2023-06-27

Ohmanas ir vėl apdergė Lietuvos valstybę ir lietuvius-patriotus


Lietuvos visuomenė eilinį kartą buvo įžeista galimai protiškai nesveiko veikėjo iš Švedijos Jono Ohmano ir tai sukėlė pasipiktinimo laviną socialiniuose tinkluose.

Sekmadieninėje Nemiros Pumprickaitės laidoje (2023.06.25) "Savaitė" Ohmanas pasakė:

Šitie mūsų vatnikai savickai ir panašiai, kokie jie bebūtų "reikšmingi", nuo šiol yra nulis, nori padaryti sau piarą ir tuo pačiu būti naudingi Rusijai. Čia tai jau labai negražiai sakau, bet patriotai, atsiprašau, šioje vietoje aš esu patriotas. Bet čia ai... marginalai.
Seimo narys Mindaugas Puidokas FB rašo:

Kas vyksta mūsų šalyje? Valstybinę vėliavą, pasak ,,vienintelio tikro patrioto" Jono Ohmano, kelti gali tik vatnikai ir marginalai??? Trispalvė Lietuvoje reiškia paramą Rusijai? 

Ar Jums nekyla klausimų apie tai, kas čia vyksta? Ar taip veriamas dar vienas Overtono langas ir Lietuva tyliai, daugumai sutinkant bei pritariant braukiama iš pasaulio žemėlapių? Ar taip naikinama mūsų valstybė ir valstybingumas!??

LR Konstitucijos 15 straipsnis vis dar nepakeistas! 

,,Valstybės vėliavos spalvos – geltona, žalia, raudona.

Valstybės herbas – baltas Vytis raudoname lauke.

Valstybės herbą, vėliavą ir jų naudojimą nustato įstatymai."

Ar tikrai Lietuvoje vis dar galioje mūsų Konstitucija ir įstatymai? Ar dabar jie jau nuolat taikomi selektyviai kaip kam reikia siekiant politinių ar finansinių tikslų bei kaip patogu tam tikriems veikėjams sorošinių globalistų stovykloje!???

Dalinkitės šiuo trumpu video - LRT televizija tikrai mus šviečia ir parodo kas yra kas Lietuvoje.
Žinima visuomenininkė poetė Astra Astrauskaitė FB taip sureagavo į Ohmano išpuolį prieš Lietuvą:

Šitas valkata skleidžia neapykantą mūsų Tėvynėje lietuviams ir Lietuvos valstybinei vėliavai, tuo pačiu - Lietuvos valstybei!
Ką LRT veikia: kiršina Lietuvos žmones, tyčiojasi iš mūsų? 
Rašykime masiškai skundus per epoliciją, tegul užsiima juo Lietuvos tvarkdariai.
Vyti švedvaką lauk, o LRT - atsiimti iš neokomunistinių litvakų po artimiausių Seimo rinkimų! 
*
P.S. Kas galit, parašykit, kada vyko ši laida? Reikalinga tiksli data, valanda, laidos pavadinimas. AČIŪ, Mielieji!

Pasaulio galiūnas Žydrūnas Savickas FB šiandien rašo:

Per LRT ponas Jonas Ohman pasakė, kad Lietuvos trispalvę kelia marginalai... Ir jei keli Lietuvos trispalvę tai tarnauji Rusijai ...
Pridurti nėra ko...

----

Aš pridursiu. Labai blogai, kad svieto perėjūną ohmaną mūsų valdžia kelia ant trispalvės koto, o mes žiūrime ir užuodžiame, kad tai eilinė smirdanti fekalija, dergianti ant mūsų valstybės, lietuvių Tautos.

84% apklaustų Komentaras TV žiūrovų balsavo už tai, kad Jonas Ohmanas Lietuvoje būtų paskelbtas "Persona non grata". Balsavimo rezultatai paskelbti laidos pabaigoje.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą