2020-09-06

PGR COVID-19 testai yra šiukšliniai,  nes jie fiksuoja ir „mirusius“ virusus

 


„Mirusios“ koronaviruso dalelės duoda teigiamus testo rezultatus. Nauji Oksfordo universitete atlikti tyrimai parodė, kad ant pavyzdžių ėmimo tampono gali būti virusinės RNR kopijos iš „mirusių“ COVID-19 virusų. Todėl PGR teigiamas testas tampa „šiukšliniu“.

Nors pacientai, infekuoti COVID-19, užkratą platina savaitę ar mažiau, testai gali būti teigiami todėl, kad tai yra ankstesnės infekcijos pėdsakai. Tyrėjų išvada skelbia, kad PGR testai nepakankamai jautrūs, todėl negalima atskirti, ar yra virusai aktyvūs, ar jie „mirę“ ir inertiški.Profesorius Carl Heneghan, vienas iš tyrimo autorių, pasakė, kad metodo netikslumas apsprendžia, kad didinant testavimų apimtis COVID-19 atvejų daugėja, o mirtingumas nedidėja. Metodo netikslumas, profesoriaus nuomone, sąlygoja ir tai, kad persirgus pakartotinai testuojamas PGR teigiamas rezultatas.

Reikia pažymėti, kad tai ne naujiena. Daug anksčiau Pats Bilas Geitsas yra pripažinęs, kad dauguma PGR testų rezultatai yra „šiukšlės“. PGR atradėjas, Nobelio premijos laureatas Kary Mullis yra pareiškęs, kad PGR testas yra netinkamas nustatyti virusinei infekcijai. Pateikiamas piešinys parodo, kaip veikia PGR testai.


Pasirodo, kad pats protingiausias iš valstybių vadovų buvo Tanzanijos prezidentas. Jis dar gegužės mėnesį demaskavo PSO korona-melagius: „mes nusiuntėme jiems ožio, papajos ir fazano pavyzdžius“

Tanzanijos prezidentui Džonui Magufuli, kuris yra diplomuotas chemikas, kilo įtarimas dėl PSO rekomendacijų atlikti kuo daugiau koronaviruso PGR testų, o taip pat dėl staiga didėjančio susirgimų skaičiaus, dėl Afrikoje veikiančių gausių NVO veiklos tikslų. Todėl jis pats nutarė patikrinti COVID-19 PGR testų patikimumą. Jie patikrino ožius, avis, triušius, fazanus, papają, durio, automobilių tepalą, įvairius kitus gyvūnus ir daiktus. Pavyzdžius jie nusiuntė į PSO akredituotą laboratoriją Tanzanijoje, užrašę išgalvotų žmonių pavardes. Tyrimai parodė, kad COVID-19 infekuoti durio ir papajos vaisius, ožys.

Prezidento Magufi eksperimentas parodė, kad PSO rekomenduojami PGR testai yra nieko nevertas šlamštas, kaip ir pati ši už satanisto Bilo Geitso pinigus egzistuojanti organizacija. Po šių testų Tanzanijos prezidentas išmetė PSO iš šalies.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą