2020-11-24

Angela Merkel: 15 metų Vokietijos naikinimo ir kryžiai islamo aukoms atminti prie jos biuro Štralzunde


Angela Merkel Vokietijai vadovauja jau 15 metų. Kanclere ji buvo išrinkta 2005 metų lapkričio 22 d. „Alternatyva Vokietijai“ (15) partijos federalinės vykdomosios valdybos narys dr. Alexander Wolf taip apibūdina jos valdymą:

„Euro krizė, migracijos krizė, korona krizė: A. Merkel sugriovė mūsų valstybę ir giliai suskaldė mūsų šalį. Priesaika, kurią ji davė - skirti jėgas Vokietijos žmonių gerovei, padidinti jų naudą, panaikinti žalą, palaikyti ir ginti Pagrindinį įstatymą ir Federacijos įstatymus - ji tebespardo ir šiandien. Merkel į istorijos knygas bus įrašyta kaip susiskaldymo, teisės žlugimo ir nekontroliuojamos masinės migracijos kanclerė.“https://www.afd.de/alexander-wolf-angela-merkel-15-jahre-kanzlerin-der-spaltung-und-des-rechtsbruchs/


Naktį iš lapkričio 22 - 23 d., „atsidėkodami“ už šalies valdymą, vokiečiai prie Angelos Merkel biuro Štralzunde pastatė kryžius vokiečiams, žuvusiems nuo imigrantų teroro atminti.

Michael van Laack portale „Philosophia-parennis“ rašo: „Vokietijoje galima įvykdyti daug nusikaltimų, jei jie tarnauja geriems tikslams. Pavyzdžiui, uždaryti rudųjų anglių šachtas ar išgelbėti mišką nuo naujos automagistralės.“ Tais atvejai aktyvistai nebaudžiami arba taikomos švelnios bausmės. „Tačiau kada kritikuojama pabėgėlių politika, linksmybės baigiasi!“. „Šiandien naktį Štralzunde įvyko kažkas siaubingo“... „Mediniai kryžiai priešai Merkel rinkimų apylinkę“... „Štralzunde vienas ar keli įtariami nežinomi armenys įtaisė dvylika medinių kryžių ir antkapių prieš ofisą federalinės kanclerės Angelos Merkel Ossenreyer gatvėje. Ant kryžių buvo nužudytų aukų vardai, o taip pat vardai įtariamų užsieniečių-nusikaltėlių.“

Manoma, kryžiai buvo pastatyti pirmadienį tarp 00:20 ir 02: 30 val.

https://philosophia-perennis.com/2020/11/23/merkels-deutschland-aufstellen-von-kreuzen-fuer-opfer-islamischer-gewalt-ist-strafbar/!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą