1,5% BVP. Business Insider duomenimis, Švedijos ekonomika „mažiausiai nukentėjo Europoje“ ir „vienintelė stambi ekonomika, kuri augo pirmą metų ketvirtį.

Švedų infekcionistas Johan Giesecke įspėjo šalių lyderius, kur buvo įvesti apribojimai, kad susirgimų skaičius ir mirtingumas padidės, kada šie apribojimai bus panaikinti. Šių perspėjimų šalių lyderiai neišgirdo, nes buvo „nepakankamai protingi“, mano Mike Whitney. Jo nuomone, rudenį mirčių skaičius ims didėti, bus stiprinami karantino ribojimai, didės ekonomikos nuosmukis.

Mirtingumo nuo Covid-19 sumažėjimas parodė, kad Švedijos gyventojai įgijo imunitetą, kad Švedijos strategija veikia.

Kodėl tai veikia? Homo sapiens rūšis išgyveno tūkstančius metų dėka sudėtingos ir prisitaikančios imuninės sistemos, kuri gamina antikūnus ir kilerines T-ląsteles, kurios kovoja su virusais ir bakterijomis. Imunitetas susiformuoja vakcinų pagalba ir be jų. Tuomet ligų sukėlėjai neberanda naujų šeimininkų.

Idiotiškas karantinas neužkirto naujų mirčių nuo Covid-19, o tik jas atidėjo vėlesniam laikui. Švediją pasirinko moksliškai pagrįstą strategiją ir laimėjo. Ji greitai grįžta į normalų gyvenimą, tuo metu 26 ES sesės su jų verygomis žengia į naują „karantiną“.

Pasaulio spauda tyli dėl Covid-19 situacijos socialistinėje Kuboje. Žinote, kodėl? Todėl, kad tai socialistinė šalis ir turi išvystytą, visiems gyventojams prieinamą, sveikatos priežiūros sistemą, ko nebeturi dauguma ES valstybių, JAV.

P.S. Noriu paklausti Lietuvos šaulių organizacijos vadovų: Ar Jūs dar neišvarėte lauk Aurelijaus Verygos, kuris pakirto Lietuvos valstybės saugumo pamatus savo antivalstybine veikla?
P.P.S. Pasaulio gydytojų bendruomenė, su retomis išimtimis, užsitraukė nenuplaunamą gėdą dėl šios globalistų organizuotos "pandemijos".

Nuorodos:


Andrea Bocelli kviečia priešintis neproporcingam atsakui į koronavirusąPasaulinio garso italų tenoras Andrea Bocelli liepos 27 dieną kalbėjo Italijos Senate ir pasmerkė perdėtą ir neproporcingą reakciją į koronaviruso „pandemiją“. Dainininkas buvo pakviestas papasakoti apie savo ligos ir pasveikimo nuo Covid-19 patirtį į konferenciją, pavadintą „Covid-19 Italijoje: informacija, mokslas ir teisės“. Ją organizavo senatoriai Armando Siri and Vittorio Sgarbi.

Bočelli pasakė: „Nuo to momento, kai mes izoliavomės, aš užjaučiau tuos, kurie buvo privesti priimti tokius svarbius sprendimus tokiu jautriu metu, bet aš pamačiau, kad viskas buvo ne taip, kaip jie sakė“. Jo žodžiais jam kilo „tam tikros abejonės taip vadinamos „pandemijos“ rimtumu“.

„Pirmieji mane užsipuolė mano vaikai, kurie man pasakė: „Tėve, užsiimk Toska ir Madam Baterflai ir palik virusus, apie kuriuos tu nieko nežinai. Tačiau laikui bėgant aš supratau, kad žinau daugybę žmonių, bet, ačiū Dievui, nežinojau nei vieno žmogaus, kuris netgi patektų į reanimaciją, ir man kilo klausimas dėl mūsų radikalios reakcijos.Atsiribodamas nuo politinių partijų, aš noriu pasakyti, kad atėjo momentas, kada aš pasijutau pažemintas ir įžeistas tuo, kad iš manęs buvo atimta laisvė išeiti iš namų, nežiūrint į tai, kad aš nepadariau jokio nusikaltimo. Ir aš turiu viešai prisipažinti, ir aš darau tai čia, kad kai kuriais atvejais aš savanoriškai pažeidinėjau šitą draudimą, nes man atrodė neteisingu ir nesveiku likti namuose. Aš pažeidžiau apribojimus, nes esu tam tikro amžiaus, ir man reikia saulės ir vitamino D.

Aš manau, kad svarbu pabrėžti reikšmę klausimo dėl mūsų mokyklų ir mūsų vaikų. Aš turiu 8 metų dukterį ir aš negaliu įsivaizduoti, kad šie vaikai susitinka mokykloje, padalinti organinio stiklo barjerais ir pasislėpę už kaukių.

Aš negaliu suprasti, kaip su tokiu neįtikėtinu greičiu mes nusprendėme uždaryti mūsų mokyklas ir su tokiu pačiu greičiu mes vėl atidarėme diskotekas, kur vaikai eina ne tam, kad suformuoti savo smegenis, o kad jas veltui naudoti.

Garsusis tenoras baigdamas savo kalbą „širdingai pakvietė atsisakyti laikytis šios taisyklės“, pradėti plačią diskusiją visuomenėje, o taip pat suformuoti vieningą frontą, „nes šį mūšį galima nugalėti tiktai suformavus vieningą frontą protingų žmonių, kurie žino, kaip žvelgti už savo asmeninių interesų ribų.

Aš skambinau Renci, Salvini (atsisakė dėvėti kaukę net Senatui pareikalavus, A.L.), Berluskoni, kad pamėginti ištiesti ranką ir susivienyti į sveiko proto koaliciją. Aš tikiuosi, kad tokiu būdu mes visi pajėgsime išeiti iš šios siaubingos padėties.“Šaltiniai:


2020-07-27

Lenkija atmeta šeimos naikinimui skirtą „Stambulo konvenciją“ (video)
Pasibaigus Lenkijos prezidento rinkimams, lenkai ėmėsi pirmaeilių valstybės stiprinimo žingsnių. Vienas iš jų yra denonsavimas prieš žmogų ir šeimą nukreiptos „Stambulo konvencija“ (SK), įteisinančios „socialinės lyties“ sąvoką.

Oficialiai kalbama, kad ši konvencija skirta kovoti su prievarta prieš moteris ir prievarta šeimoje. Tačiau realiai ją naudoja struktūros, diegiančios juvenalinę justiciją, LGBT ideologiją, seksualinį švietimą ir kitas iniciatyvas, griaunančias šeimos vertybes.

Lenkijos Teisingumo Ministras Zbignevas Ziobro mano, kad nacionaliniai įstatymai geriau gina moteris nuo prievartos, negu SK. Lenkija ratifikavo SK 2015 metais, kuomet valdžioje buvo liberalų partija „Pilietinė platforma“.

„Konvencija apima ideologines nuostatas, kurios mums nepriimtinos, kurias mes skaitome žalingomis. Viena iš tokių nuostatų yra koncepcija taip vadinamo genderio ir jo atskyrimas nuo biologinės lyties“, - pasakė Ziobro. Jis pažymėjo, kad genderinė ideologija atveda prie to, kad biologinė lytis traktuojama ne kaip fizinė duotybė, o kaip kaip išprotautas sociokultūrinis pasirinkimas, kurį žmogus gali padaryti bet kokiame amžiuje. „Tai elementarus melas“, - pabrėžė ministras.


Lenkijos teisingumo ministerija mano, kad „Stambulo konvencija“ nukreipta, visų pirma, prieš šeimą. Nepakanka ginti moterų ar vyrų, būtina kovoti su bet kokiomis prievartos apraiškomis. Dar šių metų gegužės vidury teisingumo ministro pavaduotojas Romanovskis pavadino SK „genderiniais kliedesiais“ ir ideologija.

„Tradicinis šeimos modelis kaip moters kaip žmonos ir motinos, o vyro kaip sutuoktinio ir tėvo gali būti SK 12 straipsnio pripažintas kaip stereotipinis ir, atitinkamai, viena iš moters engimo formų“, - pabrėžė politikas.

Iki šių metų pabaigos Teisingumo ir Užsienio reikalų ministerijos parengs įstatymo projektą ir jį pateiks Seimui dėl išėjimo iš SK.

SK yra pasirašiusios ir ratifikavusios 34 valstybės, dar 11 valstybių pasirašė, bet neratifikavo.

Lenkijos teisininkų organizacija „Ordi Iuris“ nurodo, kad didžiausia prievarta prieš moteris yra tose Vakarų valstybėse, kuriose labiausiai įdiegta genderizmo ideologija ir nurodo, kad SK konvencija skirta primesti pavojingą genderizmo ideologiją.

Ordo Iuris ir kitos organizacijos, ginančios šeimą, pažymi, kad jų kritikos objektu yra ne SK oficialus pavadinimas, o ginčytinas šio dokumento turinys. 

Euronews pranešė apie Lenkijos išėjimą iš SK. Nurodoma, kad šalies įstatymai pilnai atitinka konvencijos reikalavimams, o genderizmo ideologiją, kuri yra „žalinga ideologinė nuostata“ ir nereikalinga skiepyti jaunimui.

Pažymima, kad rinkimų metu prezidentas Andžejus Duda pasisakė prieš vienalytes „santuokas“, o LGBT palygino su „neobolševikais“.

Europos Taryba pareiškė apgailestavimą dėl Lenkijos sprendimo. „Išėjimas iš Stambulo konvencijos būtų gana liūdnu ir rimtu žingsniu atgal, ginant moteris nuo prievartos“ – pareiškė ET generalinė sekretorė Marija Peičinovič-Burič.

Lietuvai, neratifikavusiai ydingos Stambulo konvencijos, manau, reikėtų ją denonsuoti.


Šaltiniai:

2020-07-26

Nelegalas iš Ruandos prisipažino padegęs Petro ir Povilo katedrą Nanto mieste. Kam tarnauja Vatikanas?Prancūzijos televizijos kanalas France-3 sekmadienį pranešė, kad nelegalas iš Ruandos, kuris kunigo buvo priimtas pagalbininku į Nanto katedrą, šią šventovę padegė. Ruandietis prisipažino praėjus savaitei po gaisro.

France-3 duomenimis, 39-metų nusikaltėlis, kuris buvo suimtas sekančią dieną po bažnyčios gaisro, liepos 19 d., šeštadienį vėl buvo suimtas ir atvesdintas pas teisėją. Po to, kai nusikaltėliui pateikė kaltinimą dėl tyčinio turto sunaikinimo, jis prisipažino, kad surengė gaisrą trijose vietose – po didžiaisiais vargonais, po mažaisiais vargonais ir prie elektros skydinės. Jam gresia 10 metų kalėjimo bausmė ir 150 tūkstančių eurų bauda.


Apie nusikaltimo motyvus nėra pranešama. Žinoma, kad padegėjas buvo savanoriu, o gaisro dieną turėjo užrakinti bažnyčios duris. Iš bažnyčios jis išėjo praėjus 15 minučių po to, kai buvo gauti pirmieji signalai apie gaisrą.

Gaisras Petro ir Povilo katedroje įvyko liepos 18 dieną. Virš 200 gaisrininkų gesino šį gotiškos architektūros šedevrą, tačiau jiems nepavyko išgelbėti Liudviko XII laikų vitražų ir unikalių baroko epochos vargonų. Nanto Katedra buvo pradėta statyti 1434 metais. Ją statė 457 metus – iki 1891 metų.

Nepaisant to, kad Prancūzijoje kiekvieną dieną įvykdomi vidutiniškai du išpuoliai prieš katalikų bažnyčias, kad panaši padėtis yra ir kitose Vakarų Europos valstybėse, Vatikanas pasisako už musulmonų vežimą į Europą, nors šie yra pagrindiniai išpuolių prieš bažnyčias kaltininkai.

Kunigas Fabio Baggio, kuris yra Vatikano migrantų ir pabėgėlių departamento direktoriaus pavaduotojas, pasakė, kad sutvarkyta masinė migracija į Europą „gali būti sprendimas, kuris visiems atneš naudą“.

Šią musulmonų migracijos „naudą“ kiekvieną dieną jaučia Prancūzijos katalikai. Kodėl Vatikanas siekia sunaikinti katalikų bažnyčią? Atsakymas aš turiu vieną – ši organizacija tarnauja šetonui ir nieko bendro neturi su Kristaus bažnyčia.

Nuorodos:2020-07-25

Karininkai, ką jūs – svoločiai, moraliniai išsigimėliai? Schiigumenas Sergijus (video)Schiigumenas Sergijus pasipriešino Rusijos valdžiai dėl sukeltos koronaviruso isterijos, rusų tautos interesų išdavystės. Šiuo metu jis yra Rusijos pasaulietinės ir bažnytinės valdžios varomas iš jo įkurto vienuolyno. Apie tai mano ankstesnėse publikacijose:


Rusijos stačiatikių portale „Maskva trečia Roma“ rašoma: Brangūs broliai ir seserys Kristuje. Paklausykite tėvo Sergijaus ir supraskite į ką satanistas Putinas pavertė mūsų armiją, mūsų karininkus, kurie atvirai pareiškia, kad jei antikristų „kandys“ įsakys, tai jie žudys savo artimuosius, savo tėvus, brolius ir seseris. 


Ką dar reikia padaryti Putleriui su jo kagalu, kad tauta suprastų, kad prieš mus vykdomas negailestingas karas iki pilno sunaikinimo?! Arba mes juos, arba jie -mus! Kitų variantų tiesiog nėra! Protą turintys, te supranta!“
Paskelbtame video „Karininkai, ką jūs – svoločiai, moraliniai išsigimėliai?“ Schigumenas Sergijus ir Rusijos kariuomenės vyresnysis leitenantas P.B.Alkin sako:

Vardan Tėvo ir Sūnaus ir Šventosios Dvasios! Brangūs tėvai, broliai ir seserys!

Grėsmingas mūsų šiuolaikinio gyvenimo epizodas. Karininkas, vyresnysis leitenantas Pavel Bulatovič Alkin paklausė savo tarnybos draugų karininkų: „Ar bombarduosite gyvenvietes, kur jūsų giminės ir pažįstami?“

Jie atsakė: „Jeigu įsakys-bombarduosime“.

„Bet ten gi Jūsų tėvai, motinos, broliai, seserys, vaikai?“

„Jeigu Tėvynė įsakys – mes įvykdysim įsakymą“.

Karininkai, jūs ką, svoločiai? Moraliniai išsigimėliai? Padugnės? Velniai? Jūs blogesni už demonus. Jūs rusų žemės šlikštynės. Jūsų tėvynė – pragaras, Jūsų tėvas -velnias.

Tėvai, motinos Jūs siunčiate į kariuomenę mylimus sūnus. Ką iš jų daro Putiniečiai, Šoigu ir jų aplinka? Dirbtinis intelektas be gailesčio ir užuojautos.

Pareiškiu tau, antikriste, su putiniečiais ir gundiajevcais. Gundiaevai, tu padvėsi, kaip Nikodimas Rotovas, prie savo šeimininko antikristo kojų. Putinai, tu negali nugalėti žodį. Putinai, tu neatgailausi. Tavo likimas rankose Dievo rūstybės ir tavo dienos suskaičiuotos, tu pasvertas ir esi lengvas. Primenu visiems kenčiantiems baimę, paniką, tylėjimą, kad ko neįvyktų. Dievas ateis teisti gyvus ir mirusius.

Gundiajevai, Putinai kokį jūs vardą gavote krykšto metu ir kuo Jūs tapote? Judais, išduodančiais Kristų ir Dievo tautą. Aš jums parodžiau ugningą pragarą jūsų įprotinimui. Stok, šalis didžiulė, stok į mirtiną mūšį, su tamsia shazarų jėga, su prakeikta orda.
Atgaila, kaip ir tikėjimas, negyva be darbų. Karalius ateina. Išdavikų laukia likimas, apie kurį pranašavo vienuolis Tėvas Serafimas iš Serovo stebukladaris.

Šlovė mūsų Dievui, šiandien ir per amžius. Amen!
Šešėlinė Europos Sąjungos istorija. Planai, mechanizmai, rezultatai. Četverikova O.N. (10 dalis)
Greta Kudenhove-Kalergi svarbiomis figūromis paneuropiniame judėjime tampa Jozefas Retingeris, Otto fon Habsburgas ir Žanas Mone.

Jozefas Retingeris, Lenkijos Sikorskio vyriausybės patarėjas, buvęs tremtyje Londone, buvo pasekėjas pažiūrų federalisto Artūro Kapelio, pasisakančio už sukūrimą pasaulio vyriausybės anglų-prancūzų sąjungos pagrindu. Jis siekė palaikyti Sikorskio planą kuriant Centrinės-Europos konfederaciją sudarytą iš Lenkijos, Čekoslovakijos, Rumunijos, Vengrijos ir Lietuvos. Tampriai bendradarbiaujant su olandų ir belgų ministrais tremtyje Van Zeelandu ir A.P.Spaaku, dalyvavo organizuojant susitarimo Beniliukso susivienijimo 1944 m. Žinoma, kad jis buvo tampriai surištas su Tarptautinių santykių taryba ir Karališkuoju tarptautinių santykių institutu, o kai kurie tyrinėtojai skaito jį slaptų Didžiosios Britanijos tarnybų agentu.

Otto fon Habsburgas (1912―2011), glaudžiai surištas su katalikų ordinu „Opus Dei“, kuris yra faktiškai katalikiškas protestantizmo variantas su jo siekiu į „pasaulietinį šventumą“, buvo vyresnis sūnus paskutiniojo Austro-Vengrijos imperatoriaus Karlo I, nuversto 1918 m., bet neatsisakiusio nuo sosto, taip kad Otto skaitomas paveldėjęs visas tėvo legitimias teises. Karo metais buvo F.Ruzvelto aplinkoje.

Kas gi liečia prancūzą Žaną Mone (1888―1979), tai buvo vienas iš pačių proatlantiškai nusiteikusių Europos veikėjų, apie kurį de Golis kalbėjo, kad tai tai „ne prancūzas, kažkokiu būdu surištas su amerikiečiais“, o „didysis amerikietis“. Jo aktyvi veikla prasidėjo Pirmojo pasaulinio karo metu, kai jis vadovavo žinybai koordinuojančiai karinius resursus ir suėjo į glaudų kontaktą su anglų isteblišmento atstovais (konkrečiai, su Milnerio grupės nariu Arturu Solteriu, parašiusiu 1931 m. knygą „Jungtinės Europos Valstijos“, kurioje buvo iškeliama idėja federatyvinės Europos Nacijų Lygos rėmuose, kurią paskui pasiskolino Mone). Mone dalyvavo Versalio konferencijoje, o nuo Nacijų lygos sukūrimo iki pat 1923 m. dirbo Generalinio sekretoriaus padėjėju.

Po to jo interesai persikelia į tarptautinių finansų sferą, ir jis sukuria Bank of America Sanfranciske, tampa vice-prezidentu europinio filialo investicinio banko Blair & Со Niujorke. Kai prarado turtą rizikinguose bankiniuose žaidimuose, jį finansiškai palaikė tas pats J.F. Dallesas ir J. McCloy (būsimasis Pasaulio banko prezidentas, o 1949–1952 m. - Amerikos vyriausiasis komisaras Vokietijoje). Jam buvo suteikta finansinė pagalba „už įprastus draugystės įsipareigojimus“ [94]. Trečiajame dešimtmetyje Niujorke jis įsteigia naują investicinį banką „Monnet“, „Murnane & Co“, žinomą dėl savo verslo ryšių su hitlerine Vokietija.


Prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, Monnet vėl tapo Anglijos ir Prancūzijos karinio aprūpinimo koordinavimo komiteto, esančio Londone, vadovu. 1940 m., Prancūzijos kapituliacijos išvakarėse, jis atsiuntė Čerčiliui „Anglų ir prancūzų vienybė“ dokumentą, kuriame buvo siūloma suvienyti abi šalis sukūrus vieną parlamentą ir armiją, o po kapituliacijos dirbo, kad pakenktų generolo de Golio „Laisvai Prancūzijai“.

Tais pačiais metais Didžiosios Britanijos vyriausybė išsiuntė „Monnet“ į JAV pirkti ginklų, kur jis suvaidino svarbų vaidmenį JAV vyriausybės darbe pertvarkant JAV pramonę į karinį-pramoninį kompleksą, o tai užsieniečiui buvo beprecedentis įvykis. 1943 m. jau Ruzvelto pavedimu, jis išvyko į Alžyrą, kad dalyvauti vadovavime Civiliniam ir kariniam generolo Žiro komitetui. Monnet misija buvo liberalizuoti ir demokratizuoti dešiniųjų požiūrį į Žiro, kuriam amerikiečiai rengė didelius planus, siekdami pakeisti juo de Golį [95].

O apie Jeano Monnet požiūrį į de Golį gerai nusako jo žodžiai iš Ruzvelto laiško padėjėjui Hopkinsui, kuriame buvo tiesiai pasakyta, kad aljansas su generolu yra neįmanomas, nes jis buvo „prancūzų tautos ir jų laisvių priešas, europietiškos konstrukcijos priešas“ ir dėl to jis turi būti sunaikinti (!) vardan prancūzų interesų“[96]. Nuo 1944 m. „Monnet“ užsiims vertinimu pokario Prancūzijos poreikių ir sudarymu pirmųjų kreditinių susitarimų su Amerikos vyriausybe, o 1946 m. ​​jis vadovaus Prancūzijos planavimo komisijai ir rengs Prancūzijos ekonomikos modernizavimo programas.

Po karo Paneuropinis judėjimas aktyviai išvystė savo veiklą. Tačiau išėjus Rytų Europai iš anglų-amerikiečių kontrolės visas dėmesys buvo sukoncentruotas į apjungimą Vakarų Europos šalių ir visų pirma į Prancūzijos ir Vokietijos sutaikymą. Gali būti tai buvo tiktai keliu įtvirtinimo valdžioje abiejų šalių proatlantiškų elitų, mąstančių ne nacionalinėmis, o bendraeuropinėmis kategorijomis.

Šia prasme buvo kalbama iš tiesų apie vokiečių ir prancūzų valdančiosios klasės sąmonės pertvarką. Praėjo „prancūziškos Europos“ era, pasibaigė „vokiškos Europos“ laikas, atėjo laikas šeštosios Kudenhove-Kalergi Europos - „pan-Europos“, sudarytos iš „europinės Vokietijos, „europinės Prancūzijos“, „europinės Italijos“ ir t.t. kontroliuojant tarptautinėms finansinėms elitoms.

Vokietijoje, kur nacionalinė idėja buvo pilnai diskredituota, o tautai holokausto ideologijos pagalba buvo primestas nacionalinio nepilnavertiškumo kompleksas, atėmęs iš jos bet kokią teisę į vokišką ateitį, valdančioji klasė tapo ypač sukalbama. Jos finansinė-ekonominė galia tapo kontroliuojama, o karinis-pramoninis potencialas – pilnai neutralizuotas. Politiniu Naujosios Vokietijos lyderiu padarė nuoseklų paneuropeistą Konradą Adenauerį, turėjusį mobilizuoti nacionalinę vokiečių elitų energiją į proatlantinę vagą. Ne be reikalo Šumacheris kalbėjo apie Adenauerį, kad tai ne vokiečių kancleris, o JAV kancleris.

Kas gi liečia Prancūziją, tai nacizmo aukos padėtis, pakilimas nacionalinių-patriotinių jausmų ir buvimas stipraus nacionalinio lyderio generolo de Golio asmenyje ypač apsunkino prancūzų sąmonės „paneuropeizacijos“ procesą. „Naujos elitos“ formavimo tikslu ir buvo sukurta viena iš pačių slapčiausių Prancūzijos organizacijų, apie kurios veiklą Prancūzijos bendruomenei tapo žinoma dėka nesenai išėjusios prancūzų žurnalisto Emanuelio Ratje knygos „Valdžios širdyje“. Tyrimas apie patį galingiausią Prancūzijos klubą“[97].

Kalbama apie organizaciją „Amžius“ (Siecle), sukurtą 1944 m. po išlaisvinimo Paryžiaus ir jungianti valdančiosios klasės atstovus į vieningą bendruomenę, nepriklausomai nuo jų idėjinių-politinių pažiūrų – čia dalyvauja kaip kolaboracionizmo šalininkai, taip ir dalyviai Pasipriešinimo, sinarchijos, technokratijos, frank-masonijos ir kt. [98] Jį įkūrė vienas iš pačių įtakingiausių prancūzų veikėjų, žurnalistas, Radikalios partijos narys Žoržas Berar-Kelenas, karo metais dirbęs abejoms kovojančioms stovykloms. Jo įkurta leidykla „Korrespondans de press“, kuri dalinosi rinką su „Inter-Frans“, aprūpino visą kolaboracionistinę spaudą ir okupuotoje, ir laisvoje teritorijoje. Tuo pačiu metu jis dalyvavo Pasipriešinimo tinkle „Prancūzijos viltis“. Po išlaisvinimo Berar-Kalenas buvo sulaikytas, tačiau išvengė teismo, kas, matomai, surišta su jo naryste ložėje „Diedieji Prancūzijos rytai“. Tuo pat metu su „Amžium“ jis sukūrė spaudos agentūrą „Société Générale des Presses“, leidžiančią savaitinius ir kasdienius biuletenius elitai ir MIP. Tai agentūra, žinoma tik įtakingiems sluoksniams, renka informaciją apie Prancūzijos veikėjus, turi savo archyvą, kartoteką milijonų žurnalistų ir politinių veikėjų, šeimininkų, profsąjungų aktyvistų, bažnyčios narių ir t.t., t. y. turi visą informaciją apie Prancūzijos realią valdžią (žvalgybos ir kitų policijos tarnybų archyvai net nepalyginami su jais).

„Amžius“ tapo forma konsolidacijos Prancūzijoje jėgų turinčių realią valdžią, kieno rankose yra pagrindiniai bankai, įmonės ir visos stambios masinės informavimo priemonės. Tai uždaras neskaitlingas klubas, priimantis nurodymus iš transnacionalinių valdančiųjų elitų, iškeliančių sprendimus svarbiausiais vystymosi klausimais, lemiančių vyriausybės sudėtį, skirimus į svarbius valstybinius postus ir t.t. Atranka į klubą labai griežta ir sudėtinga, į jį neįstojama, o žmonės kooptuojami, tarpusavyje vienas su kitu susieti sistema santykių per santuoką, dalykinius ryšius, dalyvavimą administracinėse tarybose ir kita. Kad ten patekti, būtina turėti du gimines-narius, vienas iš kurių įeiną į administracinę tarybą (12 žmonių). Darbo tvarka nenumato kokios-nors demokratijos ir atkuria masonų ložės sistemą. Dalyviai skirstomi į „tikruosius“ ir į „pakviestus“. Pastarieji gali likti tokiais daug metų, kol vadovybė nenutars, kad kažkas iš jų pakankamai patikimas ir naudingas, kad iškelti jį aukščiau.


Šioje uždaroje nuo pilietinės visuomenės terpėje yra tik viena ideologija, priimtina visiems jos nariams nepriklausomai nuo partinės priklausomybės ir privaloma globalizuotai „superklasei“, kurios prancūzišku skyrium yra „Amžius“, - valdžios ir pinigų ideologija. To dėka prancūzų visuomenėje išlieka finansinio kapitalo valdžios tęstinumas, užtikrinantis jos perėjimą iš vienos grupės kitai priklausomai nuo kapitalo pertvarkos Prancūzijoje, Europoje ir pasaulyje. Todėl jau 60 metų valdžia šalyje laipsniškai pereina nuo politikų (Juodoji respublika) pramonininkams (Ž.Pompidu), po to — technokratams (epocha Ž.d’Esteno ir F.Miterano) ir, pagaliau, pas bankininkus (valdymas Ž.Širako ir N.Sarkozi), liko rankose nematomos faktinės finansinių elitų vyriausybės. Pavyzdžiui, šiandien žinomiausios figūros, atstovaujamos klube iš finansų ir verslo srities, yra E. de Rothschildas, J.-C. Triše, O. Dasso, iš politikos sferos - J. Attali, Žiskar.d’Esteno, N. Sarkozy, L. Žospen, dabartinis prezidentas F. Olandas ir kt. (nors, pavyzdžiui, N. Sarkozy taip ir liko „pakviestu“). Svarbu tai, kad de Golis, vienintelis Prancūzijos politikas, „sukilęs“ prieš atlantizmą, nebuvo „Amžiaus“ narys, todėl jo nebuvimas Ketvirtojoje Respublikoje buvo dėsningas.

Taigi, suformavęs tinkamą „personalo rezervą“, anglo-amerikiečių isteblišmentas pradėjo įgyvendinti savo planus. 1946 m. ​​idėją sukurti federacinę Europą patvirtino JAV užsienio santykių taryba (tada jai vadovavo Alenas Dalesas), kuris ją įtraukė į rekomendacijas Valstybės departamentui. Tuo pat metu V.Čerčilis pasakė savo garsiąją Ciuricho kalbą apie būtinybę suformuoti Jungtines Europos Valstijas, kurios tekstas buvo parengtas kartu su tuo metu į Prancūziją grįžusiu Kudenhove-Kalergi. Šio projekto pristatymas buvo skirtas Karališkojo tarptautinių santykių instituto (RIIA) sprendimu pirmosioms Reicho kapituliacijos metinėms [100]. Galiausiai, siekiant padaryti spaudimą politiniam elitui ir suvienyti jį Europos Sąjungos naudai J. Retingerio, Kudenhove-Kalergi varžovo, iniciatyva, tų pačių metų rugsėjį buvo įsteigta Europos ekonominio bendradarbiavimo lyga, kuriai jis vadovavo.

Kitu žingsniu tapo1947 m. rugpjūčio mėn. Monrealyje (Šveicarija) vykstantis Amerikos ir Europos pan-europizmo atstovų susitikimas, kuriame buvo nuspręsta sukurti dvi struktūras - Pasaulio federalistų judėjimas (PFJ) ir Europos federalistų sąjungą (EFS), pinigus kurioms skyrė amerikiečiai. Susitikimo metu PFJ parengė deklaraciją, kurioje pateikiami pagrindiniai „pasaulio konfederacijos“ formavimo principai, kurie buvo apibrėžti kaip pagrindinė šių laikų problema: „nacionalinio suvereniteto ribojimas“ su „įstatymų leidžiamosios, vykdomosios ir teisinės galios perdavimu konfederacijai“, „viršnacionalinės armijos sukūrimas“, regioninių sąjungų sudarymas, kaip konfederacijos ramsčių, vengiant jas paversti uždarais priešiškais blokais. Pabaigoje buvo pasiūlyta skatinti kurti Pasaulio konstitucinę asamblėją.

EFS, kuris tapo PFJ filialu ir buvo sukurtas pagal matrioškos modelį, kuriame dalyvavo įvairios organizacijos, buvo skirtas skatinti Europos regioninės sąjungos idėją, telkiant visuomenės nuomonę. Jai vadovavo visos Europos federalistai A. Frenet (buvęs „Combe“, vienos iš pasipriešinimo organizacijų vadovas), italas A. Spinelli ir austras E. Kogonas. A. Frenet buvo žymus Vakarų anti-stalinistinių jėgų atstovas, dėl kuriam amerikiečiai teikė ypatingą dėmesį. 1948 m. Popiežius Pijus XII Romoje priėmė II EFS kongresą.

Pagaliau 1948 m. gegužę vadovaujant V.Čerčiliui įvyko Hagos paneuropeistų kongresas, kuriame pagrindinį vaidmenį vaidino Dž.Retingeris. Kongresas paklojo pagrindus Europos suvienijimo, sukūrė europinį judėjimą, kurio pirmininku tapo Čerčilio žentas Dunkanas Sendis, o generaliniu sekretoriu – Dž.Retingeris. Garbės pirmininkais buvo „išrinkti“ V.Čerčilis, K.Adenaueris, italas A.deGasperi, prancūzas L.Blium ir belgas P.-A.Spaak. Būtent šiame kongrese pirmą kartą išryškėjo dvi srovės, kurios po to priešinsis viena kitai per visą integracijos laiką: tai federalistai, einantys už sukūrimą viršnacionalinių institutų (Prancūzijos, Italijos ir Belgijos atstovai), ir šalininkai tarpvalstybinio bendradarbiavimo (Britanijos atstovai, manę apie savo šalį kaip europinį lyderį). Faktiškai kalbėta apie amerikietišką ir anglų susijungimo variantus. Europinis judėjimas, kontroliuojamas anglų, amerikiečių požiūriu, silpnai įkūnijo paneuropines idėjas.

Todėl patikimesnės Europos suvienijimo procesų kontrolės tikslu 1949 m. sausį Vilsono fondo Niujorke būstinėje buvo sukurtas Amerikos Europos suvienijimo komitetas (AESK), kuriam vadovavo U.Donovanas. Jam priklausė amerikiečių specialiųjų tarnybų atstovai (A.Smitas, A.Dalesas), politikai, teisininkai, bankninkai ir profsąjungų veikėjai [101]. Nuo 1949 iki 1959 m. АESK ir CŽV išleido įvairių paneuropinių judėjimų veiklai 50 milijonų dolerių, (dabartiniu kursu). Jie finansavo paneuropinį EFS, ir su juo besivaržiusį Čerčilio Europos judėjimą, kuris perspėjo amerikiečius, kad be jų paramos judėjimas tiesiog išnyks. V.Čerčilis dalyvavo ir pirmame AESK visuomeniniame susirinkime, kuriame pareiškė, kad jų galutinis tikslas yra apjungti visas Europos valstybes – ir vakarų, ir rytų (darbui Rytų Europos šalyse anglų žvalgyba sukūrė Asamblėją pavergtų Europos nacijų).

Taip pat AESK finansavo susitikimus, kuriuose buvo ruošiamas įjungimas 1949m. gegužės 5 d. Vestminsterio sutarties, pradėjusios Europos Tarybos (ET) kūrimą, turėjusios įtvirtinti „laisvojo pasaulio“ standartus (pirmininkas – P.-A. Spaak). Tuomet ET šešėlyje taip pat dėka slapto finansavimo AESK Strasbūre vis tas pats Frene sukūrė Europos tautų kongresą, dar vadinamą Europiniu stebėjimo komitetu [102]. Jis apjungė atstovus įvairių politinių jėgų (socialistus, krikščionių demokratus, profsąjungų veikėjus, golistus), bet laikėsi išimtinai tik dėl palaikymo AESK. Kiek vėliau CŽV sukūrė Paryžiuje, buvusios tuomet greta Frankfurto jos pagrindinės operacinės bazės, specialiojo atstovavimo tarnybą, o po to oficialiai atidarė ARSK ofisą.

Tačiau greta oficialių paneuropinių organizacijų, dirbusių greičiau su visuomenės nuomone, buvo kuriamos ir kitos, šešėlinės struktūros, skirtos realiai apjungti Europos viešpataujančią klasę. Viena iš jų tapo slapta transnacionalinė bendrija „Ratas“ (Cercle), suformuota, kaip manoma (tiksliai nežinoma), pačioje 50-jų pradžioje prancūzų premjero A.Pine (iš čia pirmas pavadinimas „Pine Ratas“) ir jungė politikus, verslininkus, bankininkus, pasiuntinius, leidėjus, publicistus, kariškius iš įvairių valstybių kontinentinės Europos. Svarbiausią vaidmenį čia vaidino atstovai Vatikano, Maltos ordino ir „Opus Dei“, siekę atgaivinti Šventąją Romos imperiją „Nuo Atlanto vandenyno iki Juodosios jūros“, o taip pat Anglijos aristokratijos nariai. Tiesa, pastarieji vėliau ėmė trauktis iš šio projekto, skaitydami, kad jis neužtikrina lemiamo Didžiosios Britanijos vaidmens.


96. Цит. по: Chevenement J. La faute de J. Monnet. P.: Fayard, 2006, p. 45.

97. См.: Ratier E. Au cosur du pouvoir. Paris, FACTA, 2011.
98. О деятельности оргашгации «Век» см.: http://fr.wikipedia.org/wiki/Le_Si%C3%A8cle; http://www. lesiecle.asso.fr/le-siecle/lassociation/;
99. Dans la coulisse: au coeur du pouvoir. Entrenien avec 1’auteur de «Au cr du pouvoir». Par Thierry Meyssan // Le nouveau NH. 21 juin 2011. http://www.national-hebdo.net/DANS-LA-COULISSE-AU-COEUR-DU
100. Тайная история Европейского союза: от Совета по международным отношениям до Бильдерберга. http://www.otechestvo.org.ua/main/20071 l/735.htm
101. Kauffcr R. La CIA finance la construction europeenne // Historia. 01.03.2003. http://archive.wikiwix.com/ cache/?url=http://www.historia.fr/content/recherche/article?id=6744&title=La%20CIA%20finance%20 la%20construction%20europ%C3%A9enne%20%28R%C3%A9my%20Kauffer%29
102. Kauffer R. Opt.cit.


Vertimo pradžia:

Vertimo pradžia (portale www.manolietuva.com):
2020-07-24

Pasitarimas Vienoje dėl kovos su nelegalia migracija
Ketvirtadienį Vienoje prasidėjo dviejų dienų konferencija, skirta kovos su nelegalia imigracijos klausimams, kurioje dalyvavo 18-os valstybių atstovai. Nagrinėti pasienio kontrolės, repatriacijos, kova su žmonių kontrabanda Viduržemio jūroje, prieglobsčio suteikimo procedūros pagreitinimo klausimai. Susitikimui pirmininkavo Austrijos užsienio reikalų ministras Karl Nehammer. Buvo sutarta dėl „Vienos deklaracijos“, numatančios sukūrimą „naujos platformos“. Šis koordinacijos centras bazuosis Vienoje.

Austrijos Krone Zeitung nurodo, kad Nehammerio žodžiais, susitarimas buvo pasiektas „nepaisant abejonėms“. Sutarta, kad prieglobsčio prašymai turi būti nagrinėjami kuo greičiau.

Graikijai ir Kroatijai numatoma suteikti paramą. „Mums reikalinga efektyvi ES išorės sienų apsauga, mes visi esame sienų apsaugos partneriai“, - pasakė Austrijos ministras.

Konferencijoje Vienoje dalyvavo užsienio reikalų ministrai, taip pat ir Balkanų šalių atstovai, kurioms ypač reikalinga koordinacija.


Konferencijoje dalyvavo ES komisarai Margaritis Schinas ir ES pasienio agentūros Frontex direktorius Oliveris Varhelyi. 

Konferencijoje dalyvavusio Vokietijos vidaus reikalų ministro Horsto Zeehoferio nuomone, „migracija vakarinių Balkanų maršrutu didėja, ir nekontroliuojama migracija turi būti sustabdyta“.

Zeehoferis pasakė: „Migracija vakarinių Balkanų maršrutu stiprėja, kas gali sukelti naują chaosą“. Mes turime bendradarbiauti su valstybėmis, esančiomis išilgai migracijos maršruto visose srityse.“
Ji pasakė, kad šalys turi bendrai kovoti su nelegalia migracija.

„Mums reikalinga platforma, kur šalys galės keistis informacija ir patirtimi. Ji bus tam tikra ankstyvojo perspėjimo sistema,“ - pasakė Zeehoferis ir nurodė, kad Europai reikalingi nauji migracijos įstatymai prieglobsčio prašytojams.

Frontex duomenimis nelegali migracija Balkanų maršrutu suaktyvėjo. Suaktyvėjo ir nelegalių imigrantų pervežimas į Italiją.Italijos partijos „Šiaurės Lyga“ pirmininkas Matteo Salvini savo FB po apsilankymo Lampedūzos saloje šiandien parašė, kad migrantų priėmimo punkte yra „800 žmonių vietoj 190, beveik visi suaugę, vyrai, jauni, darbingi ir gražūs, tvirti“. Jie čia atsirado ne dėl laivų avarijos, kad tai „yra gėdinga prekyba žmonėmis, kad Italijos vyriausybė yra nusikalstama to bendrininkė.“

Nuorodos: