2020-06-21

JTO infiltruoti Sorošo įtakos agentai mėgino užstoti ANTIFA teroristus


Pastaraisiais metais paaiškėjo, kad daugybę savo įtakos agentų tarptautinis nusikaltėlis Sorošas yra infiltravęs į įvairias ES struktūras: Europos žmogaus teisių teismą, ES parlamentą, ES valstybių parlamentus ir t.t. Ne išimtis Jungtinių tautų organizacija.

Praėjusią savaitę, kaip rašoma Beitbart, Twitter pasirodė pranešimas, po kelių dienų tiesa iš tinklo dingęs, kad JTO ekspertai nepalaiko Trampo pozicijos dėl pripažinimo ANTIFA teroristine organizacija. Paaiškėjo, kad ANTIFA simpatikai iš United Nations Office at Geneva yra Sorošo agentūra. JTO ekspertė Fionnuala Ní Aoláin, kuri yra JT speciali pranešėja prižiūrinti žmogaus teises kovoje su terorizmu sąlygomis paraleliai vadovauja Sorošo „Atviros visuomenės“ fondo moterų programai!

ANTIFA teroristai iš JT organizacijoje dirbančios Sorošo agentūros palaikymo sulaukė po JAV prezidento Donaldo Trampo pareiškimo, kad ANTIFA yra teroristinė organizacija, po JAV generalinio prokuroro Viljamo Baro ( William Barr) pareiškimo, kad ANTIFA vykdoma prievarta „yra vidinis terorizmas ir bus vertinamas atitinkamai“.Pastarieji įvykiai JAV ir Vakarų Europoje tik patvirtino, kad ANTIFA yra teroristinė organizacija, o JT Sorošo nupirkti valdininkai, sulaukę aktyvios kritikos, pabūgo viešai ginti šiuos teroristus.

Birželio 16 dieną mažiausiai 24 ANTIFA „juodojo bloko“ nariai buvo suimti po susidūrimo su Prancūzijos policija. Gegužę du ANTIFA nariai buvo suimti įtariant juos mėginus neteisėtai įsigyti šaunamuosius ginklus su tikslu Liono mieste nužudyti policininką.

Birželio 5 dieną ANTIFA teroristai buvo surengę eitynes Vilniuje. Čia jie sumušė žmogų, niekino valstybę, policiją, skatino rasinę nesantaiką. Lietuvos VSD kol kas nesiėmė aktyvių veiksmų, kad apsaugoti visuomenę nuo šių banditų, o socialiniuose tinkluose toliau veikia jų puslapiai.

ANTIFA pasireiškė ir rasiniuose neramumuose Londone, vandalizmo akcijose prieš istorinius paminklus. Šie teroristai aktyviai reiškiasi Vokietijoje, yra finansuojami iš Sorošo fondo ir Angelos Merkel kanceliarijos lėšų.

Apie ANTIFA teroristų veiklą pasakojama Justo Stankevičiaus apžvalgoje „Ar Trampas teisus dėl Antifa?“

Die Welt šiandien pranešė, kad Vokietijos konstitucijos apsaugos federalinis biuras BfV (Bundesamtes für Verfassungsschutz) „mato kairiojo terorizmo pavojų“. BfV konstatuoja, kad ANTIFA teroristų „grupės tikslingai pasirenka aukas nužudymui“. Šios aukos - „politiniai priešininkai“. Vokietijoje yra prielaidos „kurtis teroristinėms kairiojo ekstremizmo struktūroms“, konstatuojama BfM ataskaitoje, kurią šiandien paskelbė die Welt. Prie straipsnio pridedame video matoma ANTIFA teroristų simbolika.

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą