2017-05-20

Bevaikiai Europos Sąjungos vadovai, kaip Europos išnykimo ir degradacijos simbolis


Lietuvių tauta ant savo kailio patyrė, koks totalus blogis yra bevaikis valstybės vadovas. Netekome 1/3 gyventojų, tauta paversta į girtą ir apsivogusį galviją, kuris prarado tautinius, dorovinius ir šeimos orientyrus. Viena iš tų priežasčių, mano manymu, yra bevaikis mūsų valstybės vadovas.


Josifas Stalinas sakė: „Žmogus be šeimos, kaip vilkas“. Tokiu, pavyzdžiui, buvo Adolfas Hitleris.

Aš neteigiu, kad Lietuvos vadovo bevaikystė yra vienintelė valstybės kolapso priežastis, bet yra viena iš jų, viena iš svarbiausių.


Šiandien didelė dalis (trečdalis) ES vadovų yra bevaikiai.

Pasaulio pabaiga bevaikiui žmogui ateina kartu su jo fizine mirtimi, jis neišlieka savo vaikuose, jis neturi intereso rūpintis ateities kartų gerove. Toks žmogus gyvena šia diena. Toks žmogus prie valstybės vairo – baisi nelaimė.

Tūkstantmetė civilizuotos žmonijos patirtis įrodė šią aksiomą ir ji buvo visuotinai priimta. Blogai, kad kurdama įstatymus Lietuva nesilaikė šios gyvenimo išmintimi pagrįstos tradicijos ir tiesos. Nebuvo Prezidento įstatyme sudėti reikiami saugikliai, neleidžiantys mums paskirti bevaikių valstybės vadovų. Aš neturiu iliuzijų, kad Europos Sąjungoje vadovai yra renkami. Višegrado šalių išimtys tiesiog patvirtina taisyklę, kad ES vadovai skiriami pagal pinigų valdovų užgaidas ir poreikius. Geriausias to pavyzdys homoseksualistas bevaikis Emanuelis Makronas, Rotšildų paskirtas Prancūzijos prezidentu, žinoma, suvaidinus tradicinį „demokratijos“ cirko spektaklį.
Štai ji – bevaikė Europos „ateitis“:
  1. Lithuania – Dalia Grybauskaitė – nėra vaikų
  2. United Kingdom – Theresa May – nėra vaikų
  3. France – Emmanuel Macron – nėra vaikų
  4. Scotland – Nicola Sturgeon – nėra vaikų
  5. Italy – Paolo Gentiloni – nėra vaikų
  6. Germany – Angela Merkel – nėra vaikų
  7. Luxembourg – Xevier Bettel – nėra vaikų
  8. Sveden – Stefan Lofven – nėra vaikų
  9. Netherlands – Mark Rutte – nėra vaikų
  10. Europos Komisija – Jean-Claude-Juncker – nėra vaikų
Vokietija yra geriausias pavyzdys to, kaip valstybę gali sunaikinti bevaikiai jos vadovai. Kanclerio Adolfo Hitlerio pradėtą valstybės naikinimą šiandien tęsia „amžina kanclerė“ Angela Merkel. Abu jie bevaikiai. Tai atsitiktinumas?

Man bus paprieštarauta: "Vokietijos ekonomika klesti". Taip, toje teritorijoje klesti ekonomika, kitų ES valstybių rinkų sąskaita, bet vokiečių valstybės ten jau nėra. Pasirodo, kad ten net nėra vokiškos kultūros, o vokiška kultūra iš viso neegzistuoja!


Vokietijos migracijos, pabėgėlių ir integracijos federalinės vyriausybės komisarė Aydan Özoğuz praėjusią savaitę pasakė, kad „neegzistuoja vokiečių kultūra, įvairovė-tai nacijos jėga“.

Aš tikiu, ką sako Vokietijos vyriausybės nariai.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą