2020-09-30

Su COVID-19 mus kankins iki 2015 metų. Keturi pinigų šeimininkų produktai – Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir COVID-19 susitiko Vilniuje (pabaiga)

 


Tęsinys, pradžia: http://lebionka.blogspot.com/2020/09/keturi-pinigu-seimininku-produktai.html

Po dviejų dienų vizito Vilniuje pinigų šeimininkų vasalas Manuelis Makronas išvyko jaukti protus mūsų Baltijos broliukams, perspėjęs mus, kvailelius, kad mes nesikliautume JAV karine pagalba, o imtume su šiuo ponu kurti paralelinę NATO organizaciją. Mums gi taip ir neliko aišku, koks buvo pagrindinis Makrono atvykimo tikslas? Aplankyti karius Rukloje, pavakarieniauti Valdovų rūmuose, ar gauti garbės daktaro diplomą Vilniaus Universitete? O gal toliau megzti intrygą su namų šeimininke Svetlana Tichanovskaja, aiškia Sorošo NVO veikėja, kuri atvykusi į Vilnių aiškino, kad politika ne jai, kad gelbėjo vaikus, bet po dienos, matyt, Lino Linkevičiaus perprogramuota, ėmė vaidinti Baltarusių tautos atstovę, o vėliau net Baltarusijos prezidente. Slogu buvo stebėti šitą politinę komediją, vaidinamą tam visiškai nepasirengusio aktoriaus Tichanovskajos.Manau, kad Makronas vykdo savo šeimininkų Rotšildų užduotį. Jiems svarbu perimti į savo rankas Baltarusijos aktyvus, paskutinius likusius jų neužgrobtus po TSRS žlugimo, paversti baltarusių tautą savo vergais, sunaikinti šios šalies pramonę, vykdyti baltarusių genocidą. Mes visa tai pergyvenome ir esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje. Nelinkiu baltarusiams tokio likimo.

Makronas pakvietė Tichanovskaja į Paryžių (Ne Gitaną Nausėdą !!!), žadėjo rengti jos susitikimą su Angela Merkel, perkelti Baltarusijos suvereniteto klausimų svarstymą į tarptautinę orbitą. Šitose „bergždžios kumelės svajonėse“ yra noras įjungti į Tichanovskajos legitimizavimo procesą ir Rusiją. Nepavyks. Makronas - melagis, juo niekas nepatikės. Jis nuolatos meluoja prancūzų tautai, kad spręs jų problemas, prieš 5 metus jis melavo Kijevo Maidane, kad garantuos Parošenkos saugumą.

Vakar Azerbaidno Prezidentas Alchamas Alijevas interviu Rusijos centriniam kanalui RTR pasakė (10:10): „Šiandien Armėnijoje egzistuoja Sorošo režimas. Perversmas, kuris nepavyko Baltarusijoje, prieš dvejus metus pavyko Erevane ir šiandien jos vadovas, Pušiniano asmenyje, yra Sorošo statytinis. Tai žmogus davęs daug pažadų, kurių negali įgyvendinti ir iš esmės valstybė yra krizės būklėje. Jam buvo reikalingas išorės faktorius, tam, kad nukreipti gyventojų dėmesį, kas ir įvyko. Dar daugiau, prieš dvi dienas, kai jie mus užpuolė, pagrindinės opozicinės partijos lyderis buvo suimtas. Diktatorinis Pušiniano režimas likvidavo savo šalyje visą opozicijos lauką. Ir dabar demonstruoja agresiją prieš azerbaidžaniečių tautą.“


https://youtu.be/TvHqhfU-9fk

Po Makrono susitikimo Vilniuje su Tichanovskaja, buvusia kandidate į Baltarusijos prezidento postą, Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pasakė, kad vertina šį susitikimą, kaip kontaktą Prancūzijos lyderio su Baltarusijos piliete.

 „Prancūzijos prezidentas susitiko su Baltarusijos piliete. Šiuo momentu kitaip to vertinti mes negalime: tai teisė ir Prancūzijos prezidento, ir šios Baltarusijos pilietės. Mes gerbiame teises – ir jo, ir jos“, - pasakė Peskovas ir nurodė: „Matomai, Prancūzijos prezidentas remia šią Baltarusijos pilietę, mes tai taip vertiname“.

Apie nevykusią Lietuvos politiką Baltarusijos atžvilgiu priešrinkiminėje LRT laidoje pasisakė prof.Vytautas Radžvilas. Jo nuomone, mūsų veikla buvo naudinga Rusijai, sustiprino jos įtaka šioje valstybėje.

Rotšildų leidžiamo žurnalo „The Economist“ 2019 metų pirmojo numerio viršelis buvo juodas. Apžvalgininkai tuomet laužė galvas, ką tai gali reikšti? Dabar mes jau žinome, ką tai reiškė – COVID-19 paleidimą iš laboratorijos. Bankininkai gyvena iš skolinimo procento. Reikėjo priversti kuo daugiau skolintis. Tam pasitarnavo COVID-19 „pandemija“. Lietuva dėl COVID-19 sparčiai išaugino suverenią skolą, kuri pasiekė 50 % BVP. Tai reiškia, kad vis didesnė biudžeto dalis bus išleidžiama dengti skolą ir mokėti procentus, kad vis mažiau pinigų liks „gerovės valstybės“ kūrimui, ką įsipareigojo Gitanas Nausėda. Vienas iš Rotšildų norų versti iš vadžios Lukošenką buvo ir tai, kad jis ignoravo korumpuotos Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas dėl koronaviruso karantino. Karantino jis neįvedė, nors buvo net bandoma jį papirkti, Sorošo apmokama opoziciją rengė visą mėnesį demonstracijas, bet jie Baltarusijoje neišmirė, visi gyvi ir sveiki, toliau eina į demonstracijas be jokių kaukių ir pirštinų, be dezinfekcijos skysčių, nesilaiko distancijos. Ar dar reikia kokių įrodymų, kad COVID-19 isterija yra BLEFAS!!! Baltarusija turi visiems prieinamą mediciną, valstybinę, nesunaikino infekcinių ligoninių, todėl sėkmingai sprendžia koronaviruso problemą, o štai JAV – turtingiausia pasaulio valstybė, kur medicina tik privati, su virusu nepajėgi susidoroti.

Pinigų šeimininkai COVID-19 pandemiją suplanavo iki 2019 metų!

Pasaulio banko programa. Nuo 2020 balandžio 2 d. ir 2015 metų kovo. Tai smulkus veiksmų planas, kuris apima izpliaciją, testavimą, vakcinavimą, sekimą visų šalių piliečių iki pat priverstinių poveikio priemonių.

INTERNATIONAL BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT AND INTERNATIONAL DEVELOPMENT ASSOCIATION PROJECT APPRAISAL DOCUMENT

ON A

COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1 USING THE MULTIPHASE PROGRAMMATIC APPROACH WITH AN OVERALL FINANCING ENVELOPE OF UP TO US$6.00 BILLION EQUIVALENT, OF WHICH UP TO $4 BILLION FOR HEALTH FINANCING (UPTO US$ 1,300 MILLION IDA AND UP TO US$2.7 BILLION UNDER THE IBRD) (63 psl.)

http://documents1.worldbank.org/curated/en/993371585947965984/pdf/World-COVID-19-Strategic-Preparedness-and-Response-Project.pdf

Pasaulio banko dokumente siūloma iki 25 fazės 1 variantų kovos su koronavirusu. Dokumente aprašomas Pasaulio banko vaidmuo įvedant reguliavimo taisykles kovai su koronavirusu. Visos šalys, kurios bendradarbiauja su PB, kurios nuo jo priklausomos, visos jos privalo laikytis šio plano.

5 skyriuje, punktas 48 numatoma stiprinti NVO per valstybes dalyves ir apeinant valstybes, tai yra per finansinius vykdytojus. Nurodoma, kad PB jau turi tokią patirtį reguliuojant karinius konfliktus.

Nuorodą pateikiu ir kiekvienas pats gali susipažinti su Pasaulio banko instrukcijomis ir sužinoti, kaip ateinančius keturis metus elgsis Makronas, Nausėda, Tichanovskaja ir kitos pinigų šeimininkų marionetės. Jie Vilniuje susitiko ne todėl, kad rūpinasi prancūzų, lietuvių ir baltarusių tautomis, o todėl, kad jiems taip įsakė Rotšiladai ir Co.

Priesas: 2 video COVID-19 ir Pasaulio banko instrukcijų tema.


https://www.youtube.com/watch?v=020eWNDLy44&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=ayfU2uI3Mow&feature=youtu.beKomentarų nėra:

Rašyti komentarą