2023-06-29

Ohmanas išsimoka iš aukų prezidentinę algą ir dergia ant aukotojų, Lietuvos


Ostapo Benderio-Ohmano Všį "Mėlyna ir geltona" kontoros žulikų išsimokama mėnesinė vidutinė alga - 5029 eurų. Visa ši sukčių šaikos gerovė atsiranda iš lietuvių aukų. Mainais už tai, niekšas Ohmanas dergia mums ant galvų, tyčiojasi iš nacionalinių simbolių. Apie niekšą iš Švedijos pasakojama naujoje OP TV laidoje.


Reikia pripažinti, kad Ostapas Benderis tik labai sąlyginai lygintinas su Ohmanu. Benderis buvo genialus sukčius, kaip ir Ohmanas, bet, skirtingai nuo pastarojo, niekada nesityčiojo iš jo durninamų Vasiukų gyventojų.Daug dėmesio Lietuvių Tautos niekintojui ir labdaros grobstytojui Jonui Ohmanui skiria ir prof. Povilas Gylys "Komentaras TV" laidoje.


Prof.Povilo Gylio nuomone, po skandalingos N.Pumprickaitės laidos (žiūr. žemiau), kurios metu Johnas Ohmanas dergė ant Lietuvos patriotų, Lietuvos simbolių, turėtų būti  pašalinta iš pareigų ir laidos autorė ir Lietuvos TV generalinė direktorė, nesugebančios užimti atsakingų pareigų.

Sekmadieninėje Nemiros Pumprickaitės laidoje (2023.06.25) "Savaitė" Ohmanas pasakė:

Šitie mūsų vatnikai savickai ir panašiai, kokie jie bebūtų "reikšmingi", nuo šiol yra nulis, nori padaryti sau piarą ir tuo pačiu būti naudingi Rusijai. Čia tai jau labai negražiai sakau, bet patriotai, atsiprašau, šioje vietoje aš esu patriotas. Bet čia ai... marginalai.


Apie ankstesnius Ohmano antilietuviškus pasisakymus rašiau straipsnyje "Švediško kretinizmo veidas".
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą