2017-05-05

Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris ir vėl girtas


The Sun praneša, kad Europos Komisijos vadovas Žanas Klodas Junkeris atėjo girtas į susitikimą Ženevoje. Susitikimas buvo skirtas Kipro problemoms: nuo 1974 metų ši valstybė padalinta į graikišką ir turkišką dalis. Kaip rašo The Sun, politikas nuolatos atsitrenkdavo į žmones ir baldus. Be to, jis labai „atsipalaidavęs bendravo su savo padėjėjais“.

„Buvo aišku, kad Junkeris labai gerai „prisisiurbė“, - rašoma laikraštyje.


Buvęs nykštukinės valstybės-ofšoro Liuksemburgo premjeras Žanas Klodas Junkeris Europos Komisijai vadovauja nuo 2014 metų gruodžio mėnesio. Jo įgaliojimų trukmė - penki metai.


Kaip asmenybė ar politikas, tai absoliuti pilkuma, kaip ir kiti buvę to būrio paukščiai: buvęs ES prezidentas H.V. Rampėjus ar C.M. Ešton – buvusi EK vicepirmininkė, vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai, ar į Goldman Suchs su skandalu dirbti nuėjęs ankstesnis EK pirmininkas J.M. Barroso. Ir iš kur prirenkama tokių personažų, tokių veidų? Aišku, Junkeris visus lenkia. Tokio girtuoklio-šposininko EK pirmininko poste dar nebuvo.Šitas degradavęs alkoholikas, nežinia kieno ir už kokius nuopelnus pasodintas į aukščiausią ES Europos kėdę, vėl ir vėl pasirodo girtas ES renginiuose.

2016 metų rugsėjo mėnesį Austrų dienraštis „Krone“ papasakojo apie Europos Komisijos pirmininko Žano Klodo Junkerio alkoholizmo problemą. „Nors visai nesenai jis patikino, kad nėra alkoholikas“, - rašoma Krone - „gandai apie Junkerio alkoholizmą netyla.“


„Kaip pranešė Prancūzų laikraštis „Liberation“ interviu metu ES komisijos viršininkas išgėrė keturis bokalus šampano.“ Junkeris aiškino, kad nėra alkoholikas, kad tai kampanija prieš jo asmenį ryšium su Brexit, kad jis, neva, turi vestibiuliarinio aparato sutrikimų po patirtos avarijos. Kalbos apie Junkerio alkoholizmą netyla jau nuo 2014 metų.

„Ypač keisti dalykai dėjosi, per šiais metais Rygoje įvykusį ES viršūnių susitikimą“, - rašoma „Krone“. Nuo tada Junkeris įvardijamas, kaip dalis „ES vidinės problemos“.

Matyt, pasaulio šeimininkams labai reikalingas toks alkoholikas ir idiotas prie ES vairo. Juk tokiu degradavusiu asmeniu yra žymiai lengviau manipuliuoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą