2021-02-13

Narcizas prezidentas ir kvailių vyriausybė – mirtis Lietuvai

 

Astra Zeneca vakcina idealiai tinka mūsų prezidentui, nes, pasak PSO, ji ir buvo išbandyta su jaunais ir sveikais. Išoriškai mūsų prezidentas ir jaunas, ir sveikas. Tai ko jam delsti, ko išsisukinėti: sėda prieš kameras ant kėdės, o jam sveikatos misistras Dulkys beda adatą. Sakote, kasininkas negali? O kaip kasininikas gali vadovauti sveikatos apsaugai „pandemijos“ metu? Juk gali, o kaip gali durniai būti ministrais, o iškrypėlis ir psichikos ligonis – Seimo komiteto pirmininku? Ne tik gali bet ir sėdi šitie imbicilai ministrų kėdėse ir griauna valstybės ekonomiką, naikina švietimą, žudo gyventojus. Tai juk ne „pandemija“, tai tautos genocidas.Žemiau pateikiu kelias video iliustracijas, gerai atspindinčias mūsų valdžios psichinį neįgalumą:https://www.youtube.com/watch?v=jjZYfv9WndAhttps://youtu.be/N9WxsQr0-zc

Šitie absoliutūs valdžios glušai dabar niekaip negali atsipeikėti po Živilės Pinskuvienės nokauto. Pacituosiu vakarykštį šios narsios moters įrašą jos FB:Tai bent sunervinau Statistikos departamentą, kad penktadienio vakarą tokie pasiteisinimai ištransliuojami.

Labai tikiuosi, kad energijos užteks ir duomenims suvienodinti, ne tik tuščiai aiškintis.

? Artėjant savaitgaliui – skambi antraštė!

Suprantu, kad nepatogiai sujudinau šią temą.

O faktas aiškus – duomenys 14 paskutinių dienų COVID-19 atvejų skaičius Širvintų rajone nesutampa ❗❗❗

✍️ Kad būtų iki galo aišku, pasitaisau ir aš savo techninę klaidą Excelyje iš 23 į 22.

Dar ir mokyklinę formulę užrašau, kad visiems matematikams galutinai būtų viskas aišku.

Bet nei 40, nei 32 nėra lygu 22.

? O Statistikos departamentas po vakarykščio viešo pareiškimo apie kur kas tikslesnius skaičius, pareiškia – „kaip priskiria NVSC, komentuoti negalime, nes nežinome“.

? Nesiteisinkite, tikiu, kad per šią savaitę sutvarkę sergančiųjų duomenis, įveiksite ir šią užduotį.

Nes, kaip patys teigiate, 14 dienų duomenys yra svarbiausi.

Ramaus ir dar darbingo savaitgalio!

https://www.delfi.lt/.../statistikos-departamentas-atsake...https://www.lrt.lt/.../statistikos-departamento-atsakas...

https://www.lrytas.lt/.../statistikos-departamentas.../2 tūkst.Daina Ivanauskaite, Algirdas Venckus ir Dar 2 tūkst. žmonės

379 komentarai

389 bendrinimai
https://youtu.be/Fjamb5qkf1w

Kiek dar tęsis šitos funkcinių beraščių valdžios komedija? Kiek ilgai mes kentėsime šituos pajacus valdžioje?Komentarų nėra:

Rašyti komentarą