2023-08-31

„Nigerijos programistai“ ir globalistų tikslai 2 d.

 


Pradžia: 1 dalis.

"Programistai", kaip "gydytojai", "mokslininkai" ir "inžinieriai" ne dažnai iš Afrikos atkeliauja į Europą legaliai. Rupjūčio pradžioje pranešta apie 4 "programistus" iš Nigerijos, kurie į Europą išplaukė susėdę ant laivo vairo, tačiau atplaukė... į Brazilija. Paskutinės dienos buvo ypač sunkios - keliautojams trūko vandens ir maisto. Kad išgyventų, jie gėrė savo šlapimą ir jūros vandenį. Iš viso migrantai įveikė 5600 km. 2015 m. imigracijos krizės metu globalistinės MIP  europiečiams melavo, kad per Angelos Merkel atidarytas sienas atvyksta programuotojai, inžinieriai, gydytojai ir panašūs specialistai. Greitai paaiškėjo, kad tai minios beraščių, kurios ekonomikai ir socialinei sistemai atneša vien nuostolį. 2016 metais buvo paskaičiuota, kad visi šie veltėdžiai valstybei kainuos per metus 21,7 milijardus eurų.

Praėjus septyniems globalistinio tautų perkraustymo metams jau pripažįstama, kad septyni iš dešimties prieglobsčio prašytojų Vokietijoje nemoka nei skaityti, nei rašyti. 

Nigerijos gyventojai dominuoja ne tik tarp migrantų į Vokietiją, kaip rašoma 1-je straipsnio dalyje, bet ir tarp migrantų į Italiją. 2017 metais į Italiją atvyko ekonominiai migrantai iš Nigerijos (14,504%), Bangladeš (8,268), Gvinėjos (7,844), Kot d'Ivuaro (7,455), Gambijos (5,022), Senegalo (4,914), Mali (4,862), Eritrėjos (4,553), Maroko (4,190) ir Sudano (4,051).

Man teko su Nigerijos gyventojais susidurti pačioje nepriklausomybės pradžioje. Tik ne su programistais, o su Nigerijos aferistais. Gavau siūlymą padėti išgryninti pinigus. Už gerą procentą. Panašius siūlymus gavo dar keli mano pažįstami mokslo darbuotojai iš Mokslo Akademijos institutų. Verslo formulė buvo paparasta. Susigundęs pilietis užrezervuodavo numerį viešbutyje užsienyje. Tai ir buvo nigeriečių verslas. Ant jų meškerės neužkibau.

BNS dar 2019-10-16 rašė, kad „Nigeriją ir Lietuvą sujungianti programa – ES ir Afrikos skaitmeninės partnerystės priešakyje.” Tų metų spalio 15 d. Lietuvoje oficialiai startavo „Digital Explorers“ programa, siekianti sujungti Lietuvą ir Nigeriją bendradarbiavimui informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srityje. Buvo sutarta, kad penkiolika kruopščiai atrinktų specialistų iš Nigerijos vienerius metus praleis septyniose Lietuvos IRT bendrovėse, kurios taip pat turės šansą susipažinti su skaitmenizacijos Afrikos valstybėse kuriamomis verslo galimybėmis ir tarptautinių talentų pritraukimo subtilybėmis.

Afrika ne ta vieta, kur Lietuvos verslininkai turėtų ieškoti talentingų matematikų, IT specialistų.Juodųjų problemos slypi jų genuose. Apie tai pasakė Nobelio premijos laureatas, DNR dvigubos spiralės atradėjas Džeimsas Watsomas. 

2007 metų spalio 14 d. metais buvusi Watsono darbuotoja Šarlota Xant-Grubbe britų žurnale „Sunday Times“ parašė, neva privačiame pokalbyje Watsonas jai yra sakęs, kad jis „giliai prislėgtas dėl Afrikos perspektyvų“, nes „visa mūsų socialinė politika remiasi tuo, kad jų intelektas nesiskiria nuo mūsiškio, tuo tarpu visi tyrimai rodo, kad iš tikrųjų tai yra ne taip“, „tie, kam teko turėti reikalų su juodaodžiais darbuotojais, įsitikina, kad tai neteisybė“. „Mes neturime tvirto pagrindo laukti, kad paaiškėtų, kad intelektualiniai žmonių gabumai, geografiškai atskirtų evoliucijos procese, vystytųsi visiškai vienodai. Mūsų noro suteikti visiems lygius proto gebėjimus, kaip kažkokį tai žmonijos paveldą, nepakanka tam, kad taip ir būtų“.

„Cold Spring Harbor“ laboratorija, kurioje Watsonas 35 metus dirbo rektoriaus pareigose, atleido jį iš užimamų pareigų. Tuo pat metu žurnale „Nature“ pasirodė Pardis ir kt. straipsnis kuriame išaiškinta daugybė skirtumų tarp žmonių populiacijų ir konstatuota, kad skirtingos krypties natūralios atrankos poveikis į žmonių populiacijas atsispindi jų DNR struktūroje. Šie duomenys buvo gauti dėka projekto „Žmogaus genomas“, kurį inicijavo ir kuriam 1989-1992 metais vadovavo Džeimsas Watsonas.


Liberalų-ortodoksų persekiojamas Watsonas, kaip ir dera tikram mokslininkui, tęsė savo tyrimus. Kai jam pritrūko pinigų moksliniams darbams, jis pardavė Nobelio premijos laureato medalį. Tai buvo ir yra iki šių dienų vienintelis atvejis šios premijos istorijoje.

2015 metų gegužės 18 d. Watsonui antrą kartą buvo įteiktas jo paties Nobelio premijos medalis. Jį aukcione, beveik už 5 milijonus dolerių išpirko milijardierius Alšeras Usmanovas ir sugrąžino laureatui. Po įteikimo procedūros, kuri įvyko Maskvos universitete, Vatsonas į televizijos kameras žurnalistams pasakė, kad „skirtingų rasių atstovai turi skirtingas intelekto galimybes, kad tai apsprendžia genetiniai skirtumai ir, kad juodosios ir baltosios rasės žmonės skiriasi savo vystymosi keliais“.

Džeimsas Watsonas buvo teisus ir tai įrodo magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai

Šiandien žmogaus smegenų magnetinio rezonanso tomografija gali ne tik tiksliai prognozuoti IQ, bet ir parodyti rasinius IQ skirtumus - taip išteisindama Nobelio premijos laureatą. Genetinis ryšys su IQ yra moksliškai pagrįstas. Kuo daugiau sužinome, tuo labiau įsitikiname, kad tai tiesa. Šie tyrimai buvo aprašyti Ričardo Hajero 2017 m. leidinyje "Intelekto neuromokslas" (The Neuroscience of Intelligence). 

Haieras pereina prie magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) ir funkcinės magnetinio rezonanso tomografijos (fMRI). Naudojant kartu su kompiuterine technologija, vadinama vokselių morfometrija (VBM), galima sukurti ir tirti trimačius smegenų vaizdus. Vokselis iš esmės yra trimatis pikselis, o vokselio lygio sumažinimas dominančiuose smegenų regionuose leidžia tyrėjams tiksliai susieti testų rezultatus su fizinėmis struktūromis. Čia pateikiamas trumpas smegenų struktūrų, kurios tiesiogiai atitinka IQ, sąrašas:

1.Kortikalinės žievės storis ir paviršiaus plotas (kuris koreliuoja su neuronų skaičiumi pagrindinėje smegenų dalyje, susijusioje su prisiminimais ir mąstymu).
2.Baltoji medžiaga parietalinėje skiltyje (atitinka signalų, siunčiamų tarp smegenų ląstelių, greitį).
3.Pilkoji medžiaga priekinėje cingulinėje žievėje (susijusi su dėmesio paskirstymu ir impulsų kontrole).
4.N-acetilaspartato matavimai (neuronų tankio ir gyvybingumo žymuo).
5.Trumpesnis frontalinių-parientalinių jungčių ilgis (ryšio tarp svarbiausių smegenų dalių efektyvumo rodiklis).
6.Tarphemisferinės jungtys tarp lygiagrečių smegenų struktūrų (atvirkštinis ryšys su IQ).
7.Bazinių ganglijų (subkortikalinių branduolių, susijusių su pažinimu ir mokymusi) tūris.
8.Talamo tūris ("svarbus smegenų grandinių jungiamumo mazgas").

Liye Wang iš Pekino technologijos instituto, atlikęs eksperimentus dėl magnetinio rezonanso tomografijos prognozavimo nustatė, kad vidutinis koreliacijos koeficientas su IQ yra 0,718 ir 0,684. 

Pastaruoju metu atlikta daug tyrimų, kuriais bandyta įvertinti IQ pagal MRT arba EEG rodmenis (kartais vadinamus "neurometriniu" IQ); daugelis komandų dirba Pietų Korėjoje ir Malaizijoje. Malaizijos grupė, įsikūrusi MARA technologijos universitete, per pastaruosius dvejus metus paskelbė apie dešimt darbų, kuriuose dalyvavo šimtai tiriamųjų. Dabar jie, naudodamiesi EEG rodmenimis, gali 83 % tikslumu suskirstyti tiriamuosius į vieną iš septynių IQ intervalų (pvz., 90-100, 120-130); šis skaičius išauga iki 98 %, kai tiriamieji suskirstomi į vieną iš trijų IQ intervalų (žemas, vidutinis arba aukštas).IQ prognozuojamas 98 % tikslumu 


Steve'as Saileris VDARE pranešė, kad, remiantis nauju Emilio Kirkegoro ir kitų autorių tyrimu, magnetinio rezonanso tomografija galima nuspėti ir IQ, ir rasę.

Mokslininkai neapsiribojo vien tik smegenų tūriu, bet taikė mašininio mokymosi (ML) algoritmą, apmokytą optimaliam intelekto prognozavimo pagrįstumui. Šiame straipsnyje mašininį mokymąsi jie taikė gausiam magnetinio rezonanso kintamųjų rinkiniui, kad sukurtų MRT pagrįstus intelekto prognozavimo rodiklius. Tada tirtas ryšys tarp MRT pagrįstų prognozių, intelekto ir socialiai identifikuotos rasės. Remdamiesi ankstesniais tyrimais, mokslininkai pateikė šias prognozes: 1. Visais turimais MRT metodais pagrįsti prognozės rodikliai pasieks gerokai didesnį intelekto patikimumą nei vien smegenų tūrio rodikliai. 2. MRT pagrįsti prognozavimo rodikliai rodys rasinius skirtumus, ir šie MRT pagrįsti skirtumai statistiškai tarpininkaus ryšiui tarp rasės ir intelekto.

Taip pat yra ir genetinių, evoliucinių ir istorinių įrodymų, patvirtinančių rasinius skirtumus, apie kuriuos kalbėjo Watsonas. Remiantis 2005 m. Bruce'o Lahno (Briuso Lano) straipsniu, duomenys parodė, kad sparčiau evoliucionuoja pora genų, vadinamų ASPM (angl. abnormal spindle-like microcephaly-associated) ir mikrocefalinu, kurie abu padeda reguliuoti smegenų dydį, kuris vienas pats turi 0,3-0,4 koreliacijos su IQ. 

Pasak Catherine Gianaro iš Čikagos universiteto kronikos, Mikrocefalino variantas atsiranda kartu su tokių bruožų, kaip menas ir muzika, religinės praktikos ir sudėtingi įrankių gamybos būdai, atsiradimu, kuris datuojamas maždaug prieš 50 000 metų. ASPM variantas sutampa su seniausia žinoma Mesopotamijos civilizacija, kuri datuojama 7000 m. pr. m. e.

Lahnas su kolegomis nusprendė nustatyti šių dviejų genų variacijos dažnį, ištyrę daugiau nei 1000 asmenų, atstovaujančių 59 skirtingoms etninėms grupėms. Jie nustatė "geografinius skirtumus", kurie, kaip visi žinome, reiškia rasę.

Jie nustatė, kad ASPM D haplogrupė dažniau pasitaiko europiečių ir aplinkinėse populiacijose, įskaitant Šiaurės Afrikos, Artimųjų Rytų ir Pietų Azijos gyventojus, o rečiau - Rytų Azijos, Naujojo pasaulio indėnų ir į pietus nuo Sacharos esančių afrikiečių populiacijose. Tyrėjai nustatė, kad D haplogrupė yra labiau paplitusi populiacijose, esančiose už Afrikos į pietus nuo Sacharos ribų.

Aukščiau aprašyti faktai rodo, kad Džeimso Watsono persekiojimą sąlygojo politinės nuostatos, o ne mokslinės žinios. 

"Štai kaip toli mes nukritome nuo kilnių pavyzdžių, kuriuos davė Galilėjus ir Niutonas, kuriems pirmiausia rūpėjo tiesa", - reziumuoja Spencer J.Quinn.


Nuorodos:

https://lebionka.blogspot.com/2020/06/juodasis-rasizmas.html

https://www.unz.com/article/the-vindication-of-james-watson/

https://counter-currents.com/2022/02/on-the-importance-of-iq-part-2/

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0117295

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0169260714000303?via%3Dihub

https://vdare.com/posts/kirkegaard-and-fuerst-are-at-it-again-study-says-mris-can-predict-both-race-and-iq

„Nigerijos programistai“ ir globalistų tikslai 1d.


Dr.Margarita Starkevičiūtė papasakojo apie pokalbį su lietuvių jaunuoliais, išvežiojančiais picas, apie programavimo mokymą ir baltarusių klanus programavimo srityje, kurie atstumia talentingus lietuvius, bet veža į Lietuvą baltarusius, kai bedarbystė Lietuvoje 8% ir esame tarp ES bedarbystės lyderių. 

Kodėl lietuvių mokymu nesirūpina mūsų valstybė, užimtumo tarnyba? - klausia dr. Margarita Starkevičiūtė (žiūr.1:11:00):


https://www.youtube.com/watch?v=KbfB1RBzudw


Tai, švelniai kalbant, stebina, bet dar labiau nustebino vakar LNK paskleista informacija, kad Lietuva programistų ieško Afrikoje!!! Nigerijoje!!! Tai, žinote, peržengia bet kokias sveiko proto ribas. Kokios galimos šito beprotiško melo priežastys?

Priminsiu: Nigerija užima 923 768 km² plotą (32 pagal plotą pasaulio valstybė), turi apie 218 mln. gyventojų (6 pagal gyventojų skaičių pasaulio valstybė). Ji tik 2 kartus plotu didesnė už Švediją (450 295 km2), kurioje gyvena 10.42 mln. gyventojų. Lietuva 65 300 km2 su 2-3 mln. gyventojų.

Gimstamumo koeficientas Nigerijoje 5.1 gimimų moteriai per gyvenimą, Lietuvoje - 1.6 gimimų moteriai. Nigeriją praktiškai jau ištiko demografinė katastrofa ir globalistai deda pastangas nukanalizuoti gyventojų perteklių į Europą, kad pastarieji netrukdytų globalistams grobti didžiulius šios šalies žemės turtus. Visų pirma - naftą.
https://lnk.lt/straipsniai/Politika/nerimas-del-darbuotoju-is-nigerijos-imigracija-ypac-is-afrikos-saliu-turi-buti-paskutine-opcija/209591

LNK portale sakoma, kad kitų metų darbdaviai galės lengviau atsivežti darbuotojų iš Nigerijos, pagal priimtą strategiją, įsteigus išorės paslaugų centrą Nigerijoje. Užsieniečiai gali prašyti laikino leidimo gyventi Lietuvoje ir gauti jį dar iki atvykstant į šalį. Lietuvos verslas dėl to džiaugiasi, bet kiti politikai mato grėsmių dėl migracijos.

Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas pasakė:

Pirmiausia, priimant tokį sprendimą atidaryti išorinį paslaugų tiekėją, reikia turėti pagrindimą ir vertinimą nacionalinio saugumo požiūriu. Abejoju, ar toks vertinimas buvo atliktas ir tą reikia aiškiai pasakyti, Nigerija yra sudėtinga valstybė, tiek savo kriminogenine situacija, tiek teroristinių organizacijų tinklais. „Boko Haram“, viena iš gerai žinomų teroristinių organizacijų, veikia Nigerijoje. Švietimo sistema, apie kurią tiek daug kalbama, Nigerijoje yra triskart mažiau finansuojama nei Lietuvoje. Klausimas, kokie talentai yra mūsų objektas? Bandant juos pritraukti. 

Į kvailą kvailo žurnalisto pastabą: „Jūs nepamirškite, kad Nigerija yra didžiausia Afrikos ekonomika, ten visko turbūt yra”, L.Kasčiūnas atsakė:

Visko yra, bet mes turime galvoti, kaip tai atrodys mūsų nacionalinio saugumo kontekste, imigracija yra labai sudėtingas reiškinys, mes matome Vakarų Europoje. Daug kas galvoja, kad atvažiuos darbo jėga ir po to išvažiuos. Ji atvažiavo ir neišvažiavo, dabar yra daug kultūrinių, socialinių, visokių problemų ir daug įtampos visuomenei.

Į dar kvailesnius žurnalisto svaičiojimus, kad „... atvyks iki pusšimčio aukštos kvalifikacijos informacinių ir ryšių technologijų specialistų iš Nigerijos“ Kasčiūnas atsakė:

Pirmiausia, manau, kad čia tik žodžiai. Verslai, kai komentuoja šį sprendimą, sako, kad tai tik pradžia. Aš matau, kad tas išorinių paslaugų teikimas, kai jis prasidėjo dabar, pavyzdžiui, Lietuvoje Tadžikistano piliečių nuo sausio pirmos dienos padaugėjo dvigubai, Uzbekistano taip pat dvigubai. Lygiai tokia pati tendencija gali būti ir su Nigerija. Šioje vietoje aš keliu klausimą, ar mes atidarydami tokį kanalą, turėsime galimybę sukontroliuoti procesą? Kadangi patikrinti Nigerijos piliečius yra beveik neįmanoma ir iki galo nėra aišku, ką atsivežei, koks jo yra galutinis tikslas, ar tikrai kurti aukštą pridėtinę vertę, o galbūt patekti į Europą? Tada atsiranda laisvos rankos šitoje vietoje manipuliuoti ir kraneliai atsukti taip, kad po to proceso nesukontroliuosime.  

Integracijos receptas, kaip rodo Vakarų Europos praktika, yra labai sudėtingai randamas. Ar tai būtų Švedija, ar tai būtų Prancūzija. Imigrantų bendruomenės, iš kitų civilizacijų, kitų kultūrų labai sunkiai integruojasi. Išbandykime visas kitas galimybes, o imigracija, ypač iš Afrikos šalių, turi būti paskutinė opcija.

2015 metais ES prasidėjus migracijos krizei, imta svarstyti apie jos priežastis. Dr.Olga Četverikova atkreipė dėmesį, kad Europos afrikanizacija buvo numatyta dar ES "Tėvo" Kudenhove-Kalergi (žiūr. priedą).

2017 metais į Vokietiją nelegaliai atvyko 24750 afrikiečiai. Jų tarpe dominavo nigeriečiai 12,4%.

http://lebionka.blogspot.com/2017/09/kodel-juodoji-afrika-uzpludo-vokietija.html

Afrikiečiai - savižudybė Lietuvai

JTO yra paskaičiavusi, kad Lietuvoje tilptų 61,6 milijonai gyventojų. Suprantama, kad mūsų marionetinių valdžių naikinama lietuvių tauta niekaip nepasieks tokio rodiklio, bet lietuviai čia ir nereikalingi. Vilnius sparčiai juoduoja.

Arčiausiai Afrikos esanti Italija tapo tikra JTO, ES globalistų ir Sorošo finansuojamų NVO auka. Dar 2019 metais italų žurnalistas Giulio Meotti rašė, kad ketvirtame pagal dydį Turino mieste yra pradinės mokyklos klasių, kuriose nėra nei vieno italų vaiko. Vidutiniškai 60 % yra imigrantų vaikaiBolonija. 34 metų marokietis, gyvenantis Italijoje 30 metų sako:

Mano sūnaus vaikų darželyje yra rimta integracijos problema, aš priverstas jį pasiimti. Aš nenoriu, kad mane skaitytų rasistu, nes aš marokietis, bet savivaldybė turi žinoti, kad nėra jokios integracijos, kur mokosi klasėje 20 užsieniečių vaikų“.

Meotti žodžiais, rugsėjo mėnesį staigiai išaugo migrantų iš Afrikos skaičius, po to kai ji mažėjo pastaruosius dvejus metus. Tai įvyko globalistų pastangomis iš vyriausybės pašalinus vidaus reikalų ministrą Matteo Salvinį.


Europa susiduria su realia afrikanizacijos grėsme. JTO duomenimis, gyventojų skaičius į pietus nuo Sacharos per ateinančius 30 metų padvigubės. Tai pridės 1 milijardas žmonių, pusę viso planetos gyventojų prieauglio iki 2050 metų. Italija trečia valstybė Europoje, pagal imigrantų skaičių. Per dešimt metų jų skaičius išaugo 419%. Tai lyginama su barbarų antplūdžiu į antikinę Romą. Šimtmečio pabaigoje dėl gimstamumo skirtumo pusė Italijos gyventojų gali būti ateiviai. Manoma, kad iki 2050 ir 2060 metų į Italiją per Viduržemio jūrą atvyks 50 iki 60 milijonų žmonių.

Lietuvos „absorbcijos galimybės“, kaip minėjau, kurias paskaičiavo JTO, yra 61,6 milijonų žmonių. Tiek žmonių gali teoretiškai gyventi Lietuvoje. Pagal globalios migracijos paktą, kuriam 2018 m. pritarė balsų dauguma Lietuvos seimas, pirmai pradžiai numatyta paskirstyti 60 milijonų Afrikos ir Azijos „pabėgėlių“.

Žemiau primenu sąrašą 73 Lietuvos duobkasių, 2018 metų gruodžio 4 dieną pritarusių JTO glaobaliam migracijos paktui:

Ačienė Vida, Alekna Virgilijus, Anušauskas Arvydas, Armonaitė Aušrinė, Bacvinka Kęstutis, Bakas Vytautas, Baublys Juozas, Baura Antanas, Bernatonis Juozas, Budbergytė Rasa, Burokienė Guoda, Čmilytė-Nielsen Viktorija, Degutienė Irena, Gaidžiūnas Aurimas, Gailius Vitalijus, Gelūnas Arūnas, Gentvilas Eugenijus, Gentvilas Simonas, Haase Irena, Jarutis Jonas, Jovaiša Eugenijus, Jovaiša Sergejus, Juknevičienė Rasa, Juozapaitis Vytautas, Juška Ričardas, Kernagis Vytautas, Kindurys Gintautas, Kirkilas Gediminas, Kreivys Dainius, Kubilienė Asta, Kubilius Andrius, Kupčinskas Andrius, Landsbergis Gabrielius, Liesys Jonas, Masiulis Kęstutis, Matelis Bronislovas, Matulas Antanas, Mažeika Kęstutis, Miliūtė Rūta, Morkūnaitė-Mikulėnienė Radvilė, Navickas Andrius, Navickienė Monika, Nevulis Petras, Norkienė Aušrinė, Olekas Juozas, Pavilionis Žygimantas, Popovienė Raminta, Pranckietis Viktoras, Pupinis Edmundas, Rastenis Vytautas, Razma Jurgis, Rimkus Juozas, Sabatauskas Julius, Sinkevičius Rimantas, Sysas Algirdas, Skaistė Gintarė, Skardžius Artūras, Skvernelis Saulius, Smirnovas Kęstutis, Starkevičius Kazys, Strelčiūnas Algis, Šakalienė Dovilė, Šalaševičiūtė Rimantė, Šarknickas Robertas, Šiaulienė Irena, Šimonytė Ingrida, Širinskienė Agnė, Tomilinas Tomas, Valiūnas Petras, Varkalys Jonas, Veryga Aurelijus, Vingrienė Virginija, Zingeris Emanuelis. 

Bus tęsinys.

Priedas:

O.N.Četverikova: Migracijos „krizė“ Europoje pilnai valdoma


Šiandien prieš mūsų akis vyksta eilinė mistifikacija – visa pasaulio žiniasklaida mirga nuo pranešimų apie nelauktai ES užgriuvusią „migracijos krizę“ ir ateinantį dėl šios priežasties Europos susiskaldymą. Vienok nuodugniau žvelgiant į šią problemą tampa akivaizdu, kad ši taip vadinama krizė – pilnai valdoma ir pas ją yra konkretūs autoriai ir užsakovai…
Europos politikai labai gerbia Paneuropinės sąjungos pradininką, suvienytos Europos ideologą R.N. Kudenchove-Kalergi (1894–1972), kurį jie vadina ES „dvasiniu tėvu“. 1978 metais buvo įsteigta jo vardo premija, kuri suteikiama kas du metai už nuopelnus vienijant Europą. Jos laureatais buvo: Ronaldas Reiganas, Helmutas Kolis, Ch. Van Rompėjus, Angela Merkel ir kt. Kudenchove-Kalergi veikalai („Pan-Europa“, „Kova už Pan-Europą“). "Das Pan-Europaishe manifest", parašytas antrame praeito šimtmečio dešimtmetyje, gerai žinomas ir laikomas Europos kūrimo manifestu. Jame, be kita ko, surašyti pagrindiniai šio proceso tikslai ir uždaviniai, kurie lieka nepakitę iki mūsų dienų.

Vienu iš tokių tikslų, kurį Kudenchove-Kalergi skaito pagrindiniu ekonominiam ir politiniam Europos apjungimui, yra vieningos „Europos nacijos“ sukūrimas. Nacijos formavimą kraujo ryšių pagrindu jis skaito giliai neteisingu, autorius tam priešpastato giminystę pagal dvasią, išskirdamas „europinę naciją“ kaip dvasinę vienovę, turinčią bendrus dvasinius mokytojus (Kudenchove-Kalergi, „Pan-Europa“).
Tam, kad išspręsti nacionalines problemas Kudenchove-Kalergi siūlė atskirti nacijas nuo valstybių (kaip anksčiau buvo atskirtos religinės bendruomenės) – tam, kad klausimas nocionalinio priklausomumo taptų kiekvienam žmogui „asmeniniu“ reikalu. Ir, kadangi tautybė tuomet taps kiekvienam žmogui antraeiliu dalyku, tai turi atvesti į valstybių sienų sunykimą. Jis rašė: „Egzistuoja tiktai vienas radikalus būdas išspręsti Europos klausimą dėl sienų teisingai ir ilgam. Šis kelias tai ne sienų perkėlimas, o jų likvidacija. Europietis <…> turi nukreipti visą savo energiją į sienų likvidavimą, nacionalinių ir ekonominių <…>. Valstybių sienos sutrumpės iki regioninių ir neteks savo reikšmės“.


Be oficialių tikslų Kudenchove-Kalergi išdėstė ir savo sampratą apie Europos pertvarkymo baigtinius rezultatus, kurie pateikiami jo darbe, skirtame siauram asmenų ratui ir išleistame nedideliu tiražu. Knygoje „Praktinis idealizmas“ (1925) (žiūr.: Coudenhove Kalergi R. Praktischer idealismus. Adel – Technik – Pazifismus. Wien-Leipzig. 1925, http://mediafire.com/?wwyl5p4stattbqm) jis aprašė ateitį Europos kontinento, parodęs, kokia turi būti „europinė nacija“.
Pilnas šios knygos tekstas (vertėjo pastaba ):
Pagrindine šio veikalo idėja tapo judaizmo dvasinės lyderystės pagrindimas europinėje civilizacijoje ir būtinybė paversti žydus į „Europai vadovaujančią dvasinę rasę“. Tai išplaukė iš savotiško autoriaus visuomenės hierarchijos supratimo. Iš visos europiečių masės, kuriuos Kudenchove-Kalergi vadina „kiekybės žmonėmis“, jis išskiria dvi rases „kokybės žmonių“- kilmingą dvarininkija ir žydus, kurie kartu sudaro, jo nuomone, branduolį būsimos Europos aristokratijos. Pirmenybė, vis tiktai, atiduodama žydams: dėka „ypatingo etinio santykio su pasauliu“ ir, neva esančio jų proto pranašumo, jie sudaro taip vadinamą „smegenų dvarininkiją“ arba „dvasinę aristokratiją“, užimančią lyderių pozicijas kovoje už kovą dėl žmonijos valdymo (tipiškais jos atstovais Kudenchove-Kalergi skaito Lasalį, Trockį, Eišteiną, Bergsoną ir kt.).
Kas gi liečia kitus – „kiekybės žmones“, tai apie juos suvienytos Europos ideologas rašo: „Tolimos ateities žmogus bus sumaišyto kraujo. Rasės ir klasės išnyks pasekoje įveikimo erdvės, laiko, prietarų. Būsima eurazijos-negroidinė rasė, išoriškai panaši į senovės egiptiečių, pakeis tautų įvairovę asmenybių įvairove“. T.y. Europos vystymasis Kudenchove-Kalergi atrodė tokiu būdu: europiečiai susimaišo su kitomis rasėmis ir tautomis ir išnyksta kaip skirtingos nacijos, o jų elitas pakeičiamos žydų dvasine vadų kasta.
Nuo tų laikų vieningos Europos statytojų planai nepasikeitė, ir tai, kas šiandien vykdoma ES valstybių-narių teritorijose, pilnai atitinka „dvasinio tėvo“ projektams. Akivaizdu, kad šios perspektyvos yra nesuderinamos su nacionalinių valstybių, nacionalinių sienų ir pačių nacijų išsaugojimu. Tokiu būdu tvirtinimas, kad vykdydami beprotišką migracinę politiką Europos lyderiai nežino ką daro, yra melas.
Analitikai ir ekspertai baugina visuomenę, darydami prognozes apie ES vienybę ateityje. O tuo pačiu metu 12 rugsėjo žinomas mondializmo ideologas ir Kudenchove-Kalergi pasekėjas, „Bnai-Brit“ „Prancūzijos žydų įstaigų taryba (“CRIF“) narys, neoficialus N.Sarkozi ir F.Olando patarėjas bankininkas Žakas Attali interviu belgų laikraščiui „Le soir“ yra pareiškęs savo pasitenkinimą nauja imigracijos banga, sveikino ateinantį sumaišymą tautų ir rasių ir pareiškė: „Jūs pamatėte tiktai pavadinimą flmo „Migrantai“. Po to seks sezoniniai migrantai, o po jų kiti. Nuo to momento, kai mes pripažinsime, kad laisvės yra fundamentalios, pirmąja iš jų tampa persikėlimo laisvė. <…> Šitie žmonės pavers Europą pirmąja pasaulyje valstybe <…>. Tai normalu, kad tai kas vyksta su migrantais atves į pastatymą labiau susitelkusios ir galingos Europos <…>. Jų atvažiavimas – tai neįsivaizduojamas šansas, nes jis pakeičia europinę demografiją“.
Stebina tai, kad su pabėgėliais Izraelyje elgiamasi priešingai – jie šimtu procentų deportuojami iš šalies (vertėjo pastaba).
Vertė Algimantas Lebionka  October 15, 2015, Šauksmas
Šaltinis:

2023-08-30

Rusų portalas „Vzgliad“ apie litvinizmą ir Lietuvą

 


Rugpjūčio 28 d. rusų portale „Vzgliad“ (požiūris, žvilgsnis) pasirodė Kirilo Averjanovo straipsnis „Lietuviškas nacionalizmas susirėmė su baltarusišku“. Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą. 


„Lietuviškas nacionalizmas susirėmė su baltarusišku“


Kai kurių Baltarusijos gyventojų antirusiška tapatybė, kurią ugdė Vakarai, dabar atsigręžė prieš pačius Vakarus. Bent jau kalbant apie Lietuvą - ši šalis dabar itin nepatenkinta baltarusiškojo "litvinizmo" apraiškomis. Apie ką kalbame ir kodėl Lietuva tai laiko didele grėsme?


Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas itin aštriai pasisakė prieš baltarusių nacionalizmą ir baltarusių opoziciją. Pirmiausia prieš tuos jos atstovams, kurie, paradoksalu, bėgdami iš savo šalies, rado prieglobstį Lietuvoje.

"Nenoriu, kad mūsų šalyje atsirastų bendruomenė, puoselėjanti vadinamąją litvinistinę ideologiją, kuri pasisavina Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę, sakydama, kad tikrieji litvinai yra baltarusiai, o mes esame kažkur periferijoje. Nemanau, kad tokiai sampratai, tokiai ideologijai yra vieta Lietuvoje", - sakė Lietuvos parlamentaras. L. Kasčiūnas siūlė panaikinti leidimus gyventi Lietuvoje litvinizmo šalininkams.

Lietuvos saugumo tarnybos jau pradėjo tikrinti grėsmes, susijusias su baltarusių migrantais, besilaikančiais litvinizmo ideologijos, ir teikti rekomendacijas valdžios institucijoms dėl atsisakymo išduoti leidimą gyventi Lietuvoje arba jo panaikinimo.

Šių metų balandį Lietuvos Seimas priėmė įstatymą dėl sankcijų Rusijos ir Baltarusijos piliečiams, kuriuo sugriežtino vizų ir leidimų nuolat ar laikinai gyventi Lietuvoje išdavimo tvarką, apribojo galimybę judėti Lietuvos teritorijoje ir teisę įsigyti nekilnojamąjį turtą.

Parlamentas atmetė ankstesnį prezidento veto, kuris primygtinai reikalavo, kad rusams ir baltarusiams būtų taikomos tos pačios sankcijos. Todėl įstatyme numatyti septyni apribojimai, iš kurių keturi taikomi abiejų valstybių piliečiams, o trys - tik Rusijos piliečiams. Taigi Rusijos fiziniams ir juridiniams asmenims faktiškai draudžiama pirkti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, o Baltarusijos piliečiams tai vis dar leidžiama.

Tačiau praktiškai būtent Baltarusijos piliečiai tapo pagrindiniu Lietuvos sankcijų taikiniu. Rugpjūtį pranešta, kad 910 baltarusių ir 254 rusai pripažinti keliančiais grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui. Baltijos respublikos valdžios institucijos atsisakė išduoti laikinus leidimus gyventi 337 Baltarusijos piliečiams ir panaikino juos 205 asmenims.

Olga Karač, žinoma Baltarusijos opozicijos aktyvistė, be kita ko, buvo pripažinta kelianti grėsmę Lietuvos saugumui. Vilnius atsisakė suteikti jai prieglobstį, išduodamas tik laikiną leidimą gyventi šalyje humanitariniais pagrindais.

Baltarusijos politologas Artemas Šreibmanas teigė, kad Lietuvos valdžios institucijų naujų ribojamųjų priemonių Baltarusijos piliečiams priėmimas šį rudenį yra "beveik neišvengiamas". "Sąlygos baltarusiams Lietuvoje nepagerės, greičiau atvirkščiai", - prognozuoja politologas.

Vilniuje įsikūręs buvusios kandidatės į prezidentus Svetlanos Tichanovskajos biuras, ji bando įtikinti Lietuvos politikus, kad ir toliau būtų laikomasi diferencijuoto požiūrio į Rusijos ir Baltarusijos piliečius naujai griežtinant sankcijų priemones. "Kalbėsimės su visomis partijomis ir visomis Lietuvos institucijomis, kad perteiktume savo poziciją. Turime išsaugoti draugiškus santykius, kokie jie buvo iki šiol. Taip pat būtina paaiškinti Lietuvos visuomenei, kad grėsmę kelia ne baltarusiai, o režimas ir jo bendrininkai", - sakė J. Tihanovska.

Vis dėlto buvusio kandidato į prezidentus pastangos išbalinti baltarusių diasporą Lietuvos vadovų akyse neduoda rezultatų.

Susipažinę su baltarusių opozicionieriais, atvykusiais į Lietuvą po 2020 m., lietuviai nustebo sužinoję, kad daugelis jų laikosi litvinizmo ideologijos. Kitaip tariant, Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę (LDK) jie laiko sena baltarusiška valstybe, o Vilnių (Vilno) - baltarusišku miestu.

Iš tiesų visa dabartinės Baltarusijos teritorija buvo pavaldi LDK, tačiau ir viduramžių valstybei (XVI-XVIII a.) priklausė Lietuvos žemės, taip pat dalis Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Moldovos, Latvijos ir net Rusijos. Oficiali LDK kalba iki unijos su Lenkija buvo vakarų rusų kalba, kuri šiandien Baltarusijoje vadinama senąja baltarusių kalba. LDK sostinė buvo Vilniuje, o valdančiosios dinastijos atstovai turėjo lietuviškus vardus (Gediminas, Keistutas, Olgerdas). Baltarusių nacionalistiniame naratyve šiuolaikiniai baltarusiai pristatomi kaip vieninteliai teisėti lietuvių - LDK pavaldinių - palikuonys.

Platus litvinizmo idėjų paplitimas tarp Baltarusijos piliečių, kuris daugeliui lietuvių buvo netikėtas, susijęs su masine propaganda, kurią daugelį metų vykdė Baltarusijos nevyriausybinės organizacijos, finansuojamos Vakarų struktūrų. Kitaip tariant, ją kūrė Lietuvos Vakarų sąjungininkai.


Štai 2013 m., remiant Baltarusijos-Šveicarijos bankui, buvo išleista gausiai iliustruota istoriko Vladimiro Orlovo knyga "Baltarusijos šalis", kuri buvo parduodama visuose centriniuose respublikos knygynuose. Joje galima perskaityti: "Dabartinės Baltarusijos plotuose buvo įsikūrusi metraščiuose aprašyta Lietuva, o jos apytiksles ribas skaitytojas gali įsivaizduoti nubrėžęs liniją nuo dabartinio Minsko iki Molodečno, iš ten iki Novogrudoko, paskui iki Liachovičių ir vėl iki Minsko".

Knygos autorius taip pat patikslina: "Nereikėtų painioti dabartinių lietuvių su senovės litvinais, gyvenusiais Baltarusijos teritorijoje ir dalyvavusiais formuojantis baltarusių etnosui. Lietuvių protėviai, tarp kurių ypač pasižymėjo žmudų gentis, iki XIII a. neturėjo nei miestų, nei rašto sistemos".

Lietvinizmo mitą vienu metu išnaudojo ir oficialusis Minskas. 2014 m. Vitebsko centre buvo atidengtas didelis raitelio paminklas Lietuvos kunigaikščiui Olgerdui.

Tačiau Vilnius dėl to nepasitenkinimo nepareiškė, nors panašioje situacijoje Graikijos vyriausybė pasmerkė paminklo Aleksandrui Didžiajam įrengimą Skopjėje, tapusį antikvilizacinės politikos, t. y. Makedonijos slavų pasisavintos dalies Graikijos antikinio paveldo, simboliu (tiesą sakant, lietvinizmas ir antikvilizavimas yra tos pačios eilės).

Dar visai neseniai Lietuva pro pirštus žiūrėjo į tai, kad baltarusiai pasisavino dalį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės paveldo, nes matė, kad tai stiprina antirusišką baltarusių istorinės tapatybės komponentą.

Jei LDK yra Baltarusija, tai daugybę karų tarp Lietuvos ir Maskvos galima interpretuoti kaip ginkluotus baltarusių ir rusų konfliktus. Lietuviai nesitikėjo, kad vieną dieną litvinizmo idėjos gali būti nukreiptos prieš juos pačius.

Po nesėkmingų 2020 m. bandymų įvykdyti perversmą Baltarusijoje prasidėjo masinė baltarusių piliečių imigracija į Lietuvą, kurie su savimi atsivežė litvinizmo ideologiją, o tai suponuoja dabartinės Lietuvos sostinės suvokimą kaip baltarusiško miesto. Dėl to Lietuvos valdžios institucijos dabar priverstos galvoti, kaip kovoti su šiuo reiškiniu, kuris turėjo būti Maskvos, o ne Vilniaus galvos skausmas.

https://vz.ru/world/2023/8/28/1227495.html


Mano ankstesnės publikacijos litvinizmo tema:

Latvija išsiunčia 6000 nekalbančių latviškai, o Lietuva skatina rusakalbystę, rusakalbių imigraciją

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/latvija-issiuncia-6000-nekalbanciu.html

Gyvatė užantyje – litvinizmas importuotas į Lietuvą

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/gyvate-uzantyje-litvinizmas-importuotas.html

Pagrindiniai pusmečio migracijos rodikliai: daugėjo išduotų leidimų laikinai gyventi

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/pagrindiniai-pusmecio-migracijos.html

“Prezidentės“ Tichanovskajos ir litvinizmo ideologijos pagalba ruošiama dirva Vilniaus atplėšimui?

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/prezidentes-tichanovskojos-ir.html

Litvinizmas dar taip nesenai buvo Backos mėgiamu žirgu, o dabar jis dergia Lietuvoje

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/litvinizmas-dar-taip-nesenai-buvo.html

Baltarusius reikia klausti pasirašytinai: Kam priklauso Vilnius? S.Tichanovskaja Seime sakė netiesą

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/baltarusius-reikia-klausti.html

Litvinizmo serpentariumas Vilniuje įsteigtas pažeidžiant Šengeno surtartį

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/litvinizmo-serpentariumas-vilniuje.html

Made in Vilnius nuotr.Litvinizmo serpentariumas Vilniuje įsteigtas pažeidžiant Šengeno surtartį

 

Dėl mūsų valdančiųjų kaltės, neteisėtai dalinant Šengeno vizas, per kelis pastaruosius metus į Lietuvą įsileista 60 000 Baltarusijos piliečių, tarp jų ir daugelį adeptų melagingos šovinistinės „litvinizmo“ ideologijos, kuri kėsinasi į Lietuvos valstybingumą, mūsų istoriją, simbolius, Konstituciją, yra reali grėsmė Lietuvos valstybės egzistencijai. Apie šią problemą pasisakė dr.Vytautas Sinica.

Dr.Margarita Starkevičiūtė paaiškino, kad Šengeno vizos daugumai Baltarusijos piliečių išduodamos neteisėtai, pažeidžiant Šengeno sutartį!https://www.youtube.com/watch?v=KkScGXLRVlE

Dr.Vytautas Sinica


Lietuvoje drastiškai auga Baltarusijos piliečių skaičius ir tarp 60 000 gavusiųjų leidimą gyventi šalyje vos 206 – gavę prieglobstį. Visi kiti – ekonominiai migrantai. Jų tarpe plinta litvinizmo doktrina. Pagal ją, LDK buvo baltarusių (litvinų) valstybė, Vilnius – jų miestas, o dabartiniai lietuviai istoriškai nė neegzistavo. Tai tiesioginis mūsų Konstitucijos neigimas. Ne veltui beveik 1000 Baltarusijos piliečių įvardyti grėsme nacionaliniam saugumui, o politikai pradėjo kalbėti apie grėsmę ir politikos nebuvimą. Uždarinėti pasienio punktus ne išeitis. Turime persižiūrėti kriterijus, kuriais vertiname savo kaimynus. Apie tai ir kalbamės papunkčiui su politologu Vytautu Sinica.https://www.youtube.com/watch?v=KbfB1RBzudw


Dr.Margarita Starkevičiūtė


Dr.Margarita Starkevičiūtė paaiškino, kad visi šie 60000 baltarusių yra Lietuvoje neteisėtai, nes pažeidžiamas Šemgeno kodas (video 44:24).

Noriu pasakyti, kokios yra vizos: Aš nesuprantu, kokiu pagrindu šitie žmonės yra atvažiavę į Lietuvą?

Šengeno vizos yra šitos: turizmo, šeimos, draugų lankymo, verslo ir gydymosi. Tik tokios. Jokių humanitarinių vizų nėra. Darbinių vizų nėra, bet nacionalinės vyriausybės gali išduoti vizą metams dirbti, jei yra šios sąlygos:

  • turi būti bilietai ten ir atgal;

  • turi turėti sveikatos draudimą, galiojantį ES, ne mažiau 30000eurų. Negali gydytis poliklinikose, tik privačiose. Kas buvo poliklinikose, tai supranta, kad ten jie ir gydosi.

    Čia Šengeno kodas. Jie turi turėti tinkamas pajamas, ne mažesnes už Lietuvos vidurkį ir viza gali būti po metų pratęsiama, jei tų specialistų poreikis nedingo šalyje. (…) Pažeidžiama ES sutartis. Nėra jokių leidimų gyventi humanitariniais tikslais.“Mano ankstesnės publikacijos litvinizmo tema:

Latvija išsiunčia 6000 nekalbančių latviškai, o Lietuva skatina rusakalbystę, rusakalbių imigraciją

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/latvija-issiuncia-6000-nekalbanciu.html

Gyvatė užantyje – litvinizmas importuotas į Lietuvą

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/gyvate-uzantyje-litvinizmas-importuotas.html

Pagrindiniai pusmečio migracijos rodikliai: daugėjo išduotų leidimų laikinai gyventi

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/pagrindiniai-pusmecio-migracijos.html

Prezidentės“ Tichanovskajos ir litvinizmo ideologijos pagalba ruošiama dirva Vilniaus atplėšimui?

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/prezidentes-tichanovskojos-ir.html

Litvinizmas dar taip nesenai buvo Backos mėgiamu žirgu, o dabar jis dergia Lietuvoje

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/litvinizmas-dar-taip-nesenai-buvo.html

Baltarusius reikia klausti pasirašytinai: Kam priklauso Vilnius? S.Tichanovskaja Seime sakė netiesą

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/baltarusius-reikia-klausti.html2023-08-29

Vokietijos kultūros praturtinimas: grupininis neįgalios senolės išprievartavimas Ingolštate


Globalistų organizuota imigracija į Europą, ypač nuo 2015 metų, atnešė bangą Europoje retai sutinkamų išžaginimų. Nuo A.Merkel svečių Vokietijoje kentėjo ne tik mergaitė ir jaunos moterys, bet ir neįgalios senolės, įvairių rūšių naminiai gyvuliai: avys, ožkos, arkliai, asilai, šunys.

Vokiečių portale DR24 rašoma, kad du vyrai išprievartavo 80-metę moterį, kuriai reikalinga slauga, jos bute Ingolštate. Abu įtariamieji, 34 ir 39 metų amžiaus, buvo suimti. Jie laikomi areštinėje.


Kaip pranešė Šiaurės Aukštutinės Bavarijos policijos nuovada, trečiadienio vakarą ambulatorinė slaugytoja norėjo aplankyti senolę, kuriai reikėjo pagalbos ir kuri sirgo demencija, jos bute ir ja pasirūpinti. Tuo metu ji tapo lytinio nusikaltimo liudininke. Pasak policijos, slaugytoja reagavo apdairiai, užrakino buto duris iš lauko pusės ir paskambino pagalbos telefonu 911. Policijai nusikaltimo vietoje pavyko sulaikyti du vyrus. Pranešama, kad 34 ir 39 metų vyrai nesipriešino suėmimui.

Dabartinės tyrimo eigos duomenimis, jie su 80 metų moterimi susitiko prie jos buto ir palydėjo ją namo, kur vėliau, kaip įtariama, ją prievartavo. Policijos teigimu, nusikaltėliai ir auka iš anksto nebuvo pažįstami. 

Vokietijoje uždrausta minėti nusikaltėlių kilmę. Taip jie gali geriau turtinti vokiečių kultūrą.

Nuorodos:

https://lebionka.blogspot.com/2018/02/siaubingas-isprievartavimas-viersene.html (pakeitus VPN)

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/vokietijoje-isprievartautas-arkliukas.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/kas-taip-praturtino-lietuvos-kultura.html

https://www.br.de/nachrichten/bayern/ueber-80-jaehrige-pflegebeduerftige-vergewaltigt,ToDtTtDLenkija ruošiasi naujiesiems mokslo metams ir vaikų tvirkintojų antpuoliams

 


Lenkijos "Ordo iuris" instituto laiške "Apsaugokime nekaltus vaikus. Mokykla turi mokyti, ne indokrinuoti!" sakoma:

Ponios ir ponai,

jau po savaitės prasidės nauji mokslo metai. Tai didelių iššūkių metas vaikams, bet ne tik jiems. Mes taip pat - tėvai ir visi, kuriems rūpi pačių mažiausiųjų gerovė, - turime būti gerai pasiruošę, nes lyčių aktyvistai tikrai nepraleis progos pasinaudoti mokykla ir indoktrinuoti mūsų vaikus.

Teisės aktai tariamai yra mūsų pusėje - Lenkijos konstitucija saugo vaikus nuo demoralizacijos, o tarptautinės sutartys užtikrina tėvų teisę auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus. Tačiau tai nereiškia, kad galime ramiai miegoti. Priešingai. Lyčių lobistai vis aktyviau įgyvendina savo radikalią darbotvarkę visame pasaulyje, taip pat ir Lenkijos mokyklose.

Kova prieš vaikų indoktrinaciją ir seksualizaciją visada buvo vienas iš Ordo Iuris instituto prioritetų. Mūsų ekspertai nuolat skelbia tolesnius vadovus tėvams ir mokytojams, įsikiša jų vardu, rašo ataskaitas ir analizes. Specialius vadovus tėvams nemokamai pateikiame savo interneto svetainėje. Tūkstančiai tėvų jau pateikė mokyklų skyriams pavyzdinę "tėvų tėvystės deklaraciją", kuria mokyklos vadovybė informuojama, kad vaikui dalyvaujant išorės nevyriausybinių organizacijų rengiamuose užsiėmimuose visada reikalingas vaiko tėvų arba teisėtų globėjų sutikimas.

Kai rašau jums šiuos žodžius, vyriausybės remiamos piliečių teisėkūros iniciatyvos "Apsaugokime vaikus. Palaikykime tėvus". Praėjusią savaitę Seimas priėmė įstatymą, kuris buvo nusiųstas pasirašyti prezidentui Andrzejui Dudai.


Tai dalinė Ordo Iuris instituto ir tėvų bendruomenių sėkmė. Mes pirmieji - 2018 m. - paskelbėme veiksmingo įstatymo, užtikrinančio tėvų įtaką nevyriausybinių organizacijų mokyklose įgyvendinamam turiniui, projektą. Nuo to laiko įtikinėjome politikus dėl pokyčių. Kai kurios mūsų idėjos, pavyzdžiui, įpareigojimas išsamiai pristatyti tėvams popamokinės veiklos turinį, pateko į naująjį įstatymą. Vis dėlto naujasis įstatymas nėra be trūkumų ir prieštaravimų. Jame draudžiama "seksualizuoti" vaikus, tačiau sąvoka "seksualizavimas" neapibrėžiama; jame sustiprinamas tėvų vaidmuo, tačiau atimama jų teisė kontroliuoti vyriausybines švietimo programas. Apie šiuos ir kitus projekto trūkumus esame rašę savo analizėse ir toliau reikalausime pakeitimų, kurie realiai užtikrintų tėvų konstitucines teises.

Yra daug įrodymų, kad visuomenės spaudimas ir nuoseklus Ordo Iuris teisininkų darbas turi prasmę. Pastarosiomis dienomis žiniasklaida pranešė, kad įsikišus Ordo Iuris ir asociacijai "Mokytojai už laisvę" Švietimo ir mokslo ministerija iš savo puslapių pašalino nuorodas į "pagalbos linijos" tinklalapį, kuriame buvo nuorodos į puslapius, puikiai parodančius, kas yra vulgarus vaikų seksualizavimas ir indoktrinavimas. Nuorodos į svetainę taip pat turi dingti iš leidyklos "Naujoji era" mokyklinio vadovėlio, ko mes taip pat raginome, kai paviešinome šį pasibaisėtiną atvejį. (...)


Įstatymas yra mūsų pusėje

Ordo Iuris instituto teisininkai ne kartą įsikišo Lenkijos mokyklose, kai lyčių lygybės aktyvistai, bendradarbiaudami su kairiųjų pažiūrų vietos valdžios pareigūnais, į mokyklas atvykdavo su vulgariomis ideologinio lytinio švietimo programomis. Ne kartą sėkmingai užkirtome kelią tokių pamokų įvedimui.

Gdansko tarybos nariai aiškiai pripažino, kad būtent Ordo Iuris instituto ir atsakingo Gdansko tėvų veiksmai lėmė programos "Zdrovve Love" nesėkmę. Savo ruožtu "Gazeta Wyborcza" rašė, kad būtent "Ordo Iuris" lėmė "Vaivorykštinių penktadienių" iniciatyvos nesėkmę, kuri iki šiol neatstatė savo aprėpties, buvusios iki mūsų įsikišimo. Taip pat veiksmingai sustabdėme ideologinę vaikų indoktrinaciją Poznanės, Krokuvos ir Varšuvos mokyklose.

Kartu suprantame, kad ne mes turėtume užtikrinti vaikų ir tėvų saugumą ugdymo procese. Žinoma, esame pasirengę padėti visiems, kurie į mus kreipiasi, tačiau tėvai neturėtų kreiptis pagalbos į profesionalius teisininkus, kad apgintų Lenkijos Konstitucijoje jiems tiesiogiai suteiktas teises. Iš tiesų, daugelis Lenkiją įpareigojančių tarptautinės teisės aktų, įskaitant Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją, Tarptautinį pilietinių ir politinių teisių paktą, Tarptautinį ekonominių, socialinių ir kultūrinių teisių paktą, Vaiko teisių konvenciją, Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartiją ir kitus, taip pat yra tėvų teisių auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus pusėje.

Tačiau kadangi mūsų teisininkams vis dar tenka įsikišti tais atvejais, kai mokyklose nepaisoma tėvų teisės auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus - tai reiškia, kad mums skubiai reikia įstatyminių nuostatų, kurios sustiprintų šias konstitucines tėvų teisių garantijas. (...)

Siaubinga tiesa apie lytinį švietimą

Mūsų ekspertai jau baigia rengti ataskaitą, kurioje atskleisime tikrąsias Vakarų Europoje paplitusio vulgaraus ir tolerantiško lytinio švietimo šaknis.

Be kita ko, paminėsime tokias asmenybes kaip Margaret Sanger - amerikiečių feministė, kuri teigė, kad santuoka yra išsigimusi institucija, o motinystė - "reprodukcijos vergija". Prancūzų feministė Simone de Beauvoir, kurios prielaidos neatsiejamos nuo permisyvaus lytinio švietimo, taip pat įnešė svarų indėlį plėtojant lyčių teoriją, ragindama... moterų pasirinkimo laisvės apribojimus. Ji teigė: ,,Ji teigė, kad..: "Mes negalime leisti nė vienai moteriai likti namuose ir rūpintis savo vaikais. (...) Moterys neturėtų turėti tokios galimybės, nes jei tokia galimybė egzistuoja, per daug moterų ją pasirinks".

Kalbant apie šiuolaikinių leidžiamojo lytinio švietimo gairių pradininkus, neįmanoma nepaminėti Alfredo Kinsey'aus, kuris laikomas vienu iš lytiškumo tėvų. Kinsey savo ataskaitose, be kita ko, rašė apie... kiek orgazmų gali patirti kūdikiai ir vaikai. Jo pseudostudijos parodė, kad ketverių metų vaikas per 24 valandas gali patirti 26 orgazmus, dvejų metų vaikas - septynis orgazmus per devynias minutes, o vienuolikos mėnesių vaikas... 14 orgazmų per 38 minutes. Šie siaubingi eksperimentai, be kita ko, yra šaltinis, iš kurio vulgarūs sekso pedagogai semiasi saujomis!

Taip pat norėtume priminti Helmuto Kentlerio - Hanoverio universiteto profesoriaus ir prisipažinusio homoseksualo - knygą "Lytinis auklėjimas", kurioje rašoma, kad lytinės pedagogikos tikslas, be kita ko, turėtų būti "onanizavimas nuo mažens", incesto tabu tarp tėvų ir vaikų sušvelninimas, seksualinių žaidimų propagavimas vaikų darželyje ir mokykliniame amžiuje bei lytiniai santykiai nuo lytinės brandos momento. (...)

2023-08-28

Vokietijoje išprievartautas arkliukas ponis

 

Prabėgo vos 10 dienų, kuomet seksualiai buvo išprievartauti asiliukai vaikų žaidimų aikštelėje "Asilų lizdas" Eisenbergerio gatvėje (Eisenberger Straße). Policija patvirtino, kad vyras lytiškai santykiavo su vienu iš gyvūnų ir bandė tai daryti su kitais dviem. 

Šį kartą nuo kultūros turtintojo, kuriais vokiečių tautą aprūpino frau Merkel ir dabartinė valdžia, nukentėjo arkliukas ponis. 

Vokiečių spauda pažymi, kad dabar net ganyklose auginami gyvūnai jau seniai nebėra saugūs nuo  naujųjų piliečių obskurantistinių polinkių. 

Tapo žinomas itin šiurpus atvejis iš Mascheno žemutinėje Saksonijoje (Harburgo apylinkė), kai nenustatytas migrantas užpuolė didelį ponį. Incidentas įvyko apie pirmą valandą nakties, o veiksmas buvo užfiksuotas medžioklės kamera. Vien iš nuotraukų kiekvienas gali pats įsivaizduoti, koks labai "vokiškas" gali būti nusikaltėlis, o gali ir nebūti.

Vargšas gyvūnas buvo seksualiai išnaudojamas 14 minučių. Tikriausiai buvo naudojamas ir specialiai pastatytas karutis, kad būtų kompensuotas žmogaus ir ponio ūgio skirtumas. Keistas veiksmas buvo atliktas be didelės skubos. Gyvūnas, kuris iš tiesų buvo apibūdintas kaip "laukinis", liko nejudrus. Vėliau nusikaltėlis sugebėjo nepastebėtas dingti ir, kaip teigiama, iki šiol nėra tiksliai identifikuotas.


2017 metų lapkričio 3 dieną, 15 valandą, vaikų akivaizdoje Berlyno Görlitzer parke 23 metų „pabėgėlis“ siras išžagino ponikumeliuką.

Vokietijos policija Fraiburge 2018 m. spalio mėn. 26 d. suėmė juodaodį Merkel svečią iš Eritrėjos, kuris žagino vokietes, avis ir ožkas.  

Nuorodos:

https://unser-mitteleuropa.com/mann-vergewaltigt-esel-im-kinde-abenteuerspielplatz-eselnest/

https://www.pi-news.net/2023/08/niedersachsen-fachkraft-schaendet-14-minuten-ponystute/

https://www.morgenpost.de/berlin/polizeibericht/article212502451/Junger-Mann-vergeht-sich-sexuell-an-Pony-im-Goerlitzer-Park.html

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/amp/110970/4102185?__twitter_impression=true