2017-05-10

Skvernelio vyriausybė mūsų sąskaita susiruošė šerti dykaduonius iš trečiųjų šalių


Lietuvos vyriausybė, parsidavusi alkoholiko Žano Klodo Junkerio vadovaujamai Europos Komisijai, kaip praneša Šiandien dienraštis „Respublika“, „palaimino įstatymų pataisų paketą, kuriuo ne tik pabėgėliai, bet ir papildomą apsaugą gavę atvykėliai galėtų, kaip ir Lietuvos piliečiai, gauti išmokas už vaikus, slaugos kompensacijas, neįgaliųjų lengvatas, piniginę socialinę paramą. Mat Europos Komisija, įsūdžiusi solidžią kvotą pabėgėlių, įsakmiai reikalauja užtikrinti visiems atvykėliams minimalų pragyvenimo lygį vietinių piliečių sąskaita.“

Visa tai vyksta Lietuvoje, kur 62% pensininkų badauja, kur 1 milijonas gyventojų dėl skurdo buvo priversti emigruoti! Tai juk ne vyriausybė, tai nusikaltėliai ir svoločiai, lietuvių tautos genocido vykdytojai!

Iš visos masės į Lietuvą atvežtų ar prasmukusių dykaduonių -„socialinių  parazitų“, sau duoną pelnosi vos 5.

Respublikoje“ rašoma: Šiuo metu įvairias išmokas užsieniečiai gali gauti tik jei jiems suteikiamas pabėgėlio statusas. Praėjusiais metais tokį statusą gavo 134 Sirijos, 8 Azerbaidžano, 4 Afganistano piliečiai ir 14 asmenų be pilietybės. Laikina apsauga buvo suteikta iš viso 14 asmenų. Šiemet per 3 mėn. pabėgėlių būrį papildė 45 žmonės iš Sirijos, Turkijos, Irako, Azerbaidžano, Nigerijos ir Tadžikistano.

Iki rugsėjo turėtų atvykti dar apie 800 pabėgėlių pagal Lietuvai nustatytą kvotą. Iš beveik 280 iki šiol atsivežtų užsieniečių dauguma paspruko ieškoti sotesnio gyvenimo į Vakarus. Pabėgėlių centre gyvena 36, į savivaldybes perkelta 10, iš jų tik 5 asmenys dirba.

Po 3 mėn. integracijos Pabėgėlių centre atvykėliai perkeliami į savivaldybes, jiems pasiūlomas darbas, pusę metų mokama 204 eurai asmeniui, dviejų asmenų šeimai - 306 eurai, trijų - 408 eurai, o kiekvienam paskesniam šeimos nariui - po 51 eurą. Po pusmečio integracinės išmokos mažinamos perpus, o po metų visai išsenka. Nuo tol atvykėlis arba dirba, arba gali drąsiai sėsti ant Lietuvos mokesčių mokėtojų sprando.

Įstatymų pataisų iniciatoriai suskaičiavo, kad neįgaliųjų lengvatomis naudotųsi apie 30 asmenų, išmokas vaikams papildomai gautų apie 111 asmenų, pašalpininkų gretas papildytų apie 150 atvykėlių. Šiandien skaičiuojama, kad jiems išlaikyti prireiks apie 174 tūkst. eurų per metus. Neaišku, kiek ši dykaduonių armija pagausės kitais metais, ypač jeigu bus sugriežtinta pabėgėlių priežiūra, kad šie, gavę prieglobstį vienoje šalyje, nesibastytų po visą Europą.“

Rūklos seniūno Ginto Jasilionio nuomone, valdžios atstovai turėtų gerai pagalvoti, ar jie nesukels priešpriešos ir nenuteiks visuomenės prieš pabėgėlius. Jeigu Lietuvos gyventojo pajamos bent euru viršija valstybės remiamas, pašalpa jam neskiriama.


G.Jasiulionis „Respublikai“ pasakė: „Mano, kaip seniūno ir kaip asmens, pozicija paprasta: jie atvažiavo pas mus į svečius, jeigu nori čia gyventi, turi taikytis su mūsų įstatymais, su mūsų tvarkomis ir su tradicijomis. Jeigu jie šitų dalykų nepripažįsta, viskuo skundžiasi, tai mes jų nelaikome, prašom, važiuokite, kur geriau...“

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko Povilo Urbšys dienraščiui pasakė:

„Valstybė skolinga ir pareigūnams, ir dirbusiems kenksmingomis sąlygomis, ir mirusių pensininkų, kurie nesulaukė apkarpytų pensijų kompensavimo, artimiesiems. Mūsų pensijos mažiausios ES, atlyginimai nuo Vakarų Europos šalių skiriasi 4-6 kartus. Turime arti milijono savų pabėgėlių - galima sakyti, kad išvykusieji į anglijas, airijas, norvegijas nėra emigrantai, nes jie pabėgo iš mūsų valstybės ne savo noru, o buvo priversti, kad išgyventų, išmaitintų šeimas. Ir jeigu mes iš tikrųjų norime sustabdyti savo piliečių bėgimą nuo skurdo, socialinės atskirties, turime gerai pagalvoti, kuo pirmiausia esame įpareigoti rūpintis.“

„Europiniai biurokratai nuolat baksnoja, kad Lietuva skurdina savo žmones, kita vertus, spaudžia priimti daugiau pabėgėlių ir leidžia direktyvas, kurios dar labiau didins tą skurdinimą, nes pabėgėlius reikalaujama viskuo aprūpinti ne iš ES integracijos lėšų, o iš visų mūsų skurdaus biudžeto. Gal ir galima būtų tokias ES direktyvas suprasti, jeigu Lietuvoje biudžetas būtų perteklinis, bet šiandien tai nepateisinama.“ - pasakė Urbšys.

Šis antilietuviškas, diskriminacinis, LR Konstituciją pažeidžiantis įstatymų pataisų paketas bus svarstomas Seime ir įsigalios tik tuo atveju, jeigu sulauks parlamentarų pritarimo.

Duok Dieve, seimo nariams proto, kurio tu, o Viešpatie, pagailėjai premjerui Skverneliui!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą