2020-05-01

Trampas: COVID-19 pagamintas Uhanio laboratorijoje (video)


Spaudos konferencijos metu, skirtos „Amerikos senjorų apsaugai“ JAV prezidentas Donaldas Trampas patvirtino, kad COVID-19 atsirado Uhanio Virusologijos institute. Jis matė tokius įrodymus.

JAV portalas Zerohedge klausią, ką kalbės „suokalbių teorijos“ kritikai, „kai laisvo pasaulio lyderis patvirtina, kad suokalbio teorija, kuri daug kartų buvo uždrausta socialiniuose tinkluose, iš tiesų yra suokalbio faktas?“Reporter:
"Have you seen anything at this point that gives you a high degree of confidence that the [Wuhan lab] was the origin?
Trump:
"Yes, I have... Yeah I have, and I think the WHO should be ashamed of themselves because they were like the public relations agency for China."
"They shouldn't be making excuses when people make horrible mistakes, especially mistakes that are causing hundreds of thousands of people around the world to die," the president continued. "I think the World Health Organization should be ashamed of themselves."
The conversation drifted but the reporter came back to confirm:
"What gives you a high degree of confidence that this originated in the [Wuhan lab]..."
Trump responded:
"I can't tell you that... I am not allowed to tell you that."
Earlier during the same event, Trump was asked whether Chinese President Xi Jinping should be held responsible for the coronavirus outbreak.
"I don't want to say that, but certainly it could have been stopped," the president said.
"I wish they stopped it. The whole world wishes they stopped it."

Ką dabar pasakys Facebook nusamdytos Fake-news 15min ir Delfi, šmeižiančios kitaminčius. Gal šitie proto elgetos ir toliau kartos apie „suokalbio teorijas“?

Šiandien mes žinome, kad prie COVID-19 sukūrimo rankas prikišo Geitsas, Sorošas, Harvardo ir Karolinos universitetai, kiti JAV veikėjai, todėl laikas pareikalauti, kad jie visi atsakytų už šį nusikaltimą žmonijai.

Žemiau sąrašas mano publikacijų, daugelį iš kurių blokuoja Facebook, kuriose kabama apie COVID-19, o daugelyje iš jų, kad jis yra žmogaus rankų darbo virusas:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą