2020-06-16

Nelaisvės partija ir jų feikinis juodas stabas auksiniame karste


Nupirkta žiniasklaida, tarp jų ir sorošininkės kontroliuojama LRT, su džiaugsmu sutiko birželio 13 dieną įvykusį (Ne)Laisvės partijos suvažiavimą, kuriam dirigavo masonas Remigijus Šimašius ir šios partijos pirmininkė, teroristinių ANTIFA eitynių dalyvė Aušrinė Armonaitė. Pastaroji žiniasklaidai, nežinia kodėl, mosavo trispalve, o ne teroristų vėliava, ar šešiaspalve. Šiai partijai LRT skyrė ypatingą dėmesį.


Dabar jau niekam ne paslaptis, kad JAV ir Vakarų Europoje sukelta velniava su juodu recidyvistu auksiniame karste glūdi ne rasizme, o siekyje „Deep State“, kuriai atstovauja JAV demokratai, atimti valdžią iš prezidento Donaldo Trampo, užkirsti kelią jo perrinkimui antrai kadencijai.

Izraelio politologai televizijos laidoje ITON- TV, pavadintoje „Kuo pavojinga Izraeliui heroizacija juodaodžių plėšikų ir narkomanų?“, labai tiksliai nušvietė JAV įvykių esmę.


JAV rasiniai neramumai buvo iš anksto suplanuoti


Likus 9 dienoms iki Gžordžo Floydo mirties rasiniai neramumai jau buvo suplanuoti. Obamos fondas Gegužės 16 dieną paskelbė Twitter Floydo portretą!!!

Iš anksto su memu “THIS IS AMERICA" buvo imta gaminti marškinėlius ir kitą reklaminę atributiką. Keistas sutapimas, kad visur buvo panaudotas dar gyvo Gžordžo Floydo portretas.Niekas neabejoja, kad laikui bėgant mes sužinosime visas šios gerai suplanuotos aferos detales.


Į Slovėniją, kaip ir į Lietuvą, buvo iš užsienio atvežti ANTIFA teroristai


Pasirodo, kad ne tik į Vilnių iš užsienio buvo atvežti ANTIFA teroristai. Tai vyko ir kitose ES sostinėse, pavyzdžiui Slovėnijos sostinėje Liublianoje. Vilniui dar pasisekė, nes birželio 12 dieną į Liublianą iš užsienio atvykę ANTIFA banditai sukėlė riaušes.

Slovėnai atkreipė dėmesį į tai, kad neramumų Slovėnijoje pretekstu tapo ta pati feikinė JAV recidyvisto žūtis. Čia, kaip ir Vilniuje, negaliojo COVID-19 karantino taisyklės.
Vokietijos valdžia ANTIFA teroristams taikė išskirtines sąlygas


Marc Bernhard, Vokietijos Bundestago narys nuo AfD partijos, atkreipė dėmesį į nekonstitucinę nelygybę iš policijos ir valdžios pusės dėl demonstracijų rengimo.

Pavyzdžiui, AfD demonstracija Štutgarte nebuvo leista, bijant ANTIFA riaušių, nors AfD demonstracijos visada buvo taikios. Mainheime buvo leista AfD demonstracija pagal COVID-19 karantino taisykles: 100 žmonių, prisilaikant 1,5 atstumo tarp žmonių. Jokie karantino reikalavimai negaliojo dešimties tūkstančių žmonių eitynėms dėl feikinio JAV rasizmo.

Vilniuje Nelaisvės partijos ir ANTIFA teroristų organizuotos eitynės dėl JAV recidyvisto auksiniame karste vyko nesilaikant jokio COVID-19 karantino taisyklių. Aš tikiuosi, kad Lietuvos vyriausybė visa tai įvertins.P.S.: Iš patikimų šaltinių teko išgirsti įdomų faktą. Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas yra Lietuvos kariuomenės generolas-ordinaras (tuometinės ministrės Rasos Juknevičienės nuopelnas) ir gauna iš Lietuvos valstybės generolo atlyginimą, į rankas apie 4000 eurų! Ar ne keista, kad mūsų valstybėje vyksta tokia komedija! Nebūtų pikta, jei šitas generolas-ordinaras, bent tinkamai atliktų savo pareigas ir užsiimtų sielovadą, apsaugotų mūsų Nelaisvės partijos ir ANTIFA teroristų prievartaujamus vaikus, tautai šventoje Katedros aikštėje!

Nuorodos:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą