2020-11-20

Ašara Dievo aky, Lietuva kur tu eini?

 


Į šį mūsų Tautos dainiaus Justino Marcinkevičiaus klausimą šiandien galima tvirtai atsakyti: į susinaikinimą!

Ar kam dar kyla abejonių po to, kai Ingrida Šimonytė, būsima premjerė, paviešino jos ministrų kabineto sudėtį?

Jei praėjusią vyriausybę kelių policininkas ir rusiškų trąšų pardavėjas bandė vadinti „profesionalų vyriausybe“, tai Gabriuko ir įvairaus plauko vaivorykštinę diletantų koaliciją reikėtų vadinti „debilų“ vyriausybe. Apie kokį „profesionalumą“ galima kalbėti, matant šią jokios patirties, o dažnai ir reikiamo išsilavinimo neturinčią atsitiktinę publiką?Su tokia vyriausybe kelias vienas – į susinaikinimą. Bet ar ne to siekė globalistinės jėgos, klastojusios rinkimus, atvedusios prie pergalės šituos valstybės duobkasius?

Prie narcizo prezidento, tų pačių tarptautinių globalizmo jėgų nepelnytai pasodinto tiesiai iš Skandinavijos žydų banko į prezidento postą, neturinčio jokios politiko patirties, pridėjus dar ir imbicilišką bevaikės Šimonytės vyriausybę, išeina valstybei mirtinas kokteilis.

Aš suprantu, kad Briuselio marionetėms, panašiu principu parinktoms ir į aukštas kėdes susodintoms, pravartų imperijos periferijos valdžioje laikyti kaimenę asilų, kurie, tuščiagalviai, bėgs įkandin pakabintos morkos. Tokius bus labai lengva vadelioti.

Iš šio politinio mėšlo gi niekada neišaugs orbanai ar moravieckiai!

Briuselio tikslas – sunaikinti nacionalines valstybes, europiečių šeimas, privežti kuo daugiau juodų išlaikytinių iš Afrikos, čia kurti „mišrios rasės europiečius“, žydiško elito vergus. Šie planai „Europos tėvo“ Kudenhove Kalergi paskelbti prieš šimtą metų. Vardan šių tikslų įgyvendinimo ir buvo falsifikuojami rinkimai, vardan šių tikslų į valdžią atvesti Lietuvos budeliai. Jų paskirtis – nužudyti ir užkasti Lietuvą. Daugiau jie niekam netinkami.

Ašara Dievo aky, Lietuva kur tu eini?


Kai satanistai mums išrenka satanistus!


Satanistų "bažnyčia" Kalifornijoje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą