2021-06-30

LGBT - neapykantos ideologija

 

Olandų "vertybių gynėjai" šlapinasi ant istorinio pastato Budapešte!

Nyderlandų Ministras Pirmininkas Markas Rutte, neslepiantis, kad yra gėjus, pasakė, kad Vengrija nebeturi būti ES nare...

Ši isterija kilo po to, kai Vengrijos parlamentas priėmė įstatymą, saugantį vaikus nuo pedofilų ir LGBT propagandos. Nors vienintelis šio įstatymo tikslas, kaip paaiškino Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas Briuselyje, yra apsaugoti vaikus, tačiau šie progresivystai iškart jį pervadino prieš gėjus nukreiptu įstatymu ir ėmė jį naudoti kaip politinį ginklą prieš Vengriją.

"Didžiuojuosi įkūnydamas Europos vertybių gynimą", - olandų šalininkai vidury baltos dienos šlapinasi Budapešto centre esančioje gatvėje. Šie myžniai-kovotojai Budapešte pozavo su liemenėlėmis ir vaivorykštės simboliais.Portale „Unser-mitteleuropa.com“ pažymima, kad pamokos apie "Europos vertybes" ir "teisinę valstybę", kuriomis ES nori užgniaužti "nenorinčias" valstybes nares, Vengrijoje nesulaukia atgarsio. Vengrai supranta, kad jie atstovauja normaliam pasauliui, ir vadovaujasi visuomenės be kompleksų vizija.

Primenama, kad kai Vengrijos sirgaliai vyko į Vokietiją į Vengrijos-Vokietijos rungtynes, jų autobusai kelis kartus buvo blokuoti greitkeliuose ir be jokios priežasties apieškoti, sirgaliai buvo fotografuojami iš priekio ir iš profilio kaip nusikaltėliai, nors policija nerado nieko neteisėto, o sirgaliai buvo areštuoti per kelias dienas. Pasibaigus rungtynėms atvyko antiteroristinio padalinio policijos pareigūnai ir persekiojo vengrų sirgalius. Vengrijos konsulatui buvo uždrausta įeiti į stadioną. Grupei priklausęs vengrų rėmėjas vis dar laikomas Vokietijoje ir niekas nežino, kodėl.

Štai prie ko priėjo Europos Sąjunga ir "pažangusis globalistinis" pasaulis....

Parijos „Šiaurės Lyga“ pirmininkas Matteo Salvini pareiškė paramą Vengrijai ir jos priimtam vaikų apsaugos nuo pedofilijos įstatymui.Šiuo metu Italijos parlamente yra svarstomas įstatymo prieš homofobiją projektas. Senatorius Matteo Salvini įstatymo projekte atmetė lyčių ideologijos diegimą Italijos mokyklose. Jis pareiškė,

kad nepritaria kairiosios Demokratų partijos pateikto antihomofobijos įstatymo projekto, vadinamo "DDL Zan", pavadinto Italijos įstatymų leidėjo ir LGBT aktyvisto Alessandro Zan vardu, aspektams, dėl kurių vyko diskusijos visoje šalyje. Salvini pridūrė, kad jam, kaip ir Vatikanui, kelia susirūpinimą tai, kad įstatymo projektas gali apriboti minties ir saviraiškos laisvę, tačiau sakė neprieštaraujantis griežtesnėms bausmėms tiems, kurie puola ir diskriminuoja žmones dėl jų seksualinių preferencijų. Tačiau M. Salvini sakė, kad jis nesutinka su "naujų nusikaltimų nuomonei įvedimu ir tuo, kad kai kurie klausimai patenka į šešiamečių mokyklos suolus".

Giorgia Meloni, partijos „Italijos brolių“ lyderė ir M. Salvini sąjungininkė, paragino parlamentą sustabdyti debatus dėl Zan įstatymo projekto, kol bus išspręstas ginčas su Vatikanu.

Ant Matteo Salvini namo vakar atsirado užrašas ′′Salvini šūdas". Senatorius Facebook parašė, kad užjaučia tuos, „kurie savo dienas leidžia įžeidinėdami ir nekęsdami.“

Čia pateikti faktai dar kartą įrodo, kad LGBT ideologija yra neapykantos ideologija.Nuorodos:

https://unser-mitteleuropa.com/hollaendische-werte-verteidiger-urinieren-gegen-ein-historisches-gebaeude-in-budapest/2021-06-29

Prieglobsčio prašytojų iš Afganistano auka tapo 13 metų austrė

 


Kaip rašo austrų dienraštis Krone, Vienos policija pateikė informaciją apie 13-metės mergaitės Leonie mirties tyrimą. Du įtariamieji afganai prieglobsčio prašytojai atsivedė nepilnametę mergaitę į savo butą Vienos-Donaustadte. Ten jie suleido mergaitei narkotikų, manoma ekstazio, ir galiausiai buvo įvykdyti "nusikaltimai prieš mergaitės lytinį neliečiamumą". 18-metis įtariamasis galiausiai išnešė mergaitę iš buto ir išmetė ją netoliese esančioje žolėje. Klausimas, ar Leonie tuo metu dar buvo gyva, lieka atviras.
Krone rašoma, kad pagrindinis 18-metis įtariamasis buvo 3 kartus teistas ir sėdėjęs kalėjime. Kitam įtariamąjam 16 metų. Įtariami žmogžudyste prieglobsčio prašytojai iš Afganistano. Jie buvo sulaikyti pirmadienį. Vienas iš dviejų įtariamųjų picerijoje, kitas - po dviejų valandų Dunojaus saloje. Pats nusikaltimas, matyt, įvyko vieno iš įtariamųjų bute, šiuo metu neatmetama galimybė, kad buvo ir kitų bendrininkų. Nepaisant to, kad 18-metis afganas buvo 3 kartus teistas ir sėdėjo kalėjime, jis nebuvo deportuotas iš Austrijos.Abu įtariamuosius susekė vyresnio įtariamojo afganistaniečio pažįstamas, kuris pranešė policijai. Liudininkas buvo prieglobsčio prašytojas iš Sirijos, kuris, reagavo į žiniasklaidos pranešimus po to, kai buvo rastas kūnas.


Antradienį buvo išplatintos dviejų įtariamųjų baudžiamosios ir prieglobsčio bylos: Nors šešiolikmetis į Austriją atvyko tik šiemet ir iki šiol nebuvo teistas, įtariamo aštuoniolikmečio byla jau gerokai storesnė: jis į Austriją atvyko 2015 m. kaip nelydimas nepilnametis pabėgėlis. 2015 m. jis paprašė prieglobsčio, o 2016 m. jam buvo suteikta papildoma apsauga. Tačiau vėliau jis tapo nusikaltėliu. 2018 m. jam iš viso buvo surašyta vienuolika policijos pranešimų, be kita ko, dėl prekybos narkotikais, pavojingo grasinimo ir muštynių. 2018 m. jis buvo nuteistas pirmą kartą ir atliko dviejų mėnesių lygtinio paleidimo bausmę. 2019 m. jis dešimt savaičių lygtinai atliko bausmę pagal Narkotinių medžiagų įstatymą. 2020 -siais jis 10 mėnesių sėdėjo kalėjime už plėšimą ir buvo paleistas anksčiau laiko rugpjūtį ir nuo to laiko vėl buvo laisvėje.


https://www.krone.at/2449906
Valdžios fokuso esmė

 

Straipsnio „Nausėdą vertinsime pagal jo vaisius“ tęsinys.

Sakote, karalius geras, blogi bajorai? Betgi karalius nei karto neišėjo su piliečiais akis į akį pakalbėti. Vieną kartą atsiuntė video, kitą kartą savo dvaro pažą. Bijojo, kad karūna nukris, jei su cholopais kalbės? Nei vienas neatėjo. Neatėjo, premjerė Šimonytė ir Seimo pirmininkė Čmilytė. Tose direktyvose, kurias jie sako gauną slaptais kanalais, jų suverenai, matyt, nenumato pokalbių su fekalijomis laistomais cholopais.

Šiandien bankų sistema, kuriai kelis dešimtmečius tarnavo Nausėda, kaip voratinklis apraizgė pasaulį. Bankai, jų sukurti investicijų fondai, operuojantys trilijoniniais aktyvais, senai jau perėmė valstybių valdymą. Ar kas, esąs sveikame prote, gali pagalvoti, kad neįgalus marazmatikas bidonas valdo JAV, ar pilka ir kvaila pelytė – ES? Briuselis kimšte prikimštas samdomų pajacų, kurie imituoja valdžią.

Prezidentas – Konstitucijos garantas, todėl jis negali tylėti, kai tyčiojamasi iš valstybės simbolių.

Neįgali teisėsauga nekėlė bylos D.Liškevičiui dėl Lietuvos Respublikos vėliavos išniekininkmo, atsigynė „senatimi“. O kur prezidento žodis?

Pranašingas sapnas, Šv. Vito šokis, ar neprašikome Lietuvos?

Susapnavau genialų meno kūrinį: didžiulis unitazas, pilnas š. (žiebtuvėliu išlydyto šokolado), o jame plauko „žymaus menininko“ D.Liškevičiaus galva, nurauta, kaip Bulgakovo „Meistre ir Margaritoje“.

Būtinai susisieksiu su buvusiu kolega V.Butkumi, MO muziejaus savininku, kad jis užsakytų šį mano „meno šedevrą“ savo muziejui. Jis chemikas, todėl žino apie Dmitrijaus Mendelejevo genialiai susapnuotą Periodinę cheminių elementų lentelę.

Nutinka taip genijams, ir sulūžusios sąmonės menininkams taip nutinka, ima kažkas ir nulūžta smegenyse, todėl jie „lūžio karta“ Lietuvėlėje pavadinti, visa krūva tokių menininkų MO muziejuje pažymėti, ten „viazankomis“ sudėti, kaip malkos mano vaikystės laikais pardavinėtos iš arkliu kinkyto vežimo Vilniaus centre. Ano laiko stiliumi sakytume: „Kiek „viazanka“ šito „meno“ kainuoja už iš Lietuvos valstybės „nupizdintus“ milijonus? Juk lūžis visiems tuomet įvyko: vieniems pavyko „nupizdinti“ iš Lietuvos fermentus gaminantį fabrikėlį, o kitiems, nepavyko, todėl pastarieji „viazankėmis“ „meno“, kuris valstybę ir žmogų niekina, nepripirko ir to „meno“ nesupranta.Viduramžiais, kai duonos, skalsėmis apkrėstos, žmonės privalgydavo, išprotėdavo jie, irgi "viazankėmis“ imdavo gatvėse beprotiškus šokius šokti. Tuos šokius Švento Vito šokiais vadino.

Taip ir dabar Lietuva, apsiėdė, matyt, skalsėmis ir šoka išprotėjusi trisdešimtais nepriklausomybės metais aplink seną kuprotą degeneratą ir jo išperą anūką. Šoka su jais visais ir išprotėję sorososai, o garbanė išderintu pianinu jiems groja prie WC!


O dabar nuo sapnų prie slogios realybės.

Šiems visiems ponams bešokant, ELTA pranešė, kad Mykolo Riomerio universitetas reiškia solidarumą su siekiančiais aukštojo mokslo baltarusiais ir ketina sudaryti jiems kuo palankesnes sąlygas įgyti „chaliavinį“ aukštąjį išsilavinimą. Tiems, kas negali atvykti į Lietuvą dėl susidariusios situacijos, universitetas siūlys studijas pradėti nuotoliniu būdu – esant sunkumams išvykti iš Baltarusijos.

MRU rektorė prof. dr. Inga Žalėnienėinformavo „chaliavininkus“, kad šiuo metu universitete studijuoja 22 baltarusiai, bet jų tikrai galėtų būti ir daugiau.

Dienraščio „Respublika“ skaitytojai taip komentavo šį fokusą:

Konentatorius Taigi...: Kokia turtinga valstybė! Bet kodėl ji nemyli savų? Svetimtaučiams studijos nemokamai, o saviems studentams – dar žymiai pabrangino studijas!

Aleksas: O kokia vėliava kabo ant to Riomerio sienos? Gal ta, kurią panaudojo habilituotas menininkas ir dėl senaties nekabino šio „universiteto“ paruošta teisėsauga?

Teisingos pastabos! Priminsiu dar, kad tas Riomeris buvo nusipelnęs masonas, o jo bute Vilniuje „Armija Krajova“ karo metais turėjo spaustuvę, kurioje spausdinamose skrajutėse buvo kviečiama vykdyti Vilnijos krašto lietuvių genocidą.

Pažvelkime į simbolius, kuriai yra pasipuošę „baltarusiai“, įvairių riomerių potencialūs chaliaviniai studentai. Jie jau kelis kartus Lietuvoje, bet ne Baltarusijoje, vykdė tarptautinio krovininio transporto blokadą (2:11:10). https://www.youtube.com/watch?v=h4jKZWixmUY


O dabar pasižiūrėkite Eduardo Hodoso video „Deg, deg, mano žvaigžde“ ir taps viskas aišku, kieno pavedimus ant lietuvių galvų valdžios fokusininkai drabsto fekalijas, kieno naudai, ir kokia žvaigždė visa tai nušviečia.


https://youtu.be/x-ucbEq_vBY

Nuorodos:

http://lebionka.blogspot.com/2021/06/nauseda-vertinsime-pagal-jo-vaisius.html

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/kai_nesi_meno_genijus_ir_trispalve_tampa_ranksluosciu/

http://lebionka.blogspot.com/2021/06/kaip-tai-kvaila-viktorai-buvusio.html

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/baltarusiams_m_romerio_universitetas_siulys_tarptautiskas_ir_europietiskas_studijas_nemokamai/


Dr. Algimanto Lebionkos straipsniai Telegram:
2021-06-28

Nausėdą vertinsime pagal jo vaisius

 

Po Šeimų Sąjūdžio maršo gegužės15 d. ir birželio 17 d. surengto mitingo prie Prezidentūros, kur buvo išsakyta Prezidento Gitano Nausėdos principinė parama Konstitucijos straipsnio, apibrėžiančios šeimos, kaip vyro ir moters sąjungą, į viršų staiga šovė jo reitingai, o daugelis patriotiškai nusiteikusių lietuvių savo nuotraukas Facebook socialiniame tinkle įrėmino užrašus „Palaikau Prezidentą“. Aš šį Nausėdos žingsnį irgi palaikau, o kurstymą konflikto su Baltarusija – ne!Vakar LRT laidai „Savaitė“ (10:39) Prezidentas Nausėda pasakė, kad remdama baltarusių kovotojus, baltarusiškai zmagarus, sankcijas Baltarusijos valstybei, Lietuva neišvengiamai patirs ekonominių nuostolių:

„Negalime taikyti sankcijų ir galvoti, kad šitos sankcijos mūsų pačių niekaip nepalies. Taip, jos paliečia, bet tiktai dėl to jos tampa skausmingos ir režimui.“

Nukentės Klaipėdos uostas, transportininkai ir t.t. jau nukentėjo Baltarusijos sanatorijos Druskininkuose šimtai darbuotojų ir jų šeimų narių. O kiek kainuos pabėgėlių srautas? Vieno nelegalaus migranto išlaikymas kainuoja virš 1000 eurų per mėnesį (prieš kelis metus parlamentaro R.Dagio skelbti skaičiai). Nuo metų pradžios jų artėja prie 600 žmonių, vien tik savaitgalį nelegalų padaugėjo per 80 asmenų.

Baltarusijos prezidentas A.Lukašenka Breste nesenai pasakė, kad nestabdys šio migrantų srauto, nes tai Baltarusijai kainuoja milijonus eurų. Juk turime pietuose Turkiją, kuriai ES moka, kad stabdytų migrantus į ES.

Italų dienraštis „Il Giornale“ pranešė, kad ES Turkijai už migrantų stabdymą suteiks 8 milijardų eurų paramą. Pagal 2016 metų ES-Turkijos sutartį ši šalis iš ES iki šiol gavo 6 milijardus eurų paramą nelegalių migrantų stabdymui.

Ką tai reiškią? Ogi tai, kad nelegalų kelionės maršrutas pasuks nuo Graikijos ir Balkanų į Lietuvą ir Lenkiją per Baltarusiją, kur nuolatos vyksta „istorijos išsiilgę“ turistai iš Stambulo ir Bagdado.

Į ES vyksta ne tik ekonominiai migrantai, bet čia vyksta ir teroristai, apie ką parodė prancūzų tyrimas, apie kurį esu rašęs.

Kokia tai grėsmė Lietuvos piliečiams, įsitikinome iš Vurcburgo teroro akto, kurio metu žuvo 3 žmonės ir apie dešimtį buvo sužeista.

Šiandien jau žinome, kad teroristas atvyko iš Somalio 2015 metais, kai Vokietijos kanclerė Angela Merkel šios valstybės sienas atvėrė viso pasaulio „pabėgėliams“. Birželio 25 d. Viurcburgo teroristas Džibrilas A. (24 m.), kuris nužudė 3 ir sunkiai sužeidė 6 žmones iš paduotuvės pavogtu virtuviniu 40 cm ilgio peiliu, buvo džihadistas, IS pasekėjas, kaip paaiškėjo greitai po jo sulaikymo. Jis pats pareiškė, kad jo poelgis yra „džihadas“, jo asmeninis indėlis į „šventą karą“ prieš netikėlius. Tai suvėlė valdžios planus pripažinti jį bepročiu, kai nuolatos daro Vokietijos valdžia su „pabėgėliais“ nusikaltėliais jau daug metų.

2020 metais net 41 974 vokiečių tapo aukomis prievartos nusikaltimų, kuriuose bent vienas iš įtariamųjų buvo imigrantas.

Vokietija „pabėgėlių“, kurių čia 2015 m. atvyko virš 1,5 milijono, išlaikymui išleidžia milžiniškas sumas.

2018 metais Vokietijai atbėgėliai kainavo 2З milijardus eurų. Didžioji lėšų dalis, 7,9 milijardai eurų, buvo išleista „kovai su pabėgimo priežastimis“, 4 milijardai pašalpoms Hartz IV. Vokietijos žemėms pabėgėlių išlaikymui skirta 7,5 milijardai eurų, 1,6 milijardai skirti pabėgėlių registracijai ir apgyvendinimui tuo periodu, kuomet svarstomi prašymai prieglobsčiui suteikti, 350 milijonai - nelydimiems nepilnamečiams pabėgėliams, 1,17 milijardo – vietoms vaikų darželiuose, 2 milijardai vokiečių kalbos kursams.

Garsiausias Vokietijos ekonomistas profesorius Hansas-Werneris Sinn paskaičiavo, kad kiekvienas „pabėgėlis“ Vokietijai per savo gyvenimą kainuos 450000 eurų, atskaičius jo indėlį į šalies ekonomiką.

Visos šios išlaidos leido profesoriui Sinn sumuoti visus pabėgėlių kaštus, kurie per jų gyvenimą pasieks astronominę 1 trilijoną eurų sumą.

Gitanas Nausėda, kaip buvęs skandinavų banko finansistas turėtų žinoti, kiek Lietuvai kainuos sankcijos prieš Baltarusiją.

Man įdomu, ko Nausėda siekia? Aš abejoju, kad jis rūpinasi dėl Lietuvos ateities, aš manau, kad Nausėda rūpinasi tik dėl savo kailio, todėl ir palaikė „Šeimų Sąjūdį“, kuris tampa jo užnugariu, kovojant su Landsberginių gauja. Tai gaujų karas.Nausėda tarnavo Valenbergams, iš kurių banko atėjo į prezidentūrą. Prieš tai jis spjovė į viešą interesą, teisėsi su visuomeninėmis organizacijomis dėl „stiklinio kūbo“, kuri jis pasistatė Pavilnių regioninio parko centre, prie gražiausios Vilniaus Pūčkorių atodangos.Ilgamečiai Nausėdos šeimininkai Valenbergai yra nekarūnuoti Švedijos karaliai. Jie valdo bankus ir kompanijas Ericsson, Electrolux, ABB, SAS Group, SKF, AIK, Atlas Copco, ir t.t. Praėjusio šimtmečio septintame dešimtmetyje Valenbergų šeimos įmonėse dirbo 40 procentų visų Švedijos dirbančiųjų, o šių įmonių kapitalizacija sudarė apie 40 procentų Stokholmo fondų biržos kapitalizacijos.

Tai Valenbergų dėka šiandien Švedijoje yra Švedijoje yra 61 No-go zonos, į kurias bijo užeiti policija, čia daugiausiai moterų išprievartavimų pasaulyje, čia žmonės persekiojami ir varomi iš darbo, jeigu jie prabyla apie imigrantų nusikaltimus, čia vyksta švedų tautos pakeitimas afrikiečiai ir Azijos gyventojais, kas JTO yra kvalifikuojama kaip genocidas. Apie 44% pradinių klasių mokinių Švedijos miestų mokyklose yra iš imigrantų šeimų, kuriems švedų kalba nėra gimtoji. Po 50 metų švedai Švedijoje taps mažuma. Danijos atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Michael Aastrup Jensen, 2018 metais stebėjęs vykusius parlamento rinkimus Švedijoje, Danijos laikraščiui Berlinske pasakė, kad dalyvavo „daugybėje rinkimų ir nematė nieko bent kiek panašaus į nedemokratinę Švedijos balsavimo sistemą“. Stebėtojų vertinimu, 44Švedijos rinkimų apylinkių (viso 250) rezultatai buvo falsifikuojami, o rinkimų komisijos, tai matydamos, nesiėmė jokių veiksmų. Visi šie sufalsifikuoti rinkimų rezultatai buvo patvirtinti.

Tai kame tavo fokusas, prezidente Nausėda?

Yra toks anekdotas, kurį papasakojo Eduardas Hodos:

Ateina Chaimas pas Cirko direktorių ir sako:

  • Paruošiau numerį, noriu dirbti jūsų cirke.

  • Pasakok, kas per numeris, - sako direktorius.

  • Į areną asistentai atveža didelį maišą šūdo. Pakelia jį prie kupolo. Aš, apsivilkęs baltą fraką, išeinu į areną ir iš revolverio šaunu į tą maišą.

  • Tai kame fokusas, Chaimai? - klausia direktorius.

  • O fokusas tame, kad visi šūde, o aš su baltu fraku.

Kur garantijos, kad Nausėdos arsenale kitoks fokusas?


Mūsų ateities perpektyva: https://gloria.tv/post/NDnwxnbfwRPp3jQJDbXZda39f


Tęsinys:http://lebionka.blogspot.com/2021/06/valdzios-fokuso-esme.html

Nuorodos:

http://lebionka.blogspot.com/2021/05/didziojo-seimos-gynimo-marso-2021.html

https://lebionka.blogspot.com/2021/06/nenormaliems-normalus-prezidentas.html

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1440063/politologai-ivertino-naujausius-reitingus-simonytes-bedos-ir-tarp-vertybiniu-dalyku-laviruojantis-nauseda

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000157568

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1440148/per-savaitgali-jau-sulaikyta-per-80-migrantu-pleciasi-saliu-geografija-atsirado-gambija-gvineja-ir-marokas

http://lebionka.blogspot.com/2021/06/a-lukasenka-bresto-tvirtoveje-savo.html

https://www.ilgiornale.it/news/politica/ecco-piano-governo-limitare-partenze-1957164.html

https://www.ilgiornale.it/news/politica/ecco-piano-governo-limitare-partenze-1957164.html

https://www.ilgiornale.it/news/politica/ecco-piano-governo-limitare-partenze-1957164.html

http://lebionka.blogspot.com/2021/06/zudynes-viurcburge-trys-zuvo-desimt.html

http://www.pi-news.net/2021/06/jibril-a-der-moerder-von-wuerzburg-gehoert-zum-islamischen-staat/

https://reitschuster.de/post/wir-schaffen-das-mit-todesfolge/

http://lebionka.blogspot.com/2019/05/kiek-vokietijai-kainuoja-atbegeliai.html

https://lebionka.blogspot.com/2019/05/seb-banko-savininkai-valenbergai.html

https://lebionka.blogspot.com/2019/09/nausedos-buve-seimininkai-valenbergai.html


Dr. Algimanto Lebionkos straipsniai Telegram:2021-06-27

Homoseksualistai Milane išsityčiojo iš Kristaus

 


Vakar Milano gatvėmis praėjo homoseksualistų paradas. Netrūko provokuojančio elgesio, kuris sulaukė politikų reakcijos. Per "Gay Pride" Lombardijos sostinėje gatvėmis žygiavo minia LGBT asmenų ir juos palaikančių piliečių. Eitynėse su vaivorykštės vėliavomis dalyvavo ir provokatoriai, kurie norėjo smogti krikščioniškoms vertybėms. Vienas iš demonstracijoje dalyvavusių vyrų vilkėjo sijoną, avėjo aukštakulnius batus ir rankose laikė kryžių. Skandalingo įvykio klausimą aptarė "Lygos" lyderis Matteo Salvini. Buvęs Italijos vicepremjeras socialiniame tinkle "Facebook“ parašė:

"Vakar Milano aikštėje...

Mano nuomone pavaizduoti Jėzų Kristų minikirpte ir aukštakulniais nėra graži provokacija, tai šlykštu, įžeidimu ir bjauri nepagarba."
"Fratelli d'Italia" partijos vadovė Giorgia Meloni  savo socialinėse paskyrose paskelbė "Kristaus gėjaus" atvaizdą ir pakomentavo: "Kad ir kiek savęs klausinėčiau, negaliu rasti atsakymo į šį klausimą: kam reikia negerbti milijonų tikinčiųjų, kad palaikytum savo tezę?“Italai svarsto, kaip pasibaigtų paradas, jeigu LGBT taip išsityčiotų iš pranašo Muchamedo. 

Nuorodos:

https://wpolityce.pl/swiat/556468-prowokacja-na-paradzie-lgbt-w-mediolanie-salvini-reaguje

https://www.facebook.com/salviniofficial

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/gay-pride-blasfemo-fa-esplodere-polemiche-1958070.html


 

Imunitetas nuo koronaviruso persirgus išlieka 30 mėnesių. Paniką kelia tie, kurie neskaito vadovėlių

 

Doc. dr. Nadežda Žolobak – Ukrainos mokslų akademijos mikrobiologijos ir virusologijos instituto vyresnioji mokslo darbuotoja. Jos nuomone, paniką dėl koronaviruso kelia tie, kas neskaito imunologijos ir virusologijos vadovėlių. Imunitetas nuo koronaviruso, juo persirgus, išlieka 30 mėnesių.

https://www.youtube.com/watch?v=yJZB12z_zVY

Žolobok sako:

Pasirodo publikacijų, kurios parodo, kad imunitetą nuo koronaviruso formuoja atminties ląstelės, kurios atsimena virusą ir, esant pakartotinam kontaktui, yra produkuojami antikūnai, ir visai įmanoma, kad šie antikūnai išlika visą gyvenimą. Tai paskutinės užsienio publikacijos. Čia rašoma tai, kas buvo kažkada parašyta klasikiniuose imunologijos vadovėliuose. Po kontakto su virusu šie antikūnai išlieka ir gali būti reprodukuoti atminties ląstelių, esančių mūsų organizme. Ir čia norėčiau dar pasakyti dėl antikūnų. Antikūnai prieš koronavirusą, nes koronavirusas yra respiratorinė infekcija, ji pažeidžia gleivinę, tai pirmoji apsaugos linija yra antikūnai, kurie yra mūsų gleivinėje.

Man teko studentams skaityti virusologijos kursą ir aš paskaičiau, ką rašo mano kolegos iš Ševčenkos vardo Kijevo nacionalinio universiteto, virusologijos katedros. Jie 2018 metais

išleido virusologijos vadovėlį ir ten atskiras skyrius skirtas antivirusiniam imunitetui. Tenai puiki lentelė trukmės antivirusinio imuniteto, išlikimo antivirusinių antikūnų. Yra atskira grupė „mukozalinės infekcijos“. Tai infekcijos, kurios pažeidžia gleivinę. Ten yra ir koronavirusas. Nurodyta trukmė cirkuliacijos mukozalinių antikūnų. Nuo gripo viruso parašyta 12 mėnesių, dėl žmogaus kvėpavimo takų sincitinio viruso – 12 mėnesių, dėl koronaviruso – 30 mėnesių. Galite įsivaizduoti? Reiškia du su puse metų po kontakto su koronavirusu pas jus gleivinėje išlieka antikūnai prieš šį koronavirusą. Tai yra, kai jūs kontaktuosite, infekcija neis gylyn, jums nereikės sintezuoti imunoglobulinų. G imunoglobulinai bus produkuojami plazmoje, nes jūsų gleivinėje yra antikūnai, kurie nedelsiant reaguos į infekciją ir ją stabdys tame taške, kur patenka virusas. Tai yra 2018 metų duomenys. Tiesiog tie, kurie kalba ir kelia paniką, jie vadovėlių neskaito.

Kurie persirgo, gali būti ramūs 2,5 metų, nes turi mukozalinius antikūnus, be jų yra atminties ląstelės, kurios užtikrina formavimą antikūnų tuo atveju, jeigu vyrusas vis tiktai įveiks šią mukozalinę pirmąją gynybos liniją. Taip veikia ši sistema. Pasirodo, mes apsaugoti.

2021-06-26

Baltarusių zmagarai toliau bando furų vairuotojų kantrybę

 


Zmagarai baltarusių kalba reiškia kovotojai, o grantojedai – ta publika, kuri sočiai gyvena iš globalistinių Sorošo ir pan. fondų. Baltarusių zmagarai Lietuvoje yra tipiški grantojedai, apie ką sužinojome iš Romano Protasevičiaus pasakojimo, be to parazituojantys ir Lietuvos mokesčių mokėtojus, kenkiantys valstybei.

Šis baltarusiškų zmagarų parazitizmas ypač išryškėjo, kuomet jie ėmė blokuoti automagistrales. Tai tiesioginė žala Lietuvos ūkiui.

Zmagarai birželio19 d. surengė pirmą automagistralės Lavoriškėse, Baltarusijos pasienyje blokadą.Patiko. Todėl šitą savo atrakciją jie pakartojo birželio 26 d. Šį kartą baltarusių zmagarams pasisekė mažiau. Šita jų parazitinė veikla iššaukė vairuotojų pasipiktinimą (video nuo 58 min.).https://www.youtube.com/watch?v=h4jKZWixmUY

Kaip pasakojo Protasevičius, grantojedų pajamos tiesiogiai proporcingos keliamam triukšmui, todėl ši dykaduonių publika stengiasi. Pikčiausia, kad tai daroma mūsų sąskaita. O juk galėtų per kiaurą sieną veržtis atgal į Baltarusiją, kaip tai daro „pabėgėliai“ kasdien einantys iš Baltarusijos, ir anoje puėje rengti magistralių blokadą. Juk taip jie kenktų ne Lietuvos, o Baltarusijos ekonomikai, ko jie ir siekia. Bet ne, kenkia ne Baltarusijai, bet Lietuvai. Jokios logikos.

Šetadienį tarp zmagarų ir furų vairuotojų kilo konfliktas. Vairuotojų kantrybė truko. Viena zmagarė gavo per marmūzę, kitus furininkai mėgino stumti su vilkikais. 

https://www.youtube.com/watch?v=h4jKZWixmUY

LRT rašoma, kad zmagarų akcija greta Lietuvos pasienio su Baltarusija prasidėjo 13 val. ir turėjo trukti iki 15 valandos, pareigūnai teigia nenustatę incidentų.

LRT žurnalistė Ieva Balsiūnaitė nurodė, kad konfliktas tarp vairuotojų ir protestuotojų buvo ne tik žodinis. Ji LRT papasakojo:

„Praėjus maždaug valandai akcijos atmosfera ėmė kaisti, kai vairuotojai ėmė piktintis esama situacija, jie norėjo greičiau pravažiuoti, to padaryti negalėjo, nes kelias buvo užblokuotas žmonių. Tuomet grupelė vairuotojų priėjo prie protestuojančių žmonių, ėmė kilti žodinis konfliktas.

Tačiau buvo ir tokia situacija, kad vienas iš vairuotojų trenkė vienai merginai į veidą, baltarusei, kuri buvo čia prie sienos. Tuomet buvo ir apsistumdymų, kai kurie vilkikų vairuotojai bandė važiuoti, bet žmonės tiesiog rankomis laikė vilkikus, neleido jiems pravažiuoti.“

Arvydas Daunys, vienas iš „Šeimų Sąjūdžio“ organizatorių po pirmosios baltarusių kelių blokados priminė, kad Vilniaus meras Remigijus Šimašius atsisakė suderinti 3 dienų šeimų mitingą Vilniuje prie Seimo, esą ten ne protestas, o „politinis festivalis“. Bet kuo gražiausiai leido tokius „festivalius“ rengti Vilniuje baltarusiams.

Daunys išsiaiškino, kad norint blokuoti kelius nors kelioms valandoms reikia mokėti keliasdešimt tūkstančių eurų, tačiau baltarusiai turėjo visus reikalingus rajoninės valdžios ir Kelių Direkcijos leidimus. Kas gi apmoka baltarusių politinius protestus Lietuvoje prieš savo valdžią? - klausia visuomenininkas ir pats atsako: „...visi tie pinigai yra ištraukiami iš mūsų kišenės kovai prieš svetimos valstybės valdžią. Dar papildomai – mūsų pačių teritorijoje ir mums patiems draudžiant atlikti analogiškus veiksmus“.

Šeimų Sąjūdžio, pareikalavusio paleisti susikompromitavusią Šimonytės vyriausybę, planuose teikti Kelių Direkcijai ir rajonų savivaldybėms derinti prašymą dėl Kauno autostrados, Klaipėdos automagistralės ir kitų svarbesnių kelių blokavimo. Organizatorių argumentas - geležinis: jei kelius blokuoti leidžiama baltarusiams – tai kodėl turėtų būti draudžiama Lietuvos piliečiams, mokesčių mokėtojams, kurie apmoka visas baltarusių kelių blokadas?

Nuorodos:

http://lebionka.blogspot.com/2021/06/protasevicius-apie-kuratorius.html

http://lebionka.blogspot.com/2021/06/ileisk-kiaule-i-baznycia-uzlips-ir-ant.html 

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1439987/protesto-akcijos-pasienyje-metu-kilo-konfliktas-teko-isikisti-pasienieciams-buvo-iskviesta-policija

https://infa.lt/61351/kas-apmokes-lietuvoje-vykstancius-baltarusiu-protestus-kurie-kainuoja-tikrai-nepigiai/


  

Lenkiją Izraelis siekia padaryti melžiama karve, orūs lenkai priešinasi

 Mūsų globalistinėje spaudoje, tarnaujančioje užsienio ponams ir fondams, liko nepastebėtas Lietuvai svarbus Izraelio-Lenkijos konfliktas „Holokausto industrijos“ tema. Izraelis ir jo valdomos vakarų šalys reikalauja iš Hitlerinę okupaciją patyrusių Rytų Europos valstybių prisiimti atsakomybę už Vokietijos padarytus nusikaltimus žydų tautai ir reikalauja kompensuoti žydams jų karo metais prarastą turtą (kilnojamą ir nekilnojamą, visų rūšių vertybes: pinigus, akcijas, vertybinius popierius ir t.t.) bet kokių tolimų giminių ir žydų organizacijų naudai. Šį procesą prižiūri JAV užsienio ministerija, įstatymas 447. Reikalaujama gražinti turtą ne tik prarasta Vokietijos, bet ir sovietinės okupacijos metais. Lenkija su tuo nesutinka ir atmeta šiuos nepagrįstus reikalavimus. Lietuva, de facto tapusi Izraelio ir JAV kolonija, nuolankiai tyli.

Birželio 24 d. vakare Lenkijos Seimas priėmė Administracinių procedūrų kodekso pakeitimus, pagal kuriuos praėjus 30 metų nebus galima ginčyti administracinio sprendimo. Balsuojant Seime, pataisai pritarė 309 deputatai, niekas nebuvo prieš, o 120 susilaikė.
Į tai nedelsiant sureagavo Izraelis. Šios šalies užsienio reikalų ministras Yairas Lapidas parašė socialiniame tinkle "Twitter":

"Šiandien Lenkijos parlamentas priėmė įstatymą, draudžiantį grąžinti žydų turtą ar išmokėti kompensacijas už jį Holokaustą išgyvenusiems asmenims ir jų palikuonims. Neketinu tylėti prieš šį įstatymą. Tai tiesioginis ir skaudus Holokaustą išgyvenusių asmenų ir jų palikuonių teisių pažeidimas. Tai ne pirmas kartas, kai lenkai bando paneigti tai, kas buvo padaryta Lenkijoje per Holokaustą." -

„Joks įstatymas negali pakeisti istorijos. Naujasis Lenkijos įstatymas yra gėdingas ir smarkiai pakenks abiejų šalių santykiams. Izraelis bus atrama, sauganti Holokausto atminimą ir Holokaustą išgyvenusių asmenų bei jų turto garbę“. - pabrėžė Yairas Lapidas.

Žinomas lenkų žurnalistas Jacek Karnowski portale wPolytice paskelbė straipsnį „Turime patvirtinimą, kad ilgalaikis Izraelio politikos tikslas - priversti Lenkiją sumokėti "kompensacijas". "Tai mūsų non possumus"“.

Karnovskis pažymi, kad „griežta Izraelio reakcija į Parlamento bandymą sustabdyti beatodairišką reprivatizacijos procesą, kuris kenkia žmonėms, gal ir nestebina, bet vis tiek daro įspūdį. Tel Avivo veiksmai yra greiti, labai brutalūs ir tam tikra prasme totalūs. Juk būtent taip reikėtų apibūdinti neteisingus ir itin ciniškus Izraelio užsienio reikalų ministerijos vadovo Yairo Lapido žodžius apie "lenkus, kurie bando paneigti tai, kas buvo padaryta Lenkijoje per Holokaustą. Jungtinės Amerikos Valstijos taip pat labai greitai įsitraukė į operaciją, kuria siekiama blokuoti įstatymo projektą, kuris Lenkijai yra labai svarbus saugumo požiūriu. Galime tikėtis tarptautinės žiniasklaidos kampanijos, smerkiančios mūsų šalį“ - rašo žurnalistas ir tęsia:

Karnowski nuomone, „priešininkas galingas“, todėl Lenkijos vyriausybė „turi veikti ryžtingai, bet ir apdairiai, protingai. Esame didelio nuosmukio tarptautinėje erdvėje etape, geopolitinės klišės pavojingai įsitempia, ir nuo to negalima abstrahuotis. Šiuo atveju svarbiausia atrodo viena: tai dar vienas patvirtinimas, kad toli siekiantis Izraelio politikos tikslas - priversti Lenkiją sumokėti "kompensaciją" už vadinamąjį "nepaveldėtą" turtą. Atrodo, kad Tel Avivo politikai laukia patogios akimirkos, kad galėtų atvirai pareikšti tokius reikalavimus ir išnaudoti turimą galingą spaudimą. Kol kas jie atidžiai stebi, kad Lenkija nesiimtų jokių veiksmų, kurie galėtų sutrukdyti ar užblokuoti šį planą. Tuo pat metu, darydami spaudimą tokiais klausimais kaip dabartinis įstatymas, jie pamažu formuoja pasaulio viešąją nuomonę šiuo klausimu. Lenkija turi žinoti, kad šiuo klausimu jai teks susidurti su Izraelio operacija (su diasporos parama). klausimu, kuriuo negalite nusileisti nė per žingsnį. Nes iš tiesų mes turime sumokėti du kartus: vieną kartą pinigais ir du kartus prisiimdami realią atsakomybę už Vokietijos nusikaltimus. Vardan mūsų protėvių - precedento neturinčių Vokietijos nusikaltimų aukų - atminimo negalime su tuo sutikti. Vardan tiesos apie Antrąjį pasaulinį karą negalime sutikti su šiais reikalavimais. Tai mūsų lenkiškas non possumus.“

Lietuvoje mirtina tyla. Dabartinę vyriausybės tikslas, mano nuomone, – Lietuvos sunaikinimas, todėl šitų mažamokslių degeneratų valdžia pritars bet kokiam valstybės reketui. Juk neadekvati premjerė I.Šimonytė ne kartą prisipažino, kad laukia nurodymų iš užsienio...

Nuorodos:

http://lebionka.blogspot.com/2019/08/demoralizuoti-apiplesti-ir-padaryti.html

https://wpolityce.pl/polityka/556193-lapid-powraca-nowe-polskie-prawo-jest-hanba

https://wpolityce.pl/polityka/556304-celem-polityki-izraelskiej-jest-wymuszenie-odszkodowan

2021-06-25

Žudynės Viurcburge: trys žuvo, dešimt sužeista (video)


Juodaodis kanclerės Merkel svečias, ginkluotas peiliu, Bavarijos Viurcburge (dešrų mieste) penktadienį po pietų ėmė puldinėti praeivius ir juos žudyti. Vokietijos centriniai laikraščiai teroristo nuotraukos nepateikė. Ją aš pasiskolinau iš austrų dienraščio Die Krone. Skelbiama, kad nusikaltėlis 24 metų, atvykėlis iš Somalio, guveno Viurcburge.

Frankfurter Allgemeine Zeitung rašo, kad Bavarijos valstybės sekretorius Gerhardas Eckas (CSU) Viurcburgo laikraščiui "Main Post" sakė, kad žuvo trys žmonės ir dešimt buvo sužeista. Jis pridūrė, kad trys ar keturi iš jų yra intensyviai gydomi Vuerzburgo ligoninėse. Somalietis nusikaltimo vykdytojas buvo sužeistas į koją, jo gyvybei pavojus negresia.

Beveik prieš penkerius metus, 2016 m. liepos 18 d., per išpuolį traukinyje netoli Viurcburgo buvo sunkiai sužeisti keturi žmonės. 17-metis pabėgėlis iš Afganistano kirviu ir peiliu užpuolė keleivius regioniniame traukinyje, važiuojančiame į Viurcburgą. Tada jis pabėgo pėsčiomis, užpuolė pėsčiąjį ir galiausiai buvo nušautas policijos pareigūnų.

https://www.krone.at/2447388

https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/kriminalitaet/mehrere-tote-bei-messerattacke-in-wuerzburger-innenstadt-17408756.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=NoRIBQ7pyx8


https://www.youtube.com/watch?v=gxsym8Z1Smc

https://www.youtube.com/watch?v=7lEGsiXCDds
Vakcinavimas nepadėjo: Britanijoje, Čilėje ir Mongolijoje prasidėjo „trečioji banga“

 


Vakserių propaganda sulūžo, rašoma vakcinatorių prievartaujamos Rusijos portale „Katiuša“. Čia pateikiama statistika rodo, kad 5 iš 10 šalių, vakcinavimo lyderių, susirgimų Covid-19 skaičius auga. Trijose iš šių valstybių šis susirgimų augimas sutapo su aktyvia vakcinavimo faze.Matome (žiūr. straipsnio apačioje), lyderiu yra Saišelų salos. Čia vakcinuota 78% gyventojų ir tai turėjo visiems laikams pašalinti koronavirusą. Tačiau, išėjo avirkščiai: vakcinavimas ten prasidėjo metų pradžioje ir faktiškai išprovokavo epidemiją. Tai ne pareiškimas medikų ar virusologų, kurie iki šiol ginčijasi dėl priežasčių, ir kiekvienas gina savo „sponsorių“. Tai matyti iš čia pateikiamo užsikrėtimų grafiko. Jau sausio 8 d. skaičius sergančių ten pirmą kartą viršijo 70 žmonių, kai šalyje gyvena viso 97 tūkstančiai žmonių. Ir kuo toliau, tuo daugiau. Kai du kartus skiepytų skaičius viršijo 60, gegužės 10 d. susirgo 2 tūkst. žmonių.

Analogiška situacija Mongolijoje. Čia masinis vakcinavimas prasidėjo vasario 23 d. Čia buvo vakcinuoti visi piliečiai, pradedant 16-18 metų. Buvo numatoma iki birželio vakcinuoti 2 mln. piliečių ir pilnai atsikratyti koronaviruso. Šalyje vakcinuota 55,61 % gyventojų. Tačiau rezultatas buvo kitoks. Nuo vasario ten ir prasidėjo epidemija, o susirgimų pikas dabar, kai virusas turėjo atsitraukti.

Čilėje vakcinuota pusė gyventojų, o pilnai 30%. Iš grafiko matyti, kad su vakcinavimo pradžia čia įvyko susirgimų skaičiaus padidėjimas.

Britanijoje pilnai paskiepyta pusė gyventojų, o vienu komponentu – apie 80%. Efekto nėra.

Pažymima, kad paskelbus pergalę prieš koronavirusą Izraelyje, ten vėl ėmė augti sergamumas.

"Katiuša" reziumuoja, kad 5 iš 10 valstybių – vakcinavimo lyderių pasaulyje yra fiksuojamas sergamumo didėjimas.

Pažymima, kad rusai taip pat serga po vakcinacijos, kai kas sunkiai, patenka į ligonines (sąžiningos statistikos nėra). Net „trečioji banga“ atsirado per karščius (kuomet kvėpavimo takų virusai nėra aktyvūs), fone kompanijos už masinį vakcinavimą. Vakcinatoriai čia vis garsiau kalba apie „revakcinavimą“ kas pusmetį.

http://katyusha.org/view?id=169752021-06-24

Orbanas: Nauji Vengrijos įstatymai gina vaikus ir jų tėvus. Vengrai prieš nieką nesiklaups

 


Vengrų portale Magyarhirlap.hu rašoma, kad naujajame Vengrijos teisės akte kalbama apie tai, kaip ir kokiu būdu vaikas supažindinamas su sunkia ir sudėtinga lytiškumo tema, ir tai priklauso tik nuo tėvų.Tai vaikų ir tėvų apsaugos įstatymas, ketvirtadienį Briuselyje prieš dvi dienas truksiantį ES vadovų susitikimą pabrėžė ministras pirmininkas Viktoras Orbanas.Atsakydamas į žurnalisto klausimą, Viktoras Orbanas sakė: Vengrija džiaugiasi, kai kuris nors ministras pirmininkas ar Europos Vadovų Tarybos pirmininkas domisi Vengrijos įstatymu. "Mielai jiems pasakysiu, kad nėra jokio įstatymo dėl homoseksualumo. Tai nėra įstatymas apie tai, tai yra įstatymas apie vaikų švietimą, vaikų švietimą apie bet kokį seksualinį turinį", - sakė jis.

Visada geriau pirmiausia ką nors perskaityti, o tik tada į tai reaguoti, nes tokia tvarka yra teisinga", - pridūrė jis. Ministras Pirmininkas pabrėžė, kad įstatymas skirtas tėvams, kurie sprendžia, kaip ir kokiu būdu jų vaikai supažindinami su lytiškumu. "O valstybės užduotis - sudaryti sąlygas tėvams naudotis šiomis teisėmis. Tai vaikų ir tėvų apsaugos įstatymas", - pabrėžė jis. "Esu aršus teisių gynėjas. Buvau laisvės kovotojas komunizmo laikais, kai homoseksualumas buvo laikomas kriminaliniu nusikaltimu. Aš kovojau už laisvę ir teises, o tai reiškia, kad kovojau ir už homoseksualų teises", - sakė Viktoras Orbanas. Šis įstatymas yra ne apie tai, šis įstatymas yra apie vaikų ir tėvų teises, - sakė jis.


Atsakydamas į kitą žurnalisto klausimą, V. Orbanas taip pat pabrėžė, kad sportas yra pasaulinė problema ir kad politinius klausimus reikia spręsti atsargiai. Vienose šalyse tam tikri dalykai leidžiami, kitose - ne, sakė jis. "Jei sportą sumaišysime su politika, iš pasaulinio amžiaus išstumsime ištisas dideles teritorijas ir tuos, kurių kultūrinė pozicija skiriasi nuo mūsų. Tai neteisinga", - sakė jis. Jis pridūrė, kad sportas turi būti atskirtas nuo politikos. 
Kalbėdamas apie Vengrijos nacionalinę futbolo rinktinę ir jos rungtynes su Vokietija trečiadienį, jis sakė: "Didžiuojamės savo komanda, tai nacionalinė komanda". "Tai, kad jie Miunchene kovėsi su mirtinu drąsumu, tokiomis sąlygomis, kurias visi žino ir matė, verčia mus didžiuotis", - sakė jis. Premjeras pridūrė, kad jų pozicija yra padrąsinimas visiems vengrams.Nuotraukoje: Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas, Slovakijos ministras pirmininkas Eduardas Hegeris (gale), Čekijos ministras pirmininkas Andrejus Babišas ir Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis (b-j) Višegrado grupės (V4) vyriausybių vadovų susitikime prieš ES aukščiausiojo lygio susitikimą Briuselyje.Vengrijos užsienio reikalų ministrė Judit Varga: Kol būsiu gyva, kovosiu už tai, kad vengrams niekada nereikėtų atsiklaupti.

Nyderlandų premjeras M.Rutte, ragindamas vengrus atsiklaupti, kalbėjo senosios kolonijinės arogancijos balsu, savo socialinės žiniasklaidos puslapyje rašė teisingumo ministrė Judit Varga.

Kol būsiu gyva, iš visų jėgų kovosiu už tai, kad vengrų tautai niekada nereikėtų atsiklaupti prieš Rutte ar bet kurį kitą kolonizatorių, - rašė Judit Varga. Šiuo nuosprendžiu Nyderlandų lyderis pats save išbraukė iš civilizuotų žmonių rato, - padarė išvadą teisingumo ministrė.

https://www.magyarhirlap.hu/kulfold/20210624-orban-viktor-az-uj-magyar-szabalyozas-gyermek-es-szulovedelmi-torveny

https://www.magyarhirlap.hu/kulfold/20210624-varga-judit-amig-elek-azert-fogok-harcolni-hogy-magyar-embernek-sose-kelljen-terdelnieIzraelio generolas Kedmi: aš anglų laivą paskandinčiau (video)

 


Izraelio atsargos generolas, vadovavęs NATIV žvalgybai, buvo paprašytas pakomentuoti vakardienos karinį incidentą Juodojoje jūroje, kai Britanijos eskadrinis minininkas įsiveržė į Rusijos teritorinius vandenis prie Krymo pusiasalio. Laivas buvo išprašytas pabūklo šūviais ir iš lėktuvo numetus keturias bombas. https://ria.ru/20210623/korabl-1738233635.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=61bdwhnzgOU
Jakovas Kedmi žurnalistui pasakė:

Svarbiausias klausimas: kas laivo kapitonui davė įsakymą? Kieno iniciatyva? Rusija pasirenka, kaip reaguoti į tokias provokacijas. Rusija du kartus perspėjo, aš perspėčiau tik vieną kartą. Antrą kartą atakuočiau. Jei tai sąmoninga provokacija, po pirmojo perspėjimo skandina laivą. Kraštiniu atveju, jį apšaudo, kad jis negalėtų judėti. Versija, kurią jie garsina: „o mes praplaukėme, nežiūrint į Rusijos laivyno veiksmus. Todėl, kad mes nepripažįstame". Aš paskandinčiau.