2017-03-31

Ukrainoje surengta loterija kraujo donorams


Ukrainoje veikiantis parduotuvių tinklas „Cirus“ siūlo tapti kraujo donorais ir atiduoti 450 ml kraujo, kas suteikia galimybę dalyvauti loterijoje, kurios prizas – raudonos spalvos iPhone7.

Nuotraukoje šios loterijos reklama Charkovo mieste (Ukraina).


Orbano kalba Europos Liaudies partijos (EPP) kongrese Maltoje (video)


Net sunku patikėti, kad tai pačiai frakcijai EPP Europos parlamente priklauso ir Angelos Merkel partija KDS, kurios pirmininkė yra didžiausias krikščioniškojo pasaulio priešas, atidaręs Europos vartus milijonams musulmonų užkariautojų („pabėgėlių“).

Orbanas EPP kongrese: Europos žmogaus teisių teismas yra pavojus europiečiams

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas EPP kongrese Maltoje pasakė, kad Europos žmogaus teisių teismas EHCR (European Court of Human Rights) kelia „grėsmę ES piliečių saugumui“ ir kviečia migrantus. Jis paragino EPP pasisakyti už nacionalinį suverenitetą ir krikščionišką identitetą“.

Orbanas pasakė, kad masinė migracija iš Artimųjų Rytų yra „terorizmo Trojos arklys“ ir politkorektiškumo kalba „nepajėgi išaiškinti ir suprasti tikruosius migracijos pavojus“. Orbanas pažymėjo, kad migracija tapo NVO verslu.


Vengrijos premjeras pareiškė, kad EHCR būtinos skubios reformos, nes jo nutarimai kelia „pavojų Europos tautų saugumui ir kviečia migrantus“.


„Europa yra geriausia vieta pasaulyje“, - pasakė Orbanas, „kraštutiniu atveju kuriam laikui“. Jis perspėjo, kad šis kontinentas susiduria su „rimtu pavoju“, ir kad migrantai Europoje kuria paralelines nesiintegruojančias visuomenes. Jeigu tai tęsis, tai Vakarų Europoje musulmonai bus dauguma „dar mūsų gyvenimo laikotarpiu“.

Orbanas kvietė EPP, į kurią įeina tokios partijos, kaip Angelos Merkel KDS, Austrijos liaudies partija, Švedijoje nuosaiki koalicinė partija imtis intelektualios ir politinės kovos prieš kairiuosius ir būti „Europos flagmanu“, pasisakančiu už „nacionalinį nacionalinį ir krikščionišką identitetą“.

Jis pažymėjo, kad kairieji turėjo tikslų kontinento transformacijos planą, kuris yra „mirtinas“ kontinentui.

„Mes pajėgūs sustabdyti migracijos bangą, nepriklausomai nuo jos dydžio“, pasakė Orbanas, pažymėjęs, kad Vengrija tapo Briuselio puolimų objektu, Vengrijos įstatymai dėl prieglobsčio suteikimo tarnavo apsauga ES piliečiams. Jo žodžiais, tai yra „politinis solidarumas“ su bloku.

Šių dienų Mocartas ir Saljeris


Profesorius Liudas Mažylis - šių dienų mūsų tautos pasididžiavimas. Jis Berlyne, Vokietijos URM archyve atrado Vasario 16-osios akto originalą! Jis – mūsų Tautos Mocartas!

Turime ir Saljerį – su lenkišku ordinu ant storo pilvo, neapkenčiantį tų, kurie mocartai. Tai mažų žmonių, menkysčių bruožas, linkusių parsiduoti už 30 sidabrinių. Kas dar negirdėjo šio Saljerio pasisakymo, verta paklausyti jo kalbos Alkas.lt. Gal gi nenunuodys iš pavydo jis mūsų Mocarto?

Atradimai ne atsitiktinumas. Apie tai kalba profesoriaus Liudo Mažylio biografija, jo antipodo iš Vilniaus veikla. Parsidavėliai ir menkystės tik mala liežuviais iš televizijos ekranų, o mokslininkai - atranda.

Kad atrasti, reikia mylėti ką darai, mylėti savo šeimos ir tėvynės praeitį, reikia būti patriotu, dar reikia būti mokslininku, o, kaip žinia, istorija – daugiau menas, nei mokslas, o Liudas Mažylis – chemikas pagal pirmąją specialybę.

http://alkas.lt/2017/03/30/a-bumblauskas-nesupranta-kaip-kazkoks-tipas-jam-is-panoses-nugvelbe-vasario-16-oisos-akto-atradima-audio/

Pirmoji nuotrauka iš „Delfi“Kinijoje bus uždraustos burkos


Kinijos valdžia uždraudžia musulmonėms dėvėti burkas – musulmonišką drabužį dengiantį veidą. Jos buvo imtos nešioti Sincian-Uigurų autonominiame rajone (SUAR). Šis draudimas aiškinamas kova su ekstremizmu šiame Kinijos regione.

Naujos taisyklės įsigalios šeštadienį. Tarnautojai oro ir geležinkelio stotyse privalės atkalbinėti dėvėti burkas. Be to draudžiama dėvėti netipiškas Kinijai barzdas. Kai kuriose Uigurų provincijos dalyse šie reikalavimai jau veikia visuomeniniame transporte. Moteris su burkomis neįleis į autobusus ir traukinius.

„Tėvai turi demonstruoti moralinį elgesį, kad auklėti savo vaikus gerbti mokslą ir kultūrą. Išmokyti juos palaikyti etninę vienybę, atsisakyti nuo ekstremizmo ir pasisakyti prieš jį“, - kalbama viešai paskelbtame dokumente.

Uigurai, daugiausiai musulmonai, jų Kinijoje gyvena virš 10 milijonų, dar 0,5 milijono gyvena Vidurinės Azijos Valstybėse, Turkijoje, Saudo Arabijoje. Kinijoje jie gyvena kompaktiškai SUAR. Čia, Kinijos valdžios duomenimis, veikia teroristinė grupuotė „Rytų Turkestanas“, kurią Pekinas kaltina bandymais suskaldyti šalį ir ryšiais su Alkaida ir kitomis tarptautinėmis teroristinėmis organizacijomis.

Yra žinoma, kad „Rytų Turkestano“ teroristinė grupuotė verbuoja vietos gyventojus ir siunčia juos į teroristų treniruočių stovyklas Sirijoje ir Irake. Sirijos pasiuntinys Kinijoje Imad Mustafa vasario mėnesį pasakojo RIA naujienoms, kad Sirijoje kariauja apie penkis tūkstančius teroristų iš SUAR.


Kuo gruzinai panašūs į Gruzijos kalnuose gyvenantį žiobrį? (papildytas kovo 30 straipsnis)


Vakar LTV džiaugsmingai paminėjo bevizio režimo Gruzijos piliečiams į ES pradžią. Daug buvo kalbėta apie lietuvių ryšius su Gruzija, dokumentinis filmas ta tema parodytas. Svarbiausią, žinoma, paminėjo: labai džiaugėsi, kad Landsbergio jaunesniojo pasaką gruzinų šešėlių teatras parodė. Svarbu. Mes jo tatos „šešėlių teatrą“ jau 26 metus stebime, kaip Lietuva, tarytum šešėliai, ne be jo pastangų išsivaikšto, išbėgioja.

„Kokia didelė Lietuvai laimė, kad Gruzija gavo bevizį režmą su Europa“, - džiaugėsi kažkokia kalbanti LTV galva!

Aš, atvirai pasakius, taip ir nesupratau, kurioje vietoje glūdi ta lietuvio laimė, kad gruzinai gali važinėti be vizų? Ir kurioje vietoje glūdi eilinio gruzino, kokio pavargusio inteligento, laimė važiuoti tris ar keturis tūkstančius kilometrų į tą migrantų nušniaukštą Europą? Už kokius „šišus“ jis ten važiuos, jei toje Gruzijoje nieko neprichvatizavo ar nepavogė? Ar daug dažniau lietuviai į Ameriką skraido? Kažkaip nepastebėjau tarp savo draugų to skraidymo į JAV paūmėjimo, kai JAV bevizį įvedė. Štai Brazauskienė, kuri su Brazausku viešbutį iš Lietuvos pavogė – toji skraido dažnai. Vagims – paprasčiau.

Aš jau niekada nenuskrisiu į Gruziją. Labai jau brangu Lietuvos nualintam pensininkui, kuriam reikia galvoti kaip pramisti, o ne kaip į Gruziją skraidyti. O man taip reikėtų ten nuvykti, nes ten liko mano jaunystės draugai - žiobriai iš Tkibuli vandens saugyklos. O gal ten jų jau ir nebėra?

Krentu į prisiminimus

1973 metais pirmą kartą nuskridau į Gruziją. Mane, 4-to kurso studentą, ½ etato dirbantį LTSR MA „Zoologijos ir Parazitologijos institute“ (dr. Ričardo Volskio „Hidrobiologijos“ laboratorijoje) komandiravo į Gruziją ištirti Tkibuli vandens saugyklos žiobrius. Institutas vykdė sąjunginę programą „Rūšies tyrimas areale“. Gruzija buvo žiobrio Vimba vimba rūšies arealo kraštiniame taške.

 
Viešbutis, kurio restorane Dievulis mane supažindino su režisieriumi Rezo
Išbuvau aš Tkibulyje, kuris už 45 kilometrų nuo Kutaisio, 2 savaites, jokių žiobrių ten vandens saugykloje neatradau, net žvejų neatradau, bet pabuvojau Kaukazo kalnuose, kalnų kaimelyje, grotose, alpių pievose. Taip ir bučiau pargrįžęs tuščiomis, jei ne laimingas atsitikimas.

Priešpaskutinę dieną prieš man sugrįžtant į Vilnių labai nelaimingas sėdėjau vienut vienutėlis didžiuliame Tkibuli viešbučio restorane. Dievulis pasigailėjo vargšo studento ir į restoraną atvedė TSRS liaudies artistą, tenykščio dramos teatro vyr. režisierių Rezo (pavardės neatsimenu, visi vadino tik vardu), kuris buvo ir Tkibuli futbolo komandos „Mešachte“ (Žaidė toje pačioje 1-je lygoje su Vilniaus „Žalgiriu“) klubo vadovu. Rezo atėjo dar su 3 draugais, man atsiuntė nuo savo stalo butelį vyno, aš jiems du (tokios kalniečių vaišingumo tradicijos), tada mane pasikvietė prie savo stalo, tada perėjome į atskirą kabinetą, tada dar į kitą, visai prabangų, kur buvo televizorius. Vyko Tbilisio „Dinamo“ ir Jerevano „Ararato“ futbolo komandų rungtynės, jas žiūrėdavo visa Gruzija ir Visa Armėnija.

Šiam dramos teatrui vadovavo mano draugas ir geradėjas Rezo
Sekančią dieną nuvykau į teatrą pas Rezo, papasakojau išsamiai savo vargus. Jis paskambino kelis kartus keliais telefonais ir viską susitarė. Jis man pasakė: pasakyk, kad tu nuo Rezo.

Visos durys stebuklingu būdu atsidarė...

Kitais metais į Vilnių atkeliavo 200 žiobrių iš Tkibuli, taip buvo parašyta monografija apie „Žiobrį jo areale“, o toje monografijoje buvo mano parašytas skyrius apie Tkibuli vandens saugyklos žiobrio biologiją.

Ačiū tau, Rezo! Linkėjimai jums, Tkibuli žiobriai!

Monografijos apie Tkibuli žiobrį nuoroda: http://search.rsl.ru/ru/record/01006972486

P.S.: jaunystę prisiminęs visai pamiršau kas svarbiausia.


Vimba vimba L. Tkibulio žiobrys kelis kartus mažesnis.

Kodėl toks nususęs tas Tkibuli žiobrys ir kodėl toks nususęs eilinis gruzinas?

Žvejai, matyt, įsivaizduoja, kad Tkibuli vandens saugykloje žiobriai yra didesni negu Kauno mariose ar Nemune, ar Šventojoje? Juk pietūs, šilta. Visai ir ne.

Jie patys mažiausi pasaulyje, didelės aukšlės dydžio, nes gyvenimo sąlygos jiems čia blogos kalnuose, daug vandenyje mikroskopinių anglies dulkių, nešamų iš kalnuose esančių šachtų, bloga mitybos bazė.

Man kelis kartus teko pervažiuoti visą Gruziją, susipažinti su daugeliu gruzinų. Labiausiai man ši šalis priminė daug vėliau matytą Siciliją. Sicilijoje veikė mafija, Gruzijoje veikė komunistinė mafija.

Sovietuose į valdžią atėjus Stalinui, iš Gorio (važiuojant iš Tkibulio į Tbilisį šis miestas pakelyje), Gruzijoje komunistinei nomenklatūrai atėjo „aukso amžius“, Gruzija gaudavo išskirtinę paramą. Komunistinė mafija gyveno čia it feodalai, mūsiškiai komunistpalaikiai, su jais palyginus, buvo ubagėliai.

Kuo pasitarnaus bevizis režimas gruzinų tautai? Jis bus skirtas eilinių gruzinų, ne buvusios komunistinės nomenklatūros ir jų ainių, žinoma, kuri viską išvogė Gruzijoje (kaip ir Lietuvoje), evakuacijai iš nualintos Gruzijos. Gruzinų laukia lietuvių tautos likimas. Mus į ES priėmė ne tam, kad mes gerai gyventume. Kosmopolitiam oligarchatui reikėjo baltų vergų ir jie juos gavo. Gruzijoje jiems dar reikia šios šalies gausių iškasenų ir karinių bazių prieš Rusiją ir Iraną. Juk tai placdarmas Rusijos puolimui, šios šalies pavergimui ir išdraskymui.

Nėra ko čia lietuviui džiaugtis gruzinų „laime“ susidėjus su globalistais. Jų laukia lietuvių ir Tkibuli žiobrių likimas.

Prieš kelias savaite Austrijos Užsienio reikalų ministras Sebastianas Kurz pasiūlė Gruzijoje įkurti „pabėgėlių stovyklas“, pernai ES surengė Tbilisyje sodomitų paradą... Prasideda eurointegracija!
2017-03-30

Venecijoje musulmonų teroristai norėjo susprogdinti Rialto tiltą


Teroro aliarmas Venecijoje: islamo teroristai planavo susprogdinti Rialto tiltą. Pranešama, kad trys teroristai iš Kosovo buvo suimti per operaciją lagūnoje, netoli La Fenice teatro. Tai įvyko ketvirtą valandą ryto, kada policija šturmavo pastatą. 

Teroristai planavo atakuoti vieną iš turistų labiausiai lankomų įžymybių Venecijoje. Atakos metu turėjo žūti šimtai turistų ir turėjo būti sunaikintas architektūros paminklas. Vienas teroristas gyveno Italijoje metus, kiti du metus dirbo oficiantais.


Pranešama apie kratas Trevizoje ir Mestre.

Policija teroristus Venecijoje susekė tirdama teroro aktą Londone. Operacija Venecijoje buvo Britanijos ir Italijos specialiųjų tarnybų bendra operacija.

Alkaida ir iš jos kilusi „Islamo valstybė“ jau 2015 metais gyrėsi, kad į Europą atsiuntė daugybę teroristų, kurie ims veikti davus komandą. Tai, matyt, dabar ir vyksta.

Mums reikia padėkoti dabartiniams Lietuvos vadovams, kad jie mums veža islamistus - „pabėgėlius“. Nei darbo vietomis, nei uždarbiu jie nesugeba pradžiuginti lietuvių, tai "džiugina" veždami potencialius teroristus!
Regensburgas: siras „pabėgėlis“ dūrė nepažįstamam praeiviui peiliu į nugarą


Trečiadienį 23 metų amžiaus siras „pabėgėlis“ dūrė 28 metų vokiečiui į nugarą peiliu, kuris įsmigo 10 cm į aukos kūną. Sunkiai sužeistas vyras nugriuvo, o banditas - bandė pabėgti, palikęs aukai į nugarą įsmeigtą peilį. Tuo metu kai dalis praeivių ėmė teikti pagalbą nukentėjusiam, kiti ėmė vytis sirą ir jį pagavo. Nusikaltėlis areštuotas. Jis nebuvo pažįstamas su auka. Dauguma Vokietijos laikraščių nurodė nusikaltėlio kilmę, vakarinis Miuncheno laikraštis tai nuslėpė, rašoma Pi-news.


Apie Gruzijos kalnuose gyvenantį žiobrį Vimba vimba, Tkibuli teatro režisierių Rezo ir savo jaunystę


Vakar LTV džiaugsmingai paminėjo bevizio režimo Gruzijos piliečiams į ES pradžią. Daug buvo kalbėta apie lietuvių ryšius su Gruzija, dokumentinis filmas ta tema parodytas. Svarbiausią, žinoma, paminėjo: labai džiaugėsi, kad Landsbergio jaunesniojo pasaką gruzinų šešėlių teatras parodė. Svarbu. Mes jo tatos „šešėlių teatrą“ jau 26 metus stebime, kaip Lietuva, tarytum šešėliai, ne be jo pastangų išsivaikšto, išbėgioja.

„Kokia didelė Lietuvai laimė, kad Gruzija gavo bevizį režimą su Europa“, - džiaugėsi kažkokia kalbanti LTV galva!

Aš, atvirai pasakius, taip ir nesupratau, kurioje vietoje glūdi ta lietuvio laimė, kad gruzinai gali važinėti be vizų? Ir kurioje vietoje glūdi eilinio gruzino, kokio pavargusio inteligento, laimė važiuoti tris ar keturis tūkstančius kilometrų į tą migrantų nušniaukštą Europą? Už kokius „šišus“ jis ten važiuos, jei toje Gruzijoje nieko neprichvatizavo ar nepavogė? Ar daug dažniau lietuviai į Ameriką skraido? Kažkaip nepastebėjau tarp savo draugų to skraidymo į JAV paūmėjimo, kai JAV bevizį įvedė. Štai Brazauskienė, kuri su Brazausku viešbutį iš Lietuvos pavogė – toji skraido dažnai. Vagims – paprasčiau.

Aš jau niekada nenuskrisiu į Gruziją. Labai jau brangu Lietuvos nualintam pensininkui, kuriam reikia galvoti kaip pramisti, o ne kaip į Gruziją skraidyti. O man taip reikėtų ten nuvykti, nes ten liko mano jaunystės draugai - žiobriai iš Tkibuli vandens saugyklos. O gal ten jų jau ir nebėra?

Vimba vimba L.
Krentu į prisiminimus

1972 metais pirmą kartą nuskridau į Gruziją. Mane, trečio kurso studentą, ½ etato dirbantį LTSR MA Zoologijos ir Parazitologijos institute“ (dr. Ričardo Volskio „Hifrobiologijos“ laboratorijoje) komandiravo į Gruziją ištirti Tkibuli vandens saugyklos žiobrius. Institutas vykdė sąjunginę programą „Rūšies tyrimas areale“. Gruzija buvo žiobrio Vimba vimba rūšies arealo kraštiniame taške.

Apačioje Tkibuli miestas, o toliau - Tkibuli vandens saugykla, kurioje gyvena ten introdukuoti žiobriai
Išbuvau aš Tkibulyje, kuris už 45 kilometrų nuo Kutaisio (165 km nuo Tbilisio), 2 savaites, jokių žiobrių ten vandens saugykloje neatradau, net žvejų neatradau, bet pabuvojau Kaukazo kalnuose, kalnų kaimelyje, grotose, alpių pievose. Taip ir bučiau pargrįžęs tuščiomis, jei ne laimingas atsitikimas.

Viešbutis, kurio restorane Dievulis mane supažindino su režisieriumi Rezo
Priešpaskutinę dieną prieš man sugrįžtant į Vilnių labai nelaimingas sėdėjau vienut vienutėlis didžiuliame Tkibuli viešbučio (nuotrauka) restorane. Dievulis pasigailėjo vargšo studento ir į restoraną atvedė TSRS liaudies artistą, tenykščio dramos teatro vyr. režisierių Rezo (pavardės neatsimenu, visi vadino tik vardu), kuris buvo ir Tkibuli futbolo komandos „Mešachte“ (Žaidė toje pačioje 1-je lygoje su Vilniaus „Žalgiriu“) klubo vadovu. Rezo atėjo dar su 3 draugais, man atsiuntė nuo savo stalo butelį vyno, aš jiems du (tokios kalniečių vaišingumo tradicijos), tada mane pasikvietė prie savo stalo, tada perėjome į atskirą kabinetą, tada dar į kitą, visai prabangų, kur buvo televizorius. Vyko Tbilisio „Dinamo“ ir Jerevano „Ararato“ futbolo komandų rungtynės, jas žiūrėdavo visa Gruzija ir Visa Armėnija.

Šiam dramos teatrui vadovavo mano draugas ir geradėjas Rezo
Sekančią dieną nuvykau į teatrą (nuotrauka) pas Rezo, papasakojau išsamiai savo vargus. Jis paskambino kelis kartus keliais telefonais ir viską susitarė. Jis man pasakė: pasakyk, kad tu nuo Rezo.

Visos durys stebuklingu būdu atsidarė...

Kitais metais į Vilnių atvežiau 200 žiobrių iš Tkibuli, taip buvo parašyta monografija apie „Žiobrį jo areale“, o toje monografijoje buvo mano parašytas skyrius apie Tkibuli vandens saugyklos žiobrio biologiją.

Ačiū tau, Rezo! Linkėjimai jums, Tkibuli žiobriai!

Monografijos apie Tkibuli žiobrį nuoroda: http://search.rsl.ru/ru/record/010069724862017-03-29

Švedams pasisekė: juodaodė iš Ugandos pažadėjo etninių švedų neišsiuntinėti iš Švedijos


Keistos naujienos iš Švedijos jau mažai ką stebina, rašo Pi-news. Viktorija Kawesa (foto) buvo pirmoji juodaodė išrinkta partijos Feministinės iniciatyvos (Fi) pirmininke rinkimuose praėjusį savaitgalį. Savo interviu Švedijos televizijos kanalui SVT ji pasisakė už nelegalių „migrantų amnestiją“ ir už tai, kad nei vienas užsienietis, padaręs Švedijoje nusikaltimą, nepriklausomai nuo nusikaltimo sunkumo, nebūtų deportuojamas iš Švedijos. Jos nuomone, neturėtų būti iš Švedijos išsiunčiami ir baltieji (etniniai) Švedijos gyventojai.


„Тodėl žmogžudžiai ir prievartautojai, kuriuos norima deportuoti į tėvynę, irgi turi likti Švedijoje“, - pasakė Kawesa SVT reporteriui. „Bet Švedijos baltieji (etniniai) už tuos pačius sunkius nusikaltimus patekę į kalėjimą irgi nebus deportuojami.“

Šios Afrikietės nuomone, juk neteisinga, kad baltieji švedai lieka Švedijoje, o imigrantai yra išsiunčiami iš šalies.

Viktorija Kawesa yra imigrantė iš Ugandos, atvykusi į Švediją 9 metų amžiaus. Šiuo metu 37% Švedijos gyventojų yra kilę iš užsienio. Jeigu demografiniai pokyčiai vyks tokiu pačiu tempu, kaip pastaruosius 14 metų, tai 2034 metais etniniai švedai Švedijoje bus mažuma.

Kad globalistinė „tolerancija“ ir „multikultūriškumas“ yra idiotizmas - Lietuvos piliečiai žino, o švedai turėjo progos tuo eilinį kartą įsitikinti. Vakarų politologai prognozuoja pilietinį karą Europoje. Manau, jie tam turi svarių argumentų.
Parazitinės NVO, kurios graužia Europą ir iš vidaus, ir iš išorės


Klastingiausias ir bjauriausias globalistų sugalvotas būdas naikinti valstybėms, tautoms, demokratijai, žmogaus teisėms, konstitucinei teisei, valstybių ekonomikai yra Nevyriausybinės organizacijos (NVO). Lietuvos Respubliką ir jos piliečius šios organizacijos parazituoja Viešųjų įstaigų ir labdaros organizacijų, t. y. „pelno nesiekiančių įmonių“ pavidalu.

Kovo 28 dieną aš paskelbiau šia tema straipsnį apie katalikų organizacijos „Caritas“ parazitinę veiklą Europoje, kurią išnagrinėjo vokiečių publicistas Udo Ulfkotte savo knygoje Die Asyl-Industrie „Pabėgėlių industrija“ (1).

Udo Alfkotte rašė: „Vokietijos Raudonasis kryžius, Caritas, Diakonie ir kitos labdaringos organizacijos, dirbančios  su pabėgėliais, turėjo 140 milijardų eurų metinę apyvartą ir davė darbo 2,3 milijonams žmonių. Palyginimui, Vokietijos automobilių pramonėje dirba iš viso 738 000 žmonių. Ir netgi didelis koncernas „Siemens“, su filialais 167 valstybėse ir 343.000 darbuotojų skaičiumi, pasiekia vos 70 milijardų eurų metinę apyvartą.“

Kovo 29 dieną publicistas Simonas Kraydonas Facebook paskelbė straipsnį, kuriame nuodugniai nušviečia Lietuvos valstybę ir jos visuomenę parazituojančių Viešųjų įstaigų veiklą (2).

Kraydonas rašo: Viešosios Įstaigos dar kitaip vadinamos VŠĮ yra Lietuvos Respublikos mokesčių sistemoje gyvenančios parazitinės kirmėlės. Tai Lietuvos ekonomikos askaridės dedančios kiaušinėlius ir aritmetine progresija besidauginančios ir mintančios visų jūsų mokesčių mokėtojai sąskaita.

Paprastai jas įkuria parazitinę humanitarinę specialybę baigusi ,ir keturis metus ant tėvų kupros sėdėjusi kokia nors Eglė iš Radviliškio ar Akvilė iš Kupiškio kurios baigusios kokį nors parazitinį Riomerio universiteto filologinį fakultetą ,dar kelis metus prasivalkioja po Ispanijas ,Portugalijas ,Italijas pagal valkatinę Erasmus studentų keitimosi programą ,ten jos geria pigų vynelį ir krušasi su tokiais pat parazitiniais čigonynų erasmusais .Visa tai apmoka Europos Sąjungos mokesčių mokėtojai,ir vėliau jos/jie ten išmoksta kaip reikia melžti savo šalies mokesčių mokėtojus .Grįžę į Lietuvą šitie akiniuoti jaunieji proto bokštai įkuria nepelno siekiančias viešąsias Įstaigas .Tų hipsterių tėvai yra buvę soviettinių laikų nomenklatūrininkai ,savo laiku viską pirkdavę specialiose tik jiems sukurtose parduotuvėse ,o štai jų vaikai įregistruoja pelno nesiekiančias viešąsias įstaigas užsideda Žmogaus Teisių Gynimo įstaigos pavadinimą ir tada pradeda melžti jūsų visų pinigus.“
Straipsnio autorius išvardija kai kurias konkrečias Všį – Lietuvos parazites, mūsų valstybės „askarides“.

Aš irgi tapau šitų valstybę parazituojančių organizacijų auka, nes buvau vienos iš jų apskųstas teisėsaugos struktūroms už straipsnyje išdėstytą savo nuomonę apie į Lietuvą vežamus nelegalus iš Eritrėjos, kurie, kaip įrodo gausi faktinė medžiaga paskelbta Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose valstybėse, yra ne pabėgėliai, o „socialiniai parazitai“, kontrabandistams padedant nelegaliai atvykę į Europą ir čia ieškantys geresnio gyvenimo, o ne bėgantys dėl grėsmės jų gyvybėms (3-4).

Lietuvos danguje yra pragiedrulių. Visų pirma tai visuomenė, pasiryžusi atlikti šių valstybę parazituojančių „Všį askaridžių“ išvalymą – dehelmitizaciją. Pastaruoju metu ir teisėsaugos struktūros pasipriešino šitiems Všį parazitams, užsiimantiems piliečių šmeižimu, trukdantiems piliečiams realizuoti savo Konstitucine teise į žodžio laisvę.

Lietuvos Respublikos konstitucijos 25 straipsnis sako: Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas (…)

Dainiaus Sinkevičiaus portale „Delfi“ paskelbtame straipsnyje „Po komentaro internete – teisėsaugos reakcija: bausti galima tik išimtinais atvejais“ rašoma (5):

Interneto portaluose komentarus rašantiems skaitytojams dėl išsakytų teiginių ikiteisminiai tyrimai turi būti pradedami tik išimtiniais atvejais – teismas išaiškino, kad „vien neetiškų komentatoriaus pasisakymų viešoje erdvėje neužtenka baudžiamajai atsakomybei kilti“.

Kvaila formuluotė - „pelno nesiekianti įmonė“

Pelno galima siekti primityviai, o galima gudriai, tokiu atveju pelnas būna dar didesnis. „Pelno nesiekiančiu“ monstru buvo Deividas Rokfeleris, turėjęs septynias širdis ir miręs 102 metų praeitą savaitę.

Prof. Valentinas Katasonovas apie Deivido Rokfelerio „labdaros“ veiklą rašo (6):

Reikia pažymėti veiklą Rokfelerių fondo – vieno iš stambiausių Amerikos labdaros fondų. Bendrai amerikietiški labdaros fondai – labai gudri institucija. Kraštutinai neskaidrios jų finansinės operacijos, ne iki galo yra atskleidžiama jų labdaringa veikla. Rimti ekspertai vadina šiuos fondus „vidiniais ofšorais“ Amerikoje. Visos trys Rokfelerių kartos užsiėmė „labdara.““

Plačiai nuskambėjo ir ypač neskaidrus Klintonų fondas užregistruotas Kanadoje (!) (7-8)

Lietuvoje irgi apstu korupcijai tarnaujančių labdaros fondų, kuriais aplipusios politinės partijos ir politikai. Kas galėtų paneigti, kad Landsbergio, Butkevičiaus ir kitų Lietuvos politikų ir partijų įsteigti fondai netarnavo politinei korupcijai?

Tuose „labdaros fonduose“ mažiausiai yra labdaros, o daugiausiai – korupcijos. Mes šeimoje pasijuokiame: kada tik artėja algų diena, tuojau išgirstame apie labdaros organizacijos „algojimas“ akciją. „Algojimas“ - juk jie tiesiai šviesiai sako, kam aukojami pinigai - algoms, tai ko stebėtis!?

Migrantų kontrabanda į Europą – NVO verslas

Prieš kelias dienas apie NVO kriminalinius nusikaltimus prabilo jau ir aukšti ES valstybių pareigūnai.

Vyriausias Sicilijos prokuroras Carmelo Zuccaro tvirtina, kad NVO transportuoja nelegalius migrantus iš Šiaurės Afrikos į Italiją (9). Jis pažymėjo, kad „parama neteisėtai imigracijai yra kriminalinis nusikaltimas, nepriklausomai nuo motyvų.“ Prokuroro ataskaitoje sakoma, kad NVO „dirbdamos jūros gelbėjimo operacijose, padeda nusikaltėliams pasiekti savo tikslus, esant minimalioms sąnaudoms, sustiprinti jų verslo modelius, padidinti sėkmės šansus."

Prokuroras atkreipė dėmesį į gelbėjimo procedūros teisės pažeidimą, kai gelbėjamieji NVO yra transportuojami ne į artimiausią saugų uostą, kaip numato tarptautiniai susitarimai, o vežami į patį tolimiausią – į Siciliją.

Prokuroras klausia: „Ar tai ne nusikaltimas veržtis į svetimus teritorinius vandenis, kad juos paimti?“ „Yra baudžiama vežti juos į Italiją nepaisant bendradarbiavimo taisyklių, kurios nustato, kad laivai turi vežti migrantus į artimiausią uostą, žinoma, ne į Italiją“.

„Pabėgėlių“ vežimas yra gerai organizuotas verslas ir žinoma kas jo organizatoriai (10).

Sorošas ir jo fondai, finansuojamos NVO – pūliuojančios šunvotės ant planetos kūno

2016 metų rugpjūčio mėnesį DC leaks portale buvo paskelbtas Džordžo Sorošo „Atviros visuomenės“ fondo vidaus informacijos archyvas. Paskelbti dokumentai parodė, kad Sorošas yra prisidėjęs prie visų per pastaruosius 25 metus pasaulyje įvykusių revoliucijos ir perversmų. Jis finansuoja JAV Demokratų partiją, remia Klinton priešrinkiminę kompaniją, aukoja pinigus šimtams pasaulio politikų. Jis proteguoja lytinius iškrypėlius ir iškrypėlių organizacijas, negrus Europoje, jis dresuoja Europos parlamento deputatus, jis remia migrantų transportavimą į Europą, kenkia ES policijai vykdyti sienų apsaugą. DC leaks paskelbtame archyve yra pateikiami sorošininkų darbo planai, strategijos, prioritetinės darbo kryptys ir t.t. (11)

Sorošo fondai organizavo „moterų maršus“ JAV, nukreiptus prie teisėtai išrinktą JAV prezidentą Donaldą Trampą, bei kitus prieš jį nukreiptus išpuolius (12-13).

Sorošo fondai yra išvaryti iš daugelio pasaulio valstybių, juos veja lauk ir Vengrija (14-15)

Vengrijos premjero Viktoro Orbano žodžiais 2015 metais „pabėgėlių“ kelionę per Europos kontinentą organizavo Sorošo ir Co. finansuojamos nevyriausybinės organizacijos (NVO), todėl Vengrijos Premjeras užsimojo įstatymais užkardyti šių antivalstybinių organizacijų veiklą.

JAV jau labai senai turi griežtus iš užsienio finansuojamų NVO reguliavimo įstatymus. NVO turi atsiskaityti prieš JAV valdžias už kiekvieną iš užsienio gautą dolerį. Šitos organizacijos JAV yra vadinamos „užsienio agentais“. Prieš kelis metus analogišką įstatymą priėmė Rusija, visai nesenai -
Izraelis. Šiandien NVO - „užsienio agentų“ kontrolė yra valstybės saugumo neišvengiama būtinybė.

Visos Vengrijos NVO, turinčius užsienio kreditorius, turės atskleisti savo pajamų šaltinius, kad nepasikartotų tokia situacija, kai prie Vengrijos sienų šios NVO atvedė pusę milijono „pabėgėlių“. Apie tai pasakė premjero administracijos vadovas Lázár János.

Vengrijos valdančiosios Fides partijos pirmininkas Silard Nemet televizijos kompanijai ATV pasakė, kad vyriausybė turi kovoti su NVO, kurios yra finansuojamos iš užsienio ir „atakuoja vyriausybę“, „visomis priemonėmis“. Nemet užsiminė, kad Donaldo Trampo išrinkimas JAV prezidentu sukurs tam palankią atmosferą.

Vengrų-žydų kilmės finansistas Džordžas sorošas, dar vadinamas „Rotšildų ruporu“, Vengrijos valdančiųjų įvardijamas pagrindiniu daugelio Vengrijos kenkėjiškų NVO rėmėju. Buvo paminėtos „teisių gynimo organizacijos“ TASZ ir Helsingio klubas, o taip pat Transparency International ir ekologinė organizacija Energia. Lázár János pasakė, kad norima visų Vengrijoje veikiančių organizacijų veiklą padaryti skaidria ir išvengti jų įtakos į šalies politinį gyvenimą.

Dar 2014 metais Viktoras Orbanas buvo organizavęs Norvegų vyriausybinės organizacijos Kehi veiklos patikrinimą. Tuo metu valdančioji partija apkaltino Oslo, kad ši Norvegijos valstybės finansuojama organizacija per fondą Norway Grants, finasiškai remia kairią opoziciją.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas teigia, kad Dž.Sorošo pinigai gali destabilizuoti politinę valstybės sistemą, todėl Sorošo finansuojamiems NVO dedamas „antsnūkis“ - privalomos pinigų šaltinių ataskaitos.

Orbanas: tarptautinės organizacijos, kurios pirmiausiai surištos su Džordžu Sorošu peržengė ribą

Vengrijos vyriausybė reiškia įsitikinimą, kad demokratiškus rinkimus neturi įtakoti neskaidrios užsienio organizacijos. Vengrijos įstatymai griežtai reglamentuoja rinkimų tvarką. Su Sorošu surištos organizacijos užsiima aktyvia promigracine propaganda ir turi ryškų politinį charakterį.

Viktoras Orbanas pasakė, kad „negalima leisti, kad organizacijos, kurios lieka šešėlyje – nepaskelbusios iš kur jos gauna pinigus ir kokiems tikslams – kad pastoviai stimuliuotų migrantus pažeidinėti Vengrijos įstatymus, kad jie kažkaip patektų į šalį.“

„Toks tarptautinių organizacijų elgesys, kurios pirmiausiai surištos su Džordžu Sorošu peržengė ribą,“ pabrėžė Orbanas.

Premjeras oficialus atstovas spaudai Zoltanas Kovač pasakė, kad vienas iš pagrindinių Sorošo atviros visuomenės programos punktų yra migracijos skatinimas, palaikymas nelegalios migracijos į Europą iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos, ir kova prieš tokias vyriausybes, kaip Vengrijos, kuri tam priešinasi.

Numatoma, kad iš Sorošo ir panašių NVO bus pareikalauta pateikti detalią finansavimo iš užsienio ataskaitą.

Literatūros sąrašas:
Prasidėjo Europos tautų evakuacija iš skęstančio ES „Titaniko.“ Anglija bėga, Višegrado šalys priešinasi Briuselio diktatui


Apie savo šalies evakuociją iš skęstančios ES laivo šiandien praneš Anglijos premjerė Tereza Mei. Ji šiandien pateiks oficialius dokumentus apie Britanijos išstojimą iš ES. Jei mažiau kaip po mėnesio Prancūzijoje vyksiančius prezidento rinkimus laimės Marin Le Pen, ES monstras subyrės galutinai. Taip pasibaigtų Rokfelerių-Rotšildų „globalizacijos era“. Tik ar taip lengvai pasiduos pasaulio viešpačiai, kurie į Prancūzijos prezidento postą stumia politinį chameleonę, homoseksualistą, masoną ir buvusį Rotšildų banko valdytoją Manuelį Makroną?


Višegrado grupė nepasiduos ES šantažui

Čekijos, Vengrijos, Slovakijos ir Lenkijos lyderiai šį antradienį atmetė Briuselio „šantažą ir diktatą dėl pabėgėlių paskirstymo ES“, praneša Breitbart. 

Višegrado valstybėms nepriimtinas migrantų paskirstymo siejimas su ES fondais. Rytinės ES valstybės „niekada nepriims šantažo ir diktato“ migracijos politikoje, pareiškė Lenkijos premjerė Beata Šidlo spaudos konferencijoje, kurią surengė kartu su savo kolegomis iš Čekijos, Vengrijos ir Slovakijos.

Čekijos premjeras Boguslavas Sobotka pareiškė, kad visos keturios valstybės „pasisako prieš susiejimo migracijos su Europos fondais“.

„Šį šantažą mes atmetame Slovakijos vyriausybės vardu“, - pasakė Slovakijos premjeras Robertas Fico.

ES narės buvo sutarusios iki rugpjūčio priimti 160 000 pabėgėlių iš Sirijos iš Graikijos ir Italijos, bet buvo perkelta tik 13,500. Šis procesas sustojo dėl Centrinės ir Rytų Europos valstybių pasipriešinimo. Šios šalys pasisako prieš musulmonų migraciją.

Šį mėnesį ES perspėjo, kad valstybės gaili būti nubaustos baudomis, jeigu jos nesugebės pasidalinti pabėgėliais.


ЕС perkėlimo programa startavo 2015 metais, kad susidoroti su 1,1 migrantų banga.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pareiškė spaudos konferencijoje antradienį, kad Budapeštas pasirengęs sulaikyti asmenis, ieškančius prieglobsčio pasienyje su Serbija. „Nuo šiol, Vengrija pajėgi reaguoti net tada, jei neveiktų ES susitarimas su Turkija. Mes galime sustabdyti bet kokia migrantų banga Serbijos-Vengrijos pasienyje“, - pasakė jis.

Vengrija atsisakė priimti ir 5000 migrantų iš Švedijos, kurie buvo užsiregistravę ir paprašę pabėgėlių statuso Vengrijoje, o po to pabėgę į Švediją.

Višegrado šalių grupė stipriną bendradarbiavimą

Kovo 28 dieną Varšuvoje Višegrado šalys pasirašė bendradarbiavimo deklaraciją. Dokumente kalbama, kad Višegrado šalys turi tapti Europos inovacijų centru. Dokumentą pasirašė Lenkijos, Čekijos, Slovakijos ir Vengrijos premjerai. Taip pat deklaracijoje kalbama apie bendradarbiavimo tarp šalių stiprinimą. Inovacijų rėmimui įkuriamas specialus šių šalių fondas. Kaip jau buvo minėta aukščiau, šio susitikimo metu Višegrado šalys atsisakė priimti nelegalius migrantus iš Afrikos ir Azijos.

Lietuvos politika nesuvokiama sveiku protu: su kaimynais iš Višegrado grupės bendradarbiavimas nevyksta, šalies interesai neginami, kurstoma karo psichozė, iš Lietuvos evakuojami piliečiai, o vežami beraščiai, bemoksliais, net čia nenorintys pasilikti „pabėgėliai“ - ekonominiai migrantai ir „socialiniai parazitai,“ kurie išlaikomi badaujančių Lietuvos senelių ir vaikų sąskaita.


2017-03-28

Kodėl katalikų organizacija Caritas taip rūpinasi musulmonais „pabėgėliais“, kurie katalikus kapoja kirviais ir traiško sunkvežimiais


Pasirodo, kad už pabėgėlių „integraciją Lietuvoje“ yra atsakingas Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“!

Šios organizacijos atstovė Ilma Skuodienė papasakojo BNS apie deportuojamą iš Vokietijos į Lietuvą sirą, pasakojo, kad „pagal Dublino konvenciją, pirmoji valstybė, į kurią yra atvykęs asmuo, į ją ir turi būti grąžintas pabėgėlis“. Įdomu, Lietuva rubežiuojasi su Sirija ir į ją pirmąją atvyko šis Sirijos dizertyras, nenorintis kovoti už savo šalį, veltėdis, o gal ir teroristas?! Na, bet ne apie tai, ir ne apie išmokas tiems „pabėgėliams“, kurios ženkliai didesnės negu gauna badaujantys lietuviai, o apie tą šventą organizaciją Caritas, visų musulmonų sergėtoją.


Į šį klausimą, kodėl katalikų organizacija Caritas taip rūpinasi musulmonais „pabėgėliais“, kurie katalikus kapoja kirviais ir traiško sunkvežimiais, galima atrasti atsakymą Udo Ulfkotte knygoje Pabėgėlių industrija“ (2015).

Udo Ulfkotte šioje knygoje atveria užkulisius įstaigų, kurios išmušinėja pelną iš milijardinio verslo su pabėgėliais. Jo nuomone iš „pabėgėlių industrijos“ pelnosi politikai, žurnalistai ir socialiniai susivienijimai.“

Autorius rašo: „Vokietijos Raudonasis kryžius, Caritas, Diakonie ir kitos labdaringos organizacijos, dirbančios  su pabėgėliais, turėjo 140 milijardų eurų metinę apyvartą ir davė darbo 2,3 milijonams žmonių. Palyginimui, Vokietijos automobilių pramonėje dirba iš viso 738 000 žmonių. Ir netgi didelis koncernas „Siemens“, su filialais 167 valstybėse ir 343.000 darbuotojų skaičiumi, pasiekia vos 70 milijardų eurų metinę apyvartą.“

„Iš pabėgėlių antplūdžio gauna naudą ir partijos, ir politikai. Kas trečias Bundestago politikas, Ulfkotte žodžiais, yra valdybos narys, arba turi vadovaujančią funkciją pabėgėlių industrijos socialinėje srityje.“

Ulfkotte sako: „Ko visuomenė nežino: partijos skatina savo politikus užimti postus stebėtojų valdybose, arba tapti konsultantais, nes ne mažiau, kaip ketvirtadalį gaunamų pajamų jie privalo atiduoti į partinę kasą. Taip užslėpto finansavimo keliu per narius, turinčiais deputato vietą, į partinę kasą patenka maždaug tiek pat lėšų, kiek per nario mokesčius.“

Ulfkotte žodžiais, „dabar išlaidos vienam pabėgėliui, jeigu jas sąžiningai sumuoti, siekia 3,5 tūkstančių eurų per mėnesį. Jeigu apskaityti visas dar nenumatytas išlaidas, kaip pavyzdžiui “traumuotų pabėgėlių psichoterapiją”, tada, tik vienam milijonui pabėgėlių, tai išsilies į 42 milijardus eurų per metus. Ši suma atitinka biudžetams ne mažiau 11 Vokietijos valstybinių įstaigų: Šeimos ir jaunimo ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Finansų ministerijos, Aplinkos apsaugos ministerijos, Federalinės ekonomikos ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos, Vokietijos Bundestago, Federalinės teismo palatos, Federalinio Prezidento kanceliarijos, Federalinio konstitucinio teismo ir Bundesrato.“

„Kitas palyginimas, kad įvertinti išlaidų apimtį: 42 milijardai eurų yra būtini Vokietijos valstybei bedarbystės pašalpų išmokėjimui.“

Ulfkotte mano, kad  „prieglobsčio suteikimo sistema suvalgys mūsų ateitį, ateitį mūsų vaikų ir anūkų. Tuo metu, kai vieni gauna riebius pelnus, gyventojams gresia pasinėrimas į skurdą, nes valstybė nesuteiks jokios pagalbos, jeigu kalba eina apie išmušimą pinigų plėšriam aštuonkojui – pabėgėlių industrijai.“

Iš pabėgėlių pelnosi ne tik politikai, bet ir bažnyčios labdaros organizacijos, viešosios nuomonės apklausos agentūros, įvairios pabėgėlių vežimą į ES propaguojančios ir vykdančios NVO, jų maitinimu, apgyvendinimu ir t.t. užsiimantis verslas. Vieninteliai pralaimėjusieji šiame pabėgėlių kazino esame mes – eiliniai mokesčių mokėtojai, ant kurių sprando sėdi visi šie socialiniai parazitai.


Visus tuos išsibėgiojusius sirus reikia kuo skubiau vežti atgal į jų sėkmingai laisvinamą tėvynę, kad jie ten dirbtų ir prikeltų savo gimtą šalį iš pilietinio karo griuvėsių, ten taip trūksta darbo rankų, šalies vaduotojų, o Lietuvą, mano nuomone, nėra ko parazituoti nei Caritui, nei tam į Vokietiją pabėgusiam "socialiniam parazitui" sirui.


Kaip reikalai su „pabėgėliais“ iš Eritrėjos Šventojoje žemėje?


Kai į Lietuvą valdžia ėmė vežti „pabėgėlius“ (mano nuomone, ekonominius migrantus, dezertyrus, teroristus, „socialiniams parazitus“, ką tik norite, bet ne pabėgėlius) iš Sirijos, Irako, o dabar ir Eritrėjos. Buvo labai įdomu sužinoti, kaip sekasi su jais tvarkytis Izraeliui, kuris tapo vienu iš ekonominių traukos centų tiems „pabėgėliams“ jau prieš dešimtmetį.

Atrodytų, kur jau įvedinėti tvarką su „pabėgėliais“, jei ne Izraelio valstybėje, kurią supa 11 metrų tvora, apkabinėtos įvairiausia aparatūra?

Kol neturėjo jie tos išganingos tvoros, atvyko į Šventąją žemę apie 65 tūkstančių svetimos duonos valgytojų iš Eritrėjos, Sudano ir kitų juodosios Afrikos kontinento šalių. Šiaip ne taip per kelis metus 20 000 šių svečių žydams pavyko iškraustyti į namus. Pirko jie šiems nekviestiems sveteliams bilietus į vieną pusę, mokėjo kompensacijas ir t.t.

Pagaliau tvora buvo pastatyta ir nauji nekviesti svečiai - „pabėgėliai“ iš Afrikos ir Azijos nebegalėjo prasiskverbti šią šalį.

2013 metais buvo  rašoma, kad pas Eritrėjos migrantus "praėjo noras bėgti į Izraelį". Pirmiausiai dėl tvoros pasienyje su Egiptu ir grėsmės netekti laisvės dėl priimto naujo „infiltracijos įstatymo“, kuris leidžia visus nelegalus be teismo ir tyrimo sodinti trims metams į kalėjimą. Tuo metu Izraelyje buvo 40 tūkstančių nelegalių migrantų iš Eritrėjos.

Šių metų kovo 2 dieną Izraelio spauda pranešė, kat eritrėjėčiai nebebus per prievartą iškraustomi iš Izraelio. Po eilės publikacijų Europos MIP apie tai, kad Eritrėjos gyventojai gali ramiai grįžti į namus, nes šiose valstybėse nėra pavojaus jų gyvybei, Izraelio valdžia paskubėjo nuraminti „pabėgėlius“, kad nesiųs jų namo.


Portale Israinfo rašoma, kad „Pareiškimas buvo paskelbtas fone teisių gynėjų protestų, kurie palaiko izraeliečius, gyvenančius pietinėje Tel Avivo dalyje ir kenčiančių nuo didelio skaičiaus migrantų savo rajone. Aktyvistai pareikalavo deportuoti pabėgėlius iš Eritrėjos į Tėvynę, juo labiau, kad ši šalis pasirengusi juos priimti atgal.“

Kaip toliau elgsis Izraelis, sunku pasakyti. Gal ką sugalvos originalaus? Nesenai buvo pranešimas apie šeimos afrikiečių, atvykusios į Prancūziją iš Izraelio integraciją, kurią aprašinės teigiamomis spalvomis La Monde. Gal čia „šuo pakastas“?

Taip ir neaišku, ką Izraelis darys su 45 tūkstančiais afrikiečių, kuriuos žydai nori iškraustyti dėl jų keliamų problemų.

Keli israinfo skaitytojų atsiliepimai: 

Elena Ainbinder: О! Taip! Tapau rasiste, po to, kai atvažiavau į Izraelį! Jie pas save palmėse nusprendė per akimirką, kad melsis ir laikysis Šabato! Е.. žydai!! Na.. nemėgstu.

Irina Polonskaya: Mes po truputį virstam į Europą, ir pas mus greitai bus prievartavimai ir neramumai. Kuo galvoja ministrai?

Semion German: O ką, pas mus mažai išprievartavimų ir plėšimų su tais eritriečiais? Dasigyveno blin, tiek kalbų buvo prieš rinkimus...

Diana Litvachuk: Kam naudingas šių pabėgėlių buvimas, kas iš to daro karjerą, o kas iš to gerai uždirba. Politikai nieko be naudos sau nedaro.

Anonimas: Autobuse, po sustojimų prie stoties Tachana Merkazit, galima uždusti nuo smarvės. O iki darbo dar važiuoti ir važiuoti! 2017-03-27

Italų prokuroras kaltina Nevyriausybines organizacijas (NVO) remiant nelegalią migraciją iš Afrikos į Italiją


Italijos prokuroras pasisakė už monitoringą NVO, dalyvaujančių gelbėjimo operacijos Viduržemio jūroje. Jis pažymėjo, kad „parama neteisėtai imigracijai yra kriminalinis nusikaltimas, nepriklausomai nuo motyvų.“

Vyriausias Sicilijos prokuroras Carmelo Zuccaro, tuojau po Europos pasienio agentūros pareiškimo, pateikė savo ataskaitą, kurioje tvirtina, kad NVO transportuoja nelegalius migrantus iš Šiaurės Afrikos į Italiją.

Iš esmės, kalbama ataskaitoje, NVO, „dirbdamos jūros gelbėjimo operacijose, padeda nusikaltėliams pasiekti savo tikslus, esant minimalioms sąnaudoms, sustiprinti jų verslo modelius, padidinti sėkmės šansus."

Interviu dienraščiui Il Giornale šeštadienį, Zuccaro pasakė, kad nors organizacijos ir veikia iš filantropiškų paskatų, „parama nelegaliai migracijai yra kriminalinis nusikaltimas, nepriklausomai nuo motyvų.“

Prokuroro žodžiais, 2016 metų rugsėjo-spalio menesiais, mums tapo žinoma apie staigų NVO jūros laivų pagausėjimą, kurie vykdė sau įprastą darbą: transportavo migrantų laivus į Italijos teritoriją.

Be to, pasakė jis, kilo rimtas klausimas apie lėšų šioms gelbėjimo operacijoms kilmę.

„Mes suvokiame didžiules transportavimo išlaidas,“ - pasakė Zuccaro. „Kai kuriais atvejais kalbama per mėnėsį apie 400 000 eurų, kaip atveju su MOAS laivu (the Malta-based Migrant Offshore Aid Station). Dar vienas laivas Aquarius, kitos organizacijos, „kainuoja 11000 eurų per dieną“.

„Mes galime atlikti išsamų finansavimo tyrimą“,- pasakė jis. „Kol kas mes turime įtarimą, bet nepakanka įrodymų, kad iškelti baudžiamą bylą, todėl mes netiesiogiai suprantame, kas finansuoja operacija“.

Carmelo Zuccaro taip pat dėmesį į gelbėjimo procedūros teisės pažeidimą, kai gelbėjamieji NVO yra transportuojami ne į artimiausią saugų uostą, kaip numato tarptautiniai susitarimai, o vežami į patį tolimiausią – į Siciliją.

Prokuroras klausia: „Ar tai ne nusikaltimas veržtis į svetimus teritorinius vandenis, kad juos paimti?“ „Yra baudžiama vežti juos į Italiją nepaisant bendradarbiavimo taisyklių, kurios nustato, kad laivai turi vežti migrantus į artimiausią uostą, žinoma, ne į Italiją“.

Vyriausias prokuroras taip pat pažymėjo, kad pastebimas Islamiškos radikalizacijos fenomenas, kuris vyksta kalėjimuose ir stovyklose.

„Mes gavome labai konkrečias ataskaitas apie verbuotojų veiklą ir radikalizaciją kalėjimuose“, - pasakė jis.