2017-06-14

Genocidas Italijoje


Šiandien portalas Gatestone publikuoja Giulio Meotti straipsnį „Europoje vyksta gyventojų pakeitimas“. „Gyventojų pakeitimas“ ir yra genocidas. Taip jį apibrėžė Suvienytųjų Nacijų Organizacija.

Tai kas vyksta Italijoje yra tarptautinis nusikaltimas. Už kiekvieną kontrabandistų pristatytą nelegalų migrantą Sorošo ir panašių mafiozių finansuojamos NVO sumoka šiems prekeiviams žmonėmis 500 eurų.

Giulio Meotti rašo, kad šiais metais į Italiją kontrabandistai kartu su NVO atvežė 48% daugiau migrantų negu pernai per tą patį laikotarpį.

„Vyksta gyventojų pakeitimas. Bet jeigu jūs atversite pagrindinius laikraščius, jūs vargu ar rasite šiuos skaičius. Nėra kanalo, kuris skirtų laiko nušviesti kas vyksta. Neleidžiama jokios kritikos. Įsiveržimas yra nuspręstas reikalas.“

2016 metais, 176,554 migrantų išsilaipino Italijoje – aštuonis kartus daugiau negu 2014 metais. 2015 metais buvo 103,792. 2014 metais buvo 66,066. 2013 metais buvo 22,118. Per paskutinius keturis metus 427,000 migrantų atvyko į Italiją. Viso per 2017 metų penkis mėnesius Italija gavo 10% migrantų nuo pastarųjų 4 metų skaičiaus.

„Būna dienų, kada italų karinis laivynas ir pakrantės apsauga išgelbėja po 1,700 migrantų per 24 valandas. Valstybė išsekinta. Yra Italijos kaimų, kur dešimtadalis gyventojų yra naujieji migrantai. Kabama apie mažus miestelius su 220 gyventojų ir per 40 migrantų.“

Autorius nurodo, kad SNO duomenimis, 2050 metais trečdalį Italijos gyventojų sudarys užsieniečiai. Autoriaus nuomone, „yra kuriamas lydymo katilas, kuris nori susprogti nuo kultūrinės ir socialinės įtampos“.

Tautų „Lydymo katilo“ metodas, kaip žinoma, yra JAV žydijos išradimas, pritaikytas šioje valstybėje, siekiant žydams pilnai perimti šios šalies valdymą. Dabar jis sparčiai diegiamas Europoje.

„SNO duomenimis tiktai 2,65 procentai šių migrantų, atvykusių į Italiją buvo suteiktas prieglobstis kaip pabėgėliams. Kiti žmonės, matomai, nesigelbsti nuo karo ir genocido“.

Nepaisant šių faktų Romos popiežius Pranciškus šiuos žmones sulygino su žydais, bėgančiai nuo genocido antrojo pasaulinio karo metais.

Straipsnio autoriaus nuomone, toks palyginimas yra nepriimtinas, nes fašistai nemokėjo žydams po 30 eurų dienpinigių, neaprūpino maistu, drabužiais būstu, medicinos ir kitomis paslaugomis.

Autoriaus žodžiais, „Romos popiežius Pranciškus, nesenai palygino migrantų centrus su koncentracijos stovyklomis, o juos su žydais, besigelbstinčiais nuo nacizmo.“ „Kad suprasti šio palyginimo absurdiškumą, mes turime pažvelgti į kiekvieno migranto kainą Italijos iždui.


Imigrantai po registracijos gauna kas mėnesį po 900 eurų pajamų (30 eurų grynais asmeninėms išlaidoms per dieną). Dar 900 eurų tenka dirbantiems su jais italams. Ir 600 eurų reikia padengti išlaidoms jų draudimui. Viso, kiekvienas imigrantas kainuoja Italijai po 2400 eurų per mėnesį. Policininkas uždirba pusę šios sumos. Jūrų savanoris, gelbėjantis migrantus gauna 900 eurų per mėnesį. Ar buvo nacistai tokie geri su untermenschen žydais?“

Autoriaus nuomone, „išlaidos migrantams tokios didelės, kad tai sunaikins galimybę bet kokio ekonomikos augimo“. Italijos finansų ministerija informavo, kad valstybė migrantams 2015 metais išleido 2,6 milijardus eurų, 2016 -3,3 milijardus ir laukiama 2017 ji išleis 4,2 milijardus eurų.

Pensijoms 2017 metais Italija išleis 1,9 milijardus eurų, o migrantams – 4,2 milijardai aurų! Be to migrantų būstams numatoma 2017 metais skirti 4,5 milijardus eurų.

„Italijos kultūros įstaigos yra pilnai nukreiptos palaikyti tokiai masinei migracijai. Italijos filmas nominuotas šiais metais Oskarui pasakoja apie herojų gydytoją, dirbantį jūroje, kur jis užsiima migrantų gydymu. Italijos premjeras Mtteo Renci išdalino 27 DVD diskus su šiuo filmu Europos tarybos sesijoje. Italijos komerciniuose televizijos kanaluose gaminama daug programų apie migrantus, tokius, kaip iš „Lampedūza“ nuo Italijos salos pavadinimo. 100000 italų net išėjo į „solidarumo“ su migrantais mitingą Milane.

Apie kokį „solidarumą“ gali būti kalba, jei Italijos vyriausybės ir šalies išgelbėjo pusantro milijono žmonių, panašu, nutarė atidaryti savo duris visai Šiaurės Afrikai?“.

„Vinstonas Čerčilis buvo įsitikinęs, kad Viduržemio jūra yra minkštas hitlerinės Europos „papilvė“. Dabar tai tapo minkšta papilve Europos pavertimo į Eurabiją“, - rašo Giulio Meotti.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą