2019-06-30

Kodėl dreba Merkel: parkinsonas ar šetono išėjimas iš kūno?


Sunku rasti žmogų, labiau pakenkusį vokiečių ir kitoms Europos tautoms, už Vokietijos kanclerę Angelą Merkel. Tai ji, pažeisdama Šengeno sutartį, 2015 metais į Europą įleido milijonus neidentifikuotų imigrantų iš Azijos ir Afrikos, tai ji į Europą pakvietė atvykti viso pasaulio geresnio gyvenimo ieškotojus, tai ji „daugiau negu 40 metų tarnavo Izraeliui ir žydų tautai“, už ką 2008 metais gavo Bnai Brith premiją. Šiuo metu ši tarnyba kitai valstybei, bet ne Vokietijai, tęsiasi jau virš 50 metų.


Pastaruoju metu Angela Merkel viešų ceremonijų metu ėmė drebėti ir alpti. Kas tai: tremoras, parkinsonas, ar dar kažkas?

Aš pajuokavau savo sutuoktinei Aleksandrai, kad iš Angelos Merkel nori išsiveržti velnias, todėl ją tampo konvulsijos.

Pasirodo, kad tai yra ne juokai. Apie Angelos Merkel būklę man laiške parašė buvęs Lietuvos kariuomenės vyriausias karo kapelionas Alfonsas Bulotas. Gerbiamas kunigas rašo:
„Manau, kad Vokietijos Merkel ligos gydytojai nenustatys. Tai šėtono tampymo ženklai. Vokiečiai meldžiasi dėl jos. Jei musulmonas padaro Vokietijoje nusikaltimą, policijai uždrausta pranešti, kad tai musulmonas. Apie Merkel ligą ruošiu straipsnį, nes tokių ligonių mačiau pas mūsų dvasios milžiną kardinolą V. Sladkevičių.“

Su nekantrumu lauksiu šio straipsnio pasirodymo ir būtinai jį paskleisiu socialiniuose tinkluose.

Spaudoje minimos kelios oficialios Angelos Merkel ligos versijos.


„Krone Zeitung“ nurodo, kad ligų „diapazonas platus, nuo nežalingų priežasčių - dehidratacijos, alergijos vaistams ir vietinio kraujotakos sutrikimo, ortostatinio tremoro, iki sunkaus susirgimo simptomų“.

Merkel pagrindinis gydytojas yra Universiteto profesorius Dr. Michael Zimpfer, kuris dešimtmečius gydo vokiečių ir užsienio lyderius.

Profesorius Dr. Michael Zimpfer


Pati Merkel apie savo sveikatos būklę pasakė G20 susitikimo Japonijoje kuluaruose: „man nieko ypatingo, kad pranešti. Su manim viskas gerai.“


Wolfgang Hübner portale Pi-news tvirtina, kad "tremoras pas Angelą Merkel įvyko dėl klimato atšilimo", o Angela tapo tarptautinės "klimato religijos kankine", greta švedų aiškiaregės Gretos Thunberg.Nuoroda:


Liberalios idėjos pabaiga


Osakoje, Japonija, birželio 28-29 dienomis vyko galingiausių dvidešimties pasaulio valstybių lyderių susitikimas. Jo metu kai kurie forumo dalyviai, atstovaujantys ES, liguistai sureagavo į renginio išvakarėse leidiniui The Financial Times” duotą Rusijos prezidento Vladimiro Putino interviu, tiksliau, į jo postulatą apie liberalios idėjos pabaigą”, kuria paremta patyrusi fiasco Vakarų valstybių imigracijos ir homoseksualizmo propagandos politika.Mano nuomonė dėl imigracijos ir homoseksualizmo propagandos pilnai sutampa su Valadimiro Putino nuomone, todėl aš su įdomumu išverčiau iš rusų kalbos Putino interviu The Financial Times” fragmentą, o taip pat fragmentą Rusijos lyderio spaudos konferencijos, kuri buvo surengta Dvidešimtuko susitikimui pasibaigus. Čia pateikiu ir minėtų renginių video.Rusijos prezidento Vladimiro Putino puslapyje Kremlin paskelbtas pilnas leidiniui „The Financial Times“ 27 birželio dieną duotas jo interviu, kuriame jis kalbėjo ir apie Liberalios idėjos pabaigą.V.Putinas: 1:13:30 (…) Kas vyksta Europos valstybėse? Atotrūkis valdančiųjų elitų nuo tautų. Tai visiškai akivaizdu – atotrūkis tarp elitų interesų ir interesų absoliučios daugumos gyventojų.

Žinoma, mes visada turime apie tai galvoti. Ir viena iš mūsų užduočių čia, Rusijoje, yra tai, kad niekada nepamiršti, kur slypi prasmė funkcionavimo ir egzistavimo bet kurios valdžios – tame, kad žmonėms sukurti stabilią, normalią, saugią ir prognozuojamą gyvenimą, tik su gerėjimo prognoze.

Yra šiuolaikinė taip vadinama liberali idėja, ji, aš manau, galutinai pasibaigė. Dėl kai kurių jos elementų mūsų vakarų partneriai prisipažino, kad kai kurie jo elementai tiesiog nerealistiški: multikultūralizmas ir taip toliau. Kai prasidėjo problema su migracija, daugelis pripažino, kad taip, tai, tenka apgailestauti, nedirba, ir reikėtų prisiminti vietos gyventojų interesus. Nors suprantama, reikia galvoti apie tuos žmones, kurie pateko į sunkią padėtį, sunkioje gyvenimo būklėje dėl įvairių politinių priežasčių jų šalyje. Puiku, bet kaip su interesais savo gyventojų, kai kalbama ne apie du, tris, dešimtis žmonių, o kalbama apie tūkstančius, apie šimtus tūkstančių žmonių, kurie atvyksta į Vakarų Europos šalis?Žurnalistas: Angela Merkel padarė klaidą?

V.Putinas: Kardinalią klaidą. Štai dabar galima tą patį Trampą kritikuoti kiek patinka už jo norą pastatyti sieną tarp Meksikos ir JAV. Gali būti, tai per daug, nežinau. Tikriausiai, gali būti, aš nesiginčiju. Bet juk kažką jis [Trampas] turi daryti su šituo migrantų srautu, su srautu narkotikų jis kažką turi daryti?

Niekas nieko nedaro. Tai blogai, tai blogai, bet pasakykite: kas tuomet gerai? Ką reikia daryti? Niekas juk nieko nesiūlo. Aš dabar nekalbu, kad reikalinga siena ar reikia 5 procentais kiekvienais metais kelti tarifus ekonominiuose santykiuose su Meksika, aš to netvirtinu, bet kažką reikia daryti, ir jis nors kažko ieško.

Kur aš kreipiu? Žmonės, kurie dėl to sunerimę, eiliniai JAV piliečiai, žiūri, kalba: štai šaunuolis vaikinas, nors kažką daro, nors kažką siūlo, ieško sprendimo.

O šita liberali idėja, dabar aš nekalbu apie šios liberalios idėjos nešiotojus, bet nešiotojai nieko nedaro. Kalba, kad taip reikia, taip gerai. O kas gero? Jiems gerai, jie sėdi patogiuose kabinetuose, o tiems, kas susiduria su tuo tiesiogiai kiekvieną dieną Techase arba Floridoje, - jiems nelabai, pas juos iškils savo problemos. Kas apie juos pagalvos?

Taip pat Europoje. Aš su daugeliu kolegų kalbėjau dėl to, bet niekas nesako. Kalba, kad ne, mes negalime vykdyti griežtesnės politikos todėl kad ir todėl kad. Kodėl? Todėl, nežinau kodėl. Įstatymas toks. Tai pakeiskite įstatymą.

Pas mus juk irgi nemažai problemų šioje sferoje. Mes turime atviras sienas su buvusios Tarybų Sąjungos respublikomis, bet jie nors vis tik rusiškai kalba, suprantate? Ir tai mes imamės darbų, tam tikrų žingsnių, kad įvesti tvarką šioje sferoje, net Rusijoje. Mes dirbame šalyse, iš kur atvyksta šie migrantai, mes ten rusų kalbos imame mokyti ir čia su jais dirbame. Kai kur sugriežtiname įstatymus: jei atvažiavai į šalį, prašom, gerbk šalies įstatymus, jos papročius, kultūrą, ir taip toliau.


Tai yra pas mus taip pat ne viskas paprasta, bet mes darome, nors stengiamės, dirbame šia kryptimi. Bet šita liberali idėja numato, kad išviso nieko nereikia daryti. Žudyk, plėšk, prievartauk – tau nieko, nes tu migrantas, reikia ginti tavo teises. Kokias teises? Pažeidei – gauk už tai bausmę.

Todėl pati ši idėja save paneigė, ir ji prieštarauja daugumos gyventojų interesams.

Po to tradicinės vertybės. Aš nenoriu nieko įžeisti, suprantate, mus ir taip daro homofobais ir taip toliau. O mes nieko neturime prieš netradicinės seksualinės orientacijos žmones. Duok dieve sveikatos, tegul taip gyvena, kap skaito reikalingu. Bet kai kurie dalykai mums atrodo pertekliniai.

Kas liečia vaikus, prigalvojo, aš nežinau, ten jau penkias ar šešias lytis. Aš net negaliu jų atsiminti, aš nežinau, kas tai yra. Nors tebūnie visiems būna gerai, mes neturime nieko prieš. Bet negalima dėl to pamiršti kultūros, ir tradicijų, ir tradicinės šeimos normų, pagal kurias gyvena milijonai vietinių guventojų. (…)Birželio 29 dieną Osakoje po „Dvidešimtuko susitikimo“ vykusioje spaudos konferencijoje Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vėl kalbėjo apie Liberalios idėjos pabaigą.
Žurnalistas (28:23): Jūs jau paminėjote Jūsų interviu „The Financial Times.“ Jį taip plačiai citavo ir jis sulaukė plataus aptarimo, ypač dėl Jūsų požiūrio į liberalią idėją. Buvo tų, kas su tuo sutinka, tie, kas su tuo nesutinka, net žinomas dainininkas Eltonas Džonas su jumis ginčijosi, apkaltino jus dviveidiškumu. Kalbėjo apie tai interviu ir čia, susitikime, jei neklystu, Tuskas, Junkeris, Makronas, savaip, su jumis apie tai net kalbėjo.

Štai Jums asmeniškai kiti politikai, kiti lyderiai reiškė savo nuomonę, palaikė Jus ar, priešingai, ginčijosi su Jumis dėl liberalios idėjos?V.Putinas: Atvirai pasakius, man buvo didelis netikėtumas, kad šis interviu – iš tikrųjų aš jį skaičiau įprastiniu, darbiniu, kaip man atrodė, aš nieko naujo nepasakiau – iššaukė iš tiesų tokį susidomėjimą. Kai kurie kolegos, dabar nevardiniu pavardžiui, iš tiesų aptarinėjo su manimi temas, kurios ten iškeltos. Kažkas pilnai palaikė, kažkas oponavo ir ginčijosi. Taip, tikrai, tai buvo.

Suprantate, kame reikalas? Jei grįžti prie „dvidešimtuko“ – tai pas mus gi ekonomikos forumas. Žiūrėkite, ten [interviu] buvo iškelti klausimai apie liberalią politiką, požiūris į migraciją ir taip toliau. Bet ekonomikos srityje ginčai vyksta tarp Kinijos Liaudies Respublikos ir Jungtinių Amerikos Valstijų dėl prekybos klausimų. Kinija kaltinama tame skaičiuje dėl pramonės subsidijų.

Bet jeigu mes norime svarstyti pramonės subsidijų problemą, imkime tuomet svarstyti žemės ūkio subsidijų problemą, kurios plačiai naudojamos Europos Sąjungos. Jei ir toliau bus tęsiama tokia politika, kuriai esant bus uždaryta rinka žemės ūkio produkcijos, arba santykinai kalbant, uždaryta prekėms iš besivystančių šalių, tai tuomet kyla klausimas: kaip vystyti šių šalių ekonomiką?

Kyla klausimas: kaip mums išblokuoti diskusijas PPO rėmuose ir ar ne geriau dalį šių subsidijų nukreipti besivystančių šalių žemės ūkio palaikymui, kad užtikrinti ten darbo vietas? Ko nori mūsų kolegos? Atidaryti rinką prekėms, kurios gali tuo atveju atsirasti, ar atidaryti sienas migrantams? Bet kažką teks daryti: ar vieną, ar kitą. Aš interviu apie tai iš dalies kalbėjau.

Yra ir kiti klausimai, surišti su šia liberalia idėja. Ji gi daugiabriaunė, ši idėja, aš nesiginčiju dėl jos patrauklumo visumoje, bet ta pati migracija, apie kurią aš pasakiau... Jūs suprantate, kaip galima įsivaizduoti, kuomet kai kuriose Europos valstybėse tėvams sako: mergaitės neturi vaikščioti į mokyklą su sijonais dėl saugumo. Kas tai yra? Paklausykite, žmonės gyvena savo valstybėje, savo kultūrinėje terpėje. Kas tai? Kodėl reikia pasiekti tokią būseną? Štai apie ką aš kalbėjau.
Yra aiškus perlenkimas, mano požiūriu, jis glūdi tame, kad štai šita liberali, santykinai kalbant, idėja ima ėsti pati save. Milijonai žmonių gyvena savo gyvenimą, o tie, kurie stūmia šitas idėjas, jie tarytum gyvena savo paradigmoje – štai apie ką aš kalbėjau. Man atrodo, čia nėra nieko tokio ypatingo, ko aš nekalbėčiau anksčiau.

Arba štai Jūs prisiminėte Eltoną Džoną. Aš jį labai gerbiu, jis genialus muzikantas. Iš tiesų jis gi važinėja pas mus, be to mes su malonumu jo visi klausome. Manau, kad jis klysta. Aš čia nieko neperlenkiau, pas mus iš tikrųjų labai subalansuoti santykiai su LGBT bendruomene. Realiai ramūs, absoliučiai nešališki.

Mes turime įstatymą, už kurį mums visi prikaišioja, – tai įstatymas dėl draudimo homoseksualizmo propagandos nepilnamečiams. Bet paklausykite, leiskime žmogui užaugti, tapti suaugusiu, o tuomet nuspręsti, kas jis toks. Palikite vaikus ramybėje. Dabar ko tik nėra! Aš tame interviu irgi kalbėjau: prigalvojo penkias ar šešias lytis – transformeriai, tran... Aš nesuprantu net, kas tai tokio, suprantate. Duok dieve visiems sveikatos.

Problema ne tame, problema tame, kad dalis visuomenės pakankamai agresyviai primeta savo požiūrio tašką absoliučiai daugumai. Reikia būti labiau lojaliems vienas kitam, labiau atvirais ir skaidriais, nieko aš čia nepasakiau neįprasto. Reikia gerbti visus, tai tiesa, bet negalima jėgos metodais primesti savo požiūrio tašką. O juk šie atstovai taip vadinamos liberalios idėjos, jie juk pastaruoju metu tiesiog spaudžia, mokyklose tiesiog diktuoja būtinybę tam tikro taip vadinamo seksualinio auklėjimo. Tėvai nenori – juos už tai vos ne į kalėjimą sodina. Štai apie ką aš kalbėjau.

Mes juk matome, kas vyksta. Juk klausimas buvo surištas su tuo, kaip mes vertiname situaciją, mano nuomone, šalyse pas kai kuriuos mūsų partnerius. Taip, žmonėms tai gerokai įgriso, tame, tarp kitko kalbant, ir gali būti Trampo fenomenas, kuomet jis nugalėjo rinkimuose, tame slypi priežastis nepasitenkinimo žmonių daugelyje Vakarų Europos valstybių, kada jie išeina į gatves.Štai kame čia klausimas, o visi ieško priežastis šituose įvykiuose kažkur šalyje, bando dar Rusiją apkaltinti tame, kas ten vyksta. Mes tai čia prie ko? Taip, vyksta kažkokia polemika pas mus informacinėje sferoje, mes išsakėme savo požiūrio tašką. O jie to nedaro, ar ką? Daro, žinoma, nuolatos. Mes netriukšmaujame, nekeliame isterijos dėl to, kad jie nuolatos kišasi į mūsų reikalus, nors kišimasis vyksta kasdieniu režimu. Bet tai tai susiklostė, tenka apgailestauti, tarptautinių santykių praktika. Geriau to nebūtų. Bet giluminės priežastys yra, bet jų nenori pripažinti. Aš apie tai ir pasakiau. Nieko naujo, man atrodo, aš ir nesuformulavau, nes apie tai kalbėjau jau daug kartų.
2019-06-28

Antikristo belaukiant. Ar Libra taps jo pinigais? 2 dalisBirželio 25 dieną The New York Times pranešė, kad dėl Libra projekto abejoja ne tik JAV valdžia, bet ir Facebook šio projekto partneriai.

Septyni iš 27 Libra partnerių pranešė, kad prie projekto prisijungė su sąlyga, kad palieka sau teisę pasitraukti iš jo, kilus abejonėms dėl sėkmės. Pasirodė ir kai kurių finansų institutų reakcija. Vokietijos finansų priežiūros agentūros pirmininkas išreiškė viltį dėl „sukūrimo bazinių standartų“ panašioms valiutoms.

Laikraštis mano, kad FB partnerių nepasitikėjimas gali būti surištas su skandalais dėl vartotojų duomenų konfidencialumo ir su kriptoindustrijos reguliavimo neapibrėžtumu.

Atkreipiamas dėmesys, kad kol kas nei vienas iš partnerių neįnešė numatyto 10 milijonų užstato už teisę įstoti į konsorciumą Libra Association. Eilės kompanijų atstovai paskelbė, kad galutinį sprendimą įstojimo į šią organizaciją priims ir sumokės užstatą tik tuomet, kai taps suprantami Libra darbo principai.


Leidinys praneša, kad Facebook siūlė prisijungti prie projekto FRS bankams Goldman Sachs ir JP Morgan Chase, bet šie, neva, atsisakė. Bankas Fidelity pareiškė, kad „stebi projektą.“

Sunku pasakyti, kiek patikimi šių JAV prezidento Donaldo Trampo įvardintų Fake News pranešimai. Kol kas iš pasaulio pinigų šeimininkų nėra ryškaus pasipriešinimo, kalbama tik apie „reguliavimo klausimus“, tačiau iš esmės projektas nėra atmetamas.

Liepos 17 dieną JAV Senate numatyti klausimai dėl Libra projekto. Facebook gavo nurodymus stabdyti projekto vystymą, kol nebus atsakymų į eilę finansų reguliatoriui kylančių klausimų.

FRS pirmininkas Jerome Hayden Powell birželio 25 dieną pareiškė, kad centriniai bankai žiūrės į Librą „labai atsargiai“.

Socialiniai tinklai – masių valdymo įrankis, globalizmo ideologijos skleidėjai, globalistų naudoti organizuojant terorizmą, masinę imigraciją, todėl naivu manyti, kad šita totali žmonių sekimo ir valdymo priemonė galėtų būti be savininkų žinios naudojama prieš jų pačių interesus.  

Kriptovaliuta? Kurios vartotojus duomenys pardavinėjami, vykdoma jų totali kontrolė ir sekimas?

Natalija Kasperskaja: Bitkoinas-sukurtas JAV specialiųjų tarnybų

„Kasperskio laboratorijos“ generalinė direktorė teigė, kad:
-Bitkoino architektūra buvo aprašyta Amerikos žvalgybos White paper daug anksčiau prieš pasirodant mitologiniam Satoshi Nakamoto.
-Satoshi Nakamoto tekstuose ir kode pilna amerikonizmų, tai tipiškas amerikiečių produktas — specialistai lengvai nustato specifinę šaliai programavimo manierą, naudojamus instrumentus, programos apiforminimo būdus, o taip pat naudojamą anglų kalbos stilių technologijoje ir komentaruose.
-Darbai atlikti realizuojant bitkoiną (projektavimas ir programavimas) labai dideli, ten įdėta daug žmogaus darbo metų, taip, kad tai ne vienišas genijus, o dirbo grupė aukšto profesinio lygio kriptografų kelis metus.

Kasperskajos nuomone, „nereikia baimintis šios informacijos. Juk daugelis naujų technologijų, atėjusių pas mus iš JAV — GPS, TOR, ir pats Internetas — tai amerikiečių karinės technologijos, kurias po to buvo nuspręsta komercializuoti, padaryti prieinamas visuomenei.“

Natalija Kasperskaja pasakė mananti, kad „visa blokčeino ir kriptovaliutų infrastrukūra sukurta amerikiečių. Kriptovaliutų kontrolė gali būti vykdoma sukuriant superkorporacijas su įjungtomis technologijomis ir įjungtuose taškuose, kaip tai įvyko su Internetu. O taip pat per biržas, per surinkimą pinigų startapams ir pan. — tai, kas JAV puikiai pavyksta Slėnyje.“

Kasperskaja nuomone, „įvertinant kiekvienos valiutos patikimumą, reikia iškelti kaip minimum tris pagrindinius klausimus:
-Ar yra galimybė kontroliuoti pinigų apyvartą šalies viduje,
-Ar užtikrinamas transakcijų skaidrumas,
-Ar yra poveikis valstybės į valiutos kursą?

Bitcoino atveju, pasakė Kasperskaja, tenka apgailestauti, į visus šiuos tris klausimus tenka atsakyti neigiamai. Bitcoino kontrolės nėra, nes ši valiuta „atrišta“ nuo bet kurios valstybės (neva) niekieno nereguliuojama. Bitkoino transakcijų skaidrumas nulinis, negalima patikimai nustatyti, kas kam moka. Tai prieštarauja siekiui užtikrinti sandorių skaidrumą visame pasaulyje. Bitkoino biržos kaina pagrįsta išimtinai spekuliantų lūkesčiais, kurie viliasi uždirbti iš „naujo finansinio instrumento“, o prekiaujama bitkoinu užsienio biržose.

Bitkoino sferoje yra dar keletas neraminančių momentų. Galimybė kontroliuoti iš išorės. Apie 60% bitkoinų, pavyzdžiui, — „miegantys“, niekada nedalyvavo jokiose transakcijose. Didelė dalis bitkoinų yra pas mitologinį „steigėją“ ir gali būti panaudota manipuliacijoms kursu. Ženklūs maineriniai galingumai yra Kinijoje.

Stebimas milžiniškas kainos kitimas, manipuliacija kursu, kurio kontrolė realiai yra biržos rankose ir MIP reklama kelia kursą. Neaišku, kas kontroliuoja biržas ir media. Tai labai žalinga ir pavojinga situacija. Milžiniškas skaičius sukčiavimų ir prarastų pinigų — nuo 50 iki 400 milijonų dolerių! Be to kai kuriais atvejais nukentėjusieji ėmė paprastus kreditus žaidimui su kriptovaliutomis, o dabar praranda namus ir darbą.

Kasperskajos žodžiais, „visame pasaulyje priimami įstatymai dėl kriptovaliutų, siekiant kaip nors nukreipti šį srautą į legalius rėmus. Uždraudžia apyvartą ar ją reguliuoja, įveda pinigų rinkimo taisykles per ICO siekiant užkirsti kelią sukčiavimui, uždraudžia arba reguliuoja mainingą, keitimą, kiekvieną dieną ateina naujienos apie naujus įstatymus kriptovaliutų sferoje.“


Staff Forbes laiškas Markui Cukerbergui

Birželio 28 dieną Staff Forbes kreipėsi į Marką Cukerbergą atviru laišku, kuriame patarė nekreipti dėmesio į Libra kritiką. Laiške jis rekomenduoja nekreipti dėmesio į kritiką ir mano, kad Libra galėtų pakeisti JAV dolerį, kaip pasaulio valiutą, bet tam ji turi tapti „stabilia kriptovaliuta, kurią galima panaudoti kasdieninėms transakcijoms, ilgalaikiams kontraktams ir investicijoms“. Jo nuomone, kad išvengti kurso šokinėjimo Librą reikia padengti auksu. „Stabilumas palaipsniui pavers ją į labiausiai paklausią mainų priemonę pasaulyje. Žmonės trokšta patikimų pinigų.

„Bet jeigu jūs teisingai sužaisite savo kortą su Libra, jūs galite tapti Henriu Fordu pasaulio finansuose“, - rašo Forbes.

Šiame Henrio Fordo ir Marko Cukerbergo palyginime aš įžvelgiu alogizmą. Bnai-Brith novatoriui inžinieriui Henriui Fordui užklijavo „antisemito“ etiketę, padėjo daug pastangų, kad žlugdyti jo verslą. Tai įvyko po to, kai Fordas pirmasis atvirai pasakė, kad žydai valdo pasaulį, užgrobė JAV CB. Cukerbergas gi – pirmasis žydas, kuris užvaldė per socialinius tinklus milijardų planetos gyventojų protus, o su Libra nori juos suvaryti į elektroninių pinigų konclagerį.

Yra žinoma, kad Rotšildų klanas jau antrą šimtmetį kontroliuoja pasaulio aukso atsargas. Be to Rotšildai yra vieni iš FRS steigėjų, jie kontroliuoja kitus pasaulio CB. Rotšildų turtas vertinamas trilijonais dolerių, tačiau pono Forbso sudaromi reitingai juos sąmoninai nestato į didžiausių turtuolių sąrašą. Tokį laišką Forbsas, mano nuomone, galėjo parašyti tik vizavus Rotšildams.

Nuorodos:
Antikristo belaukiant. Ar Libra taps jo pinigais? 1 dalisApie žydų ketinimus valdyti pasaulį kalbėjo dar Romos imperatorius Titas, o Douglas Reed savo garsioje knygoje „The Controversy of  Zion“ rašo, kad „dvidešimtame amžiuje Vakarų tautos, sąmoningai ar nesąmoningai paklūsta ne savo įstatymui, o judėjų, valdomi jėgos, kuri valdo jų vyriausybes.“

Mošiacho (krikščionims antikristo) pasodinimo į pasaulio valdovo sostą planai yra išdėstyti „Siono išminčių protokoluose“. Jie, buvusio ilgamečio Charkovo liberalios žydų bendruomenės pirmininko Eduardo Chodoso žodžiais, jau įgyvendinti, teliko laukti greito Mošiacho atėjimo.Aišku, ir kas Mošiachui perduos raktus – tai dabartinis Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu. 

Eduardas Chodos sako: „Kodėl aš esu sunerimęs dėl rugsėjo mėnesį vyksiančių rinkimų Izraelyje. Šioje priešpriešoje Knesete, pasipriešinimui ortodoksaliam judaizmui, slypi didelis pavojus ne tik Izraeliui, bet ir visam pasauliui. Įsivaizduokime, kad Netanyahu nebus perrinktas, praras premjero pareigas, kurias jau užima dešimt metų ir neteks galimybės „perduoti raktus“. Сhabadnikai jau daug metų ruošia Netanyahu misijai: jis turi „perduoti raktus“ Mošiachui. O jeigu tai nesigaus, pas kabalistus gali kilti noras įvykdyti šį procesą bet kokia kaina. Nes toks buvo Rebe testamentas. Ši situacija gali būti trigeriu globaliam susidūrimui. Įsivaizduokite, Artimieji Rytai, kur sumegzti Amerikos, Rusijos interesai. Visi žino, kad Artimieji rytai tai parako statinė, ant kurios sėdi visa žmonija. Ir štai dabar, rugsėjo mėnesį, jeigu nebus neįvykdytos Rebe pranašystės, ši parako statinė gali sprogti.“

Ar ne sutapimas, kad didelio karo su Iranu ir Mošiacho atėjimo išvakarėse paskelbiamas planas sukurti visą pasaulį apimančius pinigus?

Birželio vidury Facebook (FB) paskelbė, kad planuoja nuosavą pasaulinę valiutą Librą. Tai reiškia: politiškai nekorektiškiems ir „bendruomenės standartus“ neatitinkantiems vartotojams bus galima užblokuoti ne tik paskyras, bet ir sąskaitas. Buvo neaišku, kodėl dėl šio pranešimo beveik jokios reakcijos neparodė JAV FRS, ECB, kiti Centriniai bankai? Juk tai mirtinas pavojaus jų egzistencijai? Gal jie pritaria? Gal tai sionistų kuriamas elektroninis „Gyvulių ūkis“ gojams, o jo centrine figūra bus Mošiachas, kurio atėjimo laukia ir jam ruošiasi judėjai ortodoksai? Tokią prielaidą aš iškėliau savo straipsnyje „Prof. Katherine Pistor: Jei vyriausybės neapgins mūsų nuo Facebook valiutos Libra, mes visi už tai sumokėsime“, kurį paskelbiau savo bloge (lebionka.blogspot.com) ir portale „Sarmatas“.

Šiame straipsnyje pažymėjau, kad finansų ekspertams nesuprantama, kodėl centriniai bankai, ypač FRS, priima dolerio konkurentą. Doleris, kaip žinoma, yra pasaulinė valiuta ir per šią savo funkciją kontroliuoja pasaulio valdžią. Facebook „kriptovaliuta“ (kokia tai „kriptovaliuta“, jei FB pardavinėja vartotojų duomenis?) Libra bus skirta aptarnauti milijardus žmonių visame pasaulyje.

JAV Kolumbijos universiteto teisės profesorės Katherine Pistor nuomone, „po kelių metų konfidencialumo ignoravimo, vartotojų duomenų naudojimo ir nesugebėjimo kontroliuoti savo platformą, Facebook dabar pristatė kriptovaliutą ir mokėjimo sistemą, kuri gali sunaikinti visą pasaulio ekonomiką.“ Profesorė kviečia pasaulio vyriausybes stabdyti šį projektą.

Pistor rašo: „Cukerbergas, panašu, supranta, kad technologinės inovacijos savaime neužtikrins Libra sėkmę“ ir reikia, kad vyriausybės priimtų įsipareigojimus dėl Libros, o „centriniai bankai privalės suteikti likvidumą.“ Idėja privačios mokėjimo sistemos su 2,6 milijardais aktyvių vartotojų gali pasirodyti patrauklia, bet kiekvienam bankininkui ir pinigų-kredito politikos vystytojui žinoma, kad mokėjimo sistemos reikalauja tokio likvidumo lygio, kurio negali užtikrinti nei viena privati organizacija."

Skirtingai nuo valstybės, privačios struktūros negali vienašališkai perkelti finansinius įsipareigojimus kitiems ir taip save išgelbėti. Jas turės gelbėti valstybės.

Pistor klausia: „ar supranta vyriausybės, kokios rizikos finansiniam stabilumui gali nešti tokia sistema?“ „Jei vyriausybės neapgins mūsų nuo Facebook valiutos Libra, mes visi už tai sumokėsim.“ - konstatuoja Kolumbijos universiteto profesorė.“Po aukščiau aptariamo straipsnio paskelbimo, sulaukiau JAV gyvenančio rašytojo Valdo Anelausko laiško, kuriame jis rašo:
"Na, vyksta dabar būtent tas, kas ir buvo numatyta, kad vyks, manęs tad niekas ir nestebina. Tai juk buvo jau išpranašauta Džordžo Orvelo futuristiniame romane "1984-ieji", o pagaliau juk ir "Siono išminčių protokoluose" buvo suplanuota, kad šitaip turės būti. Taigi viskas tiksliai pagal planą. Ir Cukerbergas ir Makronas, ir apskritai visi žydiški šiandieniniai standartai. Internetas apskritai bus totaliai jų valdomas, nėra ir negali būt dėl to jokios abejonės. Tai jau dabar bene pagrindinis jų ir yra įrankis. Totaliai gojų kontrolei. Aš jau prieš kokia 15 metų supratau kur link viskas eina. Tada pats nuo interneto ir nusišalinau, nes žiūriu į jį labai ir labai skeptiškai. O juk kadaise, pačioje pradžioje, kada buvo džiūgaujama, jog internetas — tai "informacinis greitkelis", aš juk irgi žiūrėjau į viską gan entuziastiškai. Buvau vienu iš pirmųjų lietuvių internete. Tačiau neilgai tas užtruko, iki internetas pagaliau irgi, kaip viskas, neatsidūrė žydų kontrolėje. Pagrindiniu momentu, kada įvyko galutinis lūžis, buvo būtent Cukerbergo "feisbuko" ir visų kitų vadinamųjų "socialinių tinklų" atsiradimas, tada tad interneto "greitkelis" jau ir virto šunkeliu... Toliau bus dar blogiau. Garantuoju."

Savo laiške Valdas Anelauskas atsiuntė man nuorodą į Reuters publikaciją apie I.Makrono ir M.Cukerbergo susitikimus ir jų bendrą veiklą, naikinant demokratijos likučius Prancūzijoje.


Reuters birželio 25 dieną pranešė apie tai, kad Facebook vartotojų identifikacijos duomenis teiks Prancūzijos teismams, kad šie juos persekiotų už „neapykantos skleidimą“, o „neapykantos skleidimas“ bus prilygintas tarptautiniam terorizmui.

Straipsnyje pažymima, kad Makronas „nori vaidinti pasaulio lyderio vaidmenį, reguliuojant pasaulyje neapykantą ir platinant internete melagingą informaciją“. „Iki šiol Facebook bendradarbiavo su Prancūzijos teisingumu klausimais, surištais su teroristinėmis ir prievartos atakomis, perduodamas IP-adresus ir kitus konfidencialius duomenis įtariamų asmenų Prancūzijos teisėjams, kurie to oficialiai reikalaudavo.“

Nuo šiol neapykantos skleidimas prilygintas terorizmui, o Prancūzija tapo lyderiu socialinių tinklų reguliavime, pažymi Reuters.

Pats nepopuliariausias Prancūzijos prezidentas per visą Respublikos istoriją, kurio atsistatydinimo jau pusę metų reikalauja „galtonųjų liemenių“ judėjimas, Rotšildų „Goldman Sachs“ banko statytinis, homseksualistas, sergantis edipo kompleksu, dabar kartu su Cukerbergu naikins Respublikos iškovojimus, o artimiausiu metu prancūzus, kartu su kitais europiečiais, bandys suvaryti į Libros elektroninių pinigų konclagerį.

Tiesiog nuostabios perspektyvos atsiveria tokiems bankininkų statytiniams makronams valdyti prancūzų tautą, tiksliau šios tautos likučius, kurie dar bando priešintis terorui, mėgina užsivilkti „geltonas liemenes“. Jie jau prilyginti Prancūzijoje islamo teroristams! 

Politologų nuomone, islamo terorizmas, yra Vakarų Europoje sugalvotas tam, kad būtų patogiau valdyti piliečius, naikinti demokratijos likučius.

Teroro aktai pagal užsakymą?


Pastebėta, kad teroro aktai Prancūzijoje įvydavo tada, kai eidavo į pabaigą nepaprastosios padėties galiojimo terminas? Pirmą kartą tai galima vertinti kaip atsitiktinumą, bet kai tai kartojasi antrą ir trečią kartą, tai jau sistema.Olga Četverikova straipsnyje „…Ir tai tęsis ilgai“: teroro aktai ir socialinės valstybės demontavimas Europoje vyksta paraleliai“ rašo: „Gyvenimas Europoje sparčiai keičiasi. Migracijos srautų valdymas ir nuolat pasikartojantys teroro aktai grasina tuo, kad socialinės valstybės naikinimo Europoje sąlygomis taip pat teks pergyventi ir teisinės valstybės išmontavimą.“

„Policijos kontrolės unifikacija Europoje visada buvo apsunkinta tuo, kad europiečiai, skirtingai nuo amerikiečių, labai sunkiai atsisako nuo savo politinių laisvių, teisių į asmeninį gyvenimą ir socialinių iškovojimų. Ir pirmiausiai tai liečia Prancūziją su jos specifine politine kultūra, blogiausiai pritaikytą prie „skaitmeninio pasaulio“ sąlygų. Prancūzų revoliucinė dvasia, savo laiku apvertusi tradicinės visuomenės sanklodą, šiandien tapo pavojinga elektroninės koncentracijos stovyklos statytojams. Prancūzai parodė, kad jie dar sugeba organizuoti protestus prieš vienos lyties individų „santuokas“, ir už socialinės valstybės gynimą. O PNR sistemą Prancūzijos liaudis sutiko kaip „visos ES piliečių sekimą prisidengiant kova su terorizmu“.

„2015 gruodžio 20 dieną nepaprastoji padėtis Prancūzijoje buvo pratęsta specialiu įstatymu trims mėnesiams suteikiant valdžiai papildomus ypatingus įgaliojimus, kuriuos galima naudoti ne tiktai kovai su terorizmu. Taip buvo išplėstas namų arešto režimas, kurį dabar galima pritaikyti bet kam, „kurio atžvilgiu egzistuoja rimtos priežastys galvoti, kad jo elgesys yra pavojingas visuomeninės saugumui“. Kratos gali būti daromos be juridinių institucijų išankstinio sutikimo, leidžiamas paleidimas organizacijų, kurios gali kelti grėsmę visuomeninei tvarkai (tuo pačiu pati grėsmės sąvoka traktuojama labai plačiai).“

„2016 metais Prancūzijos valdžia pratęsė ypatingąją padėtį iki gegužės 26, o po to – iki liepos 26. Ir nors tai buvo aiškinama saugumo interesais pasaulio futbolo čempionate, valdžios dėmesys buvo sukoncentruotas į socialinius protestus, sustiprėjusius paaštrėjus ekonominėms problemoms. Bedarbių skaičius Prancūzijoje buvo 3,6 milijonai žmonių (15 metų rekordas). Prezidentas pripažino, kad „užimtumas – yra pati svarbiausia Prancūzijos piliečių problema“. Vasarį buvo paskelbta apie radikalią darbo reformą, suduodančią smūgį į socialinės valstybės pamatus – Darbo kodeksą, reglamentuojantį darbo santykius Prancūzijoje. Valstybė pasitraukia iš samdymo proceso derybų, suvaržomos profsąjungų ir darbo tarybų teisės. Valstybinio darbo kodekso, ginančio samdomų darbuotojų teises, reikšmė krenta, šeimininkams ir darbo kolektyvams siūloma sudaryti individualias sutartis. Maksimalus darbo dienos laikas padidinamas iki 10 valandų, bet kokia įmonė galės prailginti ją iki 12 valandų; darbo savaitę bus galima prailginti iki 48 valandų, o kai kuriais atvejais iki 60; sumažinamos priemokos už viršvalandžius; prie teisėtų atleidimo iš darbo priežasčių pridedama „reikšmingi kompanijos finansiniai praradimai“ ir „reorganizaciją siekiant konkurencingumo“. Prieš reformas pasisakė 70% prancūzų. Profsąjungoms pakvietus prasidėjo masinės protesto demonstracijos, apjungusios šimtus tūkstančių žmonių. Protestai tęsėsi tris mėnesius, buvo lydimi susidūrimais su policija, panaudojusią demonstrantų išvaikymui ašarines dujas. Nepaprastosios padėties režimas leido valdžiai panaudoti priemones, sukliudžiusias susidaryti organizuotiems pasipriešinimo židiniams. Nuolatinių pavojų kurstymo aplinkoje nesunku pateikti bet kokį socialinį protestą kaip terorizmą. Ir kaip besistengtų vidaus reikalų ministras „sutaikyti teisę į demonstracijas su prancūzų gynimu nuo neišvengiamo pavojaus, kurią kelia teroro pavojus“, jam tai blogai pavyksta.“

2016 metų liepos 14 dienos teroro aktui Nicoje niekas neužkirto kelio, nors mieste buvo sutelktos papildomos teisėtvarkos pajėgos.

O.Četverikova rašo: „Iškart po tragedijos prancūzų žurnalistai atkreipė dėmesį į kai kuriuos sutapimus, galinčius sukelti konspirologų susidomėjimą. Nicoje viskas vyko tą dieną, kada prezidentas Olandas pareiškė, kad jis nepratęs ypatingos padėties režimą po liepos 26. Ir jau sekančią dieną, pavadinęs įvykį teroro aktu, jis paskelbė, kad ypatingoji padėtis bus pratęsta trims mėnesiams. Toliau paaiškėjo, kad, nors teisėsaugos organai buvo pasiruošę galimam teroro aktui, prie įvažiavimo į pėsčiųjų zoną Anglų krantinėje nebuvo nei vieno (!) policininko. Nicos regioninės tarybos pirmininkas ir miesto meras suskubo apkaltinti vyriausybę betvarke. Kai kurie ypatingai priekabūs žurnalistai atkreipė taip pat dėmesį į tai, kad „nepriklausomas žurnalistas“, nufilmavęs video, vaizduojantį pirmą sunkvežimio judėjimo momentą krantine ir parodytą Internete, – tai vokiečių artistas Richard Gutjar, vedęs izraelietę Einat Vilf. Ši gi tarnavo karinėje žvalgyboje (АМАN), padalinyje 8200 (elektroninė žvalgyba), dirbo Šimono Pereso patarėja, buvo Kneseto deputate ir įėjo į Kneseto užsienio reikalų ir gynybos komitetų sudėtį.

Tolimesnis įvykių vystymasis vyko pagal atidirbtą schemą. Iškarto po to kai „Islamo valstybė“ prisiėmė atsakomybę už teroro aktą Nicoje, valdžia pakvietė prancūzų visuomenę mobilizuotis.“

Teroras Europoje naudingas tik vienai žmonių grupei Europoje – finansinei oligarchijai ir jos į valdžią įstatytoms marionetėms, tiems antipopulistams, kurie nekenčia europiečių tautų (lot. populus), kurie iš jų nori atimti socialines garantijas, padaryti juos beteise vergų mase, betautėmis, belytėmis kosmopolitinėmis prekėmis. Tuo tikslu ir buvo sukurtas islamo terorizmas, tuo tikslu islamo terorizmas globojamas Europoje, tuo tikslu teroristai importuojami į Europą.

JAV prezidentas Donaldas Trampas yra įvardinęs teroristinės Islamo valstybės steigėjus. Jo žodžiais, tai Barakas Obama ir Hilari Klinton.Nuorodos:
2019-06-26

Ar suspės Grybauskaitė mus apdovanoti Afrikos „juodais deimantais“ iš laivo Sea Watch 3?


Lietuva yra vienintelė iš trijų Baltijos sesių, kuri veža afrikiečius. Latvija ir Estija dar pernai atsisakė tęsti šią savižudybės praktiką. Aš kalbu apie tai, nes Italijoje bręsta nauja situacija, kai Briuselis vėl ims dalinti „juodus deimantus“.

Šiandien 14 valandą Vokiečių NVO laivas Sea Watch 3, registruotas Olandijoje, su 42 nelegalais iš Afrikos, nepaisydamas Italijos vyriausybės draudimo, nepaisydamas Italijos finansų gvardijos laivo perspėjimo, įplaukė į Italijos teritorinius vandenis ir pajudėjo Lampedūzos salos uosto kryptimi.

Maždaug po pusės valandos Italijos vicepremjeras Matteo Salvini Facebook parašė: „Imigracija negali būti valdoma uždraustais laivais: mes esame pasiruošę blokuoti bet kokį nepaisymą. Kas nepaiso, moka. P.s. Europa? Nebus, kaip visada.“


Vakar Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) nutarė, kad Italija neprivalo priimti laivus su imigrantais. Teismas atmetė nelegalių migrantų, esančių laive Sea Watch 3, prašymą išsilaipinti Italijoje.

Sea Watch 3 paėmė migrantus iš Libijos pakrantės zonos, nepaisydamas Libijos valdžios prašymo sugrąžinti jiems migrantus. Vietoj to, laivas išplaukė į Lampedūzą. Italija priėmė 11 migrantų, kuriems buvo reikalinga medicinos pagalba ir kreipėsi į Olandiją ir Vokietiją, kad priimtų kitus imigrantus. Šių valstybių vyriausybės pareiškė, kad sprendimas šiuo klausimu yra ES kompetencijoje.

Matteo Salvini pasakė: „NVO Sea Watch spjauna ant įstatymų, - tai laivas nusikaltėlis, kuris sukėlė pavojų imigrantų gyvybėms vardan purvino šlykštaus politinio žaidimo. Mes panaudosime visas demokratines priemones, kad užblokuoti šį teisės chaosą. Italija negali būti išsilaipinimo tašku tiems, kas yra prekeivių žmonėmis bendrininkas...“ ir „Jeigu išsilaipins Italijoje, konfiskuosime laivą“.

Lauksime eilinės „juodųjų deimantų“ partijos. Juk Lietuvos valdžia, kaip kokia prostitutė, atsiguls prieš bet kurį Briuselio ar Angelos Mekel įgeidį. Taip jau buvo ne kartą.

Nuorodos:
Prof. Katherine Pistor: Jei vyriausybės neapgins mūsų nuo Facebook valiutos Libra, mes visi už tai sumokėsime


Facebook (FB) planuoja nuosavą pasaulinę valiutą Librą. Tai reiškia: politiškai nekorektiškiems ir „bendruomenės standartus“ neatitinkantiems vartotojams bus galima užblokuoti ne tik paskyras, bet ir sąskaitas. Kodėl tyli JAV FRS, ECB? Pritaria? Juk tai jų konkurentas? O gal tai sionistų kuriamas elektroninis „Gyvulių ūkis“ gojams, o jo centrine figūra bus Mošiachas, kurio atėjimo laukia ir jam ruošiasi judėjai ortodoksai?

Ekspertams visai nesuprantama, kodėl centriniai bankai, ypač FRS, priima dolerio konkurentą. Doleris, kaip žinoma, yra pasaulinė valiuta ir per šią savo funkciją kontroliuoja pasaulio valdžią. Facebook „kriptovaliuta“ (kokia tai „kriptovaliuta“, jei FB pardavinėja vartotojų duomenis?) Libra bus skirta aptarnauti milijardus žmonių visame pasaulyje.


FB su WhatsApp ir Instagram daugeliui planetos gyventojų tapo nepakeičiamu socialiniu tinklu. Nesenai FB pareiškė, kad turi žymiai didesnius planus: išleisti ir kontroliuoti pasaulinę valiutą. Ji pristatoma Libra svetainėje, o taip pat portale „Technologijos“.

„Schweizer Handelszeitung“ (Šveicarijos prekybos laikraštis) pasirodė informacija, kuri rodo, kaip toli iš tiesų siekia FB planai. Iš pradžių kriptovaliuta Libra skirta naudoti tiktai Facebook, Messenger ir WhatsApp viduje. Ateityje, tačiau, Libra turi būti naudojama milijardų žmonių, kad tapti pasauline valiuta. Jie visi tuomet taptų paklusnūs ir priklausomi nuo Facebook sistemos.

Kolumbijos universiteto teisės profesorė Katherine Pistor JAV portale Project Syndicate rašo: „Po kelių metų konfidencialumo ignoravimo, vartotojų duomenų naudojimo ir nesugebėjimo kontroliuoti savo platformą, Facebook dabar pristatė kriptovaliutą ir mokėjimo sistemą, kuri gali sunaikinti visą pasaulio ekonomiką.“ Profesorė kviečia pasaulio vyriausybes stabdyti šį projektą.

Profesorės nuomone, „Cukerbergas, panašu, supranta, kad technologinės inovacijos savaime neužtikrins Libra sėkmę“ ir reikia, kad vyriausybės priimtų įsipareigojimus dėl Libros, o „centriniai bankai privalės suteikti likvidumą.“ Idėja privačios mokėjimo sistemos su 2,6 milijardais aktyvių vartotojų gali pasirodyti patrauklia, bet kiekvienam bankininkui ir pinigų-kredito politikos vystytojui žinoma, kad mokėjimo sistemos reikalauja tokio likvidumo lygio, kurio negali užtikrinti nei viena privati organizacija.

Skirtingai nuo valstybės, privačios struktūros negali vienašališkai perkelti finansinius įsipareigojimus kitiems ir taip save išgelbėti. Jas turės gelbėti valstybės.

Pistor klausia: „ar supranta vyriausybės, kokios rizikos finansiniam stabilumui gali nešti tokia sistema?“ „Jei vyriausybės neapgins mūsų nuo Facebook valiutos Libra, mes visi už tai sumokėsim.“ - konstatuoja Kolumbijos universiteto profesorė.

Nuorodos:


2019-06-25

Aštuoniolika milijonų arabų nori emigruoti į Europą


BBC Arabic užsakymu buvo atliktas visuomenės nuomonės tyrimas 10 Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos arabų pasaulio šalių. Apklausos vyko Alžyre, Libijoje, Egipte, Tunise, Libane, Jordanijoje, Irake, Jemene, Sudane, Palestinos teritorijose. Tyrimas buvo atliktas 2018 metų pabaigoje ir 2019 metų pradžioje. Viso buvo apklausta 25 tūkstančiai žmonių.Kiekvienoje šalyje, kur buvo vykdoma apklausa, mažiausiai vienas iš penkių respondentų pasisakė už galimybę emigruoti. Iš Sudano emigruotų kas antras gyventojas. Pagrindinės migracijos priežastys – ekonominės. 18 milijonų norinčių emigruoti pasirinktų Europą.
Iranas nepasidavė provokacijai ir nenumušė JAV žvalgybinio lėktuvo P-8 Poseidon su 38 žmonių įgula


JAV portale Zerohedge rašoma apie incidento tarp JAV ir Irano aplinkybes, kuomet buvo numuštas JAV nepilotuojamas lėktuvas, o greta jo buvęs jūrų žvalgybos lėktuvas P-8 Poseidon, su 38 žmonių įgula, neatakuotas Irano priešlėktuvinės gynybos. Taip buvo išvengta JAV karinės provokacijos.


JAV lėktuvas buvo numuštas Irano raketa “Third of Khordad”, kas nustebino JAV. Ši raketa sovietinė raketa 2013 metais Irano buvo modifikuota, kuomet Rusija atsisakė ją tobulinti.

JAV nepilotuojamas lėktuvas buvo numuštas toje vietoje, kur 1988 metų liepos mėnesį JAV raketinis kreiseris numušė Irano keleivinį lėktuvą su 290 keleivių.Konflikto istorija

Iranas (išvertus į lietuvių kalbą – arijų šalis) – valstybė su 5 tūkstančių metų istorija.

Pirmą persų konfliktą su žydais aprašo Biblija. Žydė Ester (Esfir) tapo persų karaliaus Artakserkso I (465-424) mylima žmona ir sukurstė savo vyrą nužudyti 75000 persų „antisemitų“ su žmonomis ir vaikais. Purimas – persų tautos genocido diena, kurią švenčia žydai.

Naujųjų laikų konfliktas tarp žydų kontroliuojamų JAV ir Irano įvyko 1979 metais, kuomet iraniečių studentai užgrobė JAV atstovybę ir tyčiojosi iš Amerikos piliečių (Iranas tuomet buvo pavadintas Islamo Respublika Iranas).

JAV bandymas išvaduoti įkaitus tuomet gėdingai žlugo. Iraniečiai numušė į išvadavimo operaciją skridusius malūnsparnius.

Vėliau JAV ginklavo Sadamą Huseiną, 1980-1988 metais kariavusį su Iranu. Per šį karą žuvo milijonas žmonių.

Šių metų birželio 13 dieną buvo pažeisti du tanklaiviai, norvegų ir japonų — Front Altair и Kokuka Courageous. Norvegų paskendo.

Iš pradžių buvo kalbama, kad tanklaiviai atakuoti torpedomis. Vėliau, kad atakuoti raketomis iš dronų. Kas šaudė, kol kas neaišku. Izraelis kaltina Iraną, o Iranas Izraelį ir JAV.

Rusijos Federacijos Taryboje aidėjo pareiškimai, kad tai darbas JAV, kuri nori perimti Ormuzo sąsiaurio kontrolę, per kurį vyksta 20 procentų pasaulio naftos eksportas.


JAV demokratai kaltina Putiną, veikianti per Iraną.

Trampas nusiuntė į Persų įlanką lėktuvnešio grupę, tačiau, ekspertų nuomone, to nepakanka puolimui prieš Iraną.

Irano prezidentas Chasanas Rauchani Vakarams davė 60 dienų, kad panaikinti Iranui sankcijas ir pasakė: „Birželio 27 mes viršysime prisodrinto urano 300 kilogramų limitą ir padidinsime sodrinimo greitį“.


Iraniečiai numušė bepilotį lėktuvą, bet nelietė šnipinėjančio lėktuvo, skridusio greta.

Lėktuvas skrido virš Irano teritorinių vandenų ir buvo jo priešlėktuvinės gynybos sistemos pasiekiamas. Irano vadovybė parodė jų numušto JAV bepiločio lėktuvo nuolaužas.

Pentagonas į Persų įlankos regioną permetė 1000 kariškių. Jų uždavinys jūros ir oro erdvės monitoringas, valdyti kelis nepilotuojamus lėktuvus ir rengti operatyvines grupes, kad sunaikinti bet kokį taikinį. Visa tai neva skirta ginti tanklaivius Omano ir Persų įlankose.

Iranas aiškiai leido suprasti, kad nafta nebus eksportuojama iš šio regiono, jei to negalės daryti Iranas.

Nuorodos:2019-06-24

Ką pranašauja Netanyahu, Boltono ir Patruševo susitikimas Jeruzalėje?


Birželio 24-25 dienomis Jeruzalėje vyks dviejų dienų susitikimas Izraelio, JAV ir Rusijos trijų aukščiausių pareigūnų, atsakingų už nacionalinį saugumą. Jame dalyvaus Meir Ben-Šabat, Džonas Boltonas ir Nikolajus Patruševas, pranešė Izraelio portalas 9tv.

Izraelis visada naudoja simbolių kalba. Toks simbolis yra Jeruzalė, kurią Izraelis ir jo satelitas JAV stengiasi įteisinti kaip Izraelio sostinę, tačiau Rusija jos vis dar nesiryžta pripažinti.

Patruševo žodžiais, pagrindine jo dvišalių ir trišalių susitikimų tema „taps situacija Sirijoje“. Taip pat Rusija nori informuoti derybų partnerius apie „Irano poziciją dėl sureguliavimo Sirijoje“.Susitikimo išvakarėse Boltonas susitiko su Netanyahu. Prieš kelias savaites Izraelyje viešėjo Trampo žentas ir vyriausias patarėjas Džaredas Kušneris, kuris yra fašistinės sektos Chabad adeptas.

Chabado sektą aš paminėjau ne atsitiktinai, nes Chabadas turi didžiulę įtaką ne tik Trampo administracijai, bet ir Rusijos valdžiai.

Arabų pavasarių ir Sirijos sunaikinimo tikslu buvo „Didžiojo Izraelio“ projektas. Šiam projektui talkina ir Putino Rusija, kurios „draugystė“ su Sirija yra gryniausia apgaulė rusų ir arabų tautoms.

„Didžiojo Izraelio“ projektui buvo skirta mano apžvalgą „Neokonai-Sionistai Sirijoje įgyvendina Didžiojo Izraelio projektą.“

Joje rašiau apie tai, kad Sinedrionas prašė Trampo ir Putino pastatyti Jeruzalėje Trečią šventyklą. Apie tai dar 2016 metų lapkričio 10 dieną pranešė „Breaking Israel News“.

The millenium report Donaldui Trampui tapus JAV prezidentu rašė: „Jeigu dar buvo kokios tai abejonės, tai dabar jos pradingo. Trampo užsienio politika Artimųjų Rytų atžvilgiu buvo pilnai suderinta su bendru Izraelio-Sauditų planu, žinomu kaip projektas Didysis Izraelis (DI). Šis slaptas projektas yra pilnai remiamas Jungtinių Valstijų, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos ir kitų stambių NATO narių. „Didysis Izraelis“: sionistų planas Artimuosiuose Rytuose.

Eduardo Hodos nesenai savo video papasakojo, kad dar 1988 metais dabartinis Izraelio premjeras Benjaminas Netanyhu buvo Chabad Liubavič Rebe pasirinktas Izraelio premjeru, kurio uždavinys bus „perduoti raktus Mošiachui“ (14:40).


Chodos sako: „Kodėl aš esu sunerimęs dėl rugsėjo mėnesį vyksiančių rinkimų Izraelyje. Šioje priešpriešoje Knesete, pasipriešinimui ortodoksaliam judaizmui, slypi didelis pavojus ne tik Izraeliui, bet ir visam pasauliui. Įsivaizduokime, kad Netanyahu nebus perrinktas, praras premjero pareigas, kurias jau užima dešimt metų ir neteks galimybės „perduoti raktus“. Сhabadnikai jau daug metų ruošia Netanyahu misijai: jis turi „perduoti raktus“ Mošiachui. O jeigu tai nesigaus, pas kabalistus gali kilti noras įvykdyti šį procesą bet kokia kaina. Nes toks buvo Rebe testamentas. Ši situacija gali būti trigeriu globaliam susidūrimui. Įsivaizduokite, Artimieji Rytai, kur sumegzti Amerikos, Rusijos interesai. Visi žino, kad Artimieji rytai tai parako statinė, ant kurios sėdi visa žmonija. Ir štai dabar, rugsėjo mėnesį, jeigu nebus neįvykdytos Rebe pranašystės, ši parako statinė gali sprogti.“

Nuorodos: