2016-12-21

Merkel prausiasi vokiečių kraujuSlovakijos premjeras Robertas Fico pasakė, kad „Europos kantrybė dėl masinės migracijos dingsta po antpuolio Berlyne“. Taip Slovakijos premjeras sureagavo į teroro aktą Berlyne šį pirmadienį, kurio metu žuvo 12 žmonių, apie 50 sužeista, iš jų 14 – labai sunkiai.

Fico pasakė: „Mes skaitome, kad žmonių užpuolimas eglučių turguose, kurie ruošiasi Kalėdoms, - tai išpuolis prieš Europos kultūrinį identitetą“. Jo žodžiais, būtinos efektyvesnės priemonės, kad garantuoti žmonių saugumą. „Aš manau, kad migracijos krizės rezultate mūsų priimtos priemonės, buvo absoliučiai teisingos, ir aš manau, greitu metu jos bus būtinos.“ „Kol aš premjeras, aš niekada nesutiksiu su musulmonų bendruomenės vystymu Slovakijoje“.

Fico buvo vienu iš didžiausių masinės imigracijos kritikų ir pasisakė prieš privalomas imigrantų kvotas kartu su Lenkijos, Vengrijos ir Čekijos valstybių vadovais.


Mūsų šalies vadovai išdavė lietuvių tautos interesus ir nuolaidžiauja Briuselio globalistams, kurie veždami imigrantus siekia sunaikinti nacionalinių valstybių suvereniteto likučius.

Kokius žmones į Vokietiją ir ES importuoja valdantys globalistai - niekas nežino. Atėjūnai įleidžiami be asmens dokumentų arba su padirbtais dokumentais, ko patikrinti neįmanoma. Sirijoje, kur asmens dokumentų spausdinimo tipografija pateko į teroristų rankas, juos nesunku pagaminti.

Kraujas ant Merkel rankų

„Tai buvo įspėjimas vakarų valstybėms-parašytas krauju“, - po teroro akto Berlyne parašė JAV dienraštis "Drudge Report" ir pažymėjo, kad už tai atsakinga Angela Mekel ir „kraujas ant jos rankų“.

Žinant Angelos Merkel biografiją ir „nuopelnus“, jos siekis sunaikinti Vokietiją nei kiek nestebina.


Islamo valstybė prisiėmė atsakomybę už išpuolį Berlyne

Agentūra Amak pranešė: „Islamo valstybės kareivis įvykdė operaciją Berlyne kaip atsaką į kvietimą pulti tarptautinės koalicijos šalių piliečius“. Tai jau trečias IV teroro aktas. Du ankstesni-tai teroro aktas Nicoje, kur liepos mėnesį žuvo daugiau negu 80 žmonių ir gruodžio pabaigoje išpuolis Kolumbo universitete, Ohajo valstijoje, kur Somalietis studentas taranavo studentus ir 11 iš jų sužeidė.

Aukšta teroro kaina Vokietijai

Die Welt rašoma, kad teroro aktas Berlyne turės neigiamą įtaką Vokietijos ekonomikai, nes visuomenei atneš nepasitikėjimą, atsargumą, susilaikymą. Tolimesnėje perspektyvoje netiesioginės išlaidos dėl teroro turės neigiamą įtaką visam Vokietijos ūkiui. Po eilės teroro aktų Europoje, „išgaravo gyventojų optimizmas“, „pasitikėjimas valdžios įstaigomis.“

Keturis kartus išaugo pistoletų pardavimas Austrijoje

Merkel vykdomą nusikalstamą migracijos politiką ne kartą kritikavo Austrijos UR ministras Sebastian Kurtz. Dėl Merkel atidarytų ES sienų ir užplūdusių atėjūnų austrai nebesijaučia šeimininkais savo šalyje. Austrai ginkluojasi. Pistoletų pardavimai 2016 metais išaugo čia keturis kartus. Paklausa ginklams ir toliau auga.

Seniausios Austrijoje ginklų parduotuvės Joh Springer darbuotojas Jeffrey Pang informavo, kad ginklų bumas prasidėjo prasidėjus migracijos krizei ir pasirodžius pranešimams apie apiplėšimus, išprievartavimus, įsilaužimus.

Vienoje gyvenanti advokatė Anna pasakė, kad buvo „labai atvira migrantams“, bet dabar suprato „kad tai buvo labai pavojinga“. „Prieš dešimt metų buvo galima be problemų bėgioti parke arba vykti į namus metro“, - pasakė Anna. „Bet dabar, aš nebesijaučiu saugi. Aš niekada negalvojau, kad reikės gintis, kad tai bus būtinybė. Aš jaučiuosi kaip užsienietis savo šalyje“.

Mūsų saugumo lygis per kelis paskutinius mėnesius ženkliai sumažėjo. Jūs matote minias, jie rėkia, jie geria, nėra saugumo“, - padėtį Austrijoje apibūdino Joh Springer atstovas Jeffrey Pang.


Antonas Čechovas sakė, kad „Jei pirmame veiksme ant sienos kabo šautuvas, tai trečiame veiksme jis turi iššauti“. Europos sąjungoje ginklai ant sienų jau pakabinti, lieka laukti Merkel spektaklio trečio veiksmo, tada visa Europa prausis krauju.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą