2017-03-22

Tatjana Montian apie draudimą Julijai Samoilovai atvykti į Eurovizijos konkursą Kijeve


Ukrainos valdžios draudimą Rusijos dainininkei Julijai Samoilovai atvykti į Eurovizijos konkursą Kijeve dienraščiui Pravda pakomentavo žinoma Ukrainos advokatė Tatjana Montian.

Priminsiu. J.Samoilovai vykti į Europos dainų konkursą Ukraina uždraudė todėl, kad ji buvo nuvykusi į Krymą.

Tatjana Montian pasakė:

Pas mane ir kaip pas juristą, ir kaip pas žmogų nieko, išskyrus sveiko žmogiško pasišlykštėjimo, šitas draudimas neiššaukia. Tuo labiau kad mūsų visi saugumiečiai absoliučiai ramiai skraido į Krymą, į savo rūmus, tame skaičiuje ir per Maskvą, ir nesiterlioja. Aš nuolatos matau šituos šlykščius snukius, vaikštinėjančius Jaltoje. Ir dangus ant žemės nenukrenta. Visi šitie gyviai turi rusiškus pasus, kuriuos jie nupirko per sukčius už didelius pinigus, turi ten nekilnojamą turtą, apiformintą dalinai jų vardu, dalinai visokių tetų, meilužių ir taip toliau. Ir dangaus ant žemės nekrenta.

Aš jus meldžiu, ko čia stebėtis? Šitas cinizmas ir dviveidiškumas tiesiog vimdo. Kaip jie įkyrėjo su visu tuo marazmu. Patys gi jie nenukenčia, jiems nuo viso šito marazmo jokių nepatogumų. Jie tik paprastus žmones verčia skraidyti per Minską, per Kišiniovą, per Pabaltijį. Jiems nuo to nei šilta nei šalta. Patys jie į Krymą skraido čarteriais. Pas juos viskas normalu, pas šituos išsigimėlius. Jie tik paprastiems žmonėms daro nemalonumus, o jiems nusispjauti į visus murmėjimus apie agresorių ir kitus kliedesius.

Julia Samoilova - Flame is burning (Russia) Eurovision 2017 - Official Video:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą