2017-02-24

JAV prezidento Donaldo Trampo kalba konservatorių partijos konferencijoje Merilende (video)


Prezidentas Trampas pasakė: „Pažiūrėkite į tai, kas vyksta Vokietijoje, pažiūrėkite kas vyksta Prancūzijoje.“ Jis prisiekė susirinkusiems, kad niekada neleis tokių antpuolių JAV, kaip Vokietijoje ir Prancūzijoje. Jo žodžiais, administracija sieks, kad „radikalų islamą ir palaikantys teroristus nešdintųsi iš šalies“. Prezidentas susirinkusiems papasakojo apie savo požiūrį į nenormalią situaciją su migracija Švedijoje. Prezidentas Trampas pareiškė, kad jo prognozes „patvirtino pilietinės riaušės ir nusikalstamumas Švedijoje.“


Jis pasakė: „Tarp kitko, pažiūrėkite, kas vyksta Europoje.“ Trampas savo kalboje išskyrė Prancūziją ir Vokietiją: teroro aktą 2016 gruodžio mėnesį Berlyne, kur žuvo 12 žmonių, teroristų išpuolį Nicoje. Prezidentas nurodė, kas turistų skaičius Prancūzijoje dėl terorizmo ir nusikalstamumo 2016 metais sumažėjo 1,5 milijonais, o pajamos iš turizmo apie €1,3 milijardais.

Trampas pasakė: „Mes turime būti protingi, mes negalime leisti, kad tai įvyktų su mumis. Leiskite man pasakyti aiškiai, kad mes sieksime, kad radikalūs islamo teroristai išsinešdintų iš mūsų šalies“.
Mes laikysimės šio kurso, ir per kelias dienas, mes imsimės naujų veiksmų, kad apginti mūsų žmones ir Ameriką paversti saugia. Aš daugiau niekada nesiteisinsiu už gynybos ir Amerikos tautos saugumo stiprinimą.“Komentarų nėra:

Rašyti komentarą